Grand Prix Mikołajek Biegam bo Lubię Polską Wieś Faszcze 2017 – Bez wielkich fanfar, za to z determinacją

Fot. ilustracja

Kolejna impreza z Cyklu Grand Prix Mikołajek – Biegam bo Lubię Polską Wieś odbyła się w sobotę (22 lipca) w Faszczach. To tradycyjny przystanek bardzo lubianego przez uczestników cyklu, gdzie nie ma wielkich fanfar, za to dużo autentycznej serdeczności i ambitnej postawy zawodników. Odcinek 5 km najszybciej przebiegli faworyci RafałWronowski (Banie Mazurskie) i Katarzyna Alicka (Pisz).

Jak zwykle prowadzono również klasyfikacje w poszczególnych kategoriach wiekowych , odbyły się także wyścigi dzieci.

Klasyfikacja (open)

1 Rafał Wronowski m 1986 Team Wrony M 13-34 00:17:10.

2 Dominik Drażba m 1987 Serduszko Team Ełk M 13-34 00:17:33.

3 Przemysław Menziński m 1987 Barczewo Biega M 13-34 00:18:00.

4 Albert Wronowski m 1999 Team Wrony M 13-34 00:18:10.

5 Michał Jaszczuk m 1990 15 Giżycka Brygada Zmechanizo M 13-34 00:18:19.

6 Tomasz Siemiątkowski m 1994 M 13-34 00:18:38

7 Łukasz Jędrzejczyk m 1981 Klub Biegacza Mrągowo M 35-49 00:18:41

8 Łukasz Duchnowski m 1984 Team Asd M 13-34 00:18:47

9 Marcin Ambroziak m 1985 Pasir-Dąbrowskiteam M 13-34 00:18:51

10 Leszek Stelwach m 1963 Pisz M 50-100 00:18:56

11 Damian Węglarz m 1985 Bsb Barczewo Biega M 13-34 00:20:13.

12 Jarosław Kiśluk m 1968 Bbl Mikołajki M 35-49 00:20:24.

13 Adam Kiśluk m 1975 M 35-49 00:20:29.

14 Sebastian Lis m 1987 M 13-34 00:20:33.

15 Jacek Plona m 1971 Plona Team M 35-49 00:20:45.

16 Łukasz Rogiński m 1999 M 13-34 00:20:48.

17 Miłosz Lenart m 1965 Runners Team Kętrzyn M 50-100 00:20:55.

18 Marek Nestorowicz m 1971 Vrc Kętrzyn M 35-49 00:21:04.

19 Adam Kachel m 1978 M 35-49 00:21:05.

20 Rafal Milewski m 1989 15 Giżycka Brygada Zmechanizo M 13-34 00:21:09.

21 Marek Rogiński m 1968 Msr Mrągowo M 35-49 00:21:21.

22 Marcin Lewandowski m 1995 M 13-34 00:21:41.

23 Katarzyna Alicka k 1978 Pasir Pisz K 35-49 00:21:45.

24 Tomasz Sternicki m 1971 Kaliniak Team M 35-49 00:21:47.

25 Marcin Alicki m 1978 M 35-49 00:21:53.

26 Janusz Limberger m 1977 Serduszko Team Ełk M 35-49 00:21:54.

27 Darosław Spyła m 1964 Serduszko Team Ełk M 50-100 00:22:15.

28 Marek Rodziewicz m 1982 Kaliniak Team M 35-49 00:22:17.

29 Ryszard Oborski m 1974 M 35-49 00:22:20.

30 Zbigniew Remiszewski m 1968 M 35-49 00:23:32.

31 Jan Rogowski m 1964 Bbl Mikołajki M 50-100 00:23:45.

32 Adam Świerszcz m 1989 M 13-34 00:23:47.

33 Dariusz Sokołowski m 1975 Azs Warszawa M 35-49 00:23:52.

34 Agata Głębocka k 1990 Barczewo Biega K 13-34 00:23:53.

35 Julia Wawrzynowicz k 2000 K 13-34 00:23:58.

36 Sylwia Murach k 1979 Bbl Mikołajki K 35-49 00:24:02.

37 Paweł Zając m 1989 M 13-34 00:24:04.

38 Ryszard Dębowski m 1958 Bbl Mikołajki M 50-100 00:24:15.

39 Radosław Nysztal m 1976 Nysztal Szubstarski I Wspólni M 35-49 00:24:22.

40 Stanisław Zapadka m 1955 Klub Biegacza Mrągowo M 50-100 00:24:29.

41 Beata Zofia Pronobis k 1970 Barczewo Biega K 35-49 00:24:31.

42 Andrzej Dąbrowski m 1967 Klub Morsów W Piszu M 50-100 00:24:33.

43 Lukasz Szramowski m 1984 Bsb Barczewo Biega M 13-34 00:24:37.

44 Sławomir Chamryga m 1972 Baks Brześć Kujawski M 35-49 00:24:40.

45 Andrzej Niedzwiedzki m 1967 Klub Biegacza Mrągowo M 50-100 00:25:16.

46 Małgorzata Zaczek k 1998 K 13-34 00:25:20.

47 Dawid Wejkuć m 2002 Muks Omega Mrągowo M 13-34 00:25:26.

48 Anna Otkińska k 1982 K 35-49 00:25:26.

49 Dorota Kurpiewska k 1975 Klub Morsów W Piszu K 35-49 00:25:36.

50 Daniel Murach m 1981 Bbl Mikołajki M 35-49 00:25:36.

51 Marcin Pudlis m 1983 Team Inulec M 13-34 00:25:38.

52 Piotr Sidoruk m 1986 M 13-34 00:26:08.

53 Rafał Syczew m 1989 M 13-34 00:26:12

54 Danuta Dąbrowska k 1960 K 50-100 00:26:28.

55 Rafał Sidoruk m 1989 M 13-34 00:26:52.

56 Katarzyna Limberger k 1977 Serduszko Team Ełk K 35-49 00:27:00.

57 Jakub Plizga m 1985 M 13-34 00:27:02.

58 Bożena Miasojedow k 1954 Aks Polonia Warszawa K 50-100 00:27:08.

59 Katarzyna Suprunowicz-Plizga k 1987 K 13-34 00:27:16.

60 Anna Bikowska k 1981 Klub Morsów W Piszu K 35-49 00:27:56.

61 Liwia Jarosińska k 1985 Klub Biegacza Mrągowo K 13-34 00:28:06.

62 Lidia Długosz k 1965 Klub Biegacza Mrągowo K 50-100 00:28:17.

63 Krzysztof Błachnio m 1966 M 50-100 00:28:17.

64 Andrzej Jakubowski m 1978 M 35-49 00:28:52.

65 Alina Buszyniewicz k 1966 Klub Morsów W Piszu K 50-100 00:28:53.

66 Iwona Kotłowska k 1979 K 35-49 00:28:56.

67 Katarzyna Kiśluk k 1972 K 35-49 00:29:26.

68 Sylwia Sosińska k 1991 K 13-34 00:29:37

69 Monika Nestorowicz k 1973 Vrc Kętrzyn K 35-49 00:29:43

70 Wioletta Rogowska k 1968 Bbl Mikołajki K 35-49 00:30:10

71 Józef Stańczak m 1949 M 50-100 00:30:31

72 Joanna Litwinek k 1979 K 35-49 00:30:54

73 Robert Litwinek m 1976 M 35-49 00:30:55

74 Jan Zawrotny m 1962 M 50-100 00:31:02

75 Piotr Rogowski m 2004 Bbl Mikołajki M 13-34 00:31:34

76 Andrzej Mikucki m 1982 M 35-49 00:31:52

77 Agnieszka Lewandowska k 2004 K 13-34 00:32:26

78 Agata Lewandowska k 2000 K 13-34 00:32:42

79 Heirich Kubiec m 1954 Fc Silesia M 50-100 00:32:56

80 Tomasz Nalepa m 1972 M 35-49 00:32:59

81 Monika Drejer k 1988 Niezrzeszona K 13-34 00:33:57

82 Ryszard Szałtanowicz m 1952 M 50-100 00:34:00

83 Agnieszka Przygoda k 1976 Pisz K 35-49 00:34:12

84 Piotr Garba m 1962 M 50-100 00:36:52

85 Beata Sznajder k 1969 Powiatowa Akademia Sportu I R K 35-49 00:40:10

86 Julita Czapska k 1982 Klub Morsów W Piszu K 35-49 00:40:11

87 Katarzyna Podbielska k 1977 Klub Morsów W Piszu K 35-49 00:40:11

88 Robert Bikowski m 1976 Łączą Nas Wspólne Pasje M 35-49 00:40:11

89 Teresa Bełbot k 1980 K 1-99 00:44:29

90 Lucjan Chmielewski m 1949 M 1-99 00:44:31

Kobiety Open

1 Katarzyna Alicka k 1978 Pasir Pisz K 35-49 00:21:45

2 Agata Głębocka k 1990 Barczewo Biega K 13-34 00:23:53

3 Julia Wawrzynowicz k 2000 K 13-34 00:23:58

4 Sylwia Murach k 1979 Bbl Mikołajki K 35-49 00:24:02

5 Beata Zofia Pronobis k 1970 Barczewo Biega K 35-49 00:24:31

6 Małgorzata Zaczek k 1998 K 13-34 00:25:20

7 Anna Otkińska k 1982 K 35-49 00:25:26

8 Dorota Kurpiewska k 1975 Klub Morsów W Piszu K 35-49 00:25:36

9 Danuta Dąbrowska k 1960 K 50-100 00:26:28

10 Katarzyna Limberger k 1977 Serduszko Team Ełk K 35-49 00:27:00.

Kategorie

M13/34

1 Rafał Wronowski m 1986 Team Wrony M 13-34 00:17:10

2 Dominik Drażba m 1987 Serduszko Team Ełk M 13-34 00:17:33

3 Przemysław Menziński m 1987 Barczewo Biega M 13-34 00:18:00

M35/49

1 Łukasz Jędrzejczyk m 1981 Klub Biegacza Mrągowo M 35-49 00:18:41.

2 Jarosław Kiśluk m 1968 Bbl Mikołajki M 35-49 00:20:24

3 Adam Kiśluk m 1975 M 35-49 00:20:29

M50/100

1 Leszek Stelwach m 1963 M 50-100 00:18:56

2 Miłosz Lenart m 1965 Runners Team Kętrzyn M 50-100 00:20:55

3 Darosław Spyła m 1964 Serduszko Team Ełk M 50-100 00:22:15

K13/34

1 Agata Głębocka k 1990 Barczewo Biega K 13-34 00:23:53

2 Julia Wawrzynowicz k 2000 K 13-34 00:23:58

3 Małgorzata Zaczek k 1998 K 13-34 00:25:20

K35/49

1 Katarzyna Alicka k 1978 Pasir Pisz K 35-49 00:21:45

2 Sylwia Murach k 1979 Bbl Mikołajki K 35-49 00:24:02

3 Beata Zofia Pronobis k 1970 Barczewo Biega K 35-49 00:24:31

K50/100

1 Danuta Dąbrowska k 1960 K 50-100 00:26:28

2 Bożena Miasojedow k 1954 Aks Polonia Warszawa K 50-100 00:27:08

3 Lidia Długosz k 1965 Klub Biegacza Mrągowo K 50-100 00:28:17

M1/12

1 Michał Wyszyński m 2010 M 1-12

2 Dawid Wawrzynowicz m 2005 Atos Woźnice M 1-12

3 Gabriel Wawrzynowicz m 2006 Atos Woźnice M 1-12

K1/12

1 Hania Syczew k 2014 K 1-12

2 Maja Murach k 2006 Atos Woźnice K 1-12

3 Lena Limberger k 2010 Serduszko Team Ełk K 1-12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn