Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Skrwilno 2017 – Włóczy-Kije z Elbląga mocnym tempem

Fot.wloczy-kije.pl (ilustracja)

W miejscowości Skrwilno odbył się w miniony weekend (30/31 lipca) Puchar Ziemi Dobrzyńskiej w nordic walking. W rywalizacji uczestniczyli reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego głównie skupieni w sekcji elbląskich Włóczy-Kijów. Tak jak w poprzednich imprezach odnieśli wiele sukcesów w swoich kategoriach wiekowych.

Na dystansie 10 km Izabela Jasiulewicz była trzecia w K30/39, a Henryk Kulig drugi w M60/69. Na 5 km zwycięstwa odnieśli: Mirosław Wasielewski w M55/59, Halina Markowska w K60/64 i Iwona Zabłocka w K40/44 oraz mieszkańcy Dywit Stefan Szymański w M70+ i Lucyna Szymańska w kat, niepełnosprawni.Bogdan Klarkowski był drugi w kat. 60/64, a Michał Bryl trzeci w kat. niepełnosprawni. Na dystansie 2.5 km w kat. 65/69 zwyciężyła Grażyna Chudzińska.

Wyniki

Dystans 10 km

1 DZIEDZIEWICZ ANDRZZEJ 273 BIAŁORUŚ GRODNO BIAŁORUŚ M30-39 1 M 1 01:02:48.30

2 BOGACKI SŁAWEK 225 ENERGA NW TEAM BRZOZÓWKA KOŁO TORUNIA

POLSKA M40-49 1 M 2 01:11:32.70

3 NUSZEL PAWEŁ 254 BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA POLSKA M30-39 2 M 3 01:12:25.90

4 ŚWISŁOCKI BOGDAN 265 FACE NORDIC WALKING TEAM MIKOSZEWO POLSKA M50-59 1 M 4 01:13:01.70

5 JĘDRASIAK RENATA 234 KS METRACO POLKOWICE LUBIN POLSKA K50-59 1 K 1 01:13:47.10

6 BARANOWSKI ROMUALD 269 DYNAMIC PŁOCK POLSKA M40-49 2 M 5 01:14:14.35

.........................

15 KULIG HENRYK 244 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-69 2 M 12 01:16:36.30

17 BUJNICKI MARCIN 226 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA M40-49 6 M 14 01:17:25.35

22 JASIULEWICZ IZABELA 232 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K30-39 1 K 6 01:19:34.15

26 KOMOROWSKA MONIKA 237 GRUPA NORDIC WALKING DOBRE MIASTO DOBRE MIASTO POLSKA K40-49 5 K 9 01:20:58.40

29 BEM MAŁGORZATA 223 GRUPA NORDIC WALKING DOBRE MIASTO OLSZTYN POLSKA K40-49 6 K 11 01:21:51.35

41 KORDECKA HENRYKA 240 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-69 1 K 21 01:26:26.45

49 KOLENKIEWICZ DARIUSZ 235 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M50-59 6 M 26 01:32:23.70

50 MAJEWSKA MAŁGORZATA 248 OLSZTYN POLSKA K40-49 9 K 24 01:32:38.60

ruo1

Dystans 5 km

1 MACHNIK JANUSZ 103 CLLEO ZAWIERCIE ZAWIERCIE POLSKA M40-44 1 M 1 00:33:51.75

2 HAŁAS MARCIN 57 CZECHOWICE-DZIEDZICE POLSKA M30-39 1 M 2 00:34:19.15 6

3 RADOMSKI MARCIN 144 BIEGAM W SFETSZE/DYNAMIC PŁOCK POLSKA M40-44 2 M 3 00:34:21.65

4 RAKUĆ JAKUB 145 RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK POLSKA M18-29 1 M 4 00:34:23.65

5 FRĄCKOWIAK ROMAN 46 ZS ROSKO WIELEŃ POLSKA M45-49 1 M 5 00:34:32.65

6 POLEWCZAK MARIUSZ 140 CLLEO ZAWIERCIE ZAWIERCIE POLSKA M45-49 2 M 6 00:34:32.95

...............................

9 KLARKOWSKI BOGDAN 71 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-64 2 M 9 00:35:41.50

10 WASIELEWSKI MIROSŁAW 180 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M55-59 1 M 10 00:35:43.20

20 CIEŚLAK-ZABŁOCKA IWONA 31 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K40-44 1 K 1 00:37:10.20

22 SZYMAŃSKI STEFAN 169 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA M70+ 1 M 20 00:37:57.70

23 DUBAJ GRZEGORZ 44 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M55-59 4 M 21 00:38:02.30

28 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ 26 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M65-69 4 M 24 00:38:19.60

35 MARKOWSKA HALINA 112 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 1 K 9 00:38:51.95

61 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA 171 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K45-49 5 K 27 00:40:45.90

63 BRYL MICHAŁ 13 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M-NIEPEŁNOSPRAWNI(A 3 M 35 00:40:50.30

72 BUJNICKA MAGDALENA 16 NORDIC WALKING PASŁĘK PASŁĘK POLSKA K-DZIECI 4 K 31 00:41:37.20

82 NAZAREWICZ BARBARA 122 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K65-69 4 K 35 00:42:41.70

91 MAŃKOWSKI LECH 108 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-64 7 M 51 00:43:37.50

97 KULIG BOŻENA 92 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 5 K 45 00:44:10.60

103 KULESZA-BRUNKA DOROTA 93 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K50-54 5 K 48 00:44:22.05

107 SZYMAŃSKA LUCYNA 168 XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH KIEŹLINY POLSKA K-NIEPEŁNOSPRAWNA 1 K 52 00:45:07.85

110 BRYL ZDZISŁAW 12 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M45-49 4 M 57 00:45:10.20

121 WĄSOWSKA MONIKA 182 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K30-39 8 K 61 00:46:13.20

147 KIESZEK KAROLINA 70 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K70+ 1 K 77 00:49:30.30

161 BRYL JOLANTA 11 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K45-49 14 K 87 00:55:05.65

ruo3

Dystans 2.5 km

1 SZPILMAN JANUSZ 326 FACE NORDIC WALKING TEAM GDYNIA POLSKA M 1 00:20:19.10

2 KLONOWSKI BARTŁOMIEJ 74 UKS SKRWILNO SKRWILNO POLSKA M 2 00:20:29.10

3 KOLCZYŃSKI JAN 78 UKS SKRWILNO SKRWILNO POLSKA M 3 00:20:35.80

...........................

34 JASIULEWICZ SEBASTIAN 337 ELBLĄG POLSKA M 17 00:28:34.00

71 CHUDZIŃSKA GRAŻYNA 25 ELBLĄG POLSKA K65-69 1 K 44

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn