Gąsiorowo 33 czyli spotkanie niezawodnych przyjaciół – Stąpanie po granicy

Fot. Fotbiker/gąsiorowo33 facebook

W niedziele (30 lipca) odbyła się Bieg Gąsiorowo 33 – impreza, którą wymyślił kilka lat temu Tomasz Domżalski znany w regionie długodystansowiec. Pomysł chwycił i zwolennicy bardzo chętnie przyjeżdżają do niewielkiej miejscowości leżącej na granicy Warmii i Mazur. Sielska, zarazem rodzinna atmosfera sprzyjają integracji środowiska, nie zwalniają też z obowiązku mocnego biegania.

Ponad stu uczestników miało do wyboru trzy dystanse: 33 km , 13 km i 3 km. W najdłuższym biegu triumfował Roman Liśkiewicz (Kętrzyn), a wśród pań najszybsza była Marta Dąbkowska-Wilczek z Olsztyna. Na średnim dystansie wygrali: Przemysław Menziński (Barczewo) i Agnieszla Lankowska-Klemt (Olsztyn). Na 3 km zwyciężył Paweł Adamiak (Kolno), a w rywalizacji pań Natalia Andruszkiewicz-Ćwik (Olsztyn)

Ale przede wszystkim było to spotkanie wypróbowanych przyjaciół z biegowych tras, którzy tu w Gąsiorowie czują się znakomicie i chętnie przyjeżdżają tu każdego roku.

Wyniki

Dystans 33 km

1 Roman Liśkiewicz Kętrzyn WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 1969 M40 1 02:33:13 1

2 Krzysztof Sulewski Barczewo 1985 M30 1 02:37:52 2

3 Tomasz Kopcewicz Stawiguda 1984 M30 2 02:45:11 3

4 Patryk Bieniek Poznań AFLOFARM RUNNING TEAM 1980 M30 3 02:49:49 4

5 Łukasz Jędrzejczyk Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1981 M30 4 02:51:57 5

6 Jarosław Wieczór-Szczerbowicz Wrocław SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 1992 M20 1 03:04:35 6

7 Kamil Niemczuk Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1984 M30 5 03:08:11 7

8 Piotr Ferszt Olsztyn URWIS BIEGA 1981 M30 6 03:10:42 8

9 Grzegorz Baran Olsztyn NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRASQUAD 1980 M30 7 03:11:21 9

10 Zenon Pasemko Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 1 03:11:50 10

11 Adam Kwiatkowski Butryny ZADYSZKA 1971 M40 2 03:19:09 11

12 Piotr Bogusz Mrągowo SS DRUŻYNA WILKA 1990 M20 2 03:19:36 12

13 Andrzej Leśny Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 8 03:20:57 13

14 Marek Wróbel Olsztyn 1980 M30 9 03:36:07 14

15 Marta Dąbkowska-Wilczek Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1983 K30 1 03:38:08 1

16 Krzysztof Bisiekierski Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1973 M40 3 03:38:09 15

17 Seweryn Lipiński Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL/UWM OLSZTYN 1981 M30 10 03:38:45 16

18 Paweł Mazur Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 11 03:39:59 17

19 Michał Jurkowski Olsztyn 1978 M30 12 03:43:47 18

20 Marek Nestorowicz Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1971 M40 4 03:56:55 19

21 Joanna Kozłowska Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 2 04:00:24 2

22 Jerzy Siwiński Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 2 04:00:29 20

23 Andrzej Kowalczyk Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1961 M50 3 04:04:09 21

24 Darek Strauss Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M40 5 04:07:18 22

20525499 1472453306176212 6429353414945814864 n

Dystans 13 km

1 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 1 00:53:19 1

2 FLAGA PRZEMYSŁAW BARCZEWO URWIS BIEGA 1983 M30 2 00:53:41 2

3 DRAŻBA DOMINIK EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 1987 M30 3 00:55:39 3

4 DYBIŻBAŃSKI WOJCIECH POLICE 1988 M20 1 00:58:53 4

5 NOJMAN RAFAŁ DOBRE MIASTO ODCISK JELONKA1984 M30 4 00:59:48 5

6 OLSZEWSKI TOMASZ OLSZEWNIK 1991 M20 2 01:00:01 6

7 JAROSZ WOJCIECH KĘTRZYN 1975 M40 1 01:00:13 7

8 BRYŁA ARTUR BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 1971 M40 2 01:00:48 8

9 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN FATHER ON THE RUN 1982 M30 5 01:01:40 9

10 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN 1980 M30 6 01:03:34 10

11 KULESZA BOGUSŁAW OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1959 M50 1 01:08:23 11

12 WASZKIEWICZ MARCIN OLSZTYN SS DRUŻYNA WILKA 1983 M30 7 01:12:38 12

13 DĄBKOWSKI ROMAN SZCZYTNO 1982 M30 8 01:13:36 13

14 ŻUK ARTUR OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1980 M30 9 01:15:35 14

15 RASZEWSKI MARCIN OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ 1975 M40 3 01:15:45 15

16 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 K30 1 01:15:53 1

17 JERSZEWSKI ANDRZEJ MORĄG 1994 M20 3 01:16:19 16

18 BORUTA KAROL PIETRASZE 1987 M30 10 01:16:26 17

19 URYNIUK WIESŁAW OLSZTYN URWIS BIEGA 1959 M50 2 01:16:37 18

20 PIECZKOWSKA AGNIESZKA SPRĘCOWO 1978 K30 2 01:16:40 2

21 KOŁODZIEJSKI KAMIL SZCZYTNO 1990 M20 4 01:18:43 19

22 ORŁOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN MONT BLANC TEAM 1981 M30 11 01:18:42 20

23 RUTKOWSKI MARIUSZ OLSZTYN 1975 M40 4 01:18:42 21

24 RUTKOWSKA EWA OLSZTYN 1975 K40 1 01:19:05 3

25 KARCZEWSKI ANDRZEJ RADOM 1956 M60 1 01:19:10 22

26 KŁOS JAN OLSZTYN 1964 M50 3 01:20:17 23

27 PIECZKOWSKI HUBERT SPRĘCOWO 1974 M40 5 01:20:48 24

28 OSTROMECKA ANNA BARTOSZYCE URWIS BIEGA 1987 K30 3 01:21:49 4

29 PATALAN TOMASZ OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1989 M20 5 01:21:49 25

30 KRAWCZYK JAN KORSZE BIEGAM BO TAK WYSZŁO 1986 M30 12 01:22:43 26

31 KOWALSKA AMELIA OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1972 K40 2 01:22:47 5

32 SŁOMIŃSKI PIOTR GIŻYCKO 1978 M30 13 01:23:11 27

33 KULESZA MAŁGORZATA OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 1 01:23:28 6

34 CHODNICKI DARIUSZ OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ 1977 M40 6 01:23:29 28

35 KUTNICKA EMILIA OLSZTYN 1976 K40 3 1:23:35 7

36 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60 2  1:23:50 29

37 KOSIŃSKI MICHAŁ WIELBARK 1978 M30 14 01:24:38 30

38 LIŚKIEWICZ BEATA KĘTRZYN GF ACER 1972 K40 4 1:26:22 8

39 KOŁODYŃSKI NDRZEJ ISKUPIEC 1970 M40 7 01:26:23 31

40 WYRZYKOWSKI PAWEŁ BARCZEWO BIEGAM BO LUBIĘ 1978 M30 15 01:26:35 32

41 KOSIŃSKA MONIKA WIELBARK 1980 K30 4 01:26:37 9

42 FORTUNA MARCIN STRZELCE OPOLSKIE FANI NOCY I PAGÓRA 1982 M30 16 01:27:19 33

43 ANDRUSZKIEWICZ ANNA OLSZTYN 1957 K60 1 01:28:12 10

44 ŁOWICKA-BRYŁA IZABELA BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 1971 K40 5 01:28:27 11

45 NESTOROWICZ MONIKA KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 1973 K40 6 01:28:27 12

46 KOSTRZEWA KRZYSZTOF WIELBARK 1964 M50 4 01:29:36 34

47 WOJCIECHOWSKA BOGNA OLSZTYN 1982 K30 5 01:32:09 13

48 SALA EDYTA OLSZTYN 1974 K40 7 01:32:06 14

49 KOMOROWSKA EWA OLSZTYN 1974 K40 8 01:32:50 15

50 KOMOROWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1980 M30 17 01:32:50 35

51 WISNIEWSKA GOSIA OLSZTYN 1973 K40 9 01:33:00 16

52 WOJEWODA KAROLINA GĄSIOROWO 1980 K30 6 01:34:47 17

53 WOJEWODA KONRAD GĄSIOROWO 1980 M30 18 01:37:20 36

54 GODLEWSKI DANIEL OLSZTYN 1975 M40 8 01:42:45 37

55 LIPIŃSKI MAREK GDAŃSK TATA BIEGA 1985 M30 19 01:51:58 38

Dystans 3 km

1 ADAMIAK PAWEŁ KOLNO ADAMIAKI 00:11:59 1

2 ADAMIAK KRZYSZTOF KOLNO 00:12:00 2

3 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 00:12:06 3

4 KOZICKI MARIUSZ NIDZICA NB 00:12:54 4

5 SZCZEPKOWSKI ARTUR NIDZICA NIDZICA BIEGA 00:13:33 5

6 CZADEK ADRIAN BARCZEWO 00:14:03 6

7 BARTOSZEK TOMASZ BARCZEWEO 00:14:07 7

8 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA OLSZTYN 00:15:28 1

9 KUŁAK PIOTR NOWE MARCINKOWO 00:15:48 8

10 KUŁAK MAŁGORZATA NOWE MARCINKOWO 00:15:50 2

11 RYDZANOWSKA ŻANETA BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 00:16:15 3

12 RYDZANOWSKI TOMASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 00:16:15 9

13 KLEMT MARCIN OLSZTYN 00:16:22 10

14 KUROPATWA MONIKA OLSZTYN 00:17:28 4

15 NAPIERSKA EWELINA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 00:18:12 5

16 NOSEWICZ SYLWIA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 00:18:12 6

17 BIAŁECKA KATARZYNA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 00:18:13 7

18 PRONOBIS BEATA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 00:18:14 8

19 BIAŁECKI SEBASTIAN BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 00:18:14 11

20 ŻBIKOWSKA BOŻENA NIDZICA NIDZICA BIEGA 00:18:33 9

21 WRÓBEL ANNA OLSZTYN 00:19:38 10

22 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 00:23:04 11

23 KOWALCZYK BOŻENA OLSZTYN 00:25:13 12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn