W Wieliszewie błysnęła Ela Cieśla (Olsztynek) – W Lipuszu szósty Adam Serocki (Elbląg)

Fot. Elżbieta Cieśla facebook (ilustracja)

Długodystansowcy Warmii i Mazur nie zwalniają tempa. W Wieliszewie odbył się w niedzielę (30 lipca) Ultramaraton Powstańca (1944-2017) – 63 km. Znakomicie pobiegła Ela Cieśla z Olsztynka zajmując w klasyfikacji open szóste miejsce, a w kategorii K41/50 trzecie. W Lipuszu odbyła się w ten sam weekend Pętla Tuszkowska Matka (11,5 km), gdzie szósta lokatę wywalczył Adam Serocki. (Elbląg). Startowało ponad 300 zawodników.

Ultramaraton Powstanca 1944-2017 Wieliszew

Klasyfikacja open (dystans 63 km)

1 1 M31-40 Stachyra Piotr Głogow JS TEAM 04:48:52

2 2 M31-40 Marszal Mariusz Nowy Dwór MazowieENTRE.PL TEAM 05:02:54

3 3 M31-40 Miedziejewski Andrzej Pruszków ABSOLUTEBIKETEAM 05:12:36

4 1 M41-50 Milewski Maciek Legionowo - 05:13:40

5 2 M41-50 Głogowski Piotr Warszawa NAPRZOD MŁOCINY 05:18:53

1 1 K41-50 Bereznowska Patrycja Ossów WIELISZEW HERON TEAM 05:19:51

6 4 M31-40 Niemira Michał Warszawa MPK RUNNERS 05:27:03

................................

6 3 K41-50 Ciesla Ela Olsztynek BIEGAJACE MAŁŻENSTWO 06:35:12

87 32 M41-50 Ciesla Jarek Olsztynek BIEGAJACE MAŁZENSTWO 07:07:53

Kobiety

1 1 K41-50 Bereznowska Patrycja Ossów WIELISZEW HERON TEAM 05:19:51

2 1 K31-40 Myszkowska Monika Legionowo - 06:01:06

3 2 K31-40 Krawczak Paulina Deblin BIEGUSIEM.PL COP-DKP 06:14:41

4 3 K31-40 Jamska Roksana Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 06:24:48

5 2 K41-50 Siwon Ewa Warszawa SMASHING PAPKINS 06:27:52

6 3 K41-50 Ciesla Ela Olsztynek BIEGAJACE MAŁ¯ENSTWO 06:35:12

Sztafety

1 Agencja Projekt Igrzyska 04:09:36

2 Janosiki 04:18:05

3 Urodzeni W Puszczy 04:24:44

.......................................

15 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana (Piotr Chmielewski, Jedrzej Rynkiewicz, Paweł Jagiełło) 05:26:28

Pętla Tuszkowska Matka / Lipusz

Klasyfikacja open (dystans 11,5 km)

1 ROBERT SADOWSKI   M 1 GDYNIA ZORZA GDYNIA OPEN M 1 00:37:54

2 ŁUKASZ WIRKUS M 2 LIPNICA ULKA TALEX OPEN M 2 00:37:59

3 RADOSŁAW JANKOWSKI M 3 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW OPEN M 3 00:39:15

4 ADAM GŁOGOWSKI   M 4 GDYNIA ATC-CARGO TEAM OPEN M 4 00:39:48

5 MAREK JAKUBOWSKI   M 5 PSZCZÓŁKI STUDIO S7 BANINO OPEN M 5 00:39:52

6 ADAM SEROCKI   M 6 ELBLĄG NA SKRZYDŁACH ANIOŁA OPEN M 6 00:40:44

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn