24. Bieg Św. Dominika - Festiwal Biegowy Gdańsk 2017 - Lisowska piąta, Misiewicz ósmy, cztery wygrane w kategoriach, na wózkach: Pudlis i Król

Fot. ilustracja

W Gdańsku odbył się w sobotę (5 sierpnia) 24 Bieg Dominika. Impreza pod formułą Festiwalu obejmowała kilka konkurencji. W rywalizacji open (5 km) najwyżej w sklasyfikowano Aleksandrę Lisowską (5) i Mariolę Sudzińską (9) – obie Olsztyn. Wśród mężczyzn olsztynianin Michał Misiewicz (8) i Bartłomiej Osior (9) z Wydmin.. Na wózkach triumfowali tradycyjnie Monika Pudlis i Bogdan Król z Ornety.

Reprezentanci Warmii i Mazur odnieśli kilka zwycięstw w kategoriach. Mariola Sudzińska wygrała grupę K40/44, Barbara Bączek-Motała z Iławy triumfowała w K45/49, Dariusz Malich (Olsztyn) w M 45/49, a Dariusz Jurewicz (Gołdap) w M40/44. Michał Misiewicz był trzeci w M20/24.

Odbyły się też Mistrzostwa Polski w ulicznym biegu na dystansie 10 km. Najlepszy z z reprezentantów Warmii i mazur był Damian Pieterczyk (LUKS Dustans Wydminy) sklasyfikowany na 11 miejscu.

Wyniki

Dystans 5 km

Kobiety

1 KACZYŃSKA Paulina 1991 K25-29 WMLKS POMORZE STARGARD / 1 1 0:16:55

2 RUTKOWSKA Katarzyna 1994 K20-24 AMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGA 2 1 0:16:58

3 SOMARA Iryna 1990 K25-29 GRODNO INDURSKOE CHOSSE (B 3 2 00:17:09

4 BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991 K25-29 Brzeziński Run Club 4 3 00:17:11

5 LISOWSKA Aleksandra 1990 K25-29 KS AZS UWM Olsztyn 5 4 00:17:20

6 POBŁOCKA Katarzyna 1994 K20-24 PROF/UKS Ekonomik-Maratończ 6 2 00:17:48

7 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990 K25-29 PROF/UKS Ekonomik-Maratończ 7 5 00:18:06

8 MAIK Daria 1997 K20-24 LUKS START Nakło 8 3 00:18:28

9 SUDZIŃSKA Mariola 1976 K40-44 Olsztyn 9 1 00:18:29

10 GRZEGÓRZEK Paulina 1987 K30-34 AMAT/HUMMEL TEAM POLSKA 10 1 00:18:38

................................

16 BĄCZEK-MOTAŁA Barbara 1972 K45-49 Amex Bączek Iława 16 1 00:19:18

22 KĘPCZYŃSKA Aleksandra 1988 K25-29 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Olsztyn 22 8 0:19:47

25 DUNAJSKA Karolina 1989 K25-29 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 25 9 0:20:12

36 KĘDZIA Milena 1997 K20-24 Olsztyn 36 8 0:21:01

60 ADAMCZYK Bożena 1971 K45-49 KB BiegamBoLubię Pasłęk 60 5 0:23:08

71 MICHALAK Marlena 1987 K30-34 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 71 11 0:23:51

77 ŁĄCZYŃSKA Aleksandra 1994 K20-24 Braniewo 77 14 0:24:07

117 SZYMKÓW Dorota 1989 K25-29 Olsztyn 117 25 0:26:01

131 PIETRZAK Ewa 1970 K45-49 Olsztyn 131 13 0:26:33

159 GŁOWACKA Anna 1973 K40-44 IKS Atak Elbląg 159 23 0:27:33

163 KLIMASZEWSKA Lucyna 1986 K30-34 Braniewo 163 26 0:27:36

170 LIŚKIEWICZ Beata 1972 K45-49 Kętrzyn 170 20 0:27:52

179 KOWALEWSKA Magda 1985 K30-34 Bartoszyce 179 30 0:28:05

225 KOWALCZYK Anna 1974 K40-44 Kętrzyn 225 38 0:29:41

252 FILIPIAK Beata 1974 K40-44 Elbląg 252 44 00:31:13

253 PĘKALSKA Monika 1979 K35-39 Elbląg 253 39 00:31:14

313 SOWA Renia 1973 K40-44 IKS Atak Elbląg 313 52 00:36:54

314 GĄTARSKA Hanna 1988 K25-29 Iława 314 55 0:37:15

hat 2411

Mężczyźni

1 SLAVENSKI Ilya 1984 M30-34 GOMEL BELARUS 1 1 0:14:42

2 IVANENKA Dzmitry 1994 M20-24 GOMEL BELARUS 2 1 0:14:43

3 NIEMCZYK Mateusz 1992 M25-29 Starogard Gdański 3 1 0:15:04

4 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993 M20-24 JW 1517 Leszno 4 2 0:15:09

5 KAZBAN Artem 1990 M25-29 Dnepropetrowsk (UKR) 5 2 0:15:12

6 YUSHCHENKO Maksim 1990 M25-29 GOMEL BELARUS (BLR) 6 3 0:15:14

7 KLAYBOR Dawid 1990 M25-29 34 BKPanc 7 4 0:15:30

8 MISIEWICZ Michał 1995 M20-24 sklepbiegowy.com 8 3 0:15:35

9 OSIOR Bartłomiej 1983 M30-34 AMAT/HUMMEL TEAM POLSKA 9 2 0:15:39

10 KRÓL Błażej 1987 M30-34 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSK 10 3 0:15:45

.........................................................

18 MALICH Dariusz 1968 M45-49 AKM OLSZTYN 18 1 0:16:21

23 WRONOWSKI Rafał 1986 M30-34 Banie Mazurskie 23 6 0:16:35

25 JUREWICZ Dariusz 1974 M40-44 JW 4808 Gołdap 25 1 0:16:39

28 WIŚNIEWSKI Rafał 1988 M25-29 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 28 5 0:16:52

31 KACZMARCZYK Karol 1992 M25-29 UKS TRS Susz 31 7 0:16:58

44 KRUPIŃSKI Bogumił 1973 M40-44 Olsztyn 44 5 0:17:32

45 KAWECZYŃSKI Krzysztof 1981 M35-39 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie 45 6 0:17:33

52 LIŚKIEWICZ Roman 1969 M45-49 Kętrzyn 52 4 0:17:42

67 BIELSKI Adam 1965 M50-54 IKS Atak Elbląg 67 5 0:18:03

120 PINIEWSKI Robert 1973 M40-44 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Olsztyn 120 13 0:19:42

127 MICHNO Mariusz 1974 M40-44 Braniewo 127 14 0:19:53

167 KOZAK Przemysław 1980 M35-39 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 167 23 0:20:57

203 KRÓL Dariusz 1978 M35-39 Dywity 203 33 0:21:40

206 KOŁODZIEJSKI Kamil 1990 M25-29 Szczytno 206 33 0:21:44

214 MARKIEWICZ Paweł 1983 M30-34 Elbląg 214 44 0:21:53

225 RUTKOWSKI Piotr 1980 M35-39 Elbląg 225 38 0:22:02

229 JUSZCZYK Piotr 1984 M30-34 Olsztyn 229 48 0:22:09

257 PIOTROWSKI Adam 1977 M40-44 Braniewo 257 37 0:22:50

258 SZPRĘGEL Jakub 1992 M25-29 Nidzica Biega 258 41 0:22:51

263 KUCIŃSKI Łukasz 1992 M25-29 Elbląg 263 42 0:22:53

266 KAPTEINA Robert 1973 M40-44 Elbląg 266 38 0:22:58

268 SIERZPUTOWSKI Rafał 1982 M35-39 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Olsztyn 268 43 0:22:59

283 ODZIEMCZYK Tomasz 1986 M30-34 Elbląg 283 55 0:23:18

289 ŁAJKOWSKI Marek 1985 M30-34 Bartoszyce 289 57 0:23:21

295 SZYSLER Andrzej 1955 M60-64 Susz 295 8 0:23:32

332 MISZK Ryszard 1973 M40-44 Elbląg 332 49 0:24:08

357 KRAWCZUK Andrzej 1957 M60-64 EL AKTYWNI 357 10 0:24:51

364 SOWA Sylwek 1976 M40-44 IKS Atak Elbląg 364 56 0:24:59

376 MALCEV Sergei 1970 M45-49 Elbląg 376 41 0:25:22

385 OSIECKI Grzegorz 1951 M65-69 Kisielice 385 9 0:25:34

424 GRABKOWSKI Andrzej 1947 M70-74 Iława 424 4 0:26:59

426 POPIELSKI Zbigniew 1953 M60-64 Ostróda 426 13 0:27:02

440 PURZYCKI Piotr 1961 M55-59 PROF/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Olsztyn 440 25 0:27:32

441 KUŹNICKI Grzegorz 1978 M35-39 Olsztyn 441 68 0:27:33

443 ŚLĘZAK Adam 1989 M25-29 GMINA TOLKMICKO 443 59 0:27:34

483 BANDURA Piotr 1971 M45-49 Bartoszyce 483 56 0:30:36

foto091

Dystans 10 km Mistrzostwa Polski

1 BIWOTT WYCLIFFE 1999 M Kenia 1 1 0:29:03

2 CHABOWSKI Marcin 1985 M STS POMERANIA SZCZECINEK MP (1), 2 2 0:29:14

3 KOZŁOWSKI Artur 1985 M MULKS MOS Sieradz MP (2), 3 3 0:29:47

4 LASHYN Dmytro 1988 M Ukraina 4 4 0:29:50

5 KULKA Szymon 1993 M Polska; niestowarzyszony MP (3), 5 5 0:29:51

6 GRYCKO Tomasz 1992 M UKS Bliza Władysławowo MP (4), 6 6 0:29:53

7 IUKHYMCHUK Mykola 1985 M UKRAINA 7 7 0:29:56

8 GŁOWALA Robert 1992 M GKS Wilga Garwolin MP (5), 8 8 0:30:15

9 BRZEZIŃSKI Błażej 1987 M WKS Śląsk Wrocław MP (6), 9 9 0:30:26

10 PRAMAU Wodzisław 1984 M Białoruś 10 10 0:30:37

....................

16 PIETERCZYK Damian 1984 M LUKS Dystans Wydminy MP (11), 16 16 0:31:26

18 OSKIERKO Łukasz 1989 M AZS UWM Olsztyn MP (12), 18 18 0:31:34

24 KOPEĆ Wojciech 1986 M KS AZS UWM Olsztyn MP (16), 24 24 0:32:18

29 PSZCZÓLKOWSKI Paweł 1988 M AZA UWM Olsztyn MP (20), 29 29 0:33:02

dominik 070

Wózki sportowe

1 Król Bogdan 1999 M 0:08:42

2 Rygoł Mariusz 1999 M +45

3 Ojrzyński Grzegorz 1999 M +1:58

4 Weinert Mariusz 1999 M +2:26

5 Król Cezary 1999 M +2:27

6 Markowski Piotr 1999 M +2:31

7 Podlewski Janusz 1999 M +3:02

8 Monkiewicz Arkadiusz 1999 M +5:00

9 MIRECKI Lubomir 1999 M +5:16

10 Chalastra Andrzej 1999 M +5:42

11 BANASIAK Daniel 1999 M +8:22

Wózki zwykle

1 Pudlis Monika 1999 K 0:05:45

2 ZUBOWICZ Katarzyna 1999 K +1:05

3 DROZDOWSKA Sylwia 1999 K +1:11

4 Rękawiecki Łukasz 1999 M +5:05

5 Hofman Grzegorz 1999 M +6:06

6 Najdrowski Kamil 1999 M +6:20

7 Kamil Kołodziejek 1999 M +7:29

8 Podgórski Damian 1999 M +11:56

bieg dominika 2006 3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn