Puchar Bałtyku Białogóra 2017 – Alicja Bertel pierwsza na dychę

Fot. Puchar Bałtyku facebook

W miejscowości Białogóra w sobotę (5 sierpnia) odbyła się impreza nordic walking z cyklu o Puchar Bałtyku. W gronie startujących nie zabrakło reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego (Olsztyn, Elbląg, Pasłęk, Dobre Miasto).Alicja Bertel (Olsztyn) na dystansie 10 km wygrała klasyfikację open pań, a także swoja grupę wiekową K30/39.

Z mężczyzn w czołówce zameldowali się też: Jacek Jasiukiewicz (Dobre Miasto) czwarty w open i trzeci w M40/49. oraz Mariusz Szarszunowicz (Pasłęk) piąty w open i zwycięzca kat. 0/39.

Na dystansie 5 km na piątym miejscu finiszował Tomasz Rębowski z Pasłęka – drugi w kat. 30/39, a na jedenastym Marcin Jankowski z Elbląga - także drugi w kat. 40/49. Anna Szarszunowicz (Pasłęk) zajęła drugie miejsce w open wśród pań i zwyciężyła w kategorii K30/39. Swoja grupę wiekową K10/12 wygrała Magdalena Bujnicka z Pasłęka.

Wyniki

Dystans 10 km

1 DREWA MARIAN M 1 1956 M 60 i więcej 1 GOŚCICINO 10km 0:52:44

2 WŁADYKA ANATOL M 2 1973 M 40-49 1 KRAKÓW DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL 10km 0:52:45

3 KUŚMIEREK JAN M 3 1970 M 40-49 2 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km 0:53:34

4 JASIUKIEWICZ JACEK M 4 1968 M 40-49 3 DOBRE MIASTO GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO 10km 0:55:12

5 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 5 1978 M 0-39 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km 0:55:58

6 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 6 1958 M 50-59 1 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 10km 0:56:13

.................................................................

7 BUJNICKI MARCIN M 7 1976 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km 0:56:40

9 BERTEL ALICJA K 1 1980 K 0-39 1 OLSZTYN GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO 10km 0:57:17

19 KOZŁOWSKA EWA K 8 1969 K 40-49 4 DOBRE MIASTO GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO 10km 1:06:49

Dystans 5 km

1 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 1977 M 40-49 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY 5km 0:28:25

2 KUŹMICZ ADAM M 2 1982 M 30-39 1 MASZEWKO 5km 0:28:43

3 TOPOREK RAFAŁ M 3 1977 M NPSR 1 PRZODKOWO TEAM DEAF NPSR 5km 0:28:47

4 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 4 1965 M 50-59 1 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 0:29:57

5 RĘBOWSKI TOMASZ M 5 1981 M 30-39 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:30:09

6 SZOT ANDRZEJ M 6 1987 M 30-39 3 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km 0:30:29

....................................

11 JANKOWSKI MARCIN M 11 1976 M 40-49 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:30:57

13 GIBAS SŁAWOMIR M 13 1979 M 30-39 6 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:31:53

15 SZARSZUNOWICZ ANNA K 2 1981 K 30-39 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:31:59

51 JANKOWSKA BEATA K 22 1976 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:35:12

71 BUJNICKA MAGDALENA K 33 2005 K 10-12 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:36:27

78 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 39 1985 K NPSR 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 5km 0:37:27

97 RĘBOWSKI MATEUSZ M 46 2010 M 0-9 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:41:44

108 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 50 2012 M 0-9 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km 0:47:24

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn