MP i Puchar Polski Nordic Walking Osielsko 2017 – Katarzyna Niedźwiecka brąz (open) w półmaratonie

Fot. Beata Zarach

W Osielsku odbyły się w sobotę (5 sierpnia) Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Nordic Walking. Rywalizowano na trzech dystansach: półmaratonu (21.1 km), 10 km i 5 km. Startowała spora grupa reprezentantów Warmii i Mazur (Braniewo, Elbląg, Olsztyn, Iława, Nowe Miasto Lubawskie. Wracamy z sześcioma medalami. Najcenniejszy (brąz) w open kobiet w półmaratonie zdobyła Katarzyna Niedźwiecka (Braniewo)

Pani Katarzyna wywalczyła jednocześnie srebro w kat. 40/49, podobnie Irena Karasiewicz (Braniewo) w kat. 50/59. Na 5 km srebrny medal zdobyła Karolina Kieszek w kat. 70+, a z brązowymi wracają: Mirosław Wasielewski w kat. 55/59 i Bogdan Klarkowski w kat. 60/64 (cała trójka reprezentuje sekcje Włóczy-Kije Elbląg).

Wyniki

Dystans 21.1 km

Kobiety

1 ZACZYŃSKA ANNA 582 KGHM ZG LUBIN LUBIN POLSKA K30-39 1 K 1 02:25:56.85

2 MELZER HANNA 545 RUMIA POLSKA K40-49 1 K 2 02:32:11.30

3 NIEDŹWIECKA KATARZYNA 547 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K40-49 2 K 3 02:32:21.90

4 SZULC ALICJA 572 NW WERWA MŁAWA MŁAWA POLSKA K40-49 3 K 4 02:34:39.00

5 BANASZKIEWICZ KATARZYNA 503 PILSCY MIŁOŚNICY NW KACZORY POLSKA K40-49 4 K 5 02:36:27.65

6 STĘPIEŃ LUCYNA 563 KS METRACO POLKOWICE LUBIN POLSKA K60+ 1 K 6 02:36:48.30

................................................

11 KARASIEWICZ IRENA 528 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K50-59 2 K 11 02:39:37.50

mp osielsko 2017 fot beata zarach 7165

Dystans 10 km

Mężczyźni

1 DORS GRZEGORZ 615 RTB TRACKER PODKOWA JANÓW JANÓW POLSKA M50-59 1 M 1 01:00:34.30

2 KLICZKA KAMIL 645 SANPROBI SZCZECIN SZCZECIN POLSKA M40-49 1 M 2 01:01:42.85

3 WETOSZKA PIOTR 716 TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA BIAŁA PODLASKA POLSKA M30-39 1 M 3 01:02:02.00

4 NIECHWIEJCZYK PIOTR 675 UNIA MIAST ŚWIĘTOCHŁOWICE POLSKA M40-49 2 M 4 01:03:00.75

5 KOZIK RAFAŁ 654 RTB TRACKER PODKOWA JANÓW JANÓW POLSKA M30-39 2 M 5 01:03:24.45

6 HELWICH STEFAN 635 KS METRACO POLKOWICE WIELEN POLSKA M60-69 1 M 6 01:03:28.75

...............................................................

30 KULIG HENRYK 661 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-69 6 M 30 01:11:21.50

43 DREGER MICHAŁ 616 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M40-49 10 M 43 01:15:25.20

57 JASINSKI MARIAN 638 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M70+ 4 M 57 01:21:46.90

65 KOLENKIEWICZ DARIUSZ 649 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M50-59 17 M 01:29:14.10

Kobiety

1 KUBISZYN MAŁGORZATA 729 LUBACZÓW POLSKA K30-39 1 K 1 01:06:10.05

2 RADOSZ ALEKSANDRA 692 RTB TRACKER PODKOWA JANÓW ZŁOTY POTOK POLSKA K18-29 1 K 2 01:06:24.00

3 PAKOSZ IRENA 681 SOLIDARNOŚĆ OŚWIATY I WYCHOWANIA ŚLĄSKA OPOLSKIEGO JANUSZKOWICE POLSKA K50-59 1 K 3 1 01:07:06.55

4 JĘDRASIAK RENATA 641 KS METRACO POLKOWICE LUBIN POLSKA K50-59 2 K 4 01:07:31.15

5 DMOWSKA ANETA 612 UNIA MIAST GWOŹDZIANY POLSKA K40-49 1 K 5 01:07:47.15

6 PARAFINIUK KRZYSIA 683 LKS ZANTYR SZTUM POLSKA K30-39 2 K 6 01:08:21.95

.........................................

29 JASIULEWICZ IZABELA 639 KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K30-39 6 K 29 01:15:42.15

40 WAŁECKA KRYSTYNA 714 FACE NORDIC WALKING TEAM BRANIEWO POLSKA K60-69 7 K 01:19:05.10

mp osielsko 2017 fot beata zarach 7182

Dystans 5 km

Open

1 STILLER KAROL 354 KING&QUEEN CZĘSTOCHOWA POLSKA M30-39 1 M 1 00:29:11.35

2 DELĄG JAKUB 65 LUKI TEAM SIEDLCE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI POLSKA M18-29 1 M 2 00:29:59.85

3 ZARĘBSKI MICHAŁ 444 VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA POLSKA M30-39 2 M 3 00:30:05.60

4 RAJEWSKI SEBASTIAN 319 PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING PIŁA POLSKA M45-49 1 M 4 00:30:22.35

5 DORS ŁUKASZ 72 RTB TRACKER PODKOWA JANÓW JANÓW POLSKA M-JUNIOR 1 M 5 00:30:23.35

6 WOROCH ROMAN 435 KS METRACO POLKOWICE DOPIEWO POLSKA M55-59 1 M 6 00:30:24.25

.............................................

36 WASIELEWSKI MIROSŁAW 416 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M55-59 3 M 34 00:32:48.25

41 KLARKOWSKI BOGDAN 149 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-64 3 M 39 00:33:10.

94 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ 52 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M65-69 8 M 77 00:35:44.70

177 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA 394 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K45-49 13 K 60 00:38:44.90

190 WITKOWSKI WOJCIECH 430 OLSZTYN POLSKA M18-29 6 M 122 00:39:12.40

220 NAZAREWICZ BARBARA 263 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K65-69 8 K 87 00:39:46.65

225 MANKOWSKI LECH 230 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M60-64 11 M 135 00:39:52.10

227 KULIG BOŻENA 194 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 6 K 92 00:40:00.70

233 KAMIŃSKA IWONA 136 MOS ZATOKA BRANIEWO BRANIEWO POLSKA K45-49 16 K 95 00:40:07.95

235 ZARZECKI DARIUSZ 445 IKS MORENA MORENA POLSKA B2-M 7 M 10 00:40:12.80

241 GIZIEWSKI MICHAŁ 97 UWM OLSZTYN NOWE MIASTO LUBAWSKIE POLSKA M18-29 7 M 144 00:40:19.45

243 TURCZYK SŁAWOMIR 406 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA M-NIEPEŁNOSPRAWNI(B) 18 M 145 00:40:21.40

273 MALISZEWSKA MARIANNA 226 ELBLĄG POLSKA K-NIEPEŁNOSPRAWNI(B)6 K 116 00:41:31.45

281 BAŁDYGA IWONA 10 OLSZTYN POLSKA K18-29 11 K 121 00:41:44.50

292 JARZĘBOWSKA BEATA 125 OLSZTYN POLSKA K18-29 12 K 130 00:42:01.60

295 SOĆKO PIOTR 347 OKS WARMIA I MAZURY WARMIA POLSKA M-NIEPEŁNOSPRAWNI(B) 24 M 163 00:42:07.90

306 MALISZEWSKI MAREK 227 ELBLĄG POLSKA M-NIEPEŁNOSPRAWNI(B) 26 M 167 00:42:58.15

311 WĄSOWSKA MONIKA 421 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K30-39 22 K 143 00:43:10.75

332 DREGER JOANNA 73 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K30-39 25 K 159 00:43:48.80

334 KOWALCZYK ROBERT MATEUSZ 165 OLSZTYN POLSKA M18-29 9 M 174 00:43:53.65

337 KOWALINA IZABELA 484 ELBLĄG POLSKA K45-49 22 K 162 00:43:55.95

343 SZEWCZYK BOŻENA 369 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K65-69 16 K 167 00:44:11.45

355 KIESZEK KAROLINA 148 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K70+ 2 K 177 00:44:40.50

367 TARAPATA JUSTYNA 396 OLSZTYN POLSKA K18-29 14 K 184 00:45:23.80

380 TOPOLSKA SYLWIA 401 ELBLĄG POLSKA K-NIEPEŁNOSPRAWNI(B) 12 K 196 00:46:12.35

385 RUTECKA MONIKA 330 UWM OLSZTYN OLSZTYN POLSKA K18-29 17 K 200 00:46:51.60

391 HANDZE DANUTA 35 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 14 K 204 00:47:33.25

393 KIWIAŁO MARIA 36 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K70+ 5 K 206 00:47:36.40

404 GOŁĘBIEWSKA KAROLINA 101 OLSZTYN POLSKA K18-29 20 K 214 00:49:04.00

406 UTRATA HALINA 410 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 15 K 215 00:49:23.15

414 STRZELCZYK URSZULA 359 ELBLĄG POLSKA K55-59 22 K 221 00:51:05.75

424 WOLNA URSZULA 434 KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE ELBLĄG POLSKA K60-64 17 K 226 00:52:20.05

Niewidomi i słabowidzący ( 5 km)

1 SKWIRUT JERZY 337 SOKÓŁ RYMANÓW RYMANÓW POLSKA B2-M 1 M 1 00:33:31.10

2 LEŚNIEWSKI PIOTR 214 POZNAŃ POZNAŃ POLSKA B2-M 2 M 2 00:35:40.05

3 OLENDRZYŃSKI MATEUSZ 281 ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ POLSKA B2-JUNIOR 1 M 3 00:36:04.45

4 SZYMAŃSKI WŁADYSŁAW 383 OMEGA ŁÓDŹ ŁÓDŹ POLSKA B2-M 3 M 4 00:36:59.65

5 BADOWSKI KRZYSZTOF 9 ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ POLSKA B2-M 4 M 5 00:37:44.55

6 BOSEK GRZEGORZ 29 ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ POLSKA B2-M 5 M 6 00:37:52.10

......................................

13 ZARZECKI DARIUSZ 445 IKS MORENA MORENA POLSKA B2-M 7 M 10 00:40:12.80

19 SOĆKO PIOTR 347 OKS WARMIA I MAZURY WARMIA POLSKA B2-M 11 M 16 00:42:07.90

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn