VI Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy 2017 – Impreza z tradycją, warto spróbować!

Fot. nadesłane

W najbliższy wtorek (15 sierpnia) tradycyjnie w Święto Wojska Polskiego, wystartuje Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy, organizowany przez Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Mrągowo, przy współudziale Urzędu Miasta Mrągowo oraz Centrum Kultury i Turystyki. Partnerem imprezy jest Klub Biegacza Mrągowo.

Impreza skierowana jest do mieszkańców Mrągowa, w tym rodzin z dziećmi oraz turystów i wszystkich lubiących aktywny tryb życia. W programie przewidziano biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do ok. 2200 m oraz biegi na 5 i 10 km. Rywalizacja biegowa odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet zgodnie z regulaminem. Przewidziana jest też kategoria służb mundurowych.

Start i meta biegu będą zlokalizowane na Placu Unii Europejskiej. Konkurencje biegowe dla dzieci zaczynają się o godzinie 10:00. Oficjalne otwarcie zawodów przewidziane jest na godz. 11:05. Start biegu na 5 km - godz. 11:30, na 10 km - godz. 13:00.Celem organizacji Pikniku jest uczczenie Święta Wojska Polskiego, promocja wojska w środowisku lokalnym oraz popularyzacja biegów w społeczeństwie, jako naturalnej formy spędzania czasu wolnego.

https://elektronicznezapisy.pl/event/1906.html

Warunkiem uczestnictwa w poszczególnych biegach jest dobre samopoczucie, posiadanie stroju sportowego oraz wpisanie się na listy startowe w biurze organizacyjnym. Zapraszamy mieszkańców miasta Mrągowa, turystów oraz przedstawicieli służb mundurowych do udziału w imprezie.

Więcej informacji związanych z Mrągowskim Biegowym Piknikiem Wojskowym znajdą Państwo pod linkiem

https://woszkmragowo.wp.mil.pl/plik/file/Komunikat_org._Pikniku_z_podpisem.pdf

Impreza została dofinansowana ze środków Miasta Mrągowo.W związku z planowanym VI Mrągowskim Biegowym Piknikiem Wojskowym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Ratuszowej, ul. Warszawskiej oraz ul. Giżyckiej (od

przejścia dla pieszych przy Kauflandzie do Hotelu Mercure).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn