III Urodzinowa Działdowska Dycha 2017 (FOTO) – Gospodarze na podium, ale goście byli szybsi

Fot. Karol Wrombel/działdowo wm

W niedzielę (13 sierpnia) odbyła się III Urodzinowa Działdowska Dycha, która jest ważnym akcentem sportowym Obchodów Dni Miasta. Na starcie stanęło ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego regionu, także goście z innych województw. Trasa przebiegała głównie ulicami miasta i składała się z dwóch pętli po 5 km. Pierwszy na mecie zameldował się Konrad Nosarzewski (Stupsk).

Za nim finiszował reprezentant gospodarzy Michał Karbowski, a trzeci był Robert Kaczorek (Żory). Na czwartej i piątej pozycji metę minęli znani długodystansowcy regionu: Daniel Mikielski (Olsztynek) i Mariusz Dembowski (Lidzbark). Wśród pań w klasyfikacji zwyciężyła Monika Jackiewicz (Olsztyn) przed Mariola Sudzińską (Olsztyn) i zawodniczka z Działdowa Martyną Konarzewską. Pani Martyna i Pan Michał triumfowali w kategorii najszybsi działdowianie. Prowadzono również klasyfikacje w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wyniki

Mężczyźni Open

1 NOSARZEWSKI Konrad K Nosarzewski Stupsk Thunder Runner Mężczyźni(18-39lat) 00:33:08.50

2 Karbowski Michał UKS MOSiR Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:33:14.62

3 Kaczorek ROBERT Hrmax Żory Mężczyźni(18-39lat) 00:33:34.78

4 Mikielski Daniel Olsztynek Mężczyźni(18-39lat) 00:33:54.75

5 Dembowski Mariusz Lidzbark Mężczyźni(18-39lat) 00:33:59.66

6 MAKOWSKI MICHAŁ AZS-AWF Warszawa 2ORel Mężczyźni(18-39lat) 00:34:44.65

7 Jędraszek Tomasz Team Kopeć Mężczyźni(18-39lat) 00:35:11.89

8 WOJDYŁO MARIUSZ BIEGAM SOBIE Mężczyźni (18-39lat) 00:35:14.27

9 BARTKOWSKI ZBIGNIEW Mężczyźni(50-59lat) 00:35:44.23

10 Kiewrsztejna Bartosz UKS MOSIR DZIAŁDOWO Mężczyźni(18-39lat) 282 00:35:46.41

11 Nastaj Mateusz Iława Mężczyźni(18-39lat) 00:36:52.56

12 Karwowski Marcin 2.Orel Przasnysz Mężczyźni(18-39lat) 00:37:37.89

13 Schulz Łukasz 2 HD DECOR DZIAŁDOWO Mężczyźni(18-39lat) 00:37:56.46

14 Tomczak Marcin Mężczyźni(18-39lat) 00:38:26.37

15 JABŁOŃSKI PAWEŁ NIDZICA BIEGA Mężczyźni(40-49lat) 00:38:46.21

16 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:38:51.42

17 Pieckowski Leszek Areszt Śledczy Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:38:55.60

18 Kuchciński Sławomir LOTOS Running Team 15.02 km/h Mężczyźni(40-49lat) 00:39:56.10

19 Kotlenga Przemysław Iława Mężczyźni(18-39lat) 00:40:07.73

20 Wodzyński Bogusław ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(50-59lat) 00:40:29.93

21 Kołakowski Rafał Bike Sport Działdowo 14.66 km/h Mężczyźni(40-49lat) 00:40:56.48

22 KUBIT TADEUSZ TEMPO MŁAWA Mężczyźni(40-49lat) 00:41:31.73

23 Rejniak Robert Mężczyźni(40-49lat) 00:41:34.69

24 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:41:35.79

25 Gajewski Przemysław Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:41:36.63

26 Żmijewski Paweł Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:41:44.71

27 Kinast Krzysztof Mężczyźni(18-39lat) 00:42:06.28

28 Tarnowski Witold KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(50-59lat) 00:42:09.46

29 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:42:18.55

30 KALINOWSKI Łukasz RYT Mężczyźni(18-39lat) 00:42:20.72

31 Lisek Marcin Nidzica Biega Mężczyźni(18-39lat) 00:42:34.56

32 ZAJĄCZKOWSKI Artur Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:42:37.17

33 Łukaszewski Gabriel Biegam U KOLESI Mężczyźni(18-39lat) 00:42:44.03

34 Klein Marcin KURZĘTNIK BIEGA Mężczyźni(18-39lat) 00:42:52.54

35 Jaworski Sebastian Muzeum Państwa Krzyżackiego Mężczyźni(40-49lat) 00:42:56.05

36 Rogaski Sebastian SKLEP RYBNY DZIAŁDOWO Mężczyźni(18-39lat) 00:42:59.00

37 Reks Mirosław MLAWSKI CROSS Mężczyźni(40-49lat) 00:43:01.76

38 KOWALCZYK MAREK KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(40-49lat) 00:43:02.24

39 Wodzyński Artur UKS Mosir Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:43:02.49

40 MARCJANIK ANDRZEJ Nidzica Biega Mężczyźni(50-59lat) 00:43:03.67

41 Steckiewicz Edmund KB Lech Rypin Mężczyźni(40-49lat) 00:43:09.61

42 Rzepka Andrzej Team Brzozie Mężczyźni(40-49lat) 00:43:15.21

43 Grzybowski Krzysztof BRAK Mężczyźni(40-49lat) 00:43:18.72

44 Kubiński Sławomir KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(50-59lat) 00:43:19.25

45 Żuchowski Józef EKO-OPAŁ PŁONNE Mężczyźni(40-49lat) 00:43:24.21

46 Krzywieński Piotr Nidzica Biega Mężczyźni(40-49lat) 00:43:25.48

47 Pawlak Mariusz BRAK Mężczyźni(40-49lat) 00:43:38.48

48 Wiśniewski Łukasz Amator Mężczyźni(18-39lat) 00:43:58.97

49 Mroziński Dariusz Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:44:13.58

50 Ciarnek Krzysztof Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:44:47.51

51 PASZKOWSKI JANUSZ nie ma Mężczyźni(60-69lat) 00:45:05.01

52 Najmoła Piotr Autowimar Mężczyźni(18-39lat) 00:45:07.60

53 Wałasiński Szymon Mława Mężczyźni(18-39lat) 00:45:08.14

54 Stańczak Mariusz BRAK Mężczyźni(40-49lat) 00:45:16.31

55 Karolak Cezary niezrzeszony Mężczyźni(50-59lat) 00:45:22.36

56 Kubalski Paweł BBL Mława Mężczyźni(18-39lat) 00:45:41.33

57 Brodowski Dawid Piotr KB Promyk TKKF Ciechanów Mężczyźni(18-39lat) 00:45:46.14

58 Kowalski Paweł kowale team Mężczyźni(40-49lat) 00:45:50.79

59 Żarczyński Błazej Crazy Runners Team Rybno Mężczyźni(18-39lat) 00:45:50.90

60 CHMIELEWSKI Łukasz BRAK Mężczyźni(18-39lat) 00:45:52.87

61 Banasiak Mariusz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 234 00:45:55.65

62 Grabowski Jacek Zadyszka Mężczyźni(40-49lat) 00:46:00.10

63 Prusik Arkadiusz Nidzica Biega Mężczyźni(18-39lat) 00:46:01.67

64 Rychter Wiesław Buchalter Mężczyźni(60-69lat) 00:46:04.54

65 Nowak Andrzej Tempo Mława Mężczyźni(50-59lat) 00:46:09.64

66 Majewski Marek Skazani na sukces Mężczyźni(50-59lat) 00:46:12.55

67 BOROWSKI ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(60-69lat) 00:46:16.92

68 Walerowski Piotr Drużyna Szpiku Mężczyźni(18-39lat) 00:46:21.01

69 Wyszkowski Krzysztof TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:46:27.51

70 MIZERIA PRZEMYSŁAW BRAK Mężczyźni(18-39lat) 00:46:30.39

71 PAĆKOWSKI Dawid SięBiega Mężczyźni(18-39lat) 00:46:34.83

72 KACZMARSKI SŁAWOMIR ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(50-59lat) 00:46:37.32

73 Sumeradzki Łukasz Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:46:41.97

74 Doliwka Paweł Lubawa Kocha Biegac Mężczyźni(18-39lat) 00:46:43.05

75 Budziak Wiesław Zadyszka Mężczyźni(50-59lat) 00:46:57.25

76 Ziębicki Przemysław BBL Mława Mężczyźni(18-39lat) 00:47:03.99

77 Łusiak Paweł BBL Mława Mężczyźni(18-39lat) 00:47:04.21

78 Nowoczyński Piotr Z Bratem Mężczyźni(18-39lat) 00:47:18.89

79 Łożyński Marcin Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:47:21.78

80 Prokop Jacek Biegam U KOLESI Mężczyźni(40-49lat) 00:47:26.79

81 Staniszewski Krzysztof SięBega Mężczyźni(18-39lat) 00:47:28.34

82 Szczepkowski Artur NIDZICA BIEGA Mężczyźni(40-49lat) 00:47:30.09

83 Cybulski Artur UKS ZS Nr 1 w Działdowie Mężczyźni(18-39lat) 00:47:30.57

84 Jerszewski Andrzej Mężczyźni(18-39lat) 00:47:33.56

85 Adamiak Arkadiusz Ciechanów Mężczyźni(18-39lat) 00:47:35.76

86 Anzel Jerzy Brodnica Biega Mężczyźni(50-59lat) 00:47:41.84

87 Pasternak Radosław Klub Biegacza Lidzbark Warm Mężczyźni(18-39lat) 00:47:47.62

88 Gazdulski Krzysztof Toruń Mężczyźni(40-49lat) 00:47:48.68

89 ULEŃSKI MARIUSZ niezrzeszony Mężczyźni(18-39lat) 00:47:48.93

90 Sójka Dariusz Uzdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:47:52.12

91 ADAMIAK ROBERT CIECHANÓW Mężczyźni(40-49lat) 00:47:58.52

92 Krejskant Marcin Nordic Naturals Running Team Mężczyźni(18-39lat) 00:48:17.24

93 Puławski Kazimierz BRAK Mężczyźni(50-59lat) 00:48:21.48

94 Licznerski Mirosław Lubawa Kocha Biegać Mężczyźni(18-39lat) 00:48:27.91

95 Grochowski Dariusz British House Mężczyźni(40-49lat) 00:48:32.34

96 Koźmiński Piotr Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:48:32.78

97 Kowalczyk Roman Biegamy dla zdrowia Mężczyźni(60-69lat) 00:48:33.82

98 Denkiewicz Jacek niezrzeszony Mężczyźni(18-39lat) 00:48:40.19

99 Łukaszewski Patryk BRAK Mężczyźni(18-39lat) 335 00:48:42.05

100 Zagożdżon Witold Nidzica Biega Mężczyźni(50-59lat) 00:48:51.01

101 Augustynowicz Piotr amator Mężczyźni(40-49lat) 176 00:48:53.01

102 Kaczmarczyk Jerzy niezrzeszony Mężczyźni(60-69lat) 00:48:54.51

103 WŁODARSKI RAFAŁ BRAK Mężczyźni(18-39lat) 00:48:56.34

104 Kuciński Łukasz El-aktywni Mężczyźni(18-39lat) 00:48:57.74

105 Grabowski Roman DDC Meble Mężczyźni(18-39lat) 00:48:57.98

106 Lewandowski Zenon KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:48:58.61

107 ORLIKOWSKI TADEUSZ Parkrun Gdynia Mężczyźni(60-69lat) 00:49:06.14

108 Januszewski Karol Biegam U KOLESI Mężczyźni(18-39lat) 00:49:08.15

109 Leśny Kacper Amator Mężczyźni(18-39lat) 00:49:12.08

110 WOLSZCZAK TOMASZ KRZYSZTBORFAK Mężczyźni(60-69lat) 00:49:32.56

111 STEMPIŃSKI PAWEŁ OLSZTYN Mężczyźni(40-49lat) 00:49:32.78

112 Malonek Karol Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:49:57.69

113 Mederski Waldemar RoZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat) 00:49:57.84

114 Młynarek Christian Warszawa Mężczyźni(18-39lat) 00:50:00.05

115 Godlewski Jacek BRAK Mężczyźni(50-59lat) 00:50:03.94

116 Tułodziecki Patryk Biegam U KOLESI Mężczyźni(18-39lat) 00:50:05.05

117 Łazicki Tomasz RoZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(18-39lat) 00:50:13.09

118 Czuba Paweł Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:50:16.50

Pełne wyniki

Mężczyźni OPEN.pdf

Kategoria I

1 NOSARZEWSKI Konrad K Nosarzewski Thunder Runner Mężczyźni(18-39lat) 00:33:08.50

2 Karbowski Michał UKS MOSiR Działdowo Mężczyźni(18-39lat) 00:33:14.62

3 Kaczorek ROBERT BRAK Mężczyźni(18-39lat) 00:33:34.78

4 Mikielski Daniel Olsztynek Mężczyźni(18-39lat) 00:33:54.75

5 Dembowski Mariusz Brak Mężczyźni(18-39lat) 00:33:59.66

6 MAKOWSKI MICHAŁ AZS-AWF Warszawa 2ORel Mężczyźni(18-39lat) 00:34:44.65

Kategoria II

1 JABŁOŃSKI PAWEŁ NIDZICA BIEGA Mężczyźni(40-49lat) 00:38:46.21

2 Pieckowski Leszek Areszt Śledczy Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:38:55.60

3 Kuchciński Sławomir Mężczyźni(40-49lat) 00:39:56.10

4 Kołakowski Rafał Mężczyźni(40-49lat) 00:40:56.48

5 KUBIT TADEUSZ TEMPO MŁAWA Mężczyźni(40-49lat) 00:41:31.73

6 Rejniak Robert BRAK Mężczyźni(40-49lat) 00:41:34.69

Kategoria III

1 BARTKOWSKI ZBIGNIEW BRAK Mężczyźni(50-59lat) 00:35:44.23

2 Wodzyński Bogusław ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(50-59lat) 00:40:29.93

3 Tarnowski Witold KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(50-59lat) 00:42:09.46

4 MARCJANIK ANDRZEJ Nidzica Biega Mężczyźni(50-59lat) 00:43:03.67

5 Kubiński Sławomir KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(50-59lat) 00:43:19.25

6 Karolak Cezary niezrzeszony Mężczyźni(50-59lat) 00:45:22.36

Kategoria IV

1 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:41:35.79

2 MARUT RYSZARD KB TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:42:18.55

3 PASZKOWSKI JANUSZ nie ma Mężczyźni(60-69lat) 00:45:05.01

4 Rychter Wiesław Buchalter Mężczyźni(60-69lat) 00:46:04.54

5 BOROWSKI ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Mężczyźni(60-69lat) 00:46:16.92

6 Wyszkowski Krzysztof TKKF Promyk Ciechanów Mężczyźni(60-69lat) 00:46:27.51

Kategoria V

1 Szymański Jerzy Mężczyźni(70+) 00:54:05.20

2 Chojnacki Leon Mężczyźni(70+) 00:58:24.04

z4492027

Kobiety

1 Jackiewicz Monika Zabiegana para Kobiety(18-39lat) 00:37:24.91

2 Sudzińska Mariola AKM OLSZTYN Kobiety(40-49lat) 00:37:53.62

3 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:38:21.26

4 Kaczanowska Monika UKS MOSiR Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:41:19.94

5 Pietruszka Magdalena Rozbiegane Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:43:05.23

6 Wasiak Miłosława PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Kobiety(18-39lat) 00:45:00.10

7 Kamińska Teresa Teresa biega Kobiety(40-49lat) 00:45:59.76

8 Jeszko Barbara Nidzica biega Kobiety(40-49lat) 00:47:11.88

9 Mielczarek Alicja NIDZICA BIEGA Kobiety(18-39lat) 00:48:13.16

10 Długołęcka Angelika BRAK Kobiety(18-39lat) 00:48:46.80

11 Sadowska Dorota LO Lidzbark Kobiety(50-59lat) 00:49:01.90

12 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Biegnę bo chcę Kobiety(18-39lat) 00:49:27.59

13 NAZAREWICZ AGNIESZKA ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Kobiety(18-39lat) 00:49:57.72

14 Rzepka Ewa Team Brzozie Kobiety(40-49lat) 00:50:34.09

15 Redłowska Bożena Ladies Ultra Run Kobiety(40-49lat) 00:51:08.64

16 Grzybowska Marzena BRAK Kobiety(40-49lat) 00:51:15.42

17 KUBIT IWONA BBL Mława Kobiety(40-49lat) 00:51:24.19

18 Rojewska Agnieszka Rozbiegane Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:52:26.34

19 Kasprowicz Wioletta Rozbiegane Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:52:29.78

20 Wtulich Diana SP ZOZ Mława Kobiety(50-59lat) 00:53:04.89

21 Makarska Lucyna ELTRIM KRUSZYWA Kobiety(18-39lat) 00:54:02.79

22 Sieńska Justyna biegam u kolesi Kobiety(18-39lat) 00:54:09.33

23 Wrońska Dorota Lubawa Kocha Biegać Kobiety(40-49lat) 00:54:47.66

24 Apczyńska Marta BRAK Kobiety(18-39lat) 00:54:48.09

25 WIŚNIEWSKA ANNA BRAK Kobiety(50-59lat) 00:54:49.79

26 Dzido Edyta Nidzica Biega Kobiety(40-49lat) 00:55:09.29

27 Kowalska Agnieszka kowale team Kobiety(18-39lat) 00:55:46.04

28 Żurawska Cecylia Gabinet Piotra Kobiety(50-59lat) 00:56:33.81

29 Budzińska Dorota Biegam U Kolesi Kobiety(18-39lat) 00:56:36.40

30 Szlachetka Justyna BRAK Kobiety(18-39lat) 00:56:46.88

31 Sadowska Emilia EY biega Kobiety(18-39lat) 00:56:55.27

32 Rejniak Agnieszka BRAK Kobiety(40-49lat) 00:58:03.89

33 Jaworska Agnieszka Rossmann Kobiety(40-49lat) 00:58:38.88

34 KRYSIAK ELŻBIETA BRAK Kobiety(40-49lat) 00:58:53.35

35 WALEROWICZ Agnieszka LUBAWA KOCHA BIEGAĆ Kobiety(18-39lat) 00:59:12.03

36 Augustynowicz Aurelia RWT w Bydgoszczy Kobiety(40-49lat) 01:01:04.77

37 Nąć Marzanna niezrzeszony Kobiety(18-39lat) 01:02:46.06

38 Szadrowska Agnieszka ESZKA Kobiety(40-49lat) 01:04:23.45

39 Januszewska Izabela Biegam U KOLESI Kobiety(18-39lat) 01:05:09.94

40 SZWEJKOWSKA-DUDZMIEaCrta KB JURUND SZCZYTNO Kobiety(18-39lat) 01:05:42.03

41 Żywko Ełzbieta Wanda Kobiety(60+) 01:05:49.49

42 Kubalska Dorota Kowale Team Kobiety(18-39lat) 01:05:49.69

43 Ławicka Anna BRAK Kobiety(18-39lat) 01:06:47.87

 z4492023

Kategoria I

1 Jackiewicz Monika Zabiegana para Kobiety(18-39lat) 358 00:37:24.91

2 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:38:21.26

3 Kaczanowska Monika UKS MOSiR Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:41:19.94

4 Pietruszka Magdalena Rozbiegane Działdowo Kobiety(18-39lat) 00:43:05.23

5 Wasiak Miłosława PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Kobiety(18-39lat) 00:45:00.10

6 Mielczarek Alicja NIDZICA BIEGA Kobiety(18-39lat) 00:48:13.16

Kategoria II

1 Sudzińska Mariola AKM OLSZTYN Kobiety(40-49lat) 00:37:53.62

2 Kamińska Teresa Teresa biega Kobiety(40-49lat) 00:45:59.76

3 Jeszko Barbara Nidzica biega Kobiety(40-49lat) 00:47:11.88

4 Rzepka Ewa Team Brzozie Kobiety(40-49lat) 00:50:34.09

5 Redłowska Ladies Ultra Run Kobiety(40-49lat) 00:51:08.64

6 Grzybowska Marzena Kobiety(40-49lat) 00:51:15.42

Kategoria III

1 Sadowska Dorota LO Lidzbark Kobiety(50-59lat) 00:49:01.90

2 Wtulich Diana SP ZOZ Mława Kobiety(50-59lat) 00:53:04.89

3 WIŚNIEWSKA ANNA BRAK Kobiety(50-59lat) 00:54:49.79

4 Żurawska Cecylia Gabinet Piotra Kobiety(50-59lat) 00:56:33.81

Kategoria V

1 Żywko Ełzbieta Wanda 60+ 01:05:49.49

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn