VII Lubawska Dycha 2017 (FOTO) – Tarasiuk przegrał na finiszu z Rogiewiczem, Monika Jackiewicz druga, ale z czterema nagrodami

Fot. ilustracja

Niedzielna (20 sierpnia) siódma już Lubawska Dycha zgromadziła na stracie ponad 270 zawodniczek i zawodników. To okolica, gdzie miłośników rekreacji jest wielu, bo jeśli dodamy do tego choćby Iławę, Kurzetnik, Brodnicę i Olsztyn zbierze się duża rzesza biegaczy. Konkurencja była więc liczna i mocna, bo z zaproszenia skorzystało też wielu innych renomowanych biegaczy z kraju. Najszybszy okazał się Andrzej Rogiewicz (Sztum), który o 12 sek. Wyprzedził Pawła Tarasiuka.

Ostródzianin wygrał kategorie M30, podobnie jak czwarty na mecie Mariusz Pawłowski (Kurzętnikk) – M40. Wśród pań bezkonkurencyjna była bardzo skuteczna ostatnio Katarzyna Rutkowska (Podlasie Białystok), druga była Monika Jackiewicz. Lubawianka reprezentująca przez wiele sezonów AZS UWM Olsztyn zebrała chyba najwięcej nagród. Policzmy: drugie miejsce w open, drugie w kategorii K20, pierwsze w klasyfikacji rodzinnej (wraz z Mateuszem Jackiewiczem) i pierwsze jako najlepsza lubawianka. W tej ostatniej klasyfikacji zwyciężył ósmy na mecie Mateusz Krawiecki specjalista od prób ekstremalnych.

Wyniki

1 ROGIEWICZ Andrzej 1993 M-20 Sztum Packman Team (POL) 1 1 0:32:13

2 TARASIUK Paweł 1984 M-30 Poznań/Ostróda Kaczmar Project (POL) 2 1 0:32:25

3 KACZOREK Robert 1998 M-16 Nowe Świerczyny (POL) 3 1 0:34:09

4 PAWŁOWSKI Mariusz 1976 M-40 Kurzętnik Biega (POL) 4 1 0:34:31

5 MIKIELSKI Daniel 1990 M-20 Olsztynek Team Kopeć (POL) 5 2 0:34:37

6 JARANOWSKI Andrzej 1993 M-20 Brodnica (POL) 6 3 0:34:49

7 RUTKOWSKA Katarzyna 1994 K-20 KS Podlasie Białystok (POL) 1 1 0:35:12

8 KRAWIECKI Mateusz 1989 M-20 Lubawa Husaria Race Team (POL) L (1), 7 4 0:35:18

9 JEDRASZEK Tomasz 1981 M-30 Górzno Team Kopeć (POL) 8 2 0:35:28

10 MOSKAL Paweł 1997 M-20 Kurzętnik Biega (POL) 9 5 0:35:28

.................................................

11 KACZMARCZYK Karol 1992 M-20 Susz (POL) 10 6 0:35:29

12 JACKIEWICZ Mateusz 1997 M-20 Lubawa Kocha Biegać (POL) L (2),R (1) 11 7 0:35:36

13 WOJDYŁO Mariusz 1987 M-30 Brodnica Biegam Sobie (POL) 12 3 0:36:29

14 KOPCZYŃSKI Szymon 1995 M-20 Wąbrzeźno Team Kopeć (POL) 13 8 0:36:50

15 MÓWIŃSKI Robert 1987 M-30 Kurzętnik Biega (POL) 14 4 0:36:53

16 KRASNODĘBSKI Maciej 1985 M-30 Grudziądz Wildbull (POL) 15 5 0:37:02

17GOLMANOWSKI Krzysztof 1978 M-30 Kurzętnik Biega (POL) 16 6 0:37:16

18 ADAMUSIAK Sławomir 1976 M-40 Iława Biega (POL) 17 2 0:37:23

19JACKIEWICZ Monika 1992 K-20 Lubawa/Olsztyn Zabiegana Para (POL) L (3),R (2) 2 2 0:37:34

20 SYMERWICZ Marek 1967 M-50 Barczewo (POL) 18 1 0:37:48

.............................

22 GÓRSKI Radosław 1976 M-40 Lubawa Kocha Biegać (POL) L (4) 20 4 0:38:02

23 BUKOWSKI Piotr 1985 M-30 Lubawa (POL) L (5), 21 7 0:38:22

25 SUDZIŃSKA Mariola 1976 K-40 Olsztyn (POL) 3 1 0:38:27

26 DALKIEWICZ Dariusz 1973 M-40 Susz (POL) 23 6 0:38:30

28 KWIATKOWSKI Wiesław 1967 M-50 Iława/franciszkowo (POL) R (4) 25 3 0:38:45

29 JABŁONSKI Paweł 1976 M-40 Nidzica Biega (POL) 26 7 0:38:49

30 CZAPLICKI Piotr 1977 M-40 Olsztyn Free Runners (POL) 27 8 0:38:58

31 DERESZEWSKI Paweł 1997 M-20 Kurzętnik Biega 2 (POL) 28 9 0:39:18

32 KOTLENGA Przemysław 1980 M-30 Iława (POL) 29 8 0:39:20

33 KASPROWICZ Marcin 1979 M-30 Rozbiegane Działdowo (POL) R (5) 30 9 0:39:26

34 ROWIŃSKI Michał 1984 M-30 Lubawa Kocha Biegać (POL) L (6), 31 10 0:39:30

35 KOGUT Sławomir 1975 M-40 Kurzętnik Biega 2 (POL) R (6) 32 9 0:39:33

37 ZALEWSKI Daniel 1997 M-20 Rozbiegany Susz (POL) 34 10 0:39:51

38 WDOWIAK Robert 1998 M-16 Olsztyn Wdowiak&friends (POL) R (7) 35 2 0:40:15

39 WDOWIAK Wojciech 1973 M-40 Wdowiak&friends (POL) R (8) 36 10 0:40:18

41 PATALON Adam 1968 M-40 Marzęcice (POL) 38 12 0:40:30

42 KOGUT Szymon 1999 M-16 Kurzętnik Biega 2 (POL) R (9) 39 3 0:40:32

43 RUCIŃSKI Marek 1968 M-40 VEL-Dąbrówno (POL) 40 13 0:40:34

44 BELKA Przemysław 1990 M-20 Iława Biega (POL) 41 11 0:40:36

45 KOŁAKOWSKI Rafał 1977 M-40 Działdowo (POL) 42 14 0:40:41

46 WODZYŃSKI Bogusław 1960 M-50 Rozbiegane Działdowo (POL) 43 5 0:40:47

47 ŁOŻYŃSKI Piotr 1963 M-50 Akm Olimp Olszty/sklep Biegowy.co 44 6 0:40:50

48 LISEK Ewa 1980 K-30 Nidzica Biega (POL) R (10) 4 1 0:41:04

50 NOWAKOWSKI Aleksander 1995 M-20 Lubawa (POL) L (7), 46 12 0:41:53

51 KWIATKOWSKI Adam 1971 M-40 Butryny Zadyszka (POL) 47 15 0:42:02

52 OLSZEWSKI Kamil 1994 M-20 Nidzica Biega (POL) 48 13 0:42:08

54 KOSTOWSKI Mariusz 1975 M-40 Iława (POL) 50 16 0:42:13

55 BRZOZOWSKI Franciszek 1992 M-20 Miłomłyn Brzozowski Team (POL) 51 14 0:42:18

56 ŁUKASZEWSKI Gabriel 1986 M-30 Nowe Grodziczno Biegam U Kolesi (POL) 52 12 0:42:19

57 BRZOZOWSKI Maciej 1996 M-20 Olsztyn Wataha Cioci Basi (POL) R (12) 53 15 0:42:25

58 NAZARUK Wiktor 1984 M-30 Iława (POL) 54 13 0:42:26

59 CZESZEJKO Bartłomiej 1983 M-30 Iława (POL) 55 14 0:42:27

60 PIOTROWICZ Tomasz 1976 M-40 Kurzętnik Biega 2 (POL) 56 17 0:42:29

61 ŻMIJEWSKI Paweł 1976 M-40 Rozbiegane Działdowo (POL) 57 18 0:42:30

62 167 KLEJNA Waldemar 1994 M-20 Lzs Lubawa (POL) L (8), 58 16 0:42:33

63 MARCHLEWSKI Radosław 1986 M-30 Kurzętnik Biega 2 (POL) 59 15 0:42:34

64 LISEK Marcin 1980 M-30 Nidzica Biega (POL) R (13) 60 16 0:42:40

65 REMUS Tomek 1985 M-30 Lubawa Biegam U Kolesi (POL) L (9), 61 17 0:42:43

66 RZEPKA Andrzej 1974 M-40 Team Brzozie (POL) R (14) 62 19 0:42:48

67 GAŁGOWSKI Bartłomiej 1987 M-30 Olsztyn (POL) 63 18 0:42:51

68 ZAJĄCZKOWSKI Artur 1978 M-30 Działdowo (POL) 64 19 0:42:59

70 BRZOZOWSKI Michał 1993 M-20 Olsztyn Wataha Cioci Basi (POL) R (15) 66 17 0:43:15

71 KLEIN Marcin 1983 M-30 Kurzętnik Biega 2 (POL) 67 20 0:43:15

72 IDZIAK Marcin 1979 M-30 Kurzętnik (POL) 68 21 0:43:20

73 CZEPEK Andrzej 1970 M-40 Kurzętnik Biega 2 (POL) 69 21 0:43:25

75 GOŁĘBIEWSKI Zbigniew 1967 M-50 Kurzętnik Biega (POL) 71 8 0:43:36

76 BĄCZEK Jerzy 1972 M-40 Mortęgi (POL) L (10), 72 23 0:43:45

77 KŁODAWSKI Marek 1978 M-30 Bratian (POL) 73 22 0:43:46

79 PIETRZAK Jakub 1980 M-30 Rozbiegane Działdowo (POL) 75 24 0:44:09

80 SZPENDOWSKI Marek 1978 M-30 Olsztyn Skazani Na Sukces (POL) 76 25 0:44:11

81 LASZCZAK Jerzy 1962 M-50 Olsztyn Urwis Biega (POL) 77 9 0:44:21

83 ODOLIŃSKI Jacek 1968 M-40 Ostróda Pszczółkowski Team (POL) R (18) 78 24 0:44:27

85 KARCZEWSKI Jacek 1963 M-50 Susz (POL) 80 10 0:44:29

86 BRZOZOWSKI Stanisław 1955 M-50 Olsztyn Wataha Cioci Basi (POL) R (19) 81 11 0:44:30

87 KLINIEWSKI Adrian 1997 M-20 Lubawa Kocha Biegać (POL) 82 18 0:44:36

88 ŚWIĄTKOWSKI Łukasz 1984 M-30 Lubawa (POL) L (12), 83 26 0:44:39

91 LANKOWSKA-KLEMT Agnieszka 1981 K-30 Olsztyn Urwis Biega (POL) 7 2 0:44:48

92 PROKOP Jacek 1974 M-40 Ostaszewo Biegam U Kolesi (POL) 85 26 0:44:49

95 KURMIN Paweł 1987 M-30 Olsztyn Free Runners (POL) 87 28 0:45:13

96 TARANOWSKI Sebastian 1981 M-30 Iława (POL) R (21) 88 29 0:45:17

97 GŁOWACKI Robert 1974 M-40 Olsztyn (POL) 89 27 0:45:17

98 MROZIŃSKI Dariusz 1975 M-40 Rozbiegane Działdowo (POL) 90 28 0:45:23

100 ŻARCZYŃSKI Błażej 1986 M-30 Uzdowo Crazy Runners Team Rybno (POL) 92 30 0:45:31

Pełne wyniki

https://www.maratonypolskie.pl/wyniki/2017/lubady7op.pdf

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn