Dziki weekend Police 2017 – Trzy dni pełne wrażeń

Fot. dulny foto

W miniony weekend (18/20 sierpnia) w Policach odbył się „Dziki Weekend”, który zawierał trzy imprezy: " Nocny Bieg Szlakiem Dzika" (5 km), Bieg Szlakiem Dzika"- "Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków" (10 km) i III " Ekstremalny Dzikobieg", "Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych" bieg z przeszkodami na 7,5km. Do dalekich Polic wybrała się grupa śmiałków z Warmii i Mazur.

Nikt sie nie oszczędzał i prawie wszyscy wystąpili w trzech próbach. Najlepiej spisała się Elżbieta Olfier (Sucha Wieś) - trzecia w klasyfikacji generalnej i trzecia w biegu z przeszkodami.W ścisłej czołówce każdego dnia uplasowali się mieszkańcy Orzysza: Wojciech Napierski i Rafał Milewski z 15 Gizyckiej Brygady Zmechanizowanej. Pan Rafał był trzeci w generalce w kat. 16/29. Pozostali też walczyli dzielnie ukończyli każdą z konkurencji, a to był główny cel.

Wyniki

Dystans 5 km (nocny bieg)

1 NOWICKI BARTOSZ 1984 M M30 1 Bezrzecze BNOW SPORT CONSULTING 00:18:15 1

2 KRÓL BŁAŻEJ 1987 M M30 2 KĘBŁOWO 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY 00:18:18 2

3 DWORAK DAWID 1988 M M20 1 Poznań CSWL POZNAŃ 00:18:36 3

4 WÓJCIK RAFAŁ 1972 M M40 1 Szczecin SKB DZIK POLICE 00:19:00 4

5 POGOCKI SEWERYN 1979 M M30 3 Zel KW PSP ŁÓDŹ 00:19:20 5

6 BURDKA PIOTR 1976 M M40 2 Brzeziny KW PSP LODZ 00:19:28 6

..............................................

20 NAPIERSKI WOJCIECH 1972 M M40 4 Orzysz 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:21:42 19

36 MILEWSKI RAFAŁ 1989 M M20 10 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:22:39 35

54 SOLIWODA JACEK 1974 M M40 14 Kętrzyn 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:23:40 53

105 OLFIER ELŻBIETA 1987 K K30 3 Sucha Wieś 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:25:21 5

284 JASIŃSKI MATEUSZ 1987 M M30 116 Giżycko 00:30:59 240

307 DZIKA NATALIA 1983 K K30 25 Liwa 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:31:36 48

354 ŻELISKO ŁUKASZ 1990 M M20 71 BARTOSZYCE 1BPZMOT/12BZ 00:33:26 292

390 ARCISZEWSKI MARIUSZ 1977 M M40 74 Ełk15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:34:49 310

468 BZYMEK ŁUKASZ 1984 M M30 158 Olecko 15PPLOT/16DZ 00:37:52 346

479 MŁODAWSKI RAFAŁ 1977 M M40 85 Susz KLUB POLSKA BIEGA 00:38:18 351

482 POHLID-DODA ANNA 1983 K K30 58 Susz 00:38:24 130

569 CHRAPOWICKA KAROLINA 1993 K K20 53 Goldap 15PPLOT/16DZ 00:41:37 189

570 STRECHA IWONA 1991 K K20 54 Gołdap 15PPLOT/16DZ 00:41:37 190

572 LELEŃ MARIUSZ 1989 M M20 93 Gołdap 00:41:38 381

Fot. dulny foto

Dystans 10 km (przełaj)

1 NOWICKI BARTOSZ 1984 M M2 1 Bezrzecze BNOW SPORT CONSULTING 00:35:47 1

2 KRÓL BŁAŻEJ 1987 M M2 2 KĘBŁOWO 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY 00:36:43 2

3 DWORAK DAWID 1988 M M1 1 Poznań CSWL POZNAŃ 00:36:44 3

4 KUŚMIDER ANDRZEJ 1983 M M2 3 Czaplinek POMORZE STARGARD 00:37:31 4

5 WÓJCIK RAFAŁ 1972 M M3 1 Szczecin SKB DZIK POLICE 00:38:37 5

6 56 BIENIEK KAMIL 1984 M M2 4 Police STOP WYCINCE DRZEW 00:39:14 6

...........................................

27 NAPIERSKI WOJCIECH 1972 M M3 6 Orzysz 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:44:47 27

40 MILEWSKI RAFAŁ 1989 M M1 8 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:46:38 39

81 SOLIWODA JACEK 1974 M M3 21 Kętrzyn 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:49:45 79

134 OLFIER ELŻBIETA 1987 K K2 7 Sucha Wieś 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:52:17 10

247 BZYMEK ŁUKASZ 1984 M M2 98 Olecko 15PPLOT/16DZ 00:58:40 224

306JASIŃSKI MATEUSZ 1987 M M2 119 Giżycko 01:01:23 266

354 KUNISZYK PIOTR 1981 M M2 135 Gołdap 16DZ/15PPLOT 01:03:59 295

410 DZIKA NATALIA 1983 K K2 41 Liwa 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:06:51 81

458 MŁODAWSKI RAFAŁ 1977 M M3 89 Susz KLUB POLSKA BIEGA 01:10:29 355

464 POHLID-DODA ANNA 1983 K K2 53 Susz 01:11:03 106

Fot. Artur Klym

Dystans 7.5 km (bieg z przeszkodami)

1 DWORAK DAWID 1988 M M1 1 Poznań CSWL POZNAŃ 00:45:18 1

2 WÓJCIK RAFAŁ 1972 M M3 1 Szczecin SKB DZIK POLICE 00:46:56 2

3 NOWICKI BARTOSZ 1984 M M2 1 Bezrzecze BNOW SPORT CONSULTING 00:47:19 3

4 KRÓL BŁAŻEJ 1987 M M2 2 KĘBŁOWO 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY 00:48:35 4

5 POGOCKI SEWERYN 1979 M M2 3 Zelów KW PSP ŁÓDŹ 00:49:01 5

6 PLESNER KRZYSZTOF 1979 M M2 4 Stargard JRG3 SZCZECIN 00:49:01 6

.......................................

24 MILEWSKI RAFAŁ 1989 M M1 9 ORZYSZ 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:55:52 24

29 NAPIERSKI WOJCIECH 1972 M M3 4 Orzysz 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:57:04 29

77 OLFIER ELŻBIETA 1987 K K2 2 Sucha Wieś 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:05:55 3

126 KUNISZYK PIOTR 1981 M M2 52 Gołdap 16DZ/15PPLOT 01:10:51 114

204 BZYMEK ŁUKASZ 1984 M M2 83 Olecko 15PPLOT/16DZ 01:18:50 176

230 JASIŃSKI MATEUSZ 1987 M M2 91 Giżycko 10:50 5,54 01:21:17 192

320 DZIKA NATALIA 1983 K K2 30 Liwa 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:28:24 69

489 ŻELISKO ŁUKASZ 1990 M M1 85 BARTOSZYCE 1BPZMOT/12BZ 01:41:15 362

584 POHLID-DODA ANNA 1983 K K2 83 Susz 01:47:02 169

590 MŁODAWSKI RAFAŁ 1977 M M3 104 Susz KLUB POLSKA BIEGA 01:47:19 419

625 LELEŃ MARIUSZ 1989 M M1 105 Gołdap 01:50:37 438

626 STRECHA IWONA 1991 K K1 63 Gołdap 15PPLOT/16DZ 01:50:37 188

Dziki weelend po 3 konkurencjach

Mężczyźni

1 Nowicki Bartosz 1984 M2 1 Bezrzecze BNOW SPORT CONSULTING 1 1 3 5

2 Dworak Dawid 1988 M1 1 Poznań CSWL Poznań 3 3 1 7

3 KRóL BŁAŻEJ 1987 M2 2 KĘBŁOWO 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY 2 2 4 8

4 Wójcik Rafał 1972 M3 1 Szczecin SKB DZIK POLICE 4 5 2 11

5 Pogocki Seweryn 1979 M2 3 Zel KW PSP ŁÓDŹ 5 7 5 17

6 BURDKA PIOTR 1976 M3 2 Brzeziny KW PSP LODZ 6 10 8 24

..............................

17 Napierski Wojciech 1972 M3 5 Orzysz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 19 27 29 75

22 MILEWSKI RAFAŁ 1989 M1 4 ORZYSZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 35 39 24 98

38 Soliwoda Jacek 1974 M3 11 Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 53 79 47 179

173 Jasiński Mateusz 1987 M2 87 Giżycko 240 266 192 698

191 Bzymek Łukasz 1984 M2 97 Olecko 15pplot/16dz 346 224 176 746

268 ŻELISKO ŁUKASZ 1990 M1 62 BARTOSZYCE 1bpzmot/12BZ 292 326 362 980

302 Młodawski Rafał 1977 M3 79 Susz Klub Polska Biega 351 355 419 1125

313 Leleń Mariusz 1989 M1 73 Gołdap 381 371 438 1190

Kat 16/29

1 Bołtromiuk Mateusz 1991 M1 2 Łź Dzik Komando 13 20 12 45

2 Szczepaniak Paweł 1989 M1 3 Poznań 18 26 16 60

3 MILEWSKI RAFAŁ 1989 M1 4 ORZYSZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 35 39 24 98

Kobiety

1 Krzaczkowska Iwona 1982 K2 1 Wrocław Dziki Wrocław 3 3 2 8

2 Olfier Elżbieta 1987 K2 2 Sucha Wieś 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5 10 3 18

3 Szymańska Katarzyna 1982 K2 3 Szczecin 7 5 8 20

4 Dydek Edyta 1996 K1 1 Szczecin 4 13 6 23

5 Bartela Edyta 1987 K2 4 Łóź Dzik Komando 6 9 10 25

6 Bazan Anna 1988 K1 2 Zielona Góra SKB Dzik 13 12 5 30

...............

42 Dzika Natalia 1983 K2 19 Liwa 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 48 81 69 198

96 Pohlid-Doda Anna 1983 K2 46 Susz 130 106 169 405

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn