IV Letni Bieg Jaćwingów Iryd Ski Tour Gołdap 2017 – Nartorolki śmigały po ulicach

Fot. goldap.org

W sobotę (20 sierpnia) odbył się w Gołdapi IV Letni Bieg Jaćwingów IRYD SKI TOUR Półmaraton Na Nartorolkach o Puchar Burmistrza. Rywalizowano na trzech dystansach: 21 km, 4 km i 2 km. Trasa przebiegała ulicami miasta, widzowie na bieżąco mogli obserwować walkę zawodników.

W kategorii open wśród pań zwyciężyła Emilia Romanowicz (UKS Puszcza Supraśl Enervit Yoko XC Life Team) z czasem 47:21, a wśród panów Kacper Janowski (UKS Hubal Białystok Rollspeed Team) - 40:33. Trzeci był Hubert Paszkowski (Gołdap). Piąte miejsce zajął Natan Ciborowski z Pisza, a w dziesiątce znaleźli jeszcze gołdapianie: Robert Sadowski, Daniel Żamojtuk i Dariusz Rogala.

Na dystansie 2 km trzeci był Itan Ciborowski z Pisza

Wyniki

Dystans 21 km

1 Janowski Kacper UKS Hubal Białystok / Rollspeed Team, Białystok POL 1994 00:40:33 1 1/M1

2 Iwanowski Daniel UKS Rawa Siedlce, Białystok POL 1985 00:40:38 2 2/M1

3 Paszkowski Hubert Skipol.pl TEAM, Gołdap POL 1974 00:40:39 3 1/M2

4 Rindzevicius Marijus SKIGO.LT, Litwa LTU 1980 00:40:40 4 3/M1

5 Ciborowski Natan KS SPEED JASŁO, Pisz POL 1998 00:40:43 5 4/M1

6 Ciborowski Damian KS SPEED JASŁO, Jasło POL 1973 00:40:43 6 2/M2

..................................................

7 Sadowski Robert SKIPOL.PL TEAM - ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP, Gołdap POL 1967 00:40:45 7 1/M3

9 Żamojtuk Daniel SKIPOL.pl /Państwowa Straż Pożarna Gołdap, Gołdap POL 1976 00:40:53 9 4/M2

10 Rogala Dariusz SKIPOL.PL TEAM - ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP, Gołdap POL 1970 00:41:01 10 5/M2

12 Saniuk Sebastian Skipol.pl TEAM ; IRYD GOŁDAP, Gołdap POL 1975 00:43:44 12 6/M2

14 Skomorowski Dominik Łowcy Przygód Gołdap, Gołdap POL 1974 00:43:56 14 8/M2

20170821 rolki 0a

Fot. goldap.info

Dystans 4 km

2 Krajcer Maciej UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2002 00:07:54 2 1/MJ3

3 Merchel Damian Cartusia Kartuzy, Kartuzy POL 2003 00:08:45 3 2/MJ3

4 Prokurat Rozalia UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2003 00:08:47 1 1/KJ3

5 Sołoniewicz Monika UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2000 00:08:47 2 1/KJ4

6 Popko Hanna UKS Hubal Białystok / Rollspeed Team, Białystok POL 2003 00:08:48 3 2/KJ3

Dystans 2 km

1 Okniński Michał UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2004 00:04:47 1 1/MJ2

2 Sobiczewski Jakub UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2004 00:04:49 2 2/MJ2

3 Ciborowski Itan KS SPEED JASŁO, Pisz POL 2005 00:04:56 3 3/MJ2

4 Kowalski Igor UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2005 00:05:17 4 4/MJ2

5 Krajcer Dominika UKS Rawa Siedlce, Siedlce POL 2007 00:05:17 1 1/KJ1

6 Giba Dawid ZSS Supraśl, Białystok POL 2006 00:05:41 5 1/MJ1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn