II Bieg Hozjusza Braniewo 2017 – Sławomir Kaliski załapał się na podium

Fot. połmaraton białostocki (ilustracja)

W sobotę (2 września) w Braniewie odbył się II Bieg Hozjusza na dystansie 10 km. Wystartowało prawie 180 zawodniczek i zawodników, przede wszystkim z województwa warmińsko-mazurskiego, ale nie brakowało tez gości spoza regionu, głównie z Pomorza. I to oni dawali ton walce. Wygrał z dużą przewagą Mateusz Niemczyk (Starogard Gdański) przed Bartoszem Mazerskim (Sztum).

Za nimi przybiegła grupa zawodników z Warmii i Mazur kolejno: Sławomir Kaliski (Olsztyn), Paweł Wardziński, Grzegorz Zahorski, Michał Prusinowski (wszyscy Braniewo) i Zbigniew Bartkowski (Diałdowo). Wśród pań najszybciej dystans pokonała Aleksandra Jakimczuk (Braniewo), druga była Magdalena Pietruszka (Działdowo), a trzecia Magda Ingielewicz (Braniewo).

Impreza przeprowadzona z dużym rozmachem z udziałem sponsorów, stąd sporo atrakcyjnych nagród.

Klasyfikacja open

1 Mateusz Niemczyk Starogard Gdański 1992 K 1 M20 1 00:32:01

2 Bartosz Mazerski Sztum 1976 M 2 M40 1 00:33:19

3 Sławomir Kaliski Olsztyn 1988 M 3 M20 2 00:34:55

4 Paweł Wardziński Braniewo 1988 M 4 M20 3 00:35:19

5 Grzegorz Zahorski Braniewo 1999 M 5 M16 1 00:35:28

6 Michał Prusinowski Braniewo 1993 M 6 M20 4 00:35:59

7 Zbigniew Bartkowski Działdowo 1964 M 7 M50 1 00:36:03

8 Krzysztof Brągiel Kędzierzyn-Koźle 1987 M 8 M30 1 00:36:17

9 Paweł Kopaczewski Łódź 1990 M 9 M20 5 00:36:47

10 Ryszard Osiński Malbork 1965 M 10 M50 2 00:37:54

................................................................

11 Piotr Śliwiak Braniewo 1974 M 11 M40 2 00:38:40

12 Łukasz Schulz Działdowo 1984 M 12 M30 2 00:38:51

13 Marcin Balcer Braniewo 1980 M 13 M30 3 00:38:59

15 Marcin Kasprowicz Działdowo 1979 M 15 M30 4 00:39:23

17 Artur BRYŁA BARTOSZYCE 1971 M 17 M40 4 00:39:50

18 Daniel Filipek Braniewo 1976 M 18 M40 5 00:40:04

19 Sylwester Paluch Dywity 2001 M 19 M16 2 00:40:26

20 Rafał Kołakowski Działdowo 1977 M 20 M40 6 00:40:27

21 Bogusław Wodzyński Działdowo 1960 M 21 M50 4 00:40:53

22 Andrzej Wyrzykowski Gdańsk 1967 M 22 M50 5 00:41:12

23 Aleksandra Jakimczuk Braniewo 1989 K 1 K20 1 00:41:13

24 Artur Sarak Braniewo 1988 M 23 M20 6 00:41:36

25 Leon Mederski Działdowo 1956 M 24 M60 1 00:41:40

26 Marcin Markus Braniewo 1988 M 25 M20 7 00:41:57

27 Tomasz Zygadłowicz Elbląg 1977 M 26 M40 7 00:41:50

28 Piotr Satkiewicz Pasłęk 1993 M 27 M20 8 00:41:59

29 Artur Grocki Elbląg 1972 M 28 M40 8 00:42:11

30 Artur Zajączkowski Działdowo 1978 M 29 M30 5 00:42:26

31 Mateusz Bandyszewski Elbląg 2000 M 30 M16 3 00:42:27

33 Piotr Zienkiewicz Młynary 1974 M 32 M40 10 00:42:39

34 Marcin Witek Ketrzyn 1980 M 33 M30 6 00:42:46

35 Krzysztof Bogdański Braniewo 1971 M 34 M40 11 00:42:50

36 Adam KSIĄŻAK Braniewo 1973 M 35 M40 12 00:43:09

37 Łukasz Kozik Braniewo 1983 M 36 M30 7 00:43:36

38 Magdalena Pietruszka Działdowo 1983 K 2 K30 1 00:43:44

39 Przemysław Jaśniewski Elbląg 1980 M 37 M30 8 00:43:59

40 Krzysztof Olender Braniewo 1971 M 38 M40 13 00:44:05

41 MAGDA INGIELEWICZ BRANIEWO 1986 K 3 K30 2 00:44:10

42 Aleksandra Kiślak-Malinowska Olsztyn 1966 K 4 K50 1 00:44:11

46 Adrian Smykowski Braniewo 1994 M 41 M20 10 00:44:12

47 Maciej Gajowniczek Frombork 1973 M 42 M40 15 00:44:33

48 Włodzimierz Karoliński Braniewo 1955 M 43 M60 2 00:44:39

49 Agnieszka Stolarów Malbork 1973 K 6 K40 2 00:44:51

50 Dariusz Mroziński Działdowo 1975 M 44 M40 16 00:44:48

51 Marzena Stulczewska Braniewo 1971 K 7 K40 3 00:44:52

52 Sławomir Kaczmarski Działdowo 1966 M 45 M50 6 00:45:08

53 RYSZARD WALENDZIAK Malbork 1973 M 46 M40 17 00:45:20

54 Radosław Apanowicz Elbląg 1977 M 47 M40 18 00:45:21

55 Krzysztof Kraśniewski Braniewo 1961 M 48 M50 7 00:45:26

56 RADOSŁAW KWIATKOWSKI Działdowo 1979 M 49 M30 9 00:45:33

57 Wojciech Piotrowski Orneta 1980 M 50 M30 10 00:45:43

58 Jan Świderski Pasłęk 1967 M 51 M50 8 00:45:50

59 PAWEŁ Smiertka Bartoszyce 1982 M 52 M30 11 00:46:29

60 Marek Majewski Olsztyn 1964 M 53 M50 9 00:46:29

61 Marcin Raszewski Olsztyn 1975 M 54 M40 19 00:46:36

62 Dariusz Zaryjewski Elbląg 1968 M 55 M40 20 00:46:51

63 Andrzej Borowski Działdowo 1956 M 56 M60 3 00:46:49

64 Magdalena Kot Braniewo 1983 K 8 K30 3 00:46:56

65 Aleksander Durkiewicz Braniewo 1974 K 9 K40 4 00:47:06

66 Tomasz Odziemczyk Elbląg 1986 M 57 M30 12 00:47:01

67 Paweł Roszyński Braniewo 1983 M 58 M30 13 00:47:14

68 Ewelina Minda Elbląg 1989 K 10 K20 2 00:47:25

69 Jarosław Jarosz Bartoszyce 1957 M 59 M60 4 00:47:57

70 Łukasz Tałuć Braniewo 1984 M 60 M30 14 00:47:44

71 Elżbieta Bendyk Elbląg 1967 K 11 K50 2 00:47:57

72 Aniela Garbowska Braniewo 2001 K 12 K16 1 00:48:18

73 Wiesław Siółkowski Elbląg 1955 M 61 M60 5 00:48:28

74 Karol Malonek Działdowo 1982 M 62 M30 15 00:48:32

75 Paweł Jasiuta Wilczęta 1981 M 63 M30 16 00:48:33

76 Łukasz Olszewski Działdowo 1977 M 64 M40 21 00:48:46

77 Waldemar Mederski Działdowo 1970 M 65 M40 22 00:48:59

78 Wojciech Prokop Elbląg 2000 M 66 M16 4 00:48:58

79 AGNIESZKA NAZAREWICZ Działdowo 1980 K 13 K30 4 00:49:03

80 PAULINA SIKORSKA BRANIEWO 1993 K 14 K20 3 00:49:06

81 Mariusz Mamczyński Elbląg 1971 M 67 M40 23 00:49:06

82 Sławomir Wądołowski Braniewo 1975 M 68 M40 24 00:49:05

83 Marek Szwęch Elbląg 1986 M 69 M30 17 00:49:09

84 Andrzej Banach Olsztyn 1989 M 70 M20 11 00:49:09

85 Marek Sokół Braniewo 1975 M 71 M40 25 00:49:16

86 Andrzej Pokojski Braniewo 1982 M 72 M30 18 00:49:37

87 Andrzej Szklarski Elbląg 1973 M 73 M40 26 00:49:22

88 Dariusz Gapski Braniewo 1986 M 74 M30 19 00:49:40

89 Sławomir Łaskowski Elbląg 1968 M 75 M40 27 00:49:57

90 Marek Stępkowski Elbląg 1961 M 76 M50 10 00:49:58

91 Damian Kalinowski Frombork 1981 M 77 M30 20 00:49:53

92 Wioletta Kasprowicz Działdowo 1991 K 15 K20 4 00:49:59

93 AGNIESZKA MATCZUK BRANIEWO 1976 K 16 K40 5 00:50:04

94 Tomasz Cichoń Elbląg 1985 M 78 M30 21 00:49:54

95 PAWEŁ SULA Elbląg 1986 M 79 M30 22 00:49:55

96 Joanna Szast Braniewo 1984 K 17 K30 5 00:50:07

97 KAROLINA POMAGRUK-MAJEK Braniewo 1984 K 18 K30 6 00:50:06

98 Radosław Pyl Braniewo 1982 M 80 M30 23 00:50:19

100 Krzysztof Głąb Górowo Iławeckie 1995 M 82 M20 12 00:50:32

101 Maciej Szubzda Olsztyn 1975 M 83 M40 29 00:50:45

102 Marcin Piórkowski Elbląg 1977 M 84 M40 30 00:50:49

103 KATARZYNA SZABAT BRANIEWO 1995 K 19 K20 5 00:50:59

104 OLGA KOZIK BRANIEWO 1986 K 20 K30 7 00:51:10

105 Ryszard Miszk Elbląg 1973 M 85 M40 31 00:51:18

106 Agnieszka Rojewska Działdowo 1978 K 21 K30 8 00:51:22

107 Agnieszka Szymanowska-Warcholak Pasym 1975 K 22 K40 6 00:51:25

108 Paweł Czuba Działdowo 1974 M 86 M40 32 00:51:28

109 Janusz Szcześniak Braniewo 1980 M 87 M30 24 00:51:24

111 Lucyna Erezman Orneta 1975 K 24 K40 7 00:52:04

112 Dariusz Chodnicki Olsztyn 1977 M 88 M40 33 00:51:57

113 Beata Królik Pasłęk 1981 K 25 K30 9 00:52:11

114 Jacek Królik Pasłęk 1978 M 89 M30 25 00:52:12

116 Ryszard TARASIEWICZ BRANIEWO 1953 M 91 M60 6 00:52:26

117 Izabela ŁOWICKA-BRYŁA BARTOSZYCE 1971 K 26 K40 8 00:52:33

118 Arkadiusz Komorowski Olsztyn 1980 M 92 M30 26 00:52:22

119 Cezary Kowalczyk Braniewo 1971 M 93 M40 35 00:52:23

120 Małgorzata Tamkun-Pawłowska Braniewo 1974 K 27 K40 9 00:52:38

121 Bogusław Jejer Gołdap 1963 M 94 M50 11 00:52:41

122 Wiktor Reczka Braniewo 1983 M 95 M30 27 00:52:32

123 Michał Lewko Braniewo 1986 M 96 M30 28 00:53:02

124 Agnieszka Fidura Braniewo 1973 K 28 K40 10 00:53:12

125 Piotr Dul Elbląg 1973 M 97 M40 36 00:53:07

126 Maciej Kulesza Elbląg 1970 M 98 M40 37 00:53:17

127 Ryszard Kaczorowski Olsztyn 1964 M 99 M50 12 00:53:34

128 Mariusz Prokop Elbląg 1975 M 100 M40 38 00:53:37

129 Artur Wychowaniak Braniewo 1974 M 101 M40 39 00:54:25

130 Tadeusz Telenga Braniewo 1975 M 102 M40 40 00:54:29

131 Marcin Antoniewicz Elbląg 1979 M 103 M30 29 00:54:29

132 Daniel Lenzer Elbląg 1985 M 104 M30 30 00:54:27

133 Bartłomiej Kownacki Elbląg 1977 M 105 M40 41 00:54:43

134 Dorota Szymków Olsztyn 1989 K 29 K20 7 00:55:17

135 Agnieszka Borysewicz Braniewo 1980 K 30 K30 10 00:55:30

136 Marzena Stasiak Pasłęk 1977 K 31 K40 11 00:55:26

137 Irmina Blank-Olszewska Działdowo 1983 K 32 K30 11 00:55:42

138 Marek Kozakiewicz Braniewo 1958 M 106 M50 13 00:56:27

139 IZABELA JASIULEWICZ Elbląg 1983 K 33 K30 12 00:56:40

140 Małgorzata Siedlik Ułowo 1963 K 34 K50 3 00:56:43

141 Dominik Sobczak Braniewo 1985 M 107 M30 31 00:56:36

142 Edyta Sala Olsztyn 1974 K 35 K40 12 00:56:44

143 Robert Górski Braniewo 1964 M 108 M50 14 00:57:08

144 Tomasz Żyłaniec Braniewo 1978 M 109 M30 32 00:57:40

145 Paweł Szliwiński Pieniężno 1985 M 110 M30 33 00:58:09

146 Anna Michałowska Braniewo 1974 K 36 K40 13 00:58:19

147 Joanna Kołkowska Braniewo 1980 K 37 K30 13 00:58:14

148 ADAM ŚLĘZAK Tolkmicko 1989 M 111 M20 13 00:58:39

149 Robert Walczak Braniewo 1974 M 112 M40 42 00:58:45

150 Arkadiusz Gawdzik Braniewo 1977 M 113 M40 43 00:59:35

151 Dorota Mierzwa Braniewo 1968 K 38 K40 14 00:59:28

152 Iza Rychcik Braniewo 1989 K 39 K20 8 00:59:40

153 Mariusz Strzelecki Braniewo 1975 M 114 M40 44 00:59:38

154 Danuta Kasińska Giżycko 1966 K 40 K50 4 00:59:58

155 ADRIAN TYMECKI BRANIEWO 1986 M 115 M30 34 01:00:43

156 Krzysztof Pawłowski Elbląg 1981 M 116 M30 35 01:00:55

157 Małgorzata Dordzik Elbląg 1959 K 41 K50 5 01:00:55

158 Ewa Komorowska Olsztyn 1974 K 42 K40 15 01:01:24

159 Marek Ptak Braniewo 1972 M 117 M40 45 01:01:55

160 Paweł Wróbel Elbląg 1980 M 118 M30 36 01:01:58

161 Konrad Koprowski Braniewo 1987 M 119 M30 37 01:02:34

162 Jakub Sielski Elbląg 2006 M 120 M15 1 01:02:43

163 Marcin Sielski Elbląg 1982 M 121 M30 38 01:02:52

164 Adam Jurewicz Elbląg 1973 M 122 M40 46 01:03:05

165 Sylwia Jurewicz Elbląg 1975 K 43 K40 16 01:03:05

166 Jerzy Stulczewski Braniewo 1971 M 123 M40 47 01:03:16

167 Izabela Rybska Elbląg 1977 K 44 K40 17 01:03:20

168 Robert Rokita Elbląg 1973 M 124 M40 48 01:03:19

169 Monika Pękalska Elbląg 1979 K 45 K30 14 01:05:21

170 Anna Klimczak Pasłęk 1982 K 46 K30 15 01:06:38

171 Jan Leśniewski Elbląg 1948 M 125 M60 7 01:07:15

172 Zuzanna Wilk Pasłęk 2001 K 47 K16 2 01:08:07

173 Cezary Wilk Pasłęk 1973 M 126 M40 49 01:08:08

174 Agnieszka Staniszewska Braniewo 1986 K 48 K30 16 01:08:35

175 Małgorzata Jagucka Markusy 1985 K 49 K30 17 01:08:36

176 Alicja Szklarska Elbląg 1976 K 50 K40 18 01:09:33

177 Anna Prokop Elbląg 1974 K 51 K40 19 01:11:19

178 Agnieszka Majewska Elbląg 1980 K 52 K30 18 01:11:19

179 Jacek Tkacz Olsztyn 1980 M 127 M30 39 01:14:13

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn