Roll an Run Bydgoszcz 2017 – Aneta i Sebastian Ciborowscy na podium w dwuboju, Czarne Pantery tylko na rolkach

Fot. tygodnik piski (ilustracja)

W sobotę (2 września) w Bydgoszczy odbyła się impreza Roll and Run. To rywalizacja, w której połączone sa dwie konkurencje: wyścig na rolkach i bieg długodystansowy. Nie wszyscy decydowali się na obie próby. Tu determinacją wykazali się Państwo Ciborowscy z Pisza (Seba Sport). Pan Sebastian zajął trzecie miejsce, Pani Aneta wśród pań była również trzecia.

Pozostali reprezentanci Warmii i Mazur (najwięcej z Giżycka) postawili tylko na rolki, gdzie też uzyskane wyniki są godne uwagi. Piotr Śląski (Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie Czarne Pantery) czwarty w open zajął trzecie miejsce w kat. M20. Zdzisław Maliszewski był drugi w kat. 60+, Sebastian Ciborowski drugi w M40+, Beata Zajączkowska (Giżycko) pierwsza w K50, Anna Stankiewicz (Kruklanki) trzecia w K50, Aneta Ciborowska pierwsza w K40. W biegu Pani Aneta zajęła trzecie miejsce w K40.

Wyniki

Rolki (dystans 20 km)

Klasyfikacja open

1 MILER LUKASZ 186 PLICHWYSCIG.PL/ROLL4LIFE POZNAŃ M30 1 M 1 00:37:04.75

2 KRYNICKI MACIEJ 204 PLICHWYSCIG.PL/ROLL4LIFE ZIELONA M20 1 M 2 00:37:06.15

3 WALICH MACIEJ 183 PLICHWYSCIG.PL/ROLL4LIFE POZNAŃ M20 2 M 3 00:37:06.55

4 ŚLĄSKI PIOTR 176 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIEŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY GIŻYCKO M20 3 M 4 00:37:57.60

5 FLEJSZER ŁUKASZ 194 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM GOSTYNIN M30 2 M 5 00:38:01.65

6 CHOJECKI DARIUSZ 216 ONIA TEAM BYDGOSZCZ M50 1 M 6 00:38:04.05

......................................

13 MALISZEWSKI ZDZISŁAW 170 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY GIŻYCKO M60+ 2 M 13 00:39:24.10

14 CIBOROWSKI SEBASTIAN 223 SEBA-SPORT PISZ PISZ M40 2 M 14 00:39:24.40

29 ŚLĄSKI PIOTR 139 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY GIŻYCKO M40 8 M 27 00:43:43.40

47 ABRAM BOGUMIŁ 103 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY GIŻYCKO M50 6 M 43 00:46:55.70

48 ZAJĄCZKOWSKA BEATA 169 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY 2 GIŻYCKO K50 1 K 5 00:46:57.25

54 CIBOROWSKA ANETA 222 SEBA-SPORT PISZ PISZ K40 1 K 7 00:47:08.95

55 STANKIEWICZ ANNA 125 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY 2 KRUKLANKI K50 3 K 8 00:47:07.70

58 MACIEJEWSKI MARIAN 131 IŁAWA M60+ 6 M 48 00:49:12.80

65 SŁOWIK ARKADIUSZ 101 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY 2 KRUKLANKI M50 9 M 53 00:53:41.85

70 RICHTER SERGIUSZ 173 GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY 2 DOROTOWO M40 22 M 57 00:55:11.85

95 STĘPKA PAWEŁ 177 OSTRÓDA M30 19 M 68 01:19:19.75

s24005

Dystans 8 km

1 FLEJSZER ŁUKASZ 43 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM GOSTYNIN MĘŻCZYŹNI 1 M 1 00:12:58.25

2 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 74 K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ MĘŻCZYŹNI 2 M 2 00:15:38.00

3 GRUBCZYNSKI DARIUSZ 7 POTULICE MĘŻCZYŹNI 3 M 3 00:15:39.15

......................................

51 SYLWESTRZAK MARCIN 79 GIŻYCKO MĘŻCZYŹNI 20 M 20 00:29:23.45

s24002

Bieg (dystans 8 km)

Klasyfikacja open

1 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON 248 BYDGOSKIE OKONIE BYDGOSZCZ M20 1 M 1 00:23:00.45

2 BEDNARCZYK ADRIAN 385 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZ M30 1 M 2 00:23:06.40

3 MOTOCZYŃSKI WOJCIECH 400 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M30 2 M 3 00:23:32.60

4 ŁAZ KAMIL 297 RUN BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M30 3 M 4 00:23:49.90

5 MRUK TOMASZ 393 CZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZ M40 1 M 5 00:23:50.50

6 JAGIEŁA JAROSŁAW 312 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M40 2 M 6 00:24:11.20

.....................

21 CIBOROWSKI SEBASTIAN 223 SEBA-SPORT PISZ PISZ M40 7 M 20 00:26:35.05

52 CIBOROWSKA ANETA 222 SEBA-SPORT PISZ PISZ K40 3 K 7 00:30:28.05

s24006

Roll and Run (dwubój)

1 KRYNICKI MACIEJ 204 PLICHWYŚCIG.PL ZIELONA MĘŻCZYŹNI 1 M 1 00:37:08.30 + 00:26:35.45 01:03:37.05

2 BUKOWSKI MACIEJ 214 SPORT4LIFE INOWROCŁAW MĘŻCZYŹNI 2 M 2 00:38:40.90 + 00:26:35.55 01:05:09.80

3 CIBOROWSKI SEBASTIAN 223 SEBA-SPORT PISZ PISZ MĘŻCZYŹNI 3 M 3 00:39:27.35 + 00:26:37.65 01:05:59.45

4 CHOJECKI DARIUSZ 216 ONIA TEAM BYDGOSZCZ MĘŻCZYŹNI 4 M 4 00:38:07.90 + 00:29:34.20 01:07:35.80

5 ZIÓŁKOWSKI JULIAN 215 STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 'GDAŃSKIE LWY'

GDAŃSK MĘŻCZYŹNI 5 M 5 00:38:51.25 + 00:28:52.25 01:07:38.80

6 PARASZKA ŁUKASZ 207 WARSZAWA MĘŻCZYŹNI 6 M 6 00:43:43.00 + 00:28:52.35 01:12:24.45

...............................

10 CIBOROWSKA ANETA 222 SEBA-SPORT PISZ PISZ KOBIETY 3 K 3 00:47:13.85 + 00:30:29.85 01:17:37.00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn