Półmaraton Philips (MP) w Piła 2017 – Aleksandra Lisowska z brązowym krążkiem

Fot. ilustracja

W niedzielę (3 września) odbył się Półmaraton Philipps Piła. W tej imprezie rywalizowano również o medale Mistrzostw Polski w półmaratonie. Kolejny sukces w swej karierze odniosła Aleksandra Lisowska. Wychowanka Zatoki Braniewo, od wielu lat reprezentująca AZS UWM Olsztyn zdobyła brąz. W biegu otwartym wystapiło wielu zawodników z Warmii i Mazur. Najwyżej sklasyfikowano Grzegorza Kłosa (Olsztyn) – 32 miejsce.

Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

Kobiety

1 JAGIELSKA Ewa Wyszków POL LKS OSTROWIANKA OSTRÓW MAZOWIECKA 82(K)3 01:17:15

2 OCHAL KALENDAROVA Olga Bydgoszcz POL LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 85(K)4 01:17:17

3 LISOWSKA Aleksandra POL KS AZS UWM OLSZTYN 90(K)5 01:17:26

4 GOSK Anna POL KS PODLASIE BIAŁYSTOK 90(K)7 01:18:15

5 SUWAJ Aneta Jastrzębie Zdrój POL AZS AWF KATOWICE 86(K)8 01:19:47

6 KACZMAREK Monika Łódź POL AZS ŁÓDŹ 89(K)9 01:19:56

..........................................

10 TRZECIAK Magdalena Olsztyn POL KS AZS UWM OLSZTYN 95(K)14 01:26:20

Półmaraton open

1 KIMAIYO Hillary kiptum maiyo Eldoret KEN Benedek-team 94 M20/1 M / 1 01:03:27

2 MWANGI Joel maina Eldoret KEN Benedek-team 85 M30/1 M / 2 01:03:51

3 GARDZIELEWSKI Arkadiusz Wrocław POL Wks Śląsk Wrocław 86 M30/2 M / 3 MP/1 01:05:32

4 MALINA Dawid Rybnik POL Tl Row Rybnik 91 M20/2 M / 4 MP/2 01:07:09

5 GŁOWALA Robert Garwolin POL Gks Wilga Garwolin 92 M20/3 M / 5 MP/3Stud/1 01:07:17

6 OCHAL Paweł Bydgoszcz POL Lłks Prefbet Śniadowo Łomża 81 M30/3 M / 6 MP/4 01:07:40

............................

32 KŁOS Grzegorz Olsztyn POL 84 M30/13 M / 28 01:17:21

33 LISOWSKA Aleksandra POL Ks Azs Uwm Olsztyn 90 K20/2 K / 5 MP/16 01:17:26

43 DRAŻBA Dominik Ełk POL Asics Front Runner 87 M30/16 M / 36 01:19:14

62 TRZEBIŃSKI Ryszard Ełk POL Team Kopeć 76 M40/5 M / 51 01:21:42

80 DUCHNOWSKI Łukasz Ełk POL 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana 84 M30/33 M / 67 Stud/5 01:23:27

88 IGNATOWICZ Radosław Ełk POL Motointegrator Running Team 81 M30/37 M / 75 01:23:59

129 TRZECIAK Magdalena Olsztyn POL Ks Azs Uwm Olsztyn 95 K20/10 K / 14 MP/28Stud/6 01:26:20

133 CZAPLICKI Piotr Olsztyn POL Free Runners 77 M40/20 M / 118 01:26:24

135 AMBROZIAK Marcin Ryn POL 15gbz -dąbrowskiteam-pasir 85 M30/56 M / 120 01:26:27

215 ZINKO Tomasz Pieniężno POL 89 M20/58 M / 197 Stud/12 01:29:59

334 JANKOWSKI Piotr Iława POL Rezerwowe Psy 84 M30/135 M / 313 01:33:14

522 RUTKOWSKI Piotr Elbląg POL Www.arobron.pl 80 M30/211 M / 491 01:37:09

706 PUCZEL Robert Kętrzyn POL Runners Team Kętrzyn 76 M40/199 M / 670 01:40:06

752 LIMBERGER Janusz Ełk POL Serduszko Team Ełk 77 M40/217 M / 713 01:40:32

840GLEBA Mariusz Olsztyn POL Free Runners 87 M30/344 M / 790 01:41:50

944 KALINOWSKI Piotr Bartoszyce POL Psg Bezledy 78 M30/381 M / 882 01:43:30

960 PŁACZEK Artur Giżycko POL 11 Pułk Artylerii - Jw 2568 Węgorzewo 77 M40/282 M / 898 01:43:43

995 FILIPOWICZ Albert Tyrowo POL Tkkf Morliny 72 M40/295 M / 931 01:44:08

1004 CHODARA Roman Kętrzyn POL Runners Team Kętrzyn 54 M60/9 M / 940 01:44:15

1084 ŁYCZEK Marcin Kętrzyn POL Runners Team Kętrzyn 78 M30/439 M / 1007 01:45:09

1099 KUCIŃSKI Łukasz Elbląg POL 92 M20/193 M / 1018 01:45:17

1174 OLSZEWSKI Roman Elbląg POL Elbażant Elbląg 73 M40/343 M / 1082 01:46:07

1279 KRYSTKIEWICZ Daniel Olsztyn POL 87 M30/502 M / 1172 01:47:27

1313 LOMPERT Andrzej Elbląg POL 77 M40/392 M / 1203 01:47:52

1334 ORLOWSKI Grzegorz Olsztyn POL 81 M30/525 M / 1221 01:48:09

1366 NOWOWIEJSKA Julia Szczytno POL 94 K20/41 K / 115 01:48:32

1466 SŁAWECKI Jerzy Kętrzyn POL Runners Team Kętrzyn 53 M60/22 M / 1336 01:49:41

1530 FERENC Adrian Pisz POL Powiatowa Akademika Sportu I Rekreacji W Piszu 92 M20/244 M / 1382 01:50:28

1596 LIMBERGER Katarzyna Ełk POL Serduszko Team Ełk 77 K40/35 K / 159 01:51:23

1632 KURMIN Pawel Olsztyn POL Free Runners 87 M30/609 M / 1464 01:51:47

1658 ŁODZIANA Dorota Dywity POL 81 K30/82 K / 178 01:52:11

1670 MANDYWEL Sławomir Bartoszyce POL Sg Bezledy 79 M30/617 M / 1492 01:52:21

1789 MAZURO Monika Lidzbark Warm. Biegambolubię Lidzbark Warmiński,klub Biegacza 84 K30/93 K / 197 01:53:42

1847 STASIŁOWICZ Małgorzata Mrągowo POL Klub Biegacza Mrągowo 61 K50/4 K / 210 01:54:31

1876 PETRICZEK Wojciech Iława POL Rezerwowe Psy 83 M30/689 M / 1654 01:54:54

1932 KWIATEK Maciej Miłakowo POL Politechnika Gdańska 94 M20/288 M / 1694 Stud/59 01:55:31

2075 PILSKI Andrzej Frombork POL Barefoot Runners Society Uk 49 M60/35 M / 1783 01:57:15

2425 SOWA Sylwester Elbląg POL El-aktywni Elbląg 76 M40/668 M / 2020 02:01:16

2437 OTKIŃSKA Anna Mrągowo POL 82 K30/201 K / 413 02:01:23

2491 LIBERADZKI Marek Olsztyn POL Kwp Olsztyn 84 M30/843 M / 2063 Poli/97 02:02:03

2492 DĄBROWSKA Danuta Pisz POL Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu 60 K50/10 K / 429 02:02:03

2625 HAŃCZYC Mirosław Pisz POL Klub Morsów W Piszu 68 M40/712 M / 2142 02:04:24

2654 KOSZYKOWSKI Mirosław Gronowo Elbląskie POL Sekcja Biegowa Aś Elbląg 65 M50/148 M / 2163 02:04:46

2895 KACZMAREK Arkadiusz Elblag POL Biegacz Indywidualny 67 M50/169 M / 2312 02:08:46

3067 BUSZYNIEWICZ Alina Pisz POL Klub Morsów W Piszu 66 K50/24 K / 676 02:13:04

3093 WOŹNY Martyna Szczytno POL 93 K20/135 K / 690 02:13:49

3153 MATEUSIAK Małgorzata Elbląg POL 79 K30/337 K / 721 02:16:12

3337 FILIPIAK Beata Elbląg POL Jet System Active Team 74 K40/240 K / 811 02:22:41

3443 MAŃKOWSKA-SALIK Izabela Olsztyn POL Tempoo 78 K30/401 K / 865 02:28:19

3544 ROSA Magdalena Szczytno POL Błażeja 92 K20/172 K / 927 Stud/104 02:36:57

3600 KULIŚ Agata Pisz POL Klub Morsów W Piszu 79 K30/442 K / 966 02:44:46

3601 ŁOMIŃSKA-ŚWIECZAK Magda Pisz POL 83 K30/443 K / 967 02:44:52

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn