Festiwal Biegowy Krynica Zdrój 2017 – Daniel Mikielski dwa razy w czołówce, ale to jeszcze nie koniec

Fot. ilustracja

W Krynicy Zdroju trwa od piątku (8 września) Festiwal Biegowy, który co roku cieszy się ogromna popularnością. Oferta jest bardzo szeroka, stąd wielu miłośników biegania zarezerwowało sobie kilka dni wolnych by zjawić się i wziąć czynny udział w Festiwalu. W „Życiowej 10” wystartowało prawie 1400 zawodników. Piętnasty przybiegł na metę Daniel Mikielski (Olsztynek), z kolei Mariola Sudzińska (Olsztyn) zajęła 13 miejsce wśród pań i drugie w kat. 40/49.

Daniel Mikielski zajął 13 pozycje w Biegu Nocnym na dystansie 7 km. Panie wystartowały na „sprinterskim dystansie 600 metrów, gdzie Ewa Cieśla (Olsztynek) zajęła siódme miejsce. Staraliśmy się wyłowić reprezentantów Warmii i Mazur w innych konkurencjach. Najważniejsze, że pojawiają się nasze akcenty, przy czym najczęściej z Gołdapi, Olsztynka i Olsztyna.

Wyniki

„Życiowa 10”

1 Cherutich Nelson 1993 M M18-29 1 0 00.28:49,20

2 Szymon Kulka 1993 M M18-29 2 ROPA LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 00.28:50,55

3 Joel Maina Mwangi 1985 M M30-39 1 0 00.28:59,45

4 Edwin Cheruiyot 1988 M M18-29 3 0 00.30:26,05

5 Rafal Nordwing 1988 M M18-29 4 ROMA LBM SPORT ROMA 00.30:37,05

6 Emil Dobrowolski 1986 M M30-39 2 CHOTOMÓW LŁKS PREFBET ŚNIADOWO / RUNEMILRUN.PL 00.31:13,00

...................................................

15 Daniel Mikielski 1990 M M18-29 7 OLSZTYNEK 00.33:05,65

75 Mariola Sudzińska 1976 K K40-49 2 OLSZTYN 00.38:17,45

291 Andrzej Wróblewski 1966 M M50+ 45 OLSZTYN 00.45:17,65

325 Jarosław Cieśla 1970 M M40-49 88 OLSZTYNEK AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO 00.46:06,80

343 Ela Cieśla 1972 K K40-49 10 OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO 00.46:28,20

400 Piotr Szczepaniak 1968 M M40-49 104 OLSZTYN ZUS 00.47:45,10

464 Dariusz Łazicki 1967 M M50+ 76 OLSZTYN 00.49:00,60

845 Zdzisław Ziemajko 1961 M M50+ 145 BARTOSZYCE STOWARZYSZENIE CROSS 1 00.56:15,45

z44964001

Bieg Nocny (7 km)

1 Fiskovicz Sergiej 1980 Ukraina 00:23:52,85

2 Zblewski Tadeusz 1984 Polska 00:24:28,25

3 Wijata Piotr 1984 Przysucha Polska 00:24:35,85

4 Gąsiorski Michał 1988 Polska 00:25:00,70

5 Graczyk Adrian 1988 Czarnków Polska 00:26:22,20

6 Ruta Damian 1989 Warszawa Polska 00:26:26,45

.............................................

13 Mikielski Daniel 1990 Olsztynek Polska 00:27:59,50

z44964002

Bieg Kobiet 600 metrów

1 Paulina Pawłowska 1995 K SIEDLCE 00.01:50,25

2 Patrycja Łużyńska 2000 K SZCZECIN MKL SZCZECIN 00.01:55,45

3 Paulina Czaja 1994 K TORUŃ AZS UAM POZNAŃ 00.02:00,85

4 Natalia Grzegorczyk 1997 K OPOCZNO WANDA PANFIL TEAM 00.02:04,15

5 Zuzanna Łakomska 1998 K OPOCZNO OPOCZNO SPORT TEAM 00.02:04,25

6 Edyta Wilk 1987 K DĄBROWA GÓRNICZA NEWBURY AC 00.02:09,05

............................................

7 Ela Cieśla 1972 K OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO 00.02:12,50

z44964003

Tauron Ultramaraton (64 km)

1 SZCZEŚNIEWSKI MIŁOSZ WSCHOWA SALCO GARMIN TEAM M 1 M18-29 1 05:36:57

2 JABŁOŃSKI ARTUR HORODŁO SAGE FOUNDATION/DREAM RUN M 2 M30-39 1 05:41:05

3 FARON ROBERT ZALESIE M 3 M40-49 1 05:47:54

4 BEZNER KAMIL BYTOM SOBAS TEAM M 4 M30-39 2 06:11:12

5 BĘTKOWSKI PIOTR WARSZAWA M 5 M30-39 3 06:12:48

6 KLISZ TOMASZ CHOCZNIA HIT THE TRAIL RUNNING TEAM / THE NORTH FACE M 6 M30-39 4 06:18:16

...............................

54 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA M 47 M50+ 2 08:16:07

114 PATALON PIOTR NOWE MIASTO LUBAWSKIE ORKAMASTERS IŁAWA M 102 M40-49 30 08:56:29

120 SKOMOROWSKI DOMINIK GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP M 108 M40-49 32 08:59:40

345 MOREK KATARZYNA GOŁDAP K 55 K30-39 28 10:42:48

389 WASILEWSKI MIROSŁAW IŁAWA ORKA MASTERS IŁAWA M 322 M40-49 116 11:05:26

421GRABOWSKI DARIUSZ BRATIAN LKS LUBAWA M 342 M30-39 148 11:27:21

z44964004

Bieg 7 Dolin (100 km)

1 GORCZYCA BARTOSZ POL SKOŁYSZYN SALCO GARMIN TEAM M 1 M18-29 1 09:23:58

2 BACYS MODESTAS LTU GAILIUNAI, VILNIAUS RAJ. M 2 M30-39 1 09:53:28

3 ŁĄCZAK MAGDALENA POL MIELEC K 1 0 10:05:26

4 CIELUSZECKI JACEK GBR POOLE, DORSET, BH15 2HN, UK BOURNEMOUTH AC M 3 M40-49 1 10:10:52

5 JURA RAFAŁ POL   M 4 M30-39 2 10:13:49

6 SIKORA SEBASTIAN POL GDYNIA ACEL GDYNIA M 5 M40-49 2 10:14:51

...............................

47 ŁASKARZEWSKI JAROSŁAW POL OLSZTYN M 42 M50+ 1 12:20:05

233 ROJEK ANDRZEJ POL OLSZTYN M 216 M40-49 92 14:56:11

236 DZIENISIEWICZ IRENEUSZ POL EŁK M 217 M40-49 93 14:57:15

402 PŁODZICKI TOMEK POL IŁAWA IŁAWA BIEGA M 362 M30-39 149 16:12:24

z44964005

Zdroje Piwniczna Bieg 7 Dolin (34 km)

1 PRZEDWOJEWSKI BARTŁOMIEJ GŁUCHOŁAZY M 1 M18-29 1 02:33:46

2 GRZĄDZIEL DOMINIK WĘGRZCE ATTIQ M 2 M30-39 1 02:39:29

3 RZESZÓTKO MARCIN ZAKOPANE KW ZAKOPANE / TOPR M 3 M18-29 2 02:40:04

4 SOBAS JACEK KĘDZIERZYN KOŹLE #SOBASTEAM M 4 M30-39 2 02:57:43

5 UKRAINETS SERGII   M 5 M18-29 3 03:08:37

6 SZUMLIŃSKI PIOTR KRAKÓW MARCINŚWIERCTEAM M 6 M30-39 3 03:11:18

.....................

51 MIELĘCKI MACIEJ OLSZTYN M 43 M50+ 1 03:57:13

382 KOPYŚĆ JAROSŁAW OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM M 285 M40-49 83 05:11:33

z44964006

Cechini Muszyna Runek Run (17 km)

1 BODURKA KRZYSZTOF NIELEPICE M 1 M18-29 1 01:02:32

2 CHERUIYOT EDWIN   M 2 M18-29 2 01:06:45

3 POCIECHA TOMASZ KRYG WWW.RADEKKLECZEK.PL M 3 M18-29 3 01:08:33

4 MAKOWIEC JAROSŁAW TUCHÓW LKS BURZYN M 4 M30-49 1 01:11:01

5 DZIUBA BOGDAN JASTKOWICE STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA M 5 M30-49 2 01:11:35

6 POCIECHA PIOTR   M 6 M18-29 4 01:12:42

...............................

88 CIEŚLA JAROSŁAW OLSZTYNEK AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO M 70 M30-49 47 01:41:11

165   CIEŚLA ELA OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO K 41 K30-49 24 01:50:53

z44964007

Runek Nordic Walking (17 km)

1 NITSCHKE KAROL POZNAŃ TKKF MPK POZNAŃ M 02:15:20

2 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK M 02:24:57

3 KUPER WALDEMAR PODEGRODZIE M 02:26:07

4 LIS ROBERT KORCZYNA N/Z M 02:26:13

5 TOMASZEWSKI MICHAŁ KIELCE M 02:30:56

6 SKRZĄTEK ANNA KIELCE K 02:30:57

...................................

13(6) DĄBROWSKA ALDONA OLSZTYN K 02:52:26

z44964008

Puchar Przehydy

1 GORCZYCA BARTOSZ SKOŁYSZYN SALCO GARMIN TEAM M 00:59:17

2 BACYS MODESTAS GAILIUNAI, VILNIAUS RAJ. M 01:05:00

3 MUHARI GÁBOR SZOLNOK MU-TI M 01:05:27

4 ZAKAITIS JONAS NEKO TRAIL RUNNERS M 01:06:43

5 CIELUSZECKI JACEK POOLE, DORSET, BH15 2HN, UK BOURNEMOUTH AC M 01:06:48

6 JURA RAFAŁ   M 01:07:22

..........................

81 ŁASKARZEWSKI JAROSŁAW OLSZTYN M 01:24:02

284 DZIENISIEWICZ IRENEUSZ EŁK M 01:36:38

371 ROJEK ANDRZEJ OLSZTYN M 01:41:04

583 PŁODZICKI TOMEK IŁAWA IŁAWA BIEGA M 01:55:14

z44964009

Fot. Festiwal Biegowy facebook

Puchar Wierchomli

1 SZCZEŚNIEWSKI MIŁOSZ WSCHOWA SALCO GARMIN TEAM M 00:38:39

2 BĘTKOWSKI PIOTR WARSZAWA M 00:42:34

3 JABŁOŃSKI ARTUR HORODŁO SAGE FOUNDATION/DREAM RUN M 00:43:30

4 BEZNER KAMIL BYTOM SOBAS TEAM M 00:44:41

5 MATRAS SLAWOMIR SALOMOM HELLAS M 00:46:50

6 JANIK PAULINA JELENIA GÓRA KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA K 00:47:36

...........................

65 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA M 01:06:13

196 SKOMOROWSKI DOMINIK GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP M 01:15:42

330 (60) MOREK KATARZYNA GOŁDAP K 01:26:19

465 WASILEWSKI MIROSŁAW IŁAWA ORKA MASTERS IŁAWA M 01:44:36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn