Runmageddon Sopot2017 – Warmia i Mazury znów całą ławą, Krawiecki drugi

Fot. Mateusz Krawiecki facebook

Runmageddon w weekend (9/10 września) zawitał do Trójmiasta. Mad morzem rywalizacja ma szczególny charakter, a tor przeszkód podnosi stopień trudności. W sobotnim classicu frekwencja była znakomita, a udział reprezentantów Warmii i Mazur znaczący. Wśród panów Mateusz Krawiecki z Lubawy zajął drugie miejsce potwierdzając, że w tej specjalności znajuduje sie w krajowej elicie.

Wsród pań doskonałe piąte miejsce zajęła Ewelina Fiołek (Ostróda). W stawce mastersów Bernard Kamiński (Sterławki Wielkie) wywalczył piątą lokatę, natomiast Marzena Derewońko (Olsztyn) uzyskała siódmy czas. W harmonogramie jest jeszcze próba nocna i rekrut.

Wyniki

Classic

Mężczyźni

Open

1 Igor Gorbunov M Варшава xRunners 01:03:49

2 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 01:04:12

3 Szymon Kopczyński M Wąbrzeźno xRunners 01:04:28

4 Kacper Kąkol M Gdynia xRunners 01:05:20

5 Łukasz Gustaw M Kudowa Zdrój xRunners 01:09:19

6 Przemysław Senderski M Przytkowice Husaria Race Team 01:11:43

.....................

33 Grzegorz Sawczuk M Ostróda   01:23:35

37 Mateusz Ludwiński M Nidzica   01:24:34

55 Piotr Jankowski M iława   01:29:52

65 Bartosz Nienadowski M olsztyn kokodżambo i do przodu 01:31:27

66 Tobiasz Tur M Giżycko Turbo Tur 01:31:41

68 Maciej Kula M Biskupiec   01:32:21

75 Marcin Maj M Elbląg Health Revolution Elbląg 01:34:2

80 szymon staniaszek M Olsztyn SRTG-OLSZTYN 01:34:48

88 Krzysztof Kuprewicz M Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 01:35:52

90 Pawel BAUSZEWSKI M ELBLAG   01:36:24

94 Tomasz Rymszewicz M Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 01:36:35

97 Mariusz Bauszewski M Elblag   01:36:40

99 Piotrek Kasperski M Olsztyn   01:36:45

94 Tomasz Rymszewicz M Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo 01:36:35

97 Mariusz Bauszewski M Elblag   01:36:40

99 Piotrek Kasperski M Olsztyn   01:36:45

104 Szymon Chiliński M Ełk   01:37:08

105 Patryk Butyński M Ełk   01:37:09

108 Piotr Sekuła M Elblag   01:37:22

111 Mariusz Augustyniak M Susz xRunners 01:37:45

118 Szymon Różeński M Olsztyn Fitmania Olsztyn 01:38:34

125 Bartosz Putra M Gołdap Bardziej Bolało Jak Płaciłem 01:39:05

162 Damian Ambroch M Elbląg   01:42:27

169 Tomasz Andrukiewicz M Ełk   01:42:54

184 Sławomir Jakszewicz M Elbląg   01:44:28

191 Maciej Waszkiewicz M Kętrzyn CrossBoxFit Ketrzyn 01:44:53

244 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 01:48:19

261 Marcin Lubiński M Olsztyn   01:49:19

262 Mariusz Kuzioła M Elbląg Health Revolution Elbląg 01:49:19

271 Michał Seredyn M Elblag ELBLĄG TEAM 01:50:02

272 Mateusz Sawicki M Elbląg ELBLĄG TEAM 01:50:10

275 Piotr Kozłowski M Barczewo kokodżambo i do przodu 01:50:40

282 Kamil Bujnowski M Elbląg   01:51:06

284 Michał Bilewicz M Elbląg   01:51:11

346 Robert Brdys M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:55:22

348 Tomek Witkowski M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:55:23

351 Marcin Brdys M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:55:26

353 Zbigniew Stankiewicz M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:55:28

354 Łukasz Jurewicz M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:55:28

355 Artur Fornalski M Gołdap Dzieci Kukurydzy 01:55:35

356 Piotr Janczuk M Elbląg   01:55:44

361   Karol Janczuk M Elbląg   01:55:49

381 Marcin Onufrejuk M Górowo Iławeckie AŚNAEBAEM 01:57:08

421 Marcin Zaremba M Olsztyn Fitmania Olsztyn 01:58:47

469 Piotr Rosiński M Ełk Punks Not Dead-KOPI WAGENBURG BLEIBT!! 02:01:17

472 Michal Kaczmarek M elk Punks Not Dead-KOPI WAGENBURG BLEIBT!! 02:01:19

478 Patryk Korzeniewski M Ostróda   02:02:16

479 Bartosz Fałkowski M Elbląg   02:02:19

493 Mariusz Bolumiński M Ostróda Operacja Sport 02:03:09

513 Kacper Mikolajczyk M Olsztyn   02:04:57

517 Grzegorz Kaśkiewicz M Elbląg   02:05:06

542   Bogusław Tołwiński M Elbląg   02:06:33

590 Paweł Ratkowski M Ząbrowo   02:08:37

595 Piotr Bryl M Elbląg   02:08:52

608 Przemysław Rymkiewicz M Olsztyn 02:09:19

626 Łukasz Twarowski M Giżycko Mazury team 02:10:31

633 Sebastian Krym M mragowo Mazury team 02:10:35

655 Artur Markowski M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:11:44

662 Artur Stefanowicz M Elbląg   02:12:20

731 Tymoteusz Walter M Elbląg Zryw Krystyna 02:17:03

743 Andrzej Serwin M Kętrzyn Nie śpię bo trzymam formę 02:17:55

756 Grzegorz Nestorowicz M Elbląg ELBLĄG TEAM 02:18:40

757 Piotr Topczewski M Elbląg ELBLĄG TEAM 02:18:43

791 Krystian Filochowski M Olsztyn SRTG-OLSZTYN 02:21:07

802 Aleksander Klik M Stawiguda kokodżambo i do przodu 02:21:56

803 Nikodem Kemicer M Ełk Ełk Force One 02:21:56

814 Pawel Badysiak M Pisz   02:22:27

815 Karol Kryłowicz M Ełk STRAŻNIKI GALAKTYKI 02:22:27

821 Cezary Klik M olsztyn kokodżambo i do przodu 02:22:44

865 Kamil Frymark M Bartoszyce   02:26:27

868 Szymon Kononowicz M Bartoszyce 02:26:37

880 Dominik Michalski M Iława Myśliwy 02:27:24

901 Michał Łukaszewski M Bartoszyce Decathlon Team Kartuska 02:29:36

905 Szymon Gajewski M Ostróda Operacja Sport 02:30:02

917 Michał Cymerys M Elbląg Blue Media Team 02:31:26

950 Łukasz Kirycki M EŁK Ełk Force One 02:33:09

951 Adrian Grygo M Ełk Ełk Force One 02:33:09

952 Sebastian Myszczyński M EŁK Ełk Force One 02:33:09

1009 Bartosz Pacewicz M Górowo Iławeckie   02:38:22

1010 Radosław Konieczek M Lidzbark Warmiński   02:38:23

1013 Piotr Wadecki M Nidzica   02:38:37

1063   Damian Majszyk M Orneta Jakoś się doturlam 02:46:07

1107 Krystian Lis M Elbląg BojoweLiski 02:56:12

1168   Konrad Nowociński M Działdowo Belua Multorum Capitum 03:46:45

21370973 1483958391651157 6262608348448124751 n

Kobiety

Open

1 Małgorzata Szaruga K Zabrze SOCIOS GÓRNIK 01:23:55

2 Jagoda Szwarc K Gdynia xRunners 01:31:12

3 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 01:38:17

4 Ewelina Fiołek K Ostróda Operacja Sport 01:42:58

5 Patrycja Sińczuk K Tczew EbroGym 01:43:29

6 Ewa Boćko K Trzebnica   01:45:25

................................

17   Agata Sieczkowska K Gołdap Dzieci Kukurydzy 01:55:34

49 Kinga Lorek K Elbląg   02:06:33

68 Katarzyna Żygulska K IŁAWA   02:08:35

74 EMILIA MACKIEWICZ K OLSZTYN SRTG-OLSZTYN 02:09:14

81 Marzena Derewońko K OLsztyn   02:10:55

83 Klaudia Ćwiek K Elbląg Befit24team 02:11:43

108 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński 02:16:07

143 Aneta Holownia K Elk Ełk Force One 02:20:58

147 Jolanta Pasik K Nidzica BECHE 02:21:48

149 Monika Kemicer K Ełk Ełk Force One 02:21:56

151 Oliwia Rusznica K Frombork Kartofelki 02:22:10

153 Urszula Badysiak K Pisz   02:22:29

168 Joanna Romanowska K Bartoszyce   02:25:28

174 Katarzyna Sienkiewicz K Bartoszyce   02:26:19

183 Hanna Lustyk K Elbląg Myśliwy 02:27:24

206 Maria Gajewska K Ostróda Operacja Sport 02:30:01

250 Katarzyna Żak K Olsztyn 02:33:56

320 Kamila Dworzyńska K Elbląg BojoweLiski 02:56:08

347   Dominika Filipiak K Piecki 03:04:53

21369479 1483958788317784 8736024819895680401 n

Masters mężczyźni

Open

1 Andreas Tjarnberg M Åkersberga   01:12:35

2 Grzegorz Nierzwicki M Malbork   01:18:34

3 Lukasz Lorenc M Gorzów wlkp   01:28:30

4 Sławomir Szoska M Tczew EbroGym 01:29:49

5 Bernard Kaminski M Sterławki Wielkie   01:31:05

6 Robert Kromka M Grudziądz ESKAPADOS 01:31:56

.....................................

13 Mariusz Augustyniak M Susz xRunners 01:37:45

18 Tomasz Andrukiewicz M Ełk   01:42:54

28 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 01:48:19

34   Piotr Kozłowski M Barczewo kokodżambo i do przodu 01:50:40

45   Łukasz Jurewicz M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 01:55:28

61 Piotr Rosiński M Ełk Punks Not Dead-KOPI WAGENBURG BLEIBT!! 02:01:17

70 Bogusław Tołwiński M Elbląg 02:06:33

87 Artur Stefanowicz M Elbląg   02:12:20

99 Tymoteusz Walter M Elbląg Zryw Krystyna 02:17:03

101 Andrzej Serwin M Kętrzyn Nie śpię bo trzymam formę 02:17:55

113 Cezary Klik M olsztyn kokodżambo i do przodu 02:22:44

21430113 1483958154984514 3844056720333443711 n

Masters kobiety

Open

1 Izabela Kubiak K Gdańsk   01:59:04

2 Katarzyna Łukaszek K Katowice   02:06:57

3 Mirka Bartmańska K Wrocław Gaz Musztardowy 02:07:45

4 Jowita Filiczkowska K Słupsk AŚNAEBAEM 02:08:20

5 Agnieszka Markiewicz K Stare Babice POWER TRAINING 02:09:17

6 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 02:10:41

............................

7 Marzena Derewońko K OLsztyn   02:10:55

13 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński 02:16:07

Fot.terazfoto.pl

Runmageddon Rekrut

Mężczyźni

Open

1 Kacper Kąkol M Gdynia xRunners 00:39:05

2 Łukasz Gustaw M Kudowa Zdrój xRunners 00:40:05

3 Wojciech Wojtyszyn M Namysłów xRunners 00:40:35

4 KONRAD FARKOWSKI M MYSIADŁO KONIUCHY 00:42:34

5 Wojciech Krauzy M Rybnik Husaria Race Team 00:42:56

6 Michał Kądziela M Warszawa   00:45:37

.............................

32 Karol Bannach M Elbląg   00:59:19

84 Marcin Bałazy M Szczytno GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA 01:10:42

85 Rafał Mirota M Szczytno GOŚCIE Z GALAKTYKI ARKANA 01:10:45

89 Michael Puchacz M Łukta   01:12:01

99 Grzegorz Fetliński M Olsztyn   01:14:11

110 Maciej Jastrzębski M Olsztyn MY TEAM 01:15:32

119 Jacek Konieczny M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 01:17:36

132 Krzysztof Zdun M Olsztyn VACU ACTIV GYM ŁOSINO 01:19:10

133 Grzegorz Sawczuk M Ostróda Nadleśnictwo Miłomłyn 01:19:18

175 Łukasz Groszyk M Elbląg   01:22:03

179 Patryk Fijałkowski M Lidzbark Warmiński   01:22:23

194 GRZEGORZ PLUTA M BRANIEWO   01:23:21

195 PAWEŁ PLUTA M BRANIEWO   01:23:21

199 Maciej Szpara M Elblag   01:23:32

200 Michał Dąbrowski M Elbląg   01:23:32

225 adam ogrodowczyk M Elbląg ELBLĄG TEAM 01:25:34

226 Mateusz Adamowicz M Elbląg ELBLĄG TEAM 01:25:39

229 Marcin Florek M Elbląg   01:25:5

235 Jan Piotrowski M Elbląg   01:26:20

245 Michał Cichocki M Olsztyn MY TEAM 01:27:16

246 Paweł Milewski M Olsztyn DZIKI OLSZTYN 01:27:21

258 Michał Cymerys M Elbląg Blue Media Team 01:28:26

331 Kamil Złonkiewicz M Bartoszyce   01:32:51

344 Maciej Stankiewicz M Giżycko PEWNIAKI 01:33:36

353 Paweł Guski M Dobre Miasto   01:33:47

354 Kamil Piekart M Dobre Miasto   01:33:51

360 olaf stopiński M olsztyn   01:34:24

365 Leszek Jabłonowski M Miłomłyn Nadleśnictwo Miłomłyn 01:34:45

367 Wiktor Kiepas M Elbląg   01:34:5

377 Damian Jabłoński M Olsztyn MY TEAM 01:35:13

431 Michał Paradowski M Szczytno   01:37:40

481 RAFAŁ WAŚNIEWSKI M ELBLĄG   01:39:38

485 Konrad Kurzątkowski M Ełk   01:39:50

488 Bartłomiej Borys M Giżycko   01:40:04

489 Dawid Ludkiewicz M Elbląg ELBLĄG TEAM 01:40:09

490 Sebastian Bal M Elbląg ELBLĄG TEAM 01:40:09

521 Krzysztof Perwenis M Lubawa   01:42:26

560 Tomasz Sosin M Pasłęk BOX69 Pruszcz Gdański 01:44:08

561 Marcin Gędzior M Olsztyn MY TEAM 01:44:08

580 Maciej Chłopicki M Pasłęk 100% 01:45:08

687 mariusz bekier M olsztyn   01:50:50

690 Marek Rodziewicz M Mrągowo Kramp Team 01:50:54

706 Sławomir Jerzak M Olsztyn asdf 01:52:04

716 Damian Marchlewicz M Lidzbark   01:52:56

722 Wojciech Nazimek M Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 01:53:20

723 Michał Nazimek M Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 01:53:23

724 Jacek Byer M Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 01:53:25

744 Tomasz Nicewicz M Szczytno PROSIAKI 01:55:03

751 Marcin Domiński M Olsztyn   01:55:40

810 Dariusz Sawicki M Dobre Miasto Piwnia Squad 01:58:38

811 Robert Pawlukiewicz M Dobre Miasto Piwnia Squad 01:58:38

866 Maciej Sławek M Elblag Health Revolution Elbląg 02:01:47

880 Michał Krause M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:02:03

898 Paweł Dziurzyński M Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 02:02:34

899 Konrad Piskorz M Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 02:02:34

902 Cezary Szostak M Ostróda Nadleśnictwo Miłomłyn 02:02:47

903 Krzysztof Lenart M Tolkmicko "Byle do mety, może sie uda" 02:02:47

904 Patryk Ząbek M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:02:49

904 Patryk Ząbek M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:02:49

905 Mateusz Wojciechowski M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:02:53

907 Jakub Kurek M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:03:01

912 Dawid Krzynowek M Elblag Health Revolution Elbląg 02:03:37

916 Arkadiusz Nowoświat M Elbląg Health Revolution Elbląg 02:03:53

1008 Paweł Wewersowicz M Elblag Banda...uja 02:10:41

1045 Jarosław Ambroziak M Olsztyn BeZsPiNy 02:12:03

1047 Bartosz Wasiak M Olsztyn BeZsPiNy 02:12:14

1075 Kamil Zienius M Olsztyn Decathlon Team Kartuska 02:14:30

1076 Michał Łukaszewski M Bartoszyce Decathlon Team Kartuska 02:14:36

1085 5320 Adam Kachel M Mrągowo Kramp Team 12:15 (75) 02:14:55

1100 Damian Linkner M Olsztyn   02:16:40

1101 Mariusz Graszek M Iława   02:16:41

1102 SZYMON POKOJSKI M IŁAWA   02:16:42

1106 Maciej Nawrocki M Szczytno Asseco Active Team 02:16:55

1130 Tomasz Lipka M Ostróda   02:18:32

1134 Łukasz Łukiewicz M Elbląg H.M.D.Y.K.A.Y.I.Y.N.B.I.A.F. 02:19:20

1137 Krzysztof Domka M Iława Rezerwowe Psy 02:19:30

1144 Radosław Jerzak M Olsztyn asdf 02:19:45

1145 Rafał Makara M Olsztyn asdf 02:19:47

1181 Adam Masłowski M Elbląg Laoch 02:25:27

1187 Karolina Pawłowska M Braniewo enduro-runduro-wrr 02:25:39

1217 Artur Bartosek M Olsztyn BeXa 02:33:13

Kobiety

Open

1 Katarzyna Tarnopolska K Warszawa Los Locos 00:46:05

2 Małgorzata Szaruga K Zabrze SOCIOS GÓRNIK 00:48:45

3 Anita Kupferschmidt K Gdynia SuperMocni 00:50:19

4 Aleksandra Kluczka K Warszawa Husaria Race Team 00:51:28

5 Izabela Frontczak K Szczecinek Husaria Race Team 00:55:28

6 Sandra Bukowska K Kartuzy FORMA KARTUZY TEAM 01:03:21

........................

7 Martyna Turoń K Elbląg TEAM MARTI 01:07:00

14 Aleksandra Tulodziecka-Sawczuk K Ostróda Nadleśnictwo Miłomłyn 01:19:16

22 Ewelina Tobisz K Lidzbark warmiński 01:22:29

31 Paulina Czerwińska K Olsztyn MY TEAM 01:27:15

48 Sylwia Skwiercz K Olsztyn 01:31:28

54 Karolina Złonkiewicz K Bartoszyce 01:32:51

55 Zuzanna Chmielewska K Olsztyn 01:32:55

58 Agnieszka Suchcicka K Olsztyn 01:32:57

70 Katarzyna Michalczyk K Ostróda Nadleśnictwo Miłomłyn 01:34:0

89 Anita Begej K Elbląg Emerytowane Trusiaki 01:37:09

90 Agnieszka Okseniuk K Ebląg Emerytowane Trusiaki 01:37:09

102 Patrycja Dubrowska K Giżycko 01:39:24

103 Patrycja Gzowska K Elbląg 01:39:24

111 Ewelina Gryziak K Ełk 01:39:44

117 Natalia Cop K Elblag ELBLĄG TEAM 01:40:09

118 Beata Częczek K Elbląg ELBLĄG TEAM 01:40:09

154 JOANNA ORBIK K OLSZTYN MY TEAM 01:43:50

174 Martyna Świderska K Pasłęk 100% 01:45:08

227 Dana Marszał K Pieniężno Inter Marine Team Volley 01:48:39

243 Monika Michalska K Działdowo 01:49:55

248 Hanna Tatulińska K Nowe Miasto Lubawskie 01:50:27

249 Grażyna Kijora K Nowe Miasto Lubawskie 01:50:27

253 Edyta Grygo K Ełk Ełk Force One 01:51:00

293 małgorzata styczeń K olsztyn dziewczyny proboszcza 01:54:39

294 Dorota Osolińska K Olsztyn dziewczyny proboszcza 01:54:39

295 Ewelina Sucharzewska K OLsztyn dziewczyny proboszcza 01:54:39

300 edyta waszkiewicz K Kętrzyn Crossboxfit Kętrzyn 01:55:02

301 Joanna Nicewicz K Szczytno PROSIAKI 01:55:05

314 Daria Wiśniewska K Olsztyn 01:55:40

346 Monika Sawicz K Górowo Iławeckie 01:57:20

359 Sybilla Bąk K Iława AtakAtomowek 01:58:22

397 Iwona Świercz K Elbląga Batalion Elbląg 02:00:46

398 Paulina Laszuk K Elbląg Batalion Elbląg 02:00:46

399 Agnieszka Bochno K Elblag Batalion Elbląg 02:00:47

411 Anna Grabarczyk K Elbląg "Byle do mety, może sie uda" 02:01:29

412 Anna Zdaniukiewicz K Elbląg "Byle do mety, może sie uda" 02:01:30

449 Magdalena Piskorz K Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 02:02:34

456 Dorota Debska-Mrozik K Wilkasy Mazury team 02:02:55

457 Marta Jurgielewicz K Giżycko MazuryTeam 02:03:06

467 Karolina Reindl K Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 02:04:09

468 Joanna Jarzyńska K Elbląg ENDORFINA.FIT ELITE ELBLĄG 02:04:10

469 Marta Koper K Susz Klan Przemytników Rzeżuchy 02:04:12

527 Wioletta Besaraba K Olsztyn 02:08:43

530 Olga Szostek K Olsztyn 02:08:45

575 Agata Ambroziak K Olsztyn BeZsPiNy 02:10:31

585 Dorota Barkowska K Elbląg Banda...uja 02:10:42

630 Marta Szostak K Ostróda Operacja Sport 02:14:06

631 Agata Żukowska K Ostróda Operacja Sport 02:14:06

633 Małgorzata Ruczyńska K Ostróda Operacja Sport 02:14:09

635 Patrycja Koprowska K Nowe Miasto Lubawskie 02:14:20

661 Karolina Harań K Iława 02:16:40

662 Marta Pawłowska K Lubawa 02:16:40

678 Monika Stolarz K Olsztyn PKS Gdańsk-Oliwa SA Sport Team 02:17:49

700 Marta Wasilewska K Iława Rezerwowe Psy 02:19:11

703 Katarzyna Łukiewicz K Elbląg H.M.D.Y.K.A.Y.I.Y.N.B.I.A.F. 02:19:20

742 Aleksandra Gałecka K Mrągowo Szalone Promile 02:23:41

750 Iwona Wasicka K elblag Laoch 02:25:29

751 Małgorzata Tamkun-Pawłowska K Braniewo enduro-runduro-wrr 02:25:39

765 Ola Ziomek K Morąg 02:29:38

768 Katarzyna Pokojska K Ostróda BeXa 02:31:40

778 4875 Aleksandra Bartosek K Olsztyn BeXa 11:30 (54) 02:33:01

791 3826 Emilia Płodzik K Orneta CJTR 09:45 (57) 02:40:09

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn