Bieg Leśnika Wielbark2017 (Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego) – Mocne tempo, nie było czasu na grzyby

Fot. superczas.pl facebook (ilustracja)

W Wielbarku odbył się w niedzielę (10 września) Bieg Leśnika zaliczany jednocześnie do klasyfikacji Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego. Zainteresowanie imprezą duże. Mimo kilku konkurencyjnych biegów zjawiło się na starcie prawie 170 uczestników, głównie z województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężył Tomasz Filipowicz (Budki). Ponad dwie minuty za nim przybiegł Tomasz Siemiątkowski (Olsztyn)

Trzecie miejsce zajął Dariusz Wędrowski (Szczytno). W pierwszej dziesiątce open znalazła się Ewa Lisek z Nidzicy, która oczywiście okazała się najlepsza z pań przed Joanna Sztejn (Gdańsk) i Anna Urbaniak (Jednorożec). W klasyfikacji branżowej – leśników najszybszy był Adam Kwiatkowski z Nadleśnictwa Jedwabno

Klasyfikacja open

1 Filipowicz Tomasz Budki ZaDyszka 1986 Open M 1 36:43 1

2 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn 1994 Open M 2 38:58 2

3 Wędrowski Dariusz Szczytno AKB Szczytno 1965 Open M 3 39:40 3

4 Kosiński Bartosz Wielbark 2000 Open M 4 04:13 14.2 42:21 42:19 4

5 Zbrzeźny Cezary Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1981 Open M 5 42:32 5

6 Lisek Ewa Nidzica Nidzica biega 1980 Open K 1 42:56 1

7 Bojanowski Tomasz Rańsk Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie 1997 Open M 6 43:10 6

8 Dąbrowski Maciej Giedajty 1994 Open M 7 43:10 7

9 Gajewski Przemysław Działdowo Rozbiegane Działdowo 1983 Open M 8 43:15 8

10 Kwiatkowski Adam Butryny ZaDyszka 1971 Open M 9 43:21 9

....................................................

12 Milewski Rafał Orzysz 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 1989 Open M 11 43:43 11

13 Gąsiewski Konrad Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1996 Open M 12 43:47 12

15 Mamiński Arkadiusz Szczytno SPzOInr2 1983 Open M 14 44:17 14

16 Ładewski Artur Kamionek 1972 Open M 15 44:20 15

17 Lisek Marcin Nidzica Nidzica biega 1980 Open M 16 44:29 16

19 Jaworski Robert Wałpusz SP z OI nr 2 w Szczytnie 1973 Open M 18 44:49 18

20 Kiernozek Tomasz Szczytno Klub Biegacza Jurund 1984 Open M 19 45:06 19

22 Pomianek Mateusz Iznota FLOSEK.PL 1980 Open M 20 45:20 20

23 Sztejna Zdzisław Jedwabno 1961 Open M 21 45:30 21

24 Laszczak Jerzy Olsztyn UrWis Olsztyn 1961 Open M 22 45:47 22

25 Borczak Dariusz Szla 1979 Open M 23 04:34 13.1 45:56 45:48 23

26 Drząszcz Jarosław Gdańsk Nidzica biega 1984 Open M 24 45:52 24

27 Puczel Robert Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 1976 Open M 25 46:16 25

28 Elminowski Edward Olsztyn 1965 Open M 26 46:36 26

29 Czerwiński Robert Lemany 1972 Open M 27 46:37 27

30 Matras Przemysław Dźwierzuty 1985 Open M 28 46:37 28

31 Remuszko Maciej Wielbark RUN AND FUN 1980 Open M 29 46:45 29

33 Prusik Arkadiusz Nidzica Nidzica biega 1982 Open M 31 47:17 31

34 Wróbel Ireneusz Tylkowo 1971 Open M 32 47:21 32

36 Hliwa Łukasz Olsztyn SS Drużyna Wilka 1983 Open M 33 47:40 33

38 Misztal Grzegorz Nidzica Nidzica biega 1977 Open M 35 48:27 35

40 Boruta Karol Pietrasze 1987 Open M 37 48:40 37

41 Koszewski Wojciech Nidzica Nidzica biega 1970 Open M 38 48:50 38

42 Kaczorowski Robert Olsztyn Skazani na sukces 1997 Open M 39 48:51 39

43 Bojarowski Jacek Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1975 Open M 40 48:51 40

44 Wysocki Marcin Szczytno Ślimat Team 1980 Open M 41 48:54 41

45 Baranowski Grzegorz Nidzica Nidzica Biega 1974 Open M 42 48:57 42

46 Sejda Marcin Wielbark 1979 Open M 43 49:09 43

47 Gontarz Wiktor New Gizewo M 1981 Open M 44 49:11 44

48 Ośko Adam Olsztyn 1978 Open M 45 49:23 45

49 Kubicki Rafał Dywity 1972 Open M 46 49:24 46

50 Majewska Sylwia Wały KB Jurund Szczytno 1978 Open K 4 49:40 4

52 Didjurgeit Wiktor Biskupiec Biskupiec Biega 1970 Open M 48 49:48 48

54 Brodzik Zenon Olsztyn 1960 Open M 50 50:03 50

55 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 Open M 51 50:13 51

56 Zagroba Rafał Olsztyn Uzerbejdżan 1980 Open M 52 50:23 52

57 Piotrowska Magdalena Świętajno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 Open K 5 51:00 5

58 Krysiak Mariusz Pasym Krysiak Team 1977 Open M 53 51:11 53

59 Malonek Karol Działdowo Rozbiegane Działdowo 1982 Open M 54 51:18 54

60 Rykowski Marcin Szczytno MR 1978 Open M 55 51:24 55

63 Kordek Jarosław Szczytno Morsy Szczytno # Reset 1976 Open M 58 51:36 58

64 Gąsiewski Krzysztof Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1964 Open M 59 51:37 59

65 Szczepkowski Artur Nidzica Nidzica biega 1977 Open M 60 51:43 60

66 Łachacz Robert Kamionek ju 1979 Open M 61 51:46 61

67 Jaworski Mariusz Nidzica Nidzica biega 1990 Open M 62 51:53 62

68 Grzywiński Marcin Miętkie OSP Miętkie 1991 Open M 63 52:00 63

69 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K 6 52:13 6

70 Kosiński Michał Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1978 Open M 64 52:22 64

71 Zapadka Marcin Szczytno 1977 Open M 65 52:30 65

72 Szulkowski Przemysław Szczytno 1988 Open M 66 52:45 66

73 Stawiarz Marcin Rudka Morsy Szczytno # Reset 1984 Open M 67 52:46 67

74 Ropiak Wioletta Olsztyn 1975 Open K 7 52:54 7

76 Mrozowski Janusz Barczewo 1981 Open M 69 53:02 69

77 Grabowski Marek Olsztyn Budimex 1965 Open M 70 53:04 70

78 Baranowski Piotr Nidzica Nidzica Biega 1999 Open M 71 53:06 71

79 Ptaszkiewicz Rafał Miłomłyn Nadleśnictwo Miłomłyn 1976 Open M 72 53:14 72

80 Kowalczyk Agnieszka Szczytno YouRunD Szczytno 1988 Open K 8 53:14 8

81 Andrzejczak Marcin Szczytno 1974 Open M 73 53:22 73

82 Kozicki Mariusz Nidzica Nidzica biega 1985 Open M 74 53:38 74

83 Soliwoda Iwona Szczytno KB Jurund Szczytno 1983 Open K 9 53:43 9

84 Brodzik Eugeniusz Wielbark 1968 Open M 75 53:52 75

85 Roman Aneta Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1988 Open K 10 53:55 10

87 Kurpiewska Dorota Pisz Klub Morsów w Piszu 1975 Open K 12 54:09 12

88 Baranowska Alina Nidzica Nidzica Biega 1976 Open K 13 54:11 13

89 Bojarowska Olga Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1977 Open K 14 54:18 14

90 Kozon Damian Szczytno 1997 Open M 76 54:21 76

91 Bielski Dawid Szczytno 1981 Open M 77 54:40 77

92 Ropiak Tomasz Olsztyn 1971 Open M 78 54:51 78

93 Filipiak Grzegorz Targowo Morsy Szczytno # Reset 1974 Open M 79 54:54 79

94 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 Open K 15 54:56 15

95 Jęda Jacek Olsztyn 1986 Open M 80 55:05 80

96 Szymków Dorota Olsztyn 1989 Open K 16 55:32 16

97 Wierzbowska Mariola Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1969 Open K 17 55:36 17

98 Szlaga Dawid Wielbark 2006 Open M 81 55:40 81

100 Kułak Małgorzata Biskupiec Biskupiec Biega THE BEST 1974 Open K 18 55:48 18

Pełne wyniki

Open

Klasyfikacja kobiet open

1 Lisek Ewa Nidzica Nidzica biega 1980 Open K 42:56

2 Sztejna Joanna Gdańsk Alior Running Team 1990 Open K 45:15

3 Urbaniak Anna Jednorożec Jednorożec robi co może 1987 Open K 47:36

4 Majewska Sylwia Wały KB Jurund Szczytno 1978 Open K 49:40

5 Piotrowska Magdalena Świętajno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1986 Open K 51:00

6 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 Open K 52:13

7 Ropiak Wioletta Olsztyn 1975 Open K 52:54

8 Kowalczyk Agnieszka Szczytno YouRunD Szczytno 1988 Open 53:14

9 Soliwoda Iwona Szczytno KB Jurund Szczytno 1983 Open 53:43

10 Roman Aneta Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1988 Open 53:55

11 Kubit Iwona Mława 1974 Open K 54:05

12 Kurpiewska Dorota Pisz Klub Morsów w Piszu 1975 Open K 54:09

13 Baranowska Alina Nidzica Nidzica Biega 1976 Open K 54:11

14 Bojarowska Olga Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1977 Open K 54:18

15 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 Open K 54:56

16 Szymków Dorota Olsztyn 1989 Open K 55:32

17 Wierzbowska Mariola Wielbark RUN&FUN WIELBARK 1969 Open K 55:36

18 Kułak Małgorzata Biskupiec Biskupiec Biega THE BEST 1974 Open K 55:48

19 Wesenberg - Kaszubowska Joanna Szczytno 1982 Open K 56:11

20 Wdowiak Monika Nidzica Nidzica biega 1975 Open K 56:48

Leśnicy

1 Kwiatkowski Adam Nadleśnictwo Jedwabno 1971 Butryny ZaDyszka 00:43:20

2 Kiernozek Tomasz Nadlesnictwo Korpele 1984 Szczytno Klub Biegacza Jurund 00:45:05

3 Pomianek Mateusz Nadleśnictwo Maskulińskie 1980 Iznota FLOSEK.PL 00:45:19

4 Sztejna Zdzisław Nadleśnictwo Jedwabno 1961 Jedwabno 00:45:30

5 Brodzik Eugeniusz Nadleśnictwo Wielbark 1968 Wielbark 00:53:52

6 Zagroba Rafał ZOL Olsztyn 1980 Olsztyn Uzerbejdżan 00:50:22

7 Ptaszkiewicz Rafał Nadleśnictwo Miłomłyn 1976 Nadleśnictwo Miłomłyn 00:53:13

8 Krupiński Tomasz Nadleśnictwo Wielbark 1985 Wesołowo 00:56:28

9 Remuszko Karolina Nadleśnictwo Wielbark 1980 Wielbark 00:57:19

10 Zdzioch Paweł Nadleśnictwo Parciaki 1977 Przasnysz 01:01:34

11 Krawczyk Robert Nadleśnictwo Wielbark 1967 Wielbark 01:04:04

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn