II Potrójna Pętla Mazurska Giżycko 2017 – Wilk, zając czy wiewiórka - do wyboru, do koloru

Fot. Adrian Robert Staszewski

W Lesie Miejskim w Giżycku odbyła się w sobotę (9 września) II Potrójna Pętla Mazurska. To impreza biegowa skierowana do amatorów o różnym stopniu wytrenowania. Dlatego można było wybrać jeden z trzech dystansów: 15 km – Bieg Wilka, 10 km – Bieg Zająca i 5 km – Bieg Wiewiórki. Rywalizowano na 5-kilometrowej pętli.

Organizatorem imprezy wraz z piknikiem ekologicznym była Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku – Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Na najdłuższym dystansie triumfowali: Karol Kuleszo (Suwałki) przed Markiem Nesterowiczem (Kętrzyn) i Bartłomiejem Chodaniem (Giżycko). Wśród pań triumfowała Edyta Organek (Giżycko), druga była Katarzyna Grygo (Kętrzyn), a trzecia Sabina Grażewicz (Pozezdrze)

W Biegu Zająca najszybszy okazał się Karol Krzyżanowski (Sołki), wyprzedzając Wojciecha Hetmana i Przemysława Łukaszewicza (obaj Giżycko). Pierwsza z pań na mecie była Justyna Lelmacher (Ełk). Wyprzedziła Kingę Łozak (Giżycko) i Katarzynę Sobiech (Pisz).

Na najkrótszym dystansie zwyciężył Marcin Siudej (Mrągowo), drugi na mecie był Marcin Ambroziak (Ryn), a trzeci Rafał Milewski (Orzysz). W rywalizacji kobiet wygrała Sylwia Murach (Lubiewo) przed Małgorzata Lewczyk (Giżycko) i Magdalena Cyrkiel (Nidzica).

Czołowe trójki otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale i koszulki

Wyniki

Bieg Wilka (15 km)

1 KULESZO KAROL SUWAŁKI M 01:08:31,38 1

2 NESTOROWICZ MAREK KĘTRZYN M 01:10:12,42 2

3 CHODAŃ BARTŁOMIEJ GIŻYCKO M 01:13:16,14 3

4 PUCZEL ROBERT KĘTRZYN M 01:15:44,42 4

5 ORGANEK EDYTA GIŻYCKO K 01:16:42,54 1

6 MOROZ ANDRZEJ KĘTRZYN M 01:18:52,65 5

7 SZYCIK WALDEMAR GRAJEWO M 01:19:08,75 6

8 UŁANOWICZ PRZEMYSŁAW GIŻYCKO M 01:20:21,83 7

9 KOZŁOWSKI MIECZYSŁAW GIŻYCKO M 01:26:01,01 8

10 MAKOŚ PAWEŁ KĘTRZYN M 01:28:52,38 9 9

11 GRYGO KATARZYNA KĘTRZYN K 01:29:23,45 2

12 GRAŻEWICZ SABINA POZEZDRZE K 01:29:58,00 3

13 PLIZGA JAKUB OLSZTYN M 01:30:53,31 10

14 MOROZ ELŻBIETA KĘTRZYN K 01:31:59,87 4

15 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA OLSZTYN K 01:32:44,63 5

16 DZIENIS DOBROSŁAWA KRUKLANKI K 01:42:23,06 6

17 BĄK MICHAŁ GIŻYCKO M 01:42:23,47 11

18 FREJTAG DAWID GIŻYCKO M 01:46:18,78 12

Bieg Zająca (10 km)

1 KRZYŻANOWSKI KAROL SOŁKI M 00:35:07,18 1

2 HETMAN WOJCIECH GIŻYCKO M 00:35:35,00 2

3 ŁUKASZEWICZ PRZEMYSŁAW GIŻYCKO M 00:39:07,81 3

4 JEGLIŃSKI KAMIL OLECKO M 00:39:45,84 4

5 BUJNOWSKI ADRIAN GIŻYCKO M 00:40:02,75 5

6 HAŁUN ŁUKASZ GIŻYCKO M 00:41:03,05 6

7 WOJCZYS MACIEJ GIŻYCKO M 00:41:28,20 7

8 SOLIWODA JACEK KĘTRZYN M 00:42:13,13 8

9 LELMACHER JUSTYNA EŁK K 00:42:28,34 1

10 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO M 00:42:59,69 9

11 LELMACHER ANDRZEJ EŁK M 00:43:44,90 10

12 ŻUKOWSKI RYSZARD GIŻYCKO M 00:44:31,86 11

13 ŁOZAK KINGA GIŻYCKO K 00:44:51,16 2

14 PAPIERNIK PIOTR MRĄGOWO M 00:45:11,38 12

15 GRZONKA STANISŁAW RYDZEWO(GRUPA AKTYWNI) M 00:45:34,87 13

16 SOBIECH KARTARZYNA PISZ K 00:45:46,65 3

17 CHEŁKOWSKI MAREK GIŻYCKO M 00:46:56,57 14

18 KULESZKA ANNA WĘGORZEWO K 00:46:59,48 4

19 ZAJĄC PAWEŁ MRĄGOWO M 00:48:00,00 15

20 CHEŁKOWSKI RAFAŁ GIŻYCKO M 00:48:35,06 16

21 KONOPKO MAŁGORZATA GIŻYCKO K 00:49:10,19 5

22 ZABŁOCKI ZBIGNIEW OLECKO M 00:49:17,06 17

23 BŁACHNIO KRZYSZTOF MRĄGOWO M 00:50:06,43 18

24 KIERWAJTYS MICHAŁ EŁK M 00:50:16,99 19

25 NOWICKI MICHAŁ RACZKI M 00:50:25,95 20

26 RADOMSKA JANINA RYDZEWO(GRUPA AKTYWNI) K 00:51:00,13 6

27 DUDZIŃSKI DARIUSZ KĘTRZYN M 00:51:27,72 21

28 DIACZEK HALINA GIŻYCKO K 00:52:52,54 7

29 LESZCZYNSKI ROMAN OSTROŁĘKA M 00:54:23,20 22

30 NESTOROWICZ MONIKA KĘTRZYN K 00:56:09,10 8

31 GAJEWSKI JERZY PIOTR OLSZTYN M 00:57:43,98 23

32 MODZOLEWSKI JAROSŁAW GIŻYCKO M 00:58:17,09 24

33 ZAWROTNY JAN MRĄGOWO M 00:58:21,63 25

34 ŚLIWA ALICJA EŁK K 01:00:03,07 9

35 GAJEWSKA BARBARA OLSZTYN K 01:00:20,06 10

36 KOCHANOWSKA KATARZYNA GIŻYCKO K 01:00:32,55 11

37 GUDAŃSKI WIKTOR GRAJWO M 01:00:54,55 26

38 NAGÓRSKA ALEKSANDRA GAUDYNKI K 01:02:25,40 12

Fot. Adrian Robert Staszewski

Bieg Wiewiórki (5 km)

1 SIUDEJ MARCIN MRĄGOWO M 00:16:51,85 1

2 AMBROZIAK MARCIN RYN M 00:17:41,09 2

3 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ M 00:18:09,12 3

4 SOWA KAMIL OLECKO M 00:20:00,72 4

5 SZARKO MACIEJ ELBLĄG M 00:20:24,09 5

6 ASIŃSKI MATEUSZ GIŻYCKO M 00:20:33,97 6

7 BORUTA KAROL PIETRASZE M 00:20:56,74 7

8 GIBUŁA DANIEL GIŻYCKO M 00:21:09,38 8

9 ŁYCZEK MARCIN KĘTRZYN M 00:21:19,52 9

10 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN M 00:22:17,02 10

11 STYRAŃCZAK PIOTR GIŻYCKO M 00:22:27,36 11

12 MURACH SYLWIA LUBIEWO K 00:22:28,96 1

13 ADAMSKI JACEK GIŻYCKO M 00:22:35,00 12

14 KUCHAREWICZ PAWEŁ GIŻYCKO M 00:22:42,75 13

15 SIDORUK RAFAŁ MRĄGOWO M 00:23:16,23 14

16 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO M 00:23:18,53 15

17 MURACH DANIEL LUBIEWO M 00:23:29,39 16

18 SAWICKI ARKADIUSZ GIŻYCKO M 00:23:40,00 17

19 SIDORUK PIOTR MRĄGOWO M 00:24:10,07 18

20 RADOMSKI MIROSŁAW RYDZEWO M 00:24:51,91 19

21 MACIEJEWSKI SZCZEPAN WĘGORZEWO M 00:24:58,57 20

22 LEWCZYK MAŁGORZATA GIŻYCKO K 00:26:23,63 2

23 CYRKIEL MAGDALENA NIDZICA K 00:26:50,68 3

24 TOMASZEWSKI KRYSTIAN ORZYSZ M 00:26:50,95 21

25 KAZIMIERCZUK MARCIN BARTOSZYCE M 00:27:07,99 22

26 BANASIK KACPER KIELCE M 00:27:09,87 23

27 WANDEL EWA WILKASY K 00:27:09,98 4

28 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO K 00:27:56,59 5

29 MURAWSKA KAROLINA GIŻYCKO K 00:27:56,70 6

30 BURZYCH MARZENA GIŻYCKO K 00:28:37,81 7

31 GRĄDZKI PAWEŁ WYDMINY M 00:29:51,27 24

32 RUMKOWSKI PIOTR GDYNIA M 00:29:56,45 25

33 ŚLUBECKI OLIWIER KĘTRZYN M 00:30:44,12 26

34 ŁAJKOWSKI MAREK BARTOSZYCE M 00:31:00,73 27

35 SZPURA-KAZIMIERCZUK MONIKA BARTOSZYCE K 00:31:00,80 8

36 KOCISZ MICHAŁ GAJEWO M 00:31:58,47 28

37 KOCISZ KAMIL GAJEWO M 00:31:58,52 29

38 TKACZYK DOROTA GIŻYCKO K 00:32:10,10 9

39 GAJEWSKA MARCELINA OLSZTYN K 00:33:41,46 10

40 GUDAŃSKA AGNIESZKA GRAJWO K 00:33:53,89 11

41 WOJNAROWSKA KAROLINA GIŻYCKO K 00:34:25,46 12

42 KOMBEL AGNIESZKA GIŻYCKO K 00:34:25,85 13

43 JUREK MAGDA EŁK K 00:34:42,42 14

44 BŁADYKO AGATA GIŻYCKO K 00:37:18,63 15

45 SZNAJDER BEATA PISZ K 00:41:21,24 16

46 ŚWIERSZCZ ADAM PISZ M 00:41:21,55 30

47 ŚLUBECKA MARIOLA KĘTRZYN K 00:42:00,00 17

48 KOCISZ ZUZANNA GAJEWO K 00:44:53,78 18

48 PUCHALSKA-KOCISZ GABRIELA GAJEWO K 00:44:53,78 19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn