MP w Nordic Walking Barlinecka „10” – Pasłęk dał znać o sobie

Fot. nordic walking pasłęk facebook

Sobotnia (9 września) impreza „Barlinecka „10” była Mistrzostwami Polski w Nordic Walking na dystansach 10 km i 5 km. Rozgrywano również Mistrzostwa Europy na 5 km.w formułach open, z tym, że w obsadzie krajowej. Tu Anna Szarszunowicz z Pasłęka zajęła ósme miejsce, natomiast Tomasz Rębowski (Pasłęk) był ósmy.

W Mistrzostwach Polski czworo reprezentantów Pasłęka znalazło się na medalowych pozycjach. Pierwsze miejsca zajęli Magdalena Bujnicka w kat. 10/12 i Mateusz Rębowski w kat. 0/9. Sebastian Rajewski był trzeci w kat. 30/39, a Anna Szarszunowicz była również trzecia wśród pań 30/30. Wszyscy z Nordic Walking Pasłęk.

Wyniki

Dystans 10 km

1 KLICZKA KAMIL M 1 1968 M 40-49 1 SZCZECIN SANPROBI SZCZECIN 10km NW 1:00:48

2 KNITTER TOMASZ M 2 1999 M 0-39 1 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km NW 1:00:57

3 KUŚMIEREK PATRYK M 3 1998 M 0-39 2 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km NW 1:01:43

4 NAKONIECZNY GRZEGORZ M 4 1972 M 40-49 2 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10km NW 1:02:20

5 DREWA MARIAN M 5 1956 M 60 i więcej 1 GOŚCICINO 10km NW 1:05:37

6 KUŚMIEREK JAN M 6 1970 M 40-49 3 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km NW 1:06:11

...................................

14 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 11 1978 M 0-39 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ŻÓŁTA 10km NW 1:08:40

21 BUJNICKI MARCIN M 15 1976 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:10:01

21462960 1727393264236056 1672281068641422875 n

Dystans 5 km

1 RAJEWSKI SEBASTIAN M 1 1971 M 40-49 1 PIŁA 5km NW 0:29:06

2 MICHALSKI ANDRZEJ M 2 1959 M 50-59 1 SANOK POZYTYWNIE ZABIEGANI 5km NW 0:29:17

3 LUBIATOWSKI IRENEUSZ M 3 1966 M 50-59 2 GUBIN 5km NW 0:29:28

4 GRODZKI IRENEUSZ M 4 1972 M 40-49 2 GORZÓW WLKP. 5km NW 0:29:59

5 BRZOZOWSKI PIOTR M 5 1984 M 30-39 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5km NW 0:30:14

6 RECZULSKI MARIUSZ M 6 1966 M 50-59 3 CZĘSTOCHOWA STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA 5km NW 0:30:22

..................................

11 RĘBOWSKI TOMASZ M 11 1981 M 30-39 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:31:03

28 JANKOWSKI MARCIN M 26 1976 M 40-49 5 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:33:19

32 SZARSZUNOWICZ ANNA K 4 1981 K 30-39 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:33:42

21557631 1727393457569370 4917199450953355407 n

35 GIBAS SŁAWOMIR M 29 1979 M 30-39 7 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:33:55

107 BUJNICKA MAGDALENA K 42 2005 K 10-12 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:37:23

21617688 1727393377569378 6512077753906119906 n

135 JANKOWSKA BEATA K 64 1976 K 40-49 17 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:38:24

162 RĘBOWSKI MATEUSZ M 78 2010 M 0-9 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ŻÓŁTA 5km NW 0:39:56

265 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 111 2012 M 0-9 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:47:31

288 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 173 1985 K NPSR 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 5km NW 0:56:22

289 DRZEWIECKA ALICJA K 174 2010 K 0-9 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:56:57

290 DRZEWIECKA WERONIKA K 175 2007 K 10-12 30 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:57:03

21616116 1727393507569365 814461162606546284 n

Mistrzostwa Europy (5 km)

Kobiety

1 MIELECKA AGNIESZKA K 1 1969 K OPEN 1 GĄSAWA KS SOKÓŁ GĄSAWA + 0:00:30 0:35:30

2 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 2 1968 K OPEN 2 WIELEŃ ZS ROSKO + 0:00:30 0:37:33

3 SZYMSKA MAŁGORZATA K 3 1981 K OPEN 3 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN + 0:00:30 0:37:48

........................

8 SZARSZUNOWICZ ANNA K 8 1981 K OPEN 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK + 0:01:00 0:39:03

21558932 1727393064236076 4317167104181325478 n

Mężczyźni

1 RAJEWSKI SEBASTIAN M 1 1971 M OPEN 1 PIŁA 0:30:35

2 LUBIATOWSKI IRENEUSZ M 2 1966 M OPEN 2 GUBIN + 0:00:15 0:30:38

3 KUŹMICZ ADAM M 3 1982 M OPEN 3 MASZEWKO + 0:00:30 0:32:12

.................

12 RĘBOWSKI TOMASZ M 12 1981 M OPEN 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK + 0:01:00 0:33:51

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn