VI Novita Połmaraton Zielonogórski 2017 – Ponad tysiąc uczestników, Karol Kaliś najwyżej, Marek Makowski na podium w M50

Fot. zielonogórska połówka facebook

W niedzielę (10 września) odbył się VI Novita Połmaraton Zielonogórski, którym wystartowało ponad tysiąc uczestników… W stawce znaleźli się czołowi długodystansowcy z Warmii i Mazur. Najwyżej na 16 miejscu sklasyfikowano Karola Kalisia, na podium w kategorii M50 znalazł się Marek Makowski. Bardzo blisko „pudła” w kat. M40 był Dariusz Jurewicz, zajmując czwartą pozycję.

W czołowej dziesiątce swoich grup wiekowych znaleźli się Piotr Szpigiel (ósme miejsce w M30) i Anna Koziarska (siódma w K30 i 11 w open kobiet). Większość biegaczy z Warmii i Mazur reprezentowało w tej imprezie jednostki wojskowe, dlatego przy ich personaliach dane nie są zgodne z ich miejscem zamieszkania. W tym przypadku kierowalismy sie oficjalnym komunikatem.

Wyniki open

1 NOWICKI ADAM POL DG RSZ 2-12 DZ/12 BDOW GOSTYŃ 90 M20/1 Woj/1 MWoj/1 Dywi/1 01:06:06

2 KARBOWIAK KAMIL POL DG RSZ 1-11DKPANC BRZEG 95 M20/2 Woj/2 MWoj/2 01:06:30

3 ROGIEWICZ ANDRZEJ POL DG RSZ 3-16 DZ PRZASNYSZ 93 M20/3 Woj/3 MWoj/3 01:06:58

4 ŻEBROWSKI KRZYSZTOF POL DG RSZ 3-16 DZ PRZASNYSZ 90 M20/4 Woj/4 MWoj/4 01:07:43

5 DEMCZYSZAK MATEUSZ POL DG RSZ 1-11DKPANC ŚWIĘTOSZÓW 86 M30/1 Woj/5 MWoj/5 01:07:55

6 GOSIEWSKI KRZYSZTOF POL DG RSZ 2-12 DZ/7 BOW KOŁOBRZEG 88 M20/5 Woj/6 MWoj/6 Dywi/2 01:08:44

......................................................................

16 KALIŚ KAROL POL DG RSZ 3-16 DZ ELBLĄG 90 M20/10 Woj/16 MWoj/16 01:13:37

22 SZPIGIEL PIOTR POL DG RSZ 3-16 DZ BRANIEWO 84 M30/8 Woj/22 MWoj/22 01:14:14

36 JUREWICZ DARIUSZ POL DG RSZ 3-16 DZ GOŁDAP 74 M40/4 Woj/34 MWoj/34 01:16:08

37 KRYSKE BARTOSZ POL DG RSZ 3-16 DZ BRANIEWO 85 M30/14 Woj/35 MWoj/35 01:16:24

64 WIŚNIEWSKI ARTUR POL DG RSZ 6-IWSZ ELBLĄG 85 M30/29 Woj/58 MWoj/58 01:19:50

65 BRYNDA MARCIN POL DG RSZ 3-16 DZ GOŁDAP 98 M20/25 Woj/59 MWoj/59 01:19:51

67 FLAGA PRZEMYSŁAW POL DG RSZ 6-IWSZ OLSZTYN 83 M30/31 Woj/61 MWoj/61 01:20:06

89 DUCHNOWSKI ŁUKASZ POL (PK) DG RSZ 3-16 DZ EŁK 84 M30/41 Woj/83 01:22:21

102 KASPERSKI ARKADIUSZ POL DG RSZ 6-IWSZ OLSZTYN 70 M40/20 Woj/93 MWoj/90 01:23:56

122 DUDA JACEK POL DG RSZ 3-16 DZ BRANIEWO 74 M40/27 Woj/111 MWoj/106 01:25:06

167 SIKORSKI KRISTIAN POL DG RSZ 3-16 DZ BARTOSZYCE 92 M20/41 Woj/141 MWoj/130 01:28:16

169 MAKOWSKI MAREK POL DG RSZ 6-IWSZ GIŻYCKO 60 M50/3 Woj/142 MWoj/131 01:28:20

170 BRYŁA ARTUR POL DG RSZ 3-16 DZ BARTOSZYCE 71 M40/38 Woj/143 MWoj/132 01:28:24

196 WIELGUS KRISTIAN POL DG RSZ 3-16 DZ GOŁDAP 78 M30/97 Woj/161 MWoj/146 01:30:11

226 KOZIARSKA ANNA POL DG RSZ 3-16 DZ ELBLĄG 84 K30/7 Woj/180 MWoj/165 01:32:09

231 BARSZCZEWSKI TADEUSZ POL REPREZENTACJA WOT MRĄGOWO 74 M40/58 Woj/183 MWoj/168 01:32:29

289 NAUMOWICZ DAMIAN POL IŁAWA 81 M30/129 01:35:39

294 MICHNO MARIUSZ POL DG RSZ 3-16 DZ BRANIEWO 75 M40/80 Woj/217 MWoj/192 01:35:55

295 PROKOPIUK PRZEMYSŁAW POL DG RSZ 6-IWSZ OLSZTYN 85 M30/131 Woj/218 MWoj/193 01:36:00

296 FAMULSKI MARIUSZ POL (PK) DG RSZ 3-16 DZ GOŁDAP 78 M30/132 Woj/219 01:36:04

357 WDOWCZYK PIOTR POL DG RSZ 6-IWSZ OLSZTYN 83 M30/157 Woj/240 MWoj/208 01:38:36

538 KREFT WALDEMAR POL DG RSZ 3-16 DZ ELBLĄG 69 M40/157 Woj/293 MWoj/242 01:46:29

599 OLFIER ELŻBIETA POL DG RSZ 3-16 DZ GIŻYCKO 87 K30/31 Woj/303 MWoj/248 01:50:00

666 GĘSICH ROBERT POL ŻANDARMERIA WOJSKOWA OSTRÓDA 78 M30/262 Woj/321 MWoj/259 01:52:37

687 BERUT GRZEGORZ POL (PK) DG RSZ 3-16 DZ GOŁDAP 71 M40/188 Woj/329 01:54:20

713 BARSZCZEWSKA ALICJA POL REPREZENTACJA WOT MRĄGOWO 76 K40/16 Woj/338 MWoj/270 01:55:25

727 NIKONOWICZ EWA POL DG RSZ 3-16 DZ GIŻYCKO 80 K30/48 Woj/344 MWoj/274 01:55:50

918 SIWCZAK ALEKSANDRA POL SUPERUBEZPIECZENIA.PL /TEAM KOPEĆ OLSZTYN 83 K30/76 02:09:18

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn