Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych (4) 2017 – Urokliwe spotkanie po wakacjach

Fot. MOS Elbląg

W niedzielę (17 września) w Parku Bażantarnia odbyła się czwarta w tym roku impreza z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych. Termin ze względu na pogodę trzeba było przesunąć o tydzień, co niektórym amatorom trochę zamieszało w „kalendarzu”, ale zjawiło się sporo stałych bywalców. W każdym razie ci co przybyli nie żałowali, bowiem impreza się w pełni udała.

Poniżej podajemy wyniki biegów na trzech dystansach (500 m, 2 km i 5 km), także czołowe trójki w klasyfikacjach generalnych. Rywalizacja wchodzi w decydująca fazę.

Wyniki

Dystans 500 metrów

Open

Kobiety

1 Wiktoria Dłużniewska

2 Alicja Ratajczyk

3 Marusia Dziedzic

4 Karolina Radzikowska

5 Paulina Głód

6 Barbara Kwapiszewska

Mężczyźni

1 Błażej Bak

2 Wojtek Puch

3 Jakub Sadowski

4 Hubert Sielicki

5Błażej Jurewicz

6 Piotr Puch

170918845 08 img 0380

K0

1 Barbara Kwapiszewska

2 Antonina Wojtaś

3 Nadia Iwaszkiewicz

4 Hanna Brzozowska

5 Julia Jaworska

6 Wiktoria Gierwatowska

Generalna

1 Barbara Kwapiszewska 84

2 Paulina Ratajczyk 46

3 Wiktoria Gierwatowska 39

K1

1 Wiktoria Dłużniewska

2 Alicja Ratajczyk

3 Marusia Dziedzic

4 Karolina Radzikowska

5 Paulina Głód

6 Weronika Chybicka

Generalna

1 Alicja Ratajczyk 61

2 Wiktoria Dłużniewska 60

3 Natalia Liber 54

170918845 14 img 0396

M0

1 Błażej Jurewicz

2 Jan Janaczek

3 Jakub Błażejczyk

4 Ireneusz Chybicki

5 Wojciech Mrozowicz

6 Tymoteusz Mackiewicz

Generalna

1 Błażej Jurewicz 81

2 Jan Janaczek 75

3 Bartosz Kurowski 41

M1

1 Błażej Bąk

2 Wojtek Puch

3 Jakub Sadowski

4 Hubert Sielicki

5 Piotr Puch

6 Krzysztof Łukaczyk

Generalna

Hubert Sielicki 68

Jakub Sadowski 51

Błażej Bąk 42

170918846 22 img 0416

Dystans 2000 metrów

Open

Kobiety

Anna Wlizło

2 Alicja Zamojska

3 Agnieszka Pajek-Sielicka

4 Elżbieta Sambor

5 Krystyna Sznajder

6 Kinga Gastoł

Mężczyźni

1 Maciej Iwaszkiewicz

2 Dariusz Wojdan

3 Arkadiusz Ligoda

4 Grzegorz Jaworski

5 Michał Ratajczyk

6 Juliusz Jaworski

170918846 25 img 0421

K0

1 Ania Myśliwiec

Generalna

1 Ania Mysliwiec

K1

1 Alicja Ratajczyk

Generalna

1 Alicja Ratajczyk 21

K2

1 Anna Wlizło

2 Alicja Zamojska

3 Kinga Gastoł

Generalna

1 Maja Dalidowicz 63

2 Alicja Zamojska 56

3 Anna Wlizło 53

K4

1 Agnieszka Pajek-Sielicka

2 Agnieszka Pietruszyńska-Mysliwiec

3 Justyna Szwęch

Generalna

1 Agnieszka Pajek-Sielicka 81

2 Agnieszka Pietruszyńska-Mysliwiec 61

3 Adrianna Mendalka 33

K5

1 Krystyna Sznajder

Generalna

1 Sylwia Jurewicz 49

2 Reneta Sowa 33

3 Katarzyna Misiewicz 21

K6

1 Elżbieta Sambor

Generalna

1 Elżbieta Sambor 84

170918846 32 img 0443

M2

1 Juliusz Jaworski

2 Maciej Iwanowski

3 Michał Iwanowski

4 Sebastian Jasiulewicz

Generalna

1 Dominik Rudawski 57

2 Kacper Lewalski 42

3 Maciej Iwanowski 37
M4

1 Maciej Iwaszkiewicz

2 Grzegorz Jaworski

Generalna

1 Maciej Iwaszkiewicz 72

2 Grzegorz Jaworski 56

3 Łukasz Kuciński 54

M5

1 Dariusz Wojdan

2 Arkadiusz Ligoda

3 Michał Ratajczyk

Generalna

1 Dariusz Wojdan 78

2 Arkadiusz Ligoda 66

3 Ryszard Dalidowicz 42

170918846 46 img 0477

Dystans 5000 metrów

Open

Kobiety

1 Monika Krawczuk

2 Anna Kukuć-Kwapiszewska

3 Weronika Glaubert

4 Marzena Matlewska

5 Agnieszka Brzozowska

6 Justyna Glaubert

Mężczyźni

1 Piotr Sekuła

2 Karol Kozak

3 Tomasz Ćwikliński

4 Bartłomiej Zaleski

5 Maciej Winczewski

6 Wojciech Frankowski

170918846 50 img 0483

K3

1 Weronikia Glaubert

Generalna

1 Martyna Latecka 63

2 Weronikia Glaubert 32

K4

1 Monika Krawczuk

2 Agnieszka Brzozowska

3 Izabela Jasiulewicz

4 Ewelina Pohajska

5 Milena Kowalska

6 Martyna Olewniczak

Generalna

1Agnieszka Brzozowska 78

2 Izabela Jasiulewicz 61

3 Ewelina Pohajska 49

K5

1 Anna Kukuć-Kwapiszewska

2 Marzena Matlewska

3 Justyna Glaubert

4 Iwona Komorowska

5 Dorota Gastoł

6 Małgorzata Jaworska

Generalna

1 Anna Kukuć-Kwapiszewska 84

2 Iwona Komorowska 64

3 Dorota Gastoł 53

170918847 66 img 0527

M1

1 Jakub Pogorzelski

2 Wojciech Puch

Generalna

1 Jakub Pogorzelski 21

2 Wojciech Puch 18

M3

1 Karol Kozak

2 Maciej Winczewski

3 Piotr Liszewski

Generalna

1 Piotr Kazimierczak 63

2 Sylwester Kuc 31

3 Karol Kozak 21

M4

1 Piotr Sekuła

2 Wojciech Frankowski

3 Arkadiusz Olewniczak

4 Marek Szwęch

5 Dariusz Fiłonowicz

Generalna

1 Piotr Sekuła 72

2 Krzysztof Sobiewajski 60

3 Marek Szwęch 51

M5

1 Tomasz Ćwikliński

2 Bartłomiej Zalelski

3 Tomasz Jaworski

4 Robert Pańczuk

5 Krzysztof Bazylczyk

6 Maciej Szarko

Generalna

1 Bartłomiej Zalelski 78

2 Tomasz Ćwikliński 52

3 Robert Pańczuk 36

M6

1 Adam Zamorski

2 Mirosław Pawlukowicz

3 Lucjan Chrzątkowski

4 Andrzej Krawczuk

Generalna

1 Adam Zamorski

2 Mirosław Pawlukowicz

3 Lucjan Chrzątkowski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn