IV Półmaraton Łomża – Giełczyn 2017 – Kurzętnik zbiera kolejne skalpy

Fot. mylomza.pl

W minioną niedzielę odbył się Półmaraton Łomża – Giełczyn, któremu towarzyszyła jeszcze rywalizacja na dystansach: 14 km i 5 km. Znów dali o sobie znać zawodnicy teamu „Kurzętnik Biega”. W Biegu głównym bezkonkurencyjny okazał się Mariusz Pawłowski, natomiast w najkrótszej próbie triumfował Paweł Moskal. To eksportowy duet teamu z Kurzętnika, który w tym roku zanotował już wiele sukcesów.

W półmaratonie rywalizowano też w kategoriach wiekowych. W grupie K3 zwyciężyła Ewa Przemielewska (Olecko), druga w K4 była Marzena Jasińska (Olecko), a trzecie lokaty wywalczyli: Kamil Przemielewski w M3 i Gerard Rożek w M5 (Olecko) Wyniki

Półmaraton

1 Pawłowski Mariusz 01:15:44 1976 M5 1 Kurzętnik Biega

2 Szydlik Adam 01:20:09 1976 M5 2 Biegamy dla Zdrowia

3 Godlewski Andrzej 01:20:36 1985 M3 1 Biegamy dla Zdrowia

4 Pupek Daniel 01:27:56 1987 M3 2 Biegamy dla Zdrowia

5 Mąka Sławomir 01:28:59 1966 M7 1 Starglass Team

6 Czerwiński Andrzej 01:30:57 1972 M6 1 Turośl

..........................

8 Kiszła Wojciech 01:32:42 1989 M2 2 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

13 Przemielewski Kamil 01:36:14 1985 M3 3 Olecko Biega

19 Rożek Gerard 01:37:54 1976 M5 3 Olecko Biega

42 Warykowski Stanisław 01:57:03 1962 M8 4 Olecko Biega

43 Jasińska Marzena 01:57:37 1981 K4 2 Maja Team -Olecko Biega

44 Jasiński Piotr 01:57:45 1973 M5 7 Maja Team -Olecko Biega

53 Przemielewska Ewa 02:07:40 1985 K3 1 Olecko Biega

59 Grudkowski Tomasz 02:21:08 1970 M6 7 AKB WTZ Szczytno

Dystans 14 km

1 Kapelewski Dariusz 0:55:23 Biegamy dla Zdrowia

2 Mieczkowski Robert 00:57:57 Biegamy dla Zdrowia

3 Burnos Piotr 01:01:21 Biegamy dla Zdrowia

.........................

12 Trochimowicz Artur 01:27:00 AKB Gim 1 Szczytno Trohim Team

Dystans 5 km

Kobiety

1 Bochenko Patrycja 00:25:15 Brzozowa

2 Powierża Marta 00:28:10 Łochów

3 Gałązka Agnieszka 00:28:27 Akademia Sportu Medyk Łomża

.....................................

5 Chmielewska Dorota 00:30:44 Olecko Biega

Mężczyźni

1 Moskal Paweł 00:18:21 Kurzętnik Biega

2 Bochenko Daniel 00:19:46 Mzungu Ugali

3 Sobieszuk Marek 00:24:22 Łomża

4 Firmuga Jakub 00:26:33 Łomża

5 Tomaszewski Wojciech 00:29:58 RKB Hajnówka

6 Walczyk Paweł 00:33:32 Łomża

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn