Citi Trail Olsztyn (1) 2017 – Efektowna inauguracja, świetna pogoda, ponad 400 biegaczy, a najszybszy Paweł Pszczółkowski

Fot. citi trail (ilustracja)

W sobotę (30) września nastąpiła jesienno-zimowa inauguracja biegowego cyklu Citi Trail z Nationale-Nederlanden. Rękawice podjęło 10 miejscowości w Polsce, a premiera odbyła się właśnie na trasie przy jeziorze Długim w Olsztynie. Piękna pogoda zachęciła do rywalizacji ponad 400 uczestników. W pierwszym z sześciu zaplanowanych w tym sezonie biegów najszybszy okazał się Paweł Pszczółkowski (Olsztyn)

Wyprzedzil Dawida Worobca (Olsztyn) i Dariusza Jurewicza z Gołdapi. Wśród pań triumfowała Aleksandra Kępczyńska (Olsztyn), druga była Izabela Wujkowska (Olsztyn), a trzecia Karolina Dunajska (Olsztyn). Jak zwykle prowadzono również klasyfikacje w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zwycięzcami zostali: K16: Izabela Wujkowska, K20: Aleksandra Kępczyńska, K30: Marta Stańczuk (Olsztyn). K40: Agnieszka Tyborowska (Olsztyn) K50: Aleksandra Kiślak-Malinowska (Olsztyn), K60: Anna Andruszkiewicz (Olsztyn), M16: Albert Wronowski (Banie Mazurskie). M20: Paweł Pszczółkowski (Olsztyn), M30: Rafał Wronowski (Banie Mazurskie), M40: Dariusz Jurewicz (Gołdap), M50: Marek Symerewicz (Barczewo), M60: Stanisław Brzozowski (Olsztyn).

Wyniki open (dystans 5 km)

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:50

2 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:57

3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap GOŁDAPTRAIL 1974 M40 00:17:03

4 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:17:11

5 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:12

6 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:18

7 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M20 00:17:23

8 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:24

9 BRĄGIEL KRZYSZTOF Kędzierzyn Koźle ROAD TO PB 1987 M30 00:17:24

10 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:39

11 OŁOWSKI JAKUB Biskupiec NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:47

12 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:17:54

13 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:18:04

14 REGINIA DARIUSZ Mrągowo DRUŻYNA WILKA 1995 M20 00:18:05

15 MYŚLAK PIOTR Świecie TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:18:13

16 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie GOŁDAPTRAIL 1999 M16 00:18:20

17 SOKÓŁ KRZYSZTOF OLSZTYN GRUPA DBK 1996 M20 00:18:26

18 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:18:27

19 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:18:29

20 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PACHOŁKI 1992 M20 00:18:47

21 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M40 00:19:09

22 PĘCHERZ PIOTR Jelenia Góra 1978 M30 00:19:09

23 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1972 M40 00:19:18

24 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:19:18

25 JABŁOŃSKI ROBERT Lidzbark Warmiński 1982 M30 00:19:21

26 DĄBKOWSKI ROMAN Świętajno 1982 M30 00:19:30

27 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:30

28 KACZAN NORBERT OLSZTYH PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:19:33

29 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:34

30 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:38

31 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:19:46

32 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:19:51

33 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:59

34 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:20:03

35 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:07

36 WILCZEK RAFAŁ Szczytno SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:20:08

37 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1971 M40 00:20:10

38 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:20:10

39 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:20:10

40 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:14

41 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:19

42 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:20:21

43 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:21

44 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:22

45 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO TAX. OLSZTYN.PL 1979 M30 00:20:29

46 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:34

47 KWIATKOWSKI ADAM Olsztyn ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG 1971 M40 00:20:32

48 JANKOWSKI PIOTR IŁAWA REZERWOWE PSY 1984 M30 00:20:35

49 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1989 M20 00:20:35

50 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:20:35

51 PŁONOWSKI MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:20:32

52 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1984 M30 00:20:35

53 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:20:36

54 KĘPCZYŃSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:38

55 WDOWIAK ROBERT OLSZTYN WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:20:40

56 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:20:41

57 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:20:43

58 DUNAJSKA KAROLINA olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 K20 00:20:43

59 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:20:52

60 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:01

61 GROMELSKI PIOTR Olsztyn GENA TEAM 1981 M30 00:21:01

62 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:21:03

63 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:21:08

64 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:16

65 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 M50 00:21:19

66 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:21

67 RUDZIŃSKI ANDRZEJ JONKOWO FREE RUNNERS 1974 M40 00:21:22

68 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:22

69 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH Olsztyn LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1963 M50 00:21:23

70 CHOJNACKI ANDRZEJ OLSZTYN 1989 M20 00:21:24

71 ŻEBROWSKI JACEK Barczewo 1984 M30 00:21:24

72 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:25

73 BIELENICA BEATA WYDMINY 1982 K30 00:21:25

74 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:21:26

75 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:31

76 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:32

77 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:34

78 BRZOZOWSKI STANISŁAW OLSZTYN PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:21:35

79 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:21:41

80 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny SS DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:45

81 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:21:48

82 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:49

83 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:50

84 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:51

85 ROSZYŃSKI PAWEŁ Braniewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:21:52

86 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:21:56

87 KURDYNOWSKI SZYMON BISKUPIEC SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:21:58

88 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1997 M20 00:22:00

89 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:00

90 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:02

91 GAJEWSKI SZYMON Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1988 M20 00:22:04

92 LITWIŃSKI TOMASZ Iława AMATOR 1986 M30 00:22:06

93 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:22:08

94 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:08

95 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:09

96 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:22:14

97 BIAŁECKI SEBASTIAN BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:22:15

98 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:22:16

99 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:18

100 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:18

Kobiety

1 KĘPCZYŃSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:38

2 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:20:41

3 DUNAJSKA KAROLINA olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 K20 00:20:43

4 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:16

5 BIELENICA BEATA WYDMINY 1982 K30 00:21:25

6 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:21:56

7 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:00

8 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:22:16

9 KOSACKA EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:22:32

10 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:42

11 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:22:43

12 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:47

13 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:07

14 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:38

15 PIECZKOWSKA AGNIESZKA DYWITY PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:23:43

16 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:45

17 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:06

18 MIELCZAREK ALICJA Nidzica NIDZICA BIEGA 1978 K30 00:24:07

19 MOUNIER ANNA olsztyn 1979 K30 00:24:17

20 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:24:19

Kategorie

K16

1 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:20:41

2 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:32:15

K20

1 KĘPCZYŃSKA ALEKSANDRA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:20:38

2 DUNAJSKA KAROLINA olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 K20 00:20:43

3 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:21:56

4 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:07

5 JAKUBOWSKA KLAUDIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:20

6 SZABLIŃSKA JOANNA Ostróda TRI NEGU 1989 K20 00:24:54

K30

1 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:16

2 BIELENICA BEATA WYDMINY 1982 K30 00:21:25

3 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:00

4 KOSACKA EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:22:32

5 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:42

6 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:22:43

K40

1 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:47

2 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:57

3 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:24:57

4 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:59

5 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:25:34

6 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:26:13

K50

1 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:22:16

2 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:28

3 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:27:36

4 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:28:43

5 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:11

6 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:30:18

K60

1 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:34

2 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:17

M16

1 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie GOŁDAPTRAIL 1999 M16 00:18:20

2 WDOWIAK ROBERT OLSZTYN WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:20:40

3 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:09

4 RYBKA SEBASTIAN Dywity AZS UWM OLSZTYN 2000 M16 00:22:21

5 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:23:31

6 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:34

M20

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:50

2 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:57

3 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:17:11

4 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:18

5 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M20 00:17:23

6 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:24

M30

1 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:12

2 BRĄGIEL KRZYSZTOF Kędzierzyn Koźle ROAD TO PB 1987 M30 00:17:24

3 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:39

4 OŁOWSKI JAKUB Biskupiec NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:47

5 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:17:54

6 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:18:04

M40

1 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap GOŁDAPTRAIL 1974 M40 00:17:03

2 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn FREE RUNNERS 1977 M40 00:19:09

3 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1972 M40 00:19:18

4 KACZAN NORBERT OLSZTYH PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:19:33

5 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:34

6 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:20:03

M50

1 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:18:27

2 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:19:51

3 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:20:21

4 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:21

5 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 M50 00:21:19

6 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH Olsztyn LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1963 M50 00:21:23

M60

1 BRZOZOWSKI STANISŁAW OLSZTYN PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:21:48

2 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:23:27

3 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:12

4 GROCHOWSKI JAN OLSZTYN TEAM JANA 1951 M60 00:24:30

5 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:43

6 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn