IX Bieg Uliczny „Liwa Cup Prabuty 2017” – Goryński i Kowalski w dziesiątce, Kwiatkowski najlepszy w M50

Fot. ilustracja

W Prabutach odbył się w sobotę (30 września) odbył się dziewiąty Bieg Uliczny „Liwa Cup”. W gronie ponad 130 startujących licznie reprezentowani byli zawodnicy z Warmii i Mazur. Dwóch z nich Dawid Goryński (Susz) i Karol Kowalski (Dobrocin) zmieścili się w czołowej dziesiątce. Wiele osób stawało na podium w kategoriach. W grupie 50/59 zwyciężył Wiesław Kwiatkowski (Franciszkowo)

Dawid Goryński był drugi, a Karol Kowalski trzeci w kat. 0/29. W tej samej grupie wiekowej wśród pań drugie miejsce zajęła Wiktoria Kwiatkowska (Franciszkowo). Taki sam wynik uzyskał Jacek Szczygłowski (Morąg) w kat. 40/49, a Piotr Jankowski zajął trzecią lokatę w kat. 30/39. Małgorzata Ruszkiewicz była druga w kat. 30/49.

Wyniki (5 km)

1 NUSIIATCENKO DMYŁRO M 1 1991 M 0-29 LESZNO ACHILES LESZNO 5,5km 0:16:13

2 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 1993 M 0-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 5,5km 0:16:16

3 KLAYBOR DAWID M 3 1990 M 0-29 ŻAGAŃ 5,5km 0:16:43

4 POBŁOCKI PIOTR M 4 1965 M 50-59 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 5,5km 0:17:41

5 KOTOWICZ BARTOSZ M 5 1979 M 30-39 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5,5km 0:18:35

6 KUZNIETSON GENNADII M 6 1982 M 30-39 LESZNO ACHILLES LESZNO 5,5km 0:18:40

7 ŁUKASIAK KAMIL M 7 2001 M 0-29 1 PRABUTY KKL RODŁO KWIDZYN 5,5km 0:18:42

8 GORYŃSKI DAWID M 8 2000 M 0-29 2 SUSZ UKS TRS SUSZ 5,5km 0:18:53

9 CHĘTNIK RAFAŁ M 9 1977 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5,5km 0:19:07

10 KOWALSKI KAROL M 10 1994 M 0-29 3 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 5,5km 0:19:08

..................................

14 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 13 1971 M 40-49 2 MORĄG MORĄŻANIE RODZINNY TEAM 5,5km 0:19:39

18 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 17 1967 M 50-59 1 FRANCISZKOWO DOLNE IŁAWA/FRANCISZKOWO 5,5km 0:20:09

20 SIEMIANOWSKI MARCEL M 19 2003 M 0-29 8 SUSZ UKS TRS SUSZ 5,5km 0:20:22

21 BELKA PRZEMYSŁAW M 20 1990 M 0-29 9 IŁAWA IŁAWA BIEGA 5,5km 0:20:32

23 CHODOROWICZ KAMIL M 22 1989 M 0-29 10 MORĄG TEAM KOPEĆ 5,5km 0:20:53

27 KOŁECKI MICHAŁ M 24 1995 M 0-29 11 IŁAWA TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:21:39

28 CZEPEK ANDRZEJ M 25 1970 M 40-49 4 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 5,5km 0:21:40

29 JANKOWSKI PIOTR M 26 1984 M 30-39 3 IŁAWA REZERWOWE PSY 5,5km 0:21:41

30 ZALEWSKI DANIEL M 27 1997 M 0-29 12 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:21:41

31 SULIŃSKI DAREK SULIŃSKI M 28 1981 M 30-39 4 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:21:43

35 ETMAŃSKI RADOSŁAW M 32 1980 M 30-39 5 IŁAWA IŁAWA BIEGA 5,5km 0:22:02

39 KAPUŚCIŃSKI MACIEJ M 36 1994 M 0-29 13 IŁAWA 5,5km 0:22:41

40 CZARZASTY ZBIGNIEW M 37 1975 M 40-49 7 IŁAWA IŁAWA BIEGA 5,5km 0:22:42

44 GĄSIOR KRYSTIAN M 40 1996 M 0-29 15 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:23:05

47 GĄSIOR PIOTR GĄSIOR M 43 1984 M 30-39 8 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:23:21

57 SŁOLASISK RADOSŁAW M 53 2000 M 0-29 21 SUSZ UKS TRS SUSZ 5,5km 0:24:02

70 RUSZKIEWICZ MAŁGORZATA K 9 1973 K 30-49 2 SUSZ 5,5km 0:24:51

77 ZIĘBA MARIUSZ M 67 1993 M 0-29 24 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 5,5km 0:25:41

79 ILKIEWICZ KAMIL M 69 1978 M 30-39 12 IŁAWA BIEGAMY RODZINNIE 5,5km 0:25:51

81 KWIATKOWSKA WIKTORIA K 12 1998 K 0-29 2 FRANCISZKOWO DOLNE BUDOWLANKA IŁAWA 5,5km 0:25:53

82 MISIAK MARTA K 13 1979 K 30-49 5 SUSZ MISIAK TEAM 5,5km 0:26:07

83 MISIAK PRZEMYSŁAW M 70 1983 M 30-39 13 SUSZ MISIAK TEAM 5,5km 0:26:07

85 SŁAWIŃSKA ANNA K 15 1983 K 30-49 7 IŁAWA REZERWOWE PSY 5,5km 0:26:17

86 GĄSIOR PAWEŁ M 71 1986 M 30-39 14 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:26:26

88 TAŁUĆ ŁUKASZ M 72 1984 M 30-39 15 ELBLĄG 5,5km 0:26:32

92 DOMKA MICHAŁ M 75 1981 M 30-39 16 IŁAWA REZERWOWE PSY 5,5km 0:26:44

94 OSIECKI GRZEGORZ M 77 1951 M 60 i więcej 4 14-220 KISIELICE 5,5km 0:27:01

96 GUZOWSKI PIOTR M 79 1983 M 30-39 17 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 5,5km 0:27:34

97 ANTONIEWICZ MARCIN M 80 1979 M 30-39 18 ELBLAG 5,5km 0:27:50

100 ZABŁOCKA JOANNA K 18 1980 K 30-49 9 IŁAWA IŁAWA BIEGA 5,5km 0:28:09

101 STĘPNIAK BARBARA K 19 1975 K 30-49 10 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:28:29

102 LULIŃSKA BOŻENA K 20 1970 K 30-49 11 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:28:29

103 KOŁECKI ADAM M 83 1968 M 40-49 17 IŁAWA ROZBIEGANY SUSZ 5,5km 0:28:29

108 CZARZASTA ANETA K 22 1977 K 30-49 13 IŁAWA IŁAWA BIEGA 5,5km 0:30:19

111 SZYMAŃSKI JERZY M 88 1944 M 60 i więcej 7 KURZĘTNIK KS DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5,5km 0:31:15

115 ZABŁOCKI LESZEK M 89 1980 M 30-39 19 IŁAWA IŁAWA BIEGA 5,5km 0:32:13

117 LEMAŃSKA BOGUMIŁA K 27 1982 K 30-49 17 SUSZ 5,5km 0:32:47

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn