VI Lidzbarski Bieg Przełajowy 2017 – Szymon Gwardjak swoim tempem, rywale daleko z tyłu

Fot. ilustracja

W niedzielę (1 października) odbył się VI Lidzbarski Bieg Przełajowy. Główna rywalizacja przebiegała na dystansie ok. 10 km i zgromadziła na starcie ponad 50 uczestników. Wygrał faworyt Szymon Gwardjak pochodzący z Lidzbarka Warmińskiego, ale na co dzień reprezentujący LKS Zorza Gdynia. Wyprzedził o ponad dwie minuty Rafał Olkowskiego (Lidzbark Warmiński) i Krystiana Sikorskiego (Bartoszyce).

Wśród pań triumfowała Anna Koziełło przed Monika Mazuro i Paula Sadowska (wszystkie Lidzbark Warmiński). Prowadzono klasyfikację w kategoriach wiekowych i na najlepszego lidzbarczanina (kobiety i mężczyźni). Odbyły się również biegi dzieci i młodzieży na krótszych dystansach.

Wyniki

1 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński LKS Zorza Gdynia 1993 M16-29 1 Najszybszy lidzbarczanin 1 32:23 1

2 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 9 warmiński pułk rozpoznawczy 1979 M30-39 1 Najszybszy lidzbarczanin 2 34:49 2

3 Sikorski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1992 M16-29 2 35:54 3

4 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1981 M30-39 2 Najszybszy lidzbarczanin 3 36:06 4

5 Olszewski Tomasz Olszewnik Olszewnik 1991 M16-29 3 36:12 5

6 Gwiazda Artur Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1980 M30-39 3 Najszybszy lidzbarczanin 4 36:15 6

7 Szewczyk Rafał Olsztyn 1974 M40-49 1 36:27 7

8 Bryła Artur Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1971 M40-49 2 36:35 8

9 Jabłoński Robert Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1982 M30-39 4 Najszybszy lidzbarczanin 5 36:35 9

10 Zbrzeźny Cezary Szczytno KB Jurund Szczytno 1981 M30-39 5 38:30 10

.............................................................

11 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/Biegambolubię

Lidzbark Warmiński 1969 M40-49 3 Najszybszy lidzbarczanin 6 39:15 11

12 Bogusz Piotr Olsztyn SS Drużyna Wilka 1990 M16-29 4 39:22 12

13 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński Pszczółkowski Team 1982 M30-39 6 Najszybszy lidzbarczanin 7 39:26 13

14 Figat Mirosław Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1958 M50-59 1 39:29 14

15 Adamiak Krzysztof Kolno Adamiaki 1993 M16-29 5 39:55 15

16 Adamiak Paweł Kolno Adamiaki 2001 M16-29 6 39:58 16

17 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1996 M16-29 7 Najszybszy lidzbarczanin 8 40:47 17

18 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto 1969 M40-49 4 04:34 13.2 20:34 41:03 41:03 18

19 19 Romasz Jakub Lidzbark Warmiński 1999 M16-29 8 Najszybszy lidzbarczanin 9 41:15 19

20 Wilamowski Jacek Lidzbark Warminski Auto części Wilamowski team 1968 M40-49 5 Najszybszy lidzbarczanin 10 42:04 20

21 Nieściór Jan Stękiny Stękiny 1968 M40-49 6 43:04 21

22 1Wrześniewski Michał Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1992 M16-29 9 Najszybszy lidzbarczanin 11 43:42 22

23 3Bryl Mirosław Bartoszyce 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1977 M40-49 7 43:45 23

24 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30-39 7 Najszybszy lidzbarczanin 12 43:52 24

25 Pasternak Radoslaw Lidzbark Warminski BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30-39 8 Najszybszy lidzbarczanin 13 43:56 25

26 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński 1977 M40-49 8 Najszybszy lidzbarczanin 14 44:40 26

27 Koziełło Anna Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1993 K16-29 1 Najszybsza lidzbarczanka 1 44:45 1

28 Jarosz Jarosław Bartoszyce 1957 M60 i starsi 1 44:49 27

29 Furgała Piotr Bartoszyce 1988 M16-29 10 45:06 28

30 Szczepaniak Piotr Olsztyn 1968 M40-49 9 45:15 29

31 Sędrowski Adam Lidzbark Warmiński 1994 M16-29 11 Najszybszy lidzbarczanin 15 45:16 30

32 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30-39 1 Najszybsza lidzbarczanka 2 45:26 2

33 Szyman Piotr Lidzbark Warmiński 1967 M50-59 2 Najszybszy lidzbarczanin 16 45:37 31

34 Sadowska Paula Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1999 K16-29 2 Najszybsza lidzbarczanka 3 45:48 3

35 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1974 K40-49 1 Najszybsza lidzbarczanka 4 46:05 4

36 Grabowski Marek Olsztyn Budimex 1965 M50-59 3 46:26 32

37 Borkowski Grzegorz Lidzbark Warmiński Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica 2000 M16-29 12 Najszybszy lidzbarczanin 17 46:30 33

38 Markowicz Zenon Barczewo 1951 M60 i starsi 2 46:43 34

39 Banach Andrzej Olsztyn Lecimy Tutej Pisz-OLsztyn 1989 M16-29 13 46:56 35

40 Żemajko Zdzisław Bartoszyce OKS WiM OLSZTYN 1961 M50-59 4 47:03 36

41 Rogulski Rafał Kętrzyn 1974 M40-49 10 47:21 37

42 Walczak Tomasz Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/Biegambolubię Lidzbark Warmiński 1971 M40-49 11 Najszybszy lidzbarczanin 18 47:41 38

43 Piwnicki Robert Lidzbark Warmiński 1988 M16-29 14 Najszybszy lidzbarczanin 19 47:51 39

44 Czarniawski Dawid Lidzbark Warmiński 1990 M16-29 15 Najszybszy lidzbarczanin 20 49:13 40

45 Szyman Ela Lidzbark Warmiński 1966 K50-59 1 Najszybsza lidzbarczanka 5 49:19 5

46 Figat Alina Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1963 K50-59 2 49:36 6

47 Karczewska Alina Dobre Miasto 1974 K40-49 2 50:01 7

48 Herbaczonek Piotr Lidzbark Warmiński Olympia 1986 M30-39 9 50:22 41

49 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1971 K40-49 3 50:34 8

50 Nieściór Mieczysława Stękiny Stękiny 1970 K40-49 4 51:13 9

51 Duszkiewicz Dominika Runowo Biegacze Świnoujście 1985 K30-39 2 51:34 10

52 Gudaniec Robert Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40-49 Najszybszy lidzbarczanin 21 51:41 42

53 Stankiewicz Dorota Lidzbark Warmiński AKB BBL Lidzbark Warmiński 1969 K40-49 5 51:49 11

54 Rogowska Dorota Lidzbark-Warmiński 1980 K30-39 3 Najszybsza lidzbarczanka 6 52:15 12

55 Furga Bronisław Ostróda 1945 M60 i starsi 3 54:57 43

56 Puźlewicz Marzena Lidzbark-Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1981 K30-39 4 Najszybsza lidzbarczanka 7 55:00 13

57 Milczarek Dorota Lidzbark Warmiński Biegam dla ciastków 1987 K30-39 5 Najszybsza lidzbarczanka 8 57:22 14

Kobiety

1 Koziełło Anna Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1993 K16-29 Najszybsza lidzbarczanka 44:45

2 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30-39 Najszybsza lidzbarczanka 45:26

3 Sadowska Paula Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1999 K16-29 Najszybsza lidzbarczanka 45:48

4 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński BBL/ KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1974 K40-49 Najszybsza lidzbarczanka 46:05

5 Szyman Ela Lidzbark Warmiński 1966 K50-59 Najszybsza lidzbarczanka 49:19

6 Figat Alina Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1963 K50-59 49:36

7 Karczewska Alina Dobre Miasto 1974 K40-49 50:01

8 Łowicka-Bryła Izabela Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1971 K40-49 50:34

9 Nieściór Mieczysława Stękiny Stękiny 1970 K40-49 51:13

10 Duszkiewicz Dominika Runowo Biegacze Świnoujście 1985 K30-39 51:34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn