26. Bieg Kociewski Starogard Gdański 2017 - Serocki i Zahorski w drugiej dziesiątce

Fot. Adam Serocki facebook

W Starogardzie Gdańskim odbył się w sobotę (7 października) 26 Bieg Kociewski z Polpharmą (dystans 9.7 km). Na mecie sklasyfikowano ponad 300 zawodników. W reprezentantów Warmii i Mazur 12 miejsce w klasyfikacji open zajął Adam Serocki (Elbląg) – najlepszy w kategorii M40. Z kolei 14 na mecie Grzegorz Zahorski (Braniewo) wygrał kategorię 16/19 lat. Z pań najwyższe 8 miejsce wywalczyła Alicja Misiak (Susz).

Zawodnicy z klasyfikacji generalnej (czołowe ósemki)nie otrzymali nagród w kategoriach wiekowych.

Wyniki

1 GARDZIELEWSKI ARKADIUSZ M 1 1986 1986-06-12 M 30-39 RZEŻĘCIN WKS ŚLĄSK WROCŁAW 9,7 0:29:11

2 KOWALSKI MAREK M 2 1991 1991-01-01 M 20-29 ŻUKOWO ASICS FRONTRUNNERS 9,7 0:29:30

3 DIDOVODIUK DMYTRO M 3 1987 1987-01-01 M 30-39 IVANO UKRAINA MK LUCHESK 9,7 0:29:37

4 300 OSENIUK SERGII M 4 1980 1980-01-01 M 30-39 LUCK UKRAINA - MK LUCHESK 9,7 0:29:46

5 304 YURCHUK VOLODYMYR M 5 1983 1983-01-01 M 30-39 IVANO UKRAINA MK LUCHESK 9,7 0:30:09

6 FORMELA DANIEL M 6 1986 1986-08-14 M 30-39 GDYNIA KM SPORT / CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM 9,7 0:30:24

............................

12 SEROCKI ADAM M 11 1973 1973-01-01 M 40-49 1 ELBLĄG ACTIVE MALBORK 9,7 0:34:08

14 ZAHORSKI GRZEGORZ M 13 1999 1999-03-09 M 16-19 1 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 9,7 0:34:16

31 WINCZEWSKI MICHAŁ M 25 1999 1999-04-04 M 16-19 2 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 9,7 0:37:02

37 MISIAK ALICJA K 8 1993 1993-09-08 K 20-29 SUSZ AZS UG 9,7 0:38:13

40 JAKIMCZUK ALEKSANDRA K 9 1989 1989-09-10 K 20-29 1 BRANIEWO 9,7 0:38:27

48 ZMYŚLONY FRANCISZEK M 37 2001 2001-04-05 M 16-19 3 ELBLĄG 9,7 0:39:08

50 WINCZEWSKI MACIEJ M 39 2000 2000-07-20 M 16-19 4 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 9,7 0:39:13

95 INGIELEWICZ MAGDA K 17 1986 1986-04-09 K 30-39 4 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 9,7 0:42:43

96 LOREK KINGA K 18 1998 1998-08-10 K 16-19 2 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 9,7 0:42:46

103 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 84 1965 1965-01-01 M 50-59 8 PASŁĘK 9,7 0:43:04

132 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW M 110 1968 1968-05-12 M 40-49 30 ELBLĄG OPEN BALANCE ELBLĄG 9,7 0:44:36

140 LISZEWSKI PIOTR M 118 2000 2000-10-11 M 16-19 9 ELBLĄG 9,7 0:44:55

149 MATLEWSKA MARZENA K 26 1970 1970-09-30 K 40-49 6 ELBLĄG BRAK 9,7 0:45:36

150 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 124 1955 1955-01-01 M 60-69 7 ELBLĄG PSP ELBLĄG 9,7 0:45:36

151 GLAUBERT WERONIKA K 27 2000 2000-06-08 K 16-19 3 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 9,7 0:45:39

154 BRZYCKI KAROL M 126 1974 1974-11-04 M 40-49 34 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 9,7 0:45:47

175 ŻBIKOWSKI JACEK M 144 1964 1964-07-07 M 50-59 16 ELBLAG 9,7 0:47:11

193 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 35 1984 1984-02-24 K 30-39 9 BRANIEWO 9,7 0:48:20

208 ŚCIŚLAK MATEUSZ M 168 1999 1999-03-06 M 16-19 13 ELBLAG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 9,7 0:48:53

212 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ M 170 2000 2000-11-12 M 16-19 14 ELBLAG MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON 9,7 0:49:01

221 WYSZYŃSKI MAREK M 176 1956 1956-04-27 M 60-69 12 ELBLĄG 9,7 0:49:53

241 FIDURA AGNIESZKA K 51 1973 1973-08-25 K 40-49 13 BRANIEWO 9,7 0:51:32

249 KAMIŃSKA JOANNA K 57 1975 1975-01-01 K 40-49 16 PASŁĘK 9,7 0:52:56

259 PROKOP MARIUSZ M 201 1975 1975-10-15 M 40-49 54 ELBLĄG PROKOPKI 9,7 0:53:43

274 ŻBIKOWSKA WERONIKA K 65 2001 2001-09-05 K 16-19 7 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 9,7 0:54:50

290 PAWŁOSKA KAROLINA K 71 1986 1986-06-05 K 30-39 18 ELBLĄG SP NR1 ELBLĄG 9,7 0:57:39

291 ŻBIKOWSKA ELŻBIETA K 72 1975 1975-01-29 K 40-49 17 ELBLĄG 9,7 0:57:47

299 DORDZIK MAŁGORZATA K 74 1959 1959-09-25 K 50-59 6 ELBLĄG 9,7 0:58:24

313 PROKOP ANNA K 84 1974 1974-06-07 K 40-49 22 ELBLĄG PROKOPKI 9,7 1:08:21

314 MAJEWSKA AGNIESZKA K 85 1980 1980-01-22 K 30-39 21 ELBLĄG 9,7 1:08:41

316 KANCELARCZYK JOANNA K 86 1995 1995-01-26 K 20-29 16 ELBLĄG 9,7 1:16:14

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn