4 PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2017 – Daniel Mikielski wysoko 24 spośród ponad 8 tysięcy

Fot. Bogusław Świerzowski

Ponad 8 tysięcy uczestników ukończyło niedzielny (15 października) 4 PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Znalazła się w tym spora grupa reprezentantów Warmii i Mazur, którzy pod Wawelem walczyli dzielnie. Najwyższe 24 miejsce zajął znany długodystansowiec z Olsztynka Daniel Mikielski. W setce zmieścił się jeszcze Grzegorz Kłos (Olsztyn). Z pań dystans najszybciej pokonał Monika Mazuro z Lidzbarka Warmińskiego – 196 miejsce.

Wyniki open

1 KIMAIYO Hillary kiptum maiyo Eldoret KEN Benedek-team 94M20/1 M / 1 01:03:41

2 MUTUKU KYEVA Cosmas KEN Azs Awf Kraków Masters 85M30/1 M / 2 01:03:54

3 ZELALEM Mengistu Hagen ETH 93M20/2 M / 3 01:04:06

4 GRYCKO Tomasz Wladyslawowo POL Uks Bliza Wladyslawowo 92M20/3 M / 4 01:04:27

5 LASHYN Dmytro Kivev UKR Lkb Rudnik 88M20/4 M / 5 01:04:58

6 ROMANENKO Roman Dnepr UKR Kuzinteam 88M20/5 M / 6 01:05:28

................................................

24 MIKIELSKI Daniel Olsztynek POL 90M20/16 M / 21 01:15:29

87 KŁOS Grzegorz Olsztyn POL 84M30/34 M / 82 01:22:19

187 RĘKAWIK Szymon Elbląg POL 97M20/65 M / 180 01:26:18

470 LEWANDOWSKI Bartosz Elbląg POL 90M20/131 M / 455 01:32:27

Fot. Bogusław Świerzowski

Kategorie

K20

93 NOWOWIEJSKA Julia SZCZYTNO POL 94 K20/93 (K)271 01:52:02

502 WOŹNY Martyna SZCZYTNO POL 93 K20/502 (K)1714 02:20:24

534 SZCZEPANEK Natalia SZCZYTNO POL 96 K20/534 (K)1848 02:23:16

633 KOŚCIŃSKA Alicja OLSZTYN POL - 90 K20/633 (K)2279 02:45:41

K30

82 MAZURO Monika LIDZBARK WARMIŃSKI POL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 84 K30/82 (K)196 01:49:19

136 OSTROMECKA Anna BARTOSZYCE POL URWIS BIEGA 87 K30/136 (K)316 01:53:37

392 CHMIELEWSKA-BORUCH Milena MRĄGOWO POL 87 K30/392 (K)928 02:06:20

393 OTKIŃSKA Anna MRĄGOWO POL 82 K30/393 (K)930 02:06:21

567 GODLEWSKA Magdalena SZCZYTNO POL 80 K30/567 (K)1343 02:13:18

766 ŻEBROWSKA Dorota SZCZYTNO POL 78 K30/766 (K)1854 02:23:21

791 MAŃKOWSKA-SALIK Izabela OLSZTYN POL TEMPOO 78 K30/791 (K)1915 02:25:08

835 MATEUSIAK Małgorzata ELBLĄG POL 79 K30/835 (K)2028 02:28:51

878 LITWINEK Joanna MRĄGOWO POL 79 K30/878 (K)2123 02:33:25

940 ŁOMIŃSKA-ŚWIECZAK Magda PISZ POL 83 K30/940 (K)2253 02:41:21

954 KULIŚ Agata PISZ POL KLUB MORS?W PISZ 79 K30/954 (K)2288 02:46:45

K40

482 BRZEZIŃSKA Barbara GOŁDAP POL 74 K40/482 (K)1890 02:24:26

521 SMOLAGA Joanna OLSZTYN POL 75 K40/521 (K)2008 02:28:07 07.01

527 FILIPIAK Benia ELBLĄG POL JET SYSTEM ACTIVE TEAM 74 K40/527 (K)2025 02:28:45

K50

18 7340 STASIŁOWICZ Małgorzata MRĄGOWO POL KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 61 K50/18 (K)648 02:01:41

58 BUSZYNIEWICZ Alina PISZ POL KLUB MORSÓW W PISZU 66 K50/58 (K)1602 02:18:29

64 STODOLNA Małgorzata WORYTY POL 63 K50/64 (K)1691 02:20:01

M20

16 MIKIELSKI Daniel OLSZTYNEK POL 90 M20/16 (M)21 01:15:29

65 RĘKAWIK Szymon ELBLĄG POL 97 M20/65 (M)180 01:26:18

131 LEWANDOWSKI Bartosz ELBLĄG POL 90 M20/131 (M)455 01:32:27

254 ZINKO Tomasz PIENIĘŻNO POL ZŁAMAĆ 3H DO 30-STKI 89 M20/254 (M)974 01:39:03

306 RYKOWSKI Marcin OLSZTYNEK POL 89 M20/306 (M)1258 01:41:37

487 ANDRZEJCZYK Radosław KĘTRZYN POL 90 M20/487 (M)2157 01:49:04

547 ŚWIERSZCZ Adam PISZ POL POWIATOWA AKADEMIA SPORTU 89 M20/547 (M)2441 01:50:55

558 KWIATEK Maciej MIŁAKOWO POL 94 M20/558 (M)2490 01:51:17

682 ANDRZEJCZYK Adrian KĘTRZYN POL 89 M20/682 (M)3111 01:55:39

1185 KLIMEK Piotr ELBLĄG POL 96 M20/1185 (M)5782 02:31:49

M30

34 KŁOS Grzegorz OLSZTYN POL 84 M30/34 (M)82 01:22:19

466 7005 KIEWISZ Adam GIETRZWAŁD POL STOWARZYSZENIE SPORTOWE DRUŻYNA 80 M30/466 (M)1147 01:40:34

563 GLEBA Mariusz OLSZTYN POL FREE RUNNERS 87 M30/563 (M)1390 01:42:47

646 JANKOWSKI Piotr IŁAWA POL REZERWOWE PSY 84 M30/646 (M)1602 01:44:31

1247 PETRICZEK Wojciech IŁAWA POL REZERWOWE PSY 83 M30/1247 (M)3066 01:55:22

1558 KURIATA Robert OLSZTYN POL 78 M30/1558 (M)3862 02:00:57

1564 KURMIN Paweł OLSZTYN POL FREE RUNNERS 87 M30/1564 (M)3876 02:01:03

1610 ŁAJKOWSKI Marek BARTOSZYCE POL NBA 85 M30/1610 (M)3990 02:02:08

1670 1448 AMBROZIAK Marcin RYN POL POWIATOWA AKADEMIA SPORTU 85 M30/1670 (M)4157 02:03:44

1805 STAWIARZ Marcin SZCZYTNO POL 84 M30/1805 (M)4473 02:06:27

2334 MARKOWSKI Maciej PISZ POL 82 M30/2334 (M)5913 02:41:21 07.38

M40

661 CZAPLICKI Piotr OLSZTYN POL FREE RUNNERS 77 M40/661 (M)2234 01:49:35

721 LOMPERT Andrzej ELBLĄG POL 77 M40/721 (M)2411 01:50:42

1254 KRZEMIŃSKI Adam KĘTRZYN POL 77 M40/1254 (M)4181 02:04:02

1407 KIWACKI Marcin OLSZTYN POL 75 M40/1407 (M)4718 02:08:57

1508 PAWLAK Jacek DZIAŁDOWO POL ŚLĘZAK TEAM 72 M40/1508 (M)5033 02:13:34

1724 LITWINEK Robert MRĄGOWO POL 76 M40/1724 (M)5817 02:33:25

1734 BRZEZIŃSKI Tomasz GOŁDAP POL 73 M40/1734 (M)5847 02:34:42

M50

98 WRÓBLEWSKI Andrzej OLSZTYN POL NIKODEMUS 66 M50/98 (M)1824 01:46:20

194 DYRO Mariusz OLSZTYN POL 61 M50/194 (M)3055 01:55:20

387 KOSZYKOWSKI Mirek GRONOWO ELBLĄSKIE POL SEKCJA BIEGOWA AŚ ELBLĄG 65 M50/387 (M)5127 02:14:57

414 STODOLNY Krzysztof WORYTY POL 62 M50/414 (M)5395 02:20:03

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn