IV Bieg na rzecz Dzieci chorych na nowotwory Zalesie 2017 – Zjazd gwiaździsty z całego regionu, warto było...

Fot. Krzysztof Sulewski facebook

W niedzielę (22 października) w Zalesiu koło Barczewa odbył się IV Bieg na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Impreza o charakterze charytatywnym wzbudziła duże zainteresowaniem. Zjawiło się około 300 miłośników pokonywania długich dystansów przede wszystkim z regionu. Mieli do wybory dwa dystanse:10 km i 5 km. W klasyfikacjach open zwyciężyli: Krzysztof Sulewski (Barczewo) i Rafał Olkowski (Lidzbark Warmiński).

Pogoda wprawdzie nie była tak sprzyjająca jak w ostatnich dniach, ale nie odstraszyło to biegaczy, którzy na atrakcyjnych trasach stoczyli zaciętą rywalizację. Na 10 km najszybszy okazał się faworyt gospodarzy Krzysztof Sulewski, który o kilkanaście sekund wyprzedził kolejnego barczewianina Przemysława Flagę i Fenisa Guzowskiego z WSPol. Szczytno. Wśród pań podwójne zwycięstwo olsztynianek. Triumfowała Karolina Dunajska przed Małgorzatą Makowską. Trzecie miejsce zajęła Natalia Michalak z Wielbarka.

Dystans 5 km najszybciej pokonał Rafał Olkowski z Lidzbarka Warmińskiego, drugi był Kamil Misior z Bartoszyc, a tzrecia na metę wpadła Mariona Sudzińska z Olsztyna i mimo, ze jest znaną biegaczką wzbudziło to niemałe uznanie. W kategorii open mężczyzn na podium znalazł się jeszcze Arkadiusz Kasperski (Olsztyn). Oczywiście wśród pan triumfowała Pani Mariola, druga była Anna Karolewska (Olsztyn), a trzecia Monika Mazuro (Lidzbark Warmiński). Oczywiście prowadzono też klasyfikacje w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wyniki

Dystans 10 km

1 Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 1 36:23 1

2 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 2 36:41 2

3 Guzowski Denis Szczytno WSPol Szczytno 1995 M20 1 37:58 3

4 Żak Mariusz Radom Wyższa szkoła policji w Szczytnie 1995 M20 2 38:24 4

5 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1981 M30 3 38:42 5

6 Bochenko Daniel Barczewo 1972 M40 1 38:47 6

7 2 Paweł Sępopol 1977 M40 2 39:05 7

8 Szmelc Bartosz Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1981 M30 4 39:47 8

9 Jabłonka Krystian Olsztyn URWIS BIEGA 1981 M30 5 40:11 9

10 Szewczyk Rafał Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 3 40:41 10

11 Berk Krzysztof Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com 1972 M40 4 40:44 11

12 Kubicki Dariusz Wójtowo QARCHITEKCI 1976 M40 5 40:58 12

13 Długosz Marek Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1962 M50 1 41:27 13

14 Sygut Eliasz Iłża Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 M20 3 41:35 14

15 Jarosz Wojciech Kętrzyn 1975 M40 6 41:51 15

16 Łaniewski Piotr Bartoszyce I'Love Edzia BARTOSZYCE 1974 M40 7 42:00 16

17 Figat Mirosław Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1958 M50 2 43:11 17

18 Dunajska Karolina Olsztyn Pszczòłkowski Team 1989 K20 1 43:29 1

19 Sokołowski Tomasz Barczewo Urwis Biega 1981 M30 6 43:53 18

20 Zbrzeźny Cezary Szczytno KB Jurund Szczytno 1981 M30 7 44:02 19

21 Nowak Jerzy Bartoszyce 1964 M50 3 44:28 20

22 Dadasiewicz Andrzej Olsztyn Dadasie 1976 M40 8 44:56 21

23 Jadeszko Michał Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 M20 4 45:09 22

24 Gontarz Wiktor Nowe Gizewo 1981 M30 8 45:10 23

25 Strauss Darek Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M40 9 45:19 24

26 Kord Radosław Barczewo KROSS STAFF TEAM 1985 M30 9 45:53 25

27 Błachewicz Krzysztof Iława 1976 M40 10 46:05 26

28 Tomczak Grzegorz Białystok WSPol Szczytno 1974 M40 11 46:49 27

29 Zagroba Rafał Olsztyn Uzerbejdżan 1980 M30 10 46:37 28

30 Kaczan Jacek Olsztyn CK TEAM 1977 M40 12 46:57 29

31 Zdunek Józef Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 1964 M50 4 47:20 30

32 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński Wataha Wiktora 1968 M40 13 47:22 31

33 Nieściór Jan Stękiny Stękiny 1968 M40 14 47:22 32

34 Makowska Małgorzata Olsztyn 1985 K30 1 47:26 2

35 Nestorowicz Marek Kętrzyn 1971 M40 15 47:55 33

36 Podlewski Tomasz Olsztyn 1978 M30 11 48:11 34

37 Żarejko Sławomir Barczewo Salka Fit 1972 M40 16 48:08 35

38 Pajek Jacek Olsztyn 1974 M40 17 48:11 36

39 Gołębiowski Dominik Barczewo Salka Fit 1981 M30 12 48:27 37

40 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Drużyna Wilka 1983 M30 13 48:39 38

41 Szarmacher Artur Działdowo 1986 M30 14 48:43 39

42 Zapadka Stanisław Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 1 48:42 40

43 Raszewski Marcin Olsztyn 1975 M40 18 48:41 41

44 Szmigiel Jakub Tuszyn Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1992 M20 5 49:15 42

45 Wasilewski Piotr Olsztyn 1968 M40 19 49:13 43

46 Jarosz Jarosław Bartoszyce 1957 M60 2 49:20 44

47 Michalak Natalia Wielbark Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 K20 2 49:22 3

48 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30 2 50:00 4

49 Daszuta Karolina Jaroty BRBK - biegli w podatkach 1988 K20 3 50:07 5

50 Kosin Marcin Barczewo BSB Barczewo Biega 1983 M30 15 50:25 45

Pełne wyniki

10 km Open

Kobiety

1 Dunajska Karolina Olsztyn Pszczòłkowski Team 1989 K20 43:29

2 Makowska Małgorzata Olsztyn 1985 K30 47:26

3 Michalak Natalia Wielbark Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 K20 49:22

4 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30 50:00

5 Daszuta Karolina Jaroty BRBK - biegli w podatkach 1988 K20 50:07

6 Ostromecka Anna Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 50:57

7 Meller Joanna Dywity 1979 K30 51:34

8 Kozłowska Joanna Olsztyn 1982 K30 51:31

9 Waloch Wioletta Smogorzów Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 K20 51:40

10 Borkowska Miroslawa Barczewo 1973 K40 51:49

Kategorie wiekowe

K20

1 Dunajska Karolina Olsztyn Pszczòłkowski Team 1989 K20 43:30

2 Michalak Natalia Wielbark Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 K20 49:27

3 Daszuta Karolina Jaroty BRBK - biegli w podatkach 1988 K20 50:07

K30

1 Makowska Małgorzata Olsztyn 1985 K30 47:26

2 Podlewska Anna Olsztyn 1980 K30 50:00

3 Ostromecka Anna Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 50:57

K40

1 Borkowska Miroslawa Barczewo 1973 K40 51:49

2 Szynkowska Iwona Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1972 K40 54:48

3 Nieściór Mieczysława Stękiny Stękiny 1970 K40 57:15

K50

1 Figat Alina Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1963 K50 54:40

2 Długosz Lidia Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1965 K50 50 01:00:11

3 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Klub Morsów w Piszu 1966 K50 01:00:29

M20

1 Guzowski Denis Szczytno WSPol Szczytno 1995 M20 37:58

2 Żak Mariusz Radom Wyższa szkoła policji w Szczytnie 1995 M20 38:24

3 Sygut Eliasz Iłża Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1994 M20 41:35

M30

1Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 M30 36:23

2 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 36:41

3 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1981 M30 38:42

M40

1 Bochenko Daniel Barczewo 1972 M40 38:47

2 Bąk Paweł Sępopol 1977 M40 39:05

3 Szewczyk Rafał Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 40:41

M50

1 Długosz Marek Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1962 M50 41:27

2 Figat Mirosław Bartoszyce UKS Jedynka Bartoszyce 1958 M50 43:11

3 Nowak Jerzy Bartoszyce 1964 M50 44:28

M60

1 Zapadka Stanisław Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 48:42

2 Jarosz Jarosław Bartoszyce 1957 M60 49:20

3 Markowicz Zenon Barczewo 1951 M60 51:28

Drużynowo

1 WSPol. Szczytno

2 Urwis Biega

3 Bartoszycka grupa Biegowa

4 Klub Biegacza Mrągowo

5 DRBK – biegli w podatkach

6 Wipasz Aktywni

Fot. klub biegacza lidzbark warmiński facebook

Dystans 5 km

1 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 9 warmiński pułk rozpoznawczy 1979 M30 1 16:07 1

2 Misior Kamil UKS Jedynka Bartoszyce 2001 M20 1 16:53 2

3 Sudzińska Mariola Olsztyn AKM OLSZTYN 1976 K40 1 03:50 15.7 17:13 17:15 1

4 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 M40 1 17:19 3

5 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1976 M40 2 17:20 4

6 Karolewski Krzysztof Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 M30 2 17:44 5

7 Lis Sebastian Mrągowo 1987 M30 3 17:56 6

8 Fieodorow Tomasz Barczewo BSB Barczewo Biega 1984 M30 4 18:00 7

9 Kurdynowski Szymon Zalesie SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 5 18:02 8

10 Burakowski Daniel Olsztyn 1983 M30 6 18:15 9

11 Piłat Kamil Olsztyn 1985 M30 7 18:16 10

12 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński 1996 M20 2 18:40 11

13 Kiernozek Tomasz Szczytno 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny / Klub biegacza Jurund Szczytno 1984 M30 8 18:41 12

14 Sajnach Michał 1984 M30 9 18:35 13

15 Rudziński Andrzej Jonkowo Młynago 1974 M40 3 18:55 14

16 Jakacki Sylwester Bartoszyce 1984 M30 10 18:47 15

17 Litwiński Tomasz Iława amator 1986 M30 11 18:56 16

18 Szydor Tomasz Sępopol CTS 1984 M30 12 18:57 17

19 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/ Biegambolubię Lidzbark Warmiński 1969 M40 4 19:07 18

20 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30 13 19:25 19

21 Płodzicki Tomek Iława Iława Biega 1979 M30 14 19:34 20

22 Kowalewski Łukasz Biskupiec 1983 M30 15 7 19:38 21

23 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com 1975 M40 5 20:13 22

24 Kempiński Tomasz Trail in forest 1972 M40 6 20:24 23

25 Potrzebowski Tomasz Olsztyn 1990 M20 3 20:32 24

26 Pasternak Radosław Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 M30 16 20:39 25

27 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1973 M40 7 20:43 26

28 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 1959 M50 1 20:51 27

29 Kozłowski Tomasz Barczewo 1979 M30 17 20:52 28

30 Kurmin Pawel Olsztyn Free Runners 1987 M30 18 20:57 29

31 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 8 21:11 30

32 Łunio Piotr Bartoszyce ----- 1975 M40 9 21:08 31

33 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 2 21:15 32

34 Sumicki Krzysztof Barczewo 1981 M30 19 21:20 33

35 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 1 21:24 2

36 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30 2 21:23 3

37 Mielechowicz Grzegorz Pasłęk #WIPASZAKTYWNI 1969 M40 10 21:24 34

38 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 3 21:44 35

39 Cydzik Mirosław Olsztyn URWIS BIEGA 1976 M40 11 22:00 36

40 Zięba Dariusz Marki 1977 M40 12 21:52 37

41 Śliwka Zuzanna Nidzica 1998 K20 1 22:01 4

42 Parcheta Andrzej Stare Jabłonki 1955 M60 1 22:06 3

43 Gacki Krzysztof Pisz Biegam bez klubu 1957 M60 2 22:03 39

44 Murach Sylwia Mikołajki 1979 K30 3 22:15 5

45 Gajewska Monika Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1988 K20 2 22:03 6

46 Kurdynowska Beata Sport Master Rowerowy 1981 K30 4 22:14 7

4 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 1983 K30 5 22:20 8

48 Lubecki Łukasz Olsztyn 1983 M30 20 22:32 40

49 Miałkowski Marek KWP Olsztyn 1976 M40 13 22:34 41

50 Bojarska Anna Olsztyn 1979 K30 6 22:56 9

Pełne wyniki

Open

Kobiety

1 Sudzińska Mariola Olsztyn AKM OLSZTYN 1976 K40 17:13

2 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 21:24

3 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30 21:23

4 Śliwka Zuzanna Nidzica 1998 K20 22:01

5 Murach Sylwia Mikołajki 1979 K30 22:15

6 Gajewska Monika Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1988 K20 22:03

7 Kurdynowska Beata Sport Master Rowerowy 1981 K30 22:14

8 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 1983 K30 22:20

9 Bojarska Anna Olsztyn 1979 K30 22:56

10 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 23:16

Kategorie wiekowe

K20

1 Śliwka Zuzanna Nidzica 1998 K20 22:01

2 Gajewska Monika Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1988 K20 22:03

3 Konieczna Katarzyna Olsztyn KWP Olsztyn 1996 K20 23:48

K30

1 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 21:24

2 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 K30 21:23

3 Murach Sylwia Mikołajki 1979 K30 22:15

K40

1 Sudzińska Mariola Olsztyn AKM OLSZTYN 1976 K40 17:13

2 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 23:16

3 Kurpiewska Dorota Pisz 1975 K40 23:16

K50

1 Borowska Małgorzata Olsztyn 1961 K50 26:07

2 Romanowska Dorota Olsztyn 1962 K50 42:10

M20

1 Misior Kamil UKS Jedynka Bartoszyce 2001 M20 16:53

2 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński 1996 M20 18:40

3 Potrzebowski Tomasz Olsztyn 1990 M20 20:32

M30

1 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 9 warmiński pułk rozpoznawczy 1979 M30 16:07

2 Karolewski Krzysztof Olsztyn Pszczółkowski Team 1982 M30 17:44

3 Lis Sebastian Mrągowo 1987 M30 17:56

M40

1 Kasperski Arkadiusz Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1970 M40 17:19

2 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com 1976 M40 17:20

3 Rudziński Andrzej Jonkowo Młynago 1974 M40 18:55

M50

1 Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 1959 M50 20:51

2 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 21:15

3 Majewski Marek Olsztyn Skazani na sukces 1964 M50 21:44

M60

1 Parcheta Andrzej Stare Jabłonki 1955 M60 22:06

2 Gacki Krzysztof Pisz Biegam bez klubu 1957 M60 22:03

Drużynowo

1 AKS Olsztyn/sklepbiegowyolsztyn.com

2 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński

3 Urwis Biega

4 Wipasz Aktywni

5 KWP Olsztyn

6 WSPol. Szczytno

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn