Górski Runmageddon Szczyrk 2017 – Nikt nie żałował tych setek kilometrów...

Fot. Igor Kohutnicki

W miniony weekend (21/22 października) tysiące zwolenników nowej formy rywalizacji w sportach ekstremalnych zjawili się w Szczyrku, gdzie odbył się Górski Runmageddon. Tu ze względu na warunki naturalne możliwości zaprojektowania karkołomnej trasy są dużo większe, więc każdy chciał spróbować. Nie żałowali przebytych setek kilometrów mieszkańcy Warmii i Mazur, którzy w dużej grupie wybrali się w góry.

Byli więc reprezentanci wielu miejscowości m. in. Olsztyna, Elbląga, Ełku, Mrągowa, Ketrzyna, Pisza, Nidzicy, Morąga, Barczewa, Szczytna, Giżycka, Górowa Iławeckiego, Wydmin, Łukty, Lidzbarka Warmińskiego, Susza, Bartoszyc, Działdowa, Ostródy i Iławy. W Szczyrku wystartowało też sporo Czechów i Słowaków, co z pewnością uatrakcyjniło rywalizację. W klasycznym wyścigu czterech zawodników warmii i Mazur znalazło się w czołowej setce: Bartosz Nienadowski, Krystian Filochowski (obaj Olsztyn), Piotr Pipiro (Ełk) i Mateusz Ludwiński (Nidzica). Wśród pan dziesiąta była Anna Zaręba (Olsztyn), a 24 miejsce zajęła Anna Orzoł (Szczytno).

Wyniki

Hardcore

Mężczyźni

1 Dawid Hajnos M Szaflary xRunners 02:43:11

2 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 02:54:37

3 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 02:58:26

4 Piotr Prusak M Nowy Sącz Husaria Race Team 02:59:29

5 Aleš Velička M Ostrava   03:04:06

6 Kamil Kołodziejczyk M Rybnik SOCIOS GÓRNIK 03:10:35

...............................

55 Bartosz Nienadowski M Olsztyn SRTG OLSZTYN 03:55:08

56 Krystian Filochowski M Olsztyn   03:55:08

76 Piotrek Pipiro M Ełk Imperium Siły 04:02:12

87 Mateusz Ludwiński M Nidzica   04:04:24

144 Piotr Dutkowski M Morąg FINISZ MORĄG 04:16:27

200 szymon staniaszek M Olsztyn SRTG OLSZTYN 04:22:57

245 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 04:29:01

268 Marcin Maj M Elbląg Health Revolution Elbląg 04:30:56

269 Mariusz Kuzioła M Elbląg Health Revolution Elbląg 04:30:57

273 Bogdan Wołyniec M Ełk EŁK Tu Wracam Team 04:32:09

275 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Ełk Force One 04:32:15

276 RAFAŁ MILEWSKI M Ełk Ełk Force One 04:32:15

351 Przemysław Ułanowicz M Giżycko Ułan Giżycko 04:39:22

397 Piotr Ociepa M Szczytno   04:43:55

401 Mateusz Kwaśniewski M Olsztyn 4MEN1RUN 04:44:08

402 Dariusz Pałyska M Morąg 4MEN1RUN 04:44:09

440 Łukasz Ilczuk M olsztyn Wojownicy Vibovitu 04:47:29

441 Rafał Kaniewski M Olsztyn   04:47:29

473 Artur Markowski M Elbląg Health Revolution Elbląg 04:51:06

480 Wojciech Żarnoch M Mrągowo   04:51:24

537 Michał Cichocki M Olsztyn Leniwe Pandy z My Team'u 04:54:46

590 Jacek Konieczny M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 04:57:57

611 Maciej Jastrzębski M Olsztyn Leniwe Pandy z My Team'u 04:59:17

620 Patryk Mówiński M Ostróda Nam biegać nie kazano. 04:59:53

636 Łukasz Pytelewski M Elbląg   05:01:06

642 Piotr Wadecki M Nidzica   05:01:21

647 Marcin Lubiński M Olsztyn   05:01:45

657 Paweł Milewski M Olsztyn DZIKI OLSZTYN 05:02:35

661 Tomasz Kowalski M Elbląg Ostra Korba Team 05:02:44

699 Krystian Lesiak M Elbląg Ostra Korba Team 05:05:39

725 Marcin Onufrejuk M Górowo Iławeckie AŚNAEBAEM 05:07:22

737 Artur Opoński M Ełk   05:08:04

750 Maciej Piwoński M Ełk   05:08:31

822 Piotr Furgała M BARTOSZYCE Odurzeni RUNmarichuaną 05:12:53

826 Andrzej Serwin M Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 05:13:22

865 Cezary SAK M Kętrzyn KTMŁ 05:15:44

868 Mateusz Pałdyna M Wydminy KTMŁ 05:15:57

878 Michael Puchacz M Łukta   05:16:10

900 Łukasz Twarowski M Giżycko Odurzeni RUNmarichuaną 05:17:55

972 Łukasz Góralski M Giżycko Husaria Race Team 05:22:04

1036 Damian Chojnowski M Olsztyn   05:25:46

1038 Piotr Bryl M Elbląg AŚNAEBAEM 05:25:52

1066 Łukasz Jurewicz M Ełk Venezianka Ełk Suwałki 05:27:29

1137 Adrian Turkowski M Olsztyn TEAM OLSZTYN 05:32:26

1139 Łukasz Połeć M Olsztyn Rossmann 05:32:27

1165 Adrian Grygo M Ełk Ełk Force One 05:34:1

1232 Tomasz Kosak M Ełk Ełk Force One 05:38:57

1253 Dariusz Tylicki M Olsztyn   05:40:03

1331 Michał Cymerys M Elbląg Blue Media Team 05:45:36

1456 Rafał Felisiak M Kętrzyn KAZIOR TEAM 05:53:44

1545 Mariusz Gębski M Lidzbark Warminski   06:00:11

1546 Łukasz Zawada M Lidzbark Warmński   06:00:12

1584 Nikodem Kemicer M Ełk Ełk Force One 06:04:20

1593 JAROSŁAW SZNAJDER M EŁK V.I.P-GYM EŁK 06:05:51

1595 Adam Wypych M Ełk   06:05:59

1596 Tomasz Frylich M Ełk   06:06:00

1626 Paweł Podogrodzki M Susz CrossElite 06:10:22

1758 Ryszard Milczarek M Olsztyn DreamPlanSuccess 06:54:57

Kobiety

1 Anna Łuczyńska K Gdynia KAZIOR TEAM 03:55:53

2 Marta Staroń K Młoszowa Husaria Race Team 04:04:00

3 Joanna Woźniak K Krzeszowice Husaria Race Team 04:04:54

4 Agnieszka Kaźmierczak K Wrocław   04:12:25

5 Kinga Ratkiewicz K Gorzów Wlkp. Saiyan Team 04:20:11

6 Aniela Żukowska K Białystok OUTDOOR TRAINING 04:22:05

........................................

10 Anna Zaręba K Olsztyn   04:26:07

24 Anna Orzoł K Szczytno MorsySzczytno#Reset 04:46:04

36 Aneta Holownia K Elk Ełk Force One 04:52:48

72 Agnieszka Jóźwiak K Olsztyn Wojownicy Vibovitu 05:09:21

106 Katarzyna Żygulska K IŁAWA   05:21:07

116 Bogumiła Kordek K Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 05:23:22

140 Karolina Kasińska K Działdowo POWER TRAINING 05:31:30

199 Paulina Rodziewicz K Mrągowo CrossBox MRĄGOWO 05:46:25

200 Martyna Piekarska-Kodź K Mrągowo CrossBox MRĄGOWO 05:46:26

295 Monika Kemicer K Ełk   06:04:19

Open Maters

Mężczyźni

1 Aleš Velička M Ostrava   03:04:06

2 Tomasz Jędraszczyk M Chojniczki   03:38:50

3 Piotr Petelczyc M Tychy   03:39:04

4 Arkadiusz Pietrzyk M Chorzow   03:42:33

5 Piotr Dargacz M Kraków Husaria Race Team 03:47:32

6 Paweł Gościniewicz M Katowice   03:51:33

....................

30 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 04:29:01

33 Bogdan Wołyniec M Ełk EŁK Tu Wracam Team 04:32:09

34 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Ełk Force One 04:32:15

99 Andrzej Serwin M Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 05:13:22

122 Tomasz Góralczyk M Barczewo   05:23:24

132 Łukasz Jurewicz M Ełk Venezianka Ełk Suwałki 05:27:29

197 Wiktor Dziaduszek M Bartoszyce   06:05:33

225 Ryszard Milczarek M Olsztyn DreamPlanSuccess 06:54:57

Kobiety

1 Agnieszka Kaźmierczak K Wrocław   04:12:25

2 Izabela Ledwoń K Kraków Lemon Team 04:29:28

3 Danuta Jeziorska K Koszalin   04:33:53

4 Anna Rogala K Zabrze   04:35:16

5 Magdalena Danielewska K Stary Targ AKTYWNIE Z MOLKAMI 04:51:28

6 MONIKA BABIJ K SPÓROK Tim jest Tim 04:52:02

...............................

9 Agnieszka Jóźwiak K Olsztyn Wojownicy Vibovitu 05:09:21

23 Martyna Piekarska-Kodź K Mrągowo CrossBox MRĄGOWO 05:46:26

Runmageddon Rekrut

Mężczyźni

1 Marcin Oczko M Bielsko-Biała TECHART TEAM 01:07:22

2 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 01:09:09

3 Kamil Baron M Suszec   01:09:13

4 Kacper Kąkol M Gdynia xRunners 01:11:06

5 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 01:15:11

6 Michał Fajfer M Karniowice Husaria Race Team 01:15:26

....................

196 Michał Cichocki M Olsztyn Leniwe Pandy z My Team'u 01:47:50

263 Kamil Pich M Olsztyn WENGLORZ TEAM 01:51:55

388 Damian Linkner M Olsztyn   01:58:53

534 Michał Dziaduszek M Bartoszyce   02:06:43

552 Mariusz Graszek M Iława   02:07:33

1011 Marcin Gędzior M Olsztyn Leniwe Pandy z My Team'u 02:30:51

1403 Arkadiusz Ślusarz M Ostróda BeXa 03:35:38

Kobiety

1 Natalia Sebesta K Katowice Dziennik Zachodni 01:08:33

2 Oliwia Kysiak K Chełmek Crossfit BluePoint 01:16:29

3 Radka Volfová K Havířov SRTG Havířov 01:16:42

4 Sylwia Łukasik K Kraków Pączusie 01:24:33

5 Sylwia Milewicz K Warszawa Husaria Race Team 01:24:33

6 Katarzyna Janisz K Nowy Sącz Pędzące żółwie NS 01:29:40

..........................

140 JOANNA ORBIK K OLSZTYN Leniwe Pandy z My Team'u 02:13:23

204 Paulina Kozioł K Pisz   02:20:03

250 Aleksandra Wiśniewska K Ostróda BeXa 02:24:46

612 Katarzyna Pokojska K Ostróda BeXa 03:35:35

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn