MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy 2017 – W finale każdy dał z siebie wszystko

Fot. nidzica biega facebook

W sobotę (28 października) odbył się MTZ BHP Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy, który zakończył cykl biegowego Grand Prix na Granicy Warmii i Mazur (10 imprez). Pierwszy na metę przybiegł Krzysiek Żebrowski (Siedlce), a wśród pań Monika Jackiewicz (Lubawa/Olsztyn). W klasyfikacjach generalnych open zwyciężyli: Marek Dzięgielewski (Płońsk) i Monika Jackiewicz.

Sobotniej imprezie towarzyszyła kapryśna aura, która nie odstraszyła stałych uczestników cyklu, mimo dużej konkurencji, bowiem równolegle rozgrywano w Olsztynie Citi Trail. W rywalizaci mężczyzn najlepszy okazał się Krzysiek Żebrowski (Siedlce) przed Danielem Mikielskim (Olsztynek) i Pawłem Moskalem (Kurzętnik). Najszybsza wśród pań była Monika Jackiewicz (Olsztyn/Lubawa), następna na metę przybiegła Mariola Sudzińska (Olsztyn), a kolejną zawodniczką była Kamila Pawłowska (Kurzętnik)

W kategoriach wiekowych zwyciężyli: K25: Monika Jackiewicz, K35: Karolina Kundys (Warszawa), Mariola Sudzińska (Olsztyn), K55: Małgorzata Kulesza (Olsztyn), K65 Danuta Mikielska (Olsztynek), M25 Paweł Moskal (Kurzętnik), Krzysiek Żebrowski (Siedlce). M45: Mariusz Pawłowski (Kurzętnik), M55 Marek Dzięgielewski (Płońsk), M65 Leon Mederski (Działdowo), M75: Jan Janiszewski (Nidzica)

Szczegółowe klasyfikacje generalne podamy niebawem. Dziś tylko czołówki. W cyklu Grand Prix na Granicy Warmii i Mazur zwyciężył Marek Dzięgielewski przed Mariuszem Pawłowskim i Pawłem Moskalem. Wśród pań triumfowała Monika Jackiewicz przed Mariola Sudzińską i Dorotą Pawłowską.

Natomiast w 10-kilometrowej triadzie (Łukta, Stawiguda, Nidzica) najlepszy był Mariusz Pawłowski przed Danielem Mikielskim i Dominikiem Drażba (Ełk), natomiast wśród pań: Joanna Filipczyk (Ostróda) przed Martyną Wilczewską (Dębień) i Agnieszka Tkacz (Ruś)

Wyniki

Dystans 10 km

Klasyfikacja open

1 Krzysiek Żebrowski 236 M FENIKS SIEDLCE M35 1 00:32:22 Mundur

2 Daniel Mikielski 136 M Team Kopeć OLSZTYNEK M35 2 00:33:13  

3 Paweł Moskal 141 M Kurzętnik Biega M25 1 00:34:18  

4 Marek Dzięgielewski 121 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 1 00:34:28  

5 Mariusz Pawłowski 115 M Kurzętnik Biega M45 1 00:34:35  

6 Dominik Drażba 6 M Serduszko Team Ełk M35 3 00:34:46  

7 Denis Guzowski 245 M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M25 2 00:35:03  

8 Marcin Getek 37 M Serduszko Team Ełk M35 4 00:35:44  

9 Krzysztof Kujawa 9 M WIĘCKOWSKI TEAM M45 2 00:35:47  

10 Maciej Myszkiewicz 212 M Team Kopeć M25 3 00:35:56  

11 Marcin Siudej 214 M Dąbrowski Team M35 5 00:36:08

12 Robert Mówiński 160 M Kurzętnik Biega M35 6 00:36:15  

13 Monika Jackiewicz 239 K AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com K25 1 00:36:25  

14 Marcin Ambroziak 242 M Dąbrowski Team/15Gbz M35 7 00:36:28  

15 Marcin Tomczak 240 M M45 3 00:36:32  

16 Mariola Sudzińska 150 K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K45 1 00:36:32  

17 Krzysztof Kaweczyński 202 M Team Kopeć M45 4 00:36:36  

18 Jacek Wróblewski 167 M Mazowia ProActiv M45 5 00:36:48  

19 Krzysztof Golmanowski 40 M Kurzętnik Biega M45 6 00:37:05  

20 Tomasz Królak 243 M M45 7 00:37:28  

21 Paweł Dereszewski 247 M KURZĘTNIK BIEGA M25 4 00:37:35  

22 Roman Dąbkowski 251 M M35 8 00:37:48  

23 Arkadiusz Kasperski 116 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 2 00:37:57

24 Szymon Brzozowski 219 M Wika Polska M45 8 00:37:57  

25 Marek Ruciński 125 M VEL-DĄBRÓWNO M55 3 00:38:34  

26 Adam Szok 31 M Skazani na sukces M45 9 00:38:59

27 Rafał Nojman 122 M Są Wolniejsi M35 9 00:39:11  

28 Jarosław Janiszewski 237 M KS MAKÓW BIEGA M45 10 00:39:15  

29 Robert Borowski 161 M Team Kopec M45 11 00:39:15 P. Nidzica Gmina

30 Rafał Kołakowski 126 M M45 12 00:39:21  

31 Ewa Lisek 43 K Nidzica Biega K45 2 00:39:36 P. Nidzica Gmina

32 Dariusz Dabrowski 89 M Mazovia Proactiv M45 13 00:39:42  

33 Rafał Kot 215 M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M45 14 00:39:43  

34 Jacek Nadulski 132 M Team Kopeć M45 15 00:39:47  

35 Tomasz Budniak 71 M KB TKKF Promyk Ciechanów M45 16 00:39:44

36 Sebastian Szarmacher 64 M M35 10 00:39:51  

37 Leon Mederski 68 M Rozbiegane Działdowo M65 1 00:39:53  

38 Andrzej Zieja 56 M Skazani na sukces M45 17 00:39:53

39 Kamila Pawłowska 114 K Kurzętnik Biega K25 2 00:39:59  

40 Krzysztof Wierzbowski 86 M Biegam U KOLESI M35 11 00:39:56  

41 Przemysław Gajewski 172 M Rozbiegane Działdowo M35 12 00:40:01  

42 Zbigniew Rojewski 48 M Akademia Biegania Grudziądz M45 18 00:40:00  

43 Bogusław Wodzyński 69 M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:40:05  

44 Marcin Dudziec 134 M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M35 13 00:40:12  

45 Tomasz Kiernozek 246 M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M35 14 00:40:37  

46 Radosław Marchlewski 142 M Kurzętnik Biega M35 15 00:40:39  

47 Adam Kwiatkowski 204 M Nadleśnictwo Jedwabno M55 4 00:40:51

48 Tomasz Zieliński 76 M Team Kopeć M45 19 00:40:53  

49 Jarosław Gil 153 M Młynago M35 16 00:40:57  

50 Dorota Pawłowska 113 K Kurzętnik Biega K45 3 00:41:02  

51 Kamil Olszewski 24 M Nidzica Biega M25 5 00:41:03 P. Nidzica Gmina

52 Aleksandra Wantowska 209 K Team Kopeć K25 3 00:41:29  

53 Tomasz Pisarski 75 M Nidzica Biega M25 6 00:41:34 P. Nidzica Gmina

54 Maciej Decyk 77 M Team Kopeć M45 20 00:41:40  

55 Rafał Milewski 220 M 15 MAZURSKI BATALION SAPEROW/15GBZ M35 17 00:41:47

56 Paweł Chyziński 55 M VEL-DĄBRÓWNO M25 7 00:42:00  

57 Andrzej Rzepka 149 M M45 21 00:42:04  

58 Mirosław Fedejko 127 M Skazani na sukces M35 18 00:42:08

59 Marcin Klein 21 M Kurzętnik Biega M35 19 00:42:21  

60 Andrzej Świercz 188 M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 5 00:42:39  

61 Piotr Krzyżaniak 30 M Skazani na sukces M45 22 00:42:44

62 Ryszard Marut 186 M KB TKKF Promyk Ciechanów M65 3 00:42:42  

63 Janusz Limberger 80 M Serduszko Team Ełk M45 23 00:42:41  

64 Andrzej Leśny 10 M Mont Blanc Team M45 24 00:42:54  

65 Marek Szpendowski 78 M Skazani na sukces M45 25 00:42:59

66 Piotr Krzywieński 2 M Nidzica Biega M45 26 00:42:56 P. Nidzica Gmina

67 Andrzej Rudziński 152 M Młynago M45 27 00:43:06  

68 Józef Zdunek 217 M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M55 6 00:43:11  

69 Marek Kowalczyk 206 M KB TKKF Promyk Ciechanów M55 7 00:43:12  

70 Zdzisław Sztejna 232 M M65 4 00:43:21

71 Leszek Woźniewski 241 M M45 28 00:43:30  

72 Lech Lenckowski 140 M Biegam U KOLESI M35 20 00:43:37  

73 Cezary Kurjata 185 M Mazowia ProActiv M45 29 00:43:30

74 Sebastian Oryl 165 M M25 8 00:43:44  

75 Krzysztof Matusiak 203 M Skazani na sukces M45 30 00:43:56

76 Marcin Brzózka 85 M M45 31 00:44:02  

77 Witold Tarnowski 207 M KB TKKF Promyk Ciechanów M65 5 00:44:13  

78 Artur Szczepkowski 119 M Nidzica Biega M45 32 00:44:03 P. Nidzica Gmina

79 Zbigniew Załęcki 208 M Team Kopeć M45 33 00:44:12  

80 Dariusz Poliński 226 M KS NEONET M55 8 00:44:15 P. Nidzica

81 Miguel Adao 39 M M45 34 00:44:14  

82 Adam Płoski 193 M T4B Bike Team M35 21 00:44:12  

83 Marek Mikielski 51 M M65 6 00:44:22  

84 Andrzej Lubiejewski 72 M M45 35 00:44:23 Mundur

85 Dariusz Tkacz 179 M Ruśki Team M45 36 00:44:19  

86 Wiesław Oryl 164 M M65 7 00:44:16  

87 Barbara Jeszko 32 K Nidzica Biega K45 4 00:44:21  

88 Łukasz Wiśniewski 151 M Rozbiegane Działdowo M35 22 00:44:23  

89 Jacek Grabowski 252 M KB TKKF CIECHANÓW M45 37 00:44:20  

90 Arkadiusz Prusik 4 M Nidzica Biega M35 23 00:44:28  

91 Darosław Spyła 81 M Serduszko Team Ełk M55 9 00:44:35  

92 Sławomir Kubiński 210 M KB TKKF Promyk Ciechanów M65 8 00:44:42  

93 Bogusław Kulesza 145 M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M65 9 00:44:42  

94 Marek Majewski 138 M Skazani na sukces M55 10 00:44:46  

95 Wiesław Rychter 173 M Buchalter M65 10 00:44:54  

96 Joanna Filipczyk 73 K Ostróda Runners K45 5 00:44:56  

97 Dariusz Mroziński 36 M Rozbiegane Działdowo M45 38 00:45:06  

98 Karolina Kundys 59 K K35 1 00:45:23  

99 Przemysław Matras 157 M Skazani na sukces M35 24 00:45:50  

100 Jacek Prokop 196 M Biegam U KOLESI M45 39 00:45:47  

Kategorie

K25

1(13) Monika Jackiewicz K AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com K25 1 00:36:25  

2(39) Kamila Pawłowska K Kurzętnik Biega K25 2 00:39:59  

3(52) Aleksandra Wantowska K Team Kopeć K25 3 00:41:29  

4(119) Zuzanna Śliwka K Nidzica Biega K25 4 00:47:47 P. Nidzica Gmina

5(140) Maja Parzych K K25 5 00:50:32  

6(161) Martyna Dudziec K KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO K25 6 00:52:58  

K35

1(98) Karolina Kundys K K35 1 00:45:23  

2(108) Anna Kiezik K Skazani na sukces K35 2 00:46:51 Bankowie

3(115) Magdalena Zielińska K Team Kopeć K35 3 00:47:25 Mundur

4(121) Martyna Wilczewska K Biegam U KOLESI K35 4 00:48:07  

5(130) Olga Naruszewicz K TBN -KW Olsztyn K35 5 00:48:47  

6(137) Alicja Kępa K DRUŻYNA MŁYNAGO K35 6 00:49:43 P. Nidzica

K45

1(16) Mariola Sudzińska K AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com K45 1 00:36:32  

2(31) Ewa Lisek K Nidzica Biega K45 2 00:39:36 P. Nidzica Gmina

3(50) Dorota Pawłowska K Kurzętnik Biega K45 3 00:41:02  

4(87) Barbara Jeszko K Nidzica Biega K45 4 00:44:21  

5(96) Joanna Filipczyk K Ostróda Runners K45 5 00:44:56  

6(101) Sylwia Majewska K KLUB BIEGOWY JURUND SZCZYTNO K45 6 00:46:05  

K55

1(152) Małgorzata Kulesza K AKM OLSZTYN /sklepbiegowy.com K55 1 00:51:55  

2(169) Izabela Siwczak K Team Kopeć K55 2 00:53:46  

3(176)Agnieszka Bloch K K55 3 00:54:18  

4(180) Katarzyna Wiśniowska K INDYWIDUALISTKA K55 4 00:54:39  

5(208) Anna Plucińska-Furgał K K55 5 00:59:37  

6(218) Beata Sznajder K K55 6 01:02:55  

K65

142 Danuta Mikielska 50 K K65 1 00:50:41

M25

1(3) Paweł Moskal M Kurzętnik Biega M25 1 00:34:20

2(7) Denis Guzowski M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M25 2 00:35:03  

3(10) Maciej Myszkiewicz M Team Kopeć M25 3 00:35:56  

4(21) Paweł Dereszewski M KURZĘTNIK BIEGA M25 4 00:37:35  

5(51) Kamil Olszewski M Nidzica Biega M25 5 00:41:03 P. Nidzica Gmina

6(53) Tomasz Pisarski M Nidzica Biega M25 6 00:41:34 P. Nidzica Gmina

M35

1(1) Krzysiek Żebrowski 236 M FENIKS SIEDLCE M35 1 00:32:22 Mundur

2(2) Daniel Mikielski 136 M Team Kopeć M35 2 00:33:13  

3(6) Dominik Drażba 6 M Serduszko Team Ełk M35 3 00:34:46  

4(8) Marcin Getek 37 M Serduszko Team Ełk M35 4 00:35:44  

5(11) Marcin Siudej 214 M Dąbrowski Team M35 5 00:36:08

6(12) Robert Mówiński 160 M Kurzętnik Biega M35 6 00:36:15  

M45

1(5) Mariusz Pawłowski M Kurzętnik Biega M45 1 00:34:35  

2(9) Krzysztof Kujawa M WIĘCKOWSKI TEAM M45 2 00:35:47  

3(15) Marcin Tomczak M M45 3 00:36:32  

4(17) Krzysztof Kaweczyński M Team Kopeć M45 4 00:36:36  

5(18) Jacek Wróblewski M Mazowia ProActiv M45 5 00:36:48  

6(19) Krzysztof Golmanowski M Kurzętnik Biega M45 6 00:37:05  

M55

1(4) Marek Dzięgielewski M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 1 00:34:28  

2(23) Arkadiusz Kasperski M AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com M55 2 00:37:57

3(25) Marek Ruciński M VEL-DĄBRÓWNO M55 3 00:38:34  

4(47) Adam Kwiatkowski M Nadleśnictwo Jedwabno M55 4 00:40:51

5(60) Andrzej Świercz M KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku M55 5 00:42:39  

6(68) Józef Zdunek M KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M55 6 00:43:11  

M65

1(37) Leon Mederski M Rozbiegane Działdowo M65 1 00:39:53  

2(43) Bogusław Wodzyński M Rozbiegane Działdowo M65 2 00:40:05  

3(62) Ryszard Marut M KB TKKF Promyk Ciechanów M65 3 00:42:42  

4(70) Zdzisław Sztejna M M65 4 00:43:21

5(77) Witold Tarnowski M KB TKKF Promyk Ciechanów M65 5 00:44:13  

6(83) Marek Mikielski M M65 6 00:44:22  

M75+

1(146) Jan Janiszewski M M75+ 1 00:51:29

2(156) Lech Rytwinski M AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M75+ 2 00:52:21  

3(172) Roman Leszczyński M so-biebie-gam M75+ 3 00:54:25  

Klasyfikacja drużynowa

1 Kurzętnik Biega 03:02:22

2 Team Kopeć 03:06:46

3 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 03:21:58

4 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 03:24:31

5 Serduszko Team Ełk 03:26:20

6 Nidzica Biega 03:29:45

7 Skazani na sukces 03:31:00

8 Rozbiegane Działdowo 03:32:23

9 Biegam U KOLESI 03:44:37

10 DRUŻYNA MŁYNAGO 03:54:45

11 KS NEONET 04:26:55

12 Mazovia Proactiv 04:34:49

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn