IV Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły Tczew 2017 – Anna Koziarska i Daniel Mikielski w pierwszym szeregu

Fot. Bieg Nadwiślański facebook

W Tczewie odbył się w niedzielę (29 października) Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły, który składał się z maratonu i półmaratonu. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem, w obu konkurencjach frekwencja dopisała, także biorąc pod uwagę reprezentantów Warmii i Mazur. Byli widoczni. Daniel Mikielski (Olsztynek) był trzeci w open półmaratonu, Anna Koziarska (Elbląg) okazała się najlepsza maratonką.

W krótszym biegu na podium w kategoriach znalazły się panie. Aleksandra Rymkiewicz (Elbląg) była druga w grupie 50+, a Anetta Bartnicka (Elbląg) też druga w kat. 40/49.

W maratonie medalistów mieliśmy jeszcze więcej. Za Anna Kozarską finiszowała Małgorzata Gałka z Braniewa, Beata Nienadowska (Elbląg) czwarta w open wygrała kat. 40/49, Ewa Chełchowska (Olsztyn) była trzecia w kat. 0/29. Drugą lokatę w tej kategorii wśród mężczyzn zajął Przemysław Belka (Iława), a Edward Eliminowski (Olsztyn) był także drugi w grupie 50/59.

Wyniki

Półmaraton

1 POBŁOCKI PIOTR M 1 1965 M 50-59 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 21,1KM 1:21:00

2 GŁOGOWSKI ADAM M 2 1993 M 0-29 GDYNIA ATC-CARGO TEAM 21,1KM 1:22:13

3 MIKIELSKI DANIEL M 3 1990 M 0-29 OLSZTYNEK 21,1KM 1:26:18

4 OLIŃSKI WOJCIECH M 4 1969 M 40-49 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 21,1KM 1:27:27

5 JAKUBOWSKI MAREK M 5 1973 M 40-49 2 PSZCZÓŁKI STUDIO S7 BANINO 21,1KM 1:28:15

6 BARANOWSKI ADAM M 6 1988 M 0-29 1 GDAŃSK 2H59MIN.PL 21,1KM 1:28:41

.............................

18 KOWALSKI JACEK M 18 1970 M 40-49 6 ELBLĄG JAC-KO / EL - AKTYWNI 21,1KM 1:35:36

27 KOBYRA JANUSZ M 27 1970 M 40-49 12 ELBLĄG 21,1KM 1:40:53

34 BARTNICKI WOJCIECH M 33 1968 M 40-49 13 ELBLĄG EL-AKTYWNI 21,1KM 1:41:34

54 ZYGADŁOWICZ TOMASZ M 52 1977 M 40-49 19 ELBLĄG PIECOBUDOWA ELBLĄG 21,1KM 1:46:16

61 STANISZEWSKI PAWEŁ M 59 1985 M 30-39 24 ELBLĄG OLIMPIA ELBLAG 21,1KM 1:47:48

69 MAZUR JAROSŁAW M 66 1969 M 40-49 23 ELBLĄG 21,1KM 1:49:55

70 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 67 1974 M 40-49 24 ELBLĄG GIT TEAM TRIATHLON ELBLĄG 21,1KM 1:49:55

73 MAŁKIEWICZ MARIUSZ MAŁKIEWICZ M 70 1977 M 40-49 25 BRANIEWO 21,1KM 1:50:16

82 SZKLARSKI ANDRZEJ M 78 1973 M 40-49 28 ELBLĄG 21,1KM 1:51:39

109 CICHOŃ TOMASZ M 102 1985 M 30-39 40 ELBLĄG 21,1KM 1:56:01

115 ELMINOWSKI WOJCIECH M 108 1962 M 50-59 13 ELBLĄG 21,1KM 1:56:47

120 TAŁUĆ ŁUKASZ M 112 1984 M 30-39 45 ELBLĄG NIGDY WIĘCEJ 21,1KM 1:57:24

124 BARTNICKA ANETTA K 10 1974 K 40-49 2 ELBLĄG EL-AKTYWNI 21,1KM 1:58:08

125 SZCZEPANKIEWICZ MATEUSZ M 115 1993 M 0-29 10 ELBLĄG APA EPE 21,1KM 1:58:30

127 MICHALSKI MARIUSZ M 117 1968 M 40-49 41 STAWIGUDA 21,1KM 1:58:42

134 SEGIN MARCIN M 124 1977 M 40-49 44 ZALEWO ARENDAL SPIRIT 21,1KM 1:59:40

138 GÓRKA ARKADIUSZ M 128 1980 M 30-39 49 ELBLĄG 21,1KM 2:00:33

153 MISIAK PRZEMYSŁAW M 141 1983 M 30-39 52 SUSZ MISIAK TEAM 21,1KM 2:02:48

160 WRÓBLEWSKI TOMASZ M 146 1980 M 30-39 54 ELBLĄG 21,1KM 2:04:24

162 BRZOZOWSKA KATARZYNA K 15 1978 K 30-39 5 PASŁEK 21,1KM 2:05:26

181 SUSKA MIROSŁAW M 162 1972 M 40-49 57 ELBLĄG 21,1KM 2:09:18

182 MISIAK MARTA K 20 1979 K 30-39 6 SUSZ MISIAK TEAM 21,1KM 2:09:21

185 LUSIŃSKA MAGDA K 22 1978 K 30-39 8 ELBLĄG 21,1KM 2:10:46

193 ANTONIEWICZ MARCIN M 169 1979 M 30-39 62 ELBLAG NIGDY WIĘCEJ 21,1KM 2:12:21

194 PAWLUKOWICZ MIROSŁAW M 170 1965 M 50-59 21 ELBLĄG ZSISIU ELBLĄG BIEGA 21,1KM 2:13:46

200 PROKOP MARIUSZ M 173 1975 M 40-49 62 ELBLĄG PROKOPKI 21,1KM 2:14:33

218 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 35 1966 K 50 i więcej 2 ELBLAG 21,1KM 2:18:39

223 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M 188 1959 M 50-59 23 ELBLĄG EL-AKTYWNI 21,1KM 2:20:16

239 JAWORSKA MAŁGORZATA K 43 1976 K 40-49 16 ELBLĄG 21,1KM 2:29:02

240 JAWORSKI TOMASZ M 197 1979 M 30-39 70 ELBLĄG 21,1KM 2:29:02

244 JASIULEWICZ IZABELA K 46 1983 K 30-39 15 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 21,1KM 2:31:14

Maraton

1 KAŹMIERCZAK PIOTR M 1 1981 M 30-39 WITKOWO WITKOWO BIEGA 42,2KM 2:53:46

2 GÓRSKI KAMIL M 2 1983 M 30-39 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 42,2KM 2:55:32

3 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 3 1967 M 50-59 MALBORK GRUPA MALBORK 42,2KM 3:01:39

4 HOŁDA ADAM M 4 1980 M 30-39 1 BARTLEWO TRAWDEN AC 42,2KM 3:05:10

5 CHĘTNIK RAFAŁ M 5 1977 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 42,2KM 3:07:48

6 KĘDZIERSKI ANDRZEJ M 6 1980 M 30-39 2 SZCZECINEK 42,2KM 3:08:29

.........................

13 KOZIARSKA ANNA K 1 1984 K 30-39 ELBLĄG 16 BATALION DOWODZENIA 42,2KM 3:20:58

17 BELKA PRZEMYSŁAW M 16 1990 M 0-29 2 IŁAWA IŁAWA BIEGA 42,2KM 3:29:11

20 ELMINOWSKI EDWARD M 19 1965 M 50-59 2 OLSZTYN 42,2KM 3:32:16

27 BĄK BARTŁOMIEJ M 26 1981 M 30-39 7 ELBLĄG 42,2KM 3:40:53

36 ZAMORSKI ADAM M 35 1967 M 50-59 4 ELBLĄG ELBAŻANT 42,2KM 3:48:05

39 GAŁKA MAŁGORZATA K 2 1978 K 30-39 BRANIEWO 42,2KM 3:50:31

43 KAMROWSKI RADEK M 40 1978 M 30-39 9 IŁAWA IŁAWA BIEGA 42,2KM 3:53:19

46 NIENADOWSKA BEATA K 4 1968 K 40-49 1 ELBLĄG ELAKTYWNI 42,2KM 3:54:40

65 ETMAŃSKI RADOSŁAW M 58 1980 M 30-39 14 IŁAWA IŁAWA BIEGA 42,2KM 4:03:30

98 CHEŁCHOWSKA EWA K 11 1992 K 0-29 3 OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH 42,2KM 4:47:52

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn