Amber Expo Półmaraton Gdańsk 2017 – Paweł Pszczółkowski w dziesiątce, w kategoriach wyśmienicie, Mariola Sudzińska wygrała „piątkę”

Fot. Paweł Pszczółkowski facebook/citi trail

W niedzielę (5 listopada) odbył się Amber Expo Półmaraton Gdańsk. Na starcie stanęło ponad 3.5 tysiąca uczestników. Świetnie pobiegli reprezentanci Warmii i Mazur. Najwyższe – siódme miejsce zajął Paweł Pszczółkowski (Olsztyn). W setce znalazło się w sumie aż 13 zawodników z naszego regionu. Wysokie lokaty w open zaowocowały też medalami w kategoriach.

Paweł Pszczółkowski był trzeci w M25, Mariusz Pawłowski (Marzęcice) – 11 w open zwyciężył w grupie M40 przed Adamem Serockim (Elbląg) – 20 w open. Andrzej Stefański (Elbląg) zajął trzecie miejsce w M55, podobnie Roman Liśkiewicz Kętrzyna w M45. Na podium stanęło kilka pań. Marta Krotowska (Lidzbark Warmiński) wygrała kat. K40, a Beata Dębowska (Olsztyn) K45. Dorota Pawłowska (Marzęcice), która zajęła najwyższą lokatę z naszych pań – 10, była trzecia w kat. K35. Na 12 miejscu w open finiszowała Aleksandra Jakimczuk (Braniewo) – czwarta w grupie wiekowej K25.

Rozegrano również bieg na dystansie 5 km. Wśród pań najlepsza okazała się Mariola Sudzińska (Olsztyn). Z mężczyn na siódmej pozycji uplasował się Paweł Moskal (Kurzętnik)

Dystans Półmaraton Open

1 YUHUMCHUK MYKOLA LUCK MK LUCHESK-LKB RUDNIK M 1 M30 1 01:06:11

2 DIDOVODIUK DMYTRO IWANO-FRANKIWSK MK LUCHESK-LKB RUDNIK M 2 M30 2 01:07:37

3 OSKIERKO ŁUKASZ WARSZAWA - POLSKA ADIDAS RUNNERS WARSAW M 3 M25 1 01:08:28

4 FORMELA DANIEL GDYNIA WWW.DANIELFORMELA.COM M 4 M30 3 01:09:07

5 ŚWIERDZEWSKI DAMIAN OSTROŁĘKA ,,NASTĘPNY KROK'' M 5 M18 1 01:09:50

6 KOWALSKI MAREK ZUKOWO M 6 M25 2 01:10:57

7 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM M 7 M25 3 01:12:29

8 VINOGRADOV YURY GATCHINA SYLVIA.GATCHINA.RU M 8 M35 1 01:12:43

9 DOBROWOLSKI ALAN BOGUSZÓW-GORCE GRAWERBUS M 9 M18 2 01:13:25

10 PIWOWARCZYK WOJCIECH PYRZYCE WMLKS POMORZE STARGARD M 10 M18 3 01:13:43

........................................

11 PAWŁOWSKI MARIUSZ MARZĘCICE ZAMEK KURZĘTNIK M 11 M40 1 01:14:14

13 MIKIELSKI DANIEL OLSZTYNEK M 13 M25 5 01:14:37

20 SEROCKI ADAM ELBLĄG M 18 M40 2 01:17:41

36 LIŚKIEWICZ ROMAN KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ M 31 M45 3 01:19:29

37 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG COMPLEXSPORTS M 32 M18 4 01:19:31

50 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL M 44 M40 6 01:21:24

51 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO M 45 M35 9 01:21:26

53 PUPEK MARIUSZ MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO M 47 M30 12 01:21:43

62 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ OLSZTYN M 55 M40 8 01:22:32

68 SZWAJ ŁUKASZ OLSZTYN TEAM KOPEĆ M 61 M30 16 01:23:13

71 ADAMUSIAK SŁAWOMIR IŁAWA IŁAWA BIEGA M 64 M40 10 01:23:26

72 PRUCHNIEWSKI KAROL SZCZYTNO M 64 M30 17 01:23:26

109 GADOWSKI MARCIN ELBLĄG ELAKTYWNI M 101 M35 19 01:25:21

113 STEFAŃSKI ANDRZEJ ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG M 105 M55 3 01:25:42

118 ŁUNIO PIOTR BARTOSZYCE M 110 M40 17 01:26:05

156 PROKOPIUK PRZEMYSŁAW OSTRÓDA AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM M 145 M30 33 01:27:31

210 PAWŁOWSKA DOROTA MARZĘCICE ZAMEK KURZĘTNIK K 10 K35 3 01:29:11

213 BOGDAŃSKI PIOTR ELBLĄG SPOKOJNIE TO TYLKO KONTUZJA M 202 M25 33 01:29:06

231 JAKIMCZUK ALEKSANDRA BRANIEWO K 12 K25 4 01:29:43

243 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO M 235 M55 4 01:30:24

259 FIEDUCIK JARUŚ ELBLĄG M 247 M45 24 01:30:50

268 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF BRANIEWO M 256 M45 26 01:31:06

271 GROCKI ARTUR ELBLĄG ELAKTYWNI M 234 M45 22 01:30:23

285 KRZESZEWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ECM EL-HURT M 273 M45 31 01:31:48

287 ZAMARA ZBIGNIEW BISKUPIEC ALIOR BANK / ADIDAS RUNNERS WARSAW M 269 M25 39 01:31:42

288 SZUL DANIEL SUSZ UKSZTAŁTOWANIE TRS SUSZ M 265 M35 53 01:31:31

305 SCHMIDT ROBERT OSTRÓDA OSTRÓDA M 290 M45 35 01:32:20

330 ZIEJA ANDRZEJ OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES OLSZTYN M 315 M35 61 01:33:13

337 DĘBOWSKA BEATA OLSZTYN URWIS BIEGA K 19 K45 1 01:33:30

340 ZAŁUCKI ZBIGNIEW ELBLĄG M 309 M55 7 01:33:04

364 NOWAK JERZY BARTOSZYCE M 348 M50 14 01:33:50

366 MIKOWSKI MARIUSZ ELBLĄG M 334 M35 65 01:33:32

382 SZNAZA TADEUSZ ELBLĄG SKS EL AKTYWNI M 363 M55 8 01:34:11

391 KROTOWSKA MARTA LIDZBARK WARMIŃSKI ALLIANZ RUNNING TEAM K 18 K40 1 01:33:18

394 WIELGOSZ TOMASZ PASŁĘK M 356 M35 75 01:34:05

416 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) M 420 M35 87 01:35:05

419 KAMIŃSKI JAKUB PASŁĘK ARTECH TEAM M 408 M25 51 01:34:54

439 BORKO CEZARY OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON M 415 M40 87 01:35:00

451 DĄBROWSKI MARCIN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM M 429 M40 93 01:35:18

457 KSIĄŻAK ADAM BRANIEWO ADAMSY TEAM M 432 M40 94 01:35:20

475 OTŁOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM M 456 M30 103 01:35:50

479 NIEMCZYK RAFAŁ PASŁĘK ARTECH TEAM M 465 M40 101 01:35:55

484 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA OLSZTYN URWIS BIEGA K 26 K35 7 01:35:43

514 ANGIELCZYK ADAM ELBLĄG M 498 M25 62 01:36:40

515 MARKUS MARCIN BRANIEWO M 494 M25 61 01:36:33

535 STAWECKI KONRAD JAROTY TEAM KOPEĆ M 509 M40 114 01:36:50

539 BRZOZOWSKI STANISŁAW OLSZTYN PRĄTNICZANKA M 509 M60 4 01:36:50

578 PIETRZAK JAKUB DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO M 545 M35 112 01:37:45

584 JAROŃ ANDRZEJ OLSZTYN M 595 M25 71 01:38:47

606 MAJCHRZAK OSKAR OLSZTYNEK EPAM TEAM M 566 M30 119 01:38:14

612 RACHWALIK KAMIL MRĄGOWO MRAGOWSKIE DZIKI M 572 M25 69 01:38:23

623 CHODYNA MONIKA OLSZTYN 3LIFE TEAM K 42 K25 9 01:38:46

630 ŁYSOWSKI DAMIAN KĘTRZYN ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJ M 631 M18 33 01:39:17

640 LEŚNIAK DANIEL ELBLĄG M 570 M40 127 01:38:18

695 BANAŚ SEBASTIAN ELBLĄG M 698 M40 153 01:40:14

699 KAZMIERSKI ADRIAN MORTĘGI M 656 M25 76 01:39:34

740 TWARDOWSKI BŁAŻEJ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS M 672 M30 138 01:39:45

778 ANDRZEJCZYK RADOSŁAW KĘTRZYN M 730 M25 86 01:41:02

786 ZAKĘS MARCIN ELBLĄG M 738 M35 161 01:41:13

837 FABISIAK MAREK OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES OLSZTYN M 808 M40 185 01:42:10

843 KALWAS STANISŁAW OLSZTYNEK M 801 M45 98 01:42:06

846 APANOWICZ RADOSŁAW ELBLĄG APACZE TEAM M 787 M40 175 01:41:55

874 ODZIEMCZYK TOMASZ ELBLĄG M 824 M30 164 01:42:21

894 KULĄGOWSKI RAFAŁ PISZ M 869 M40 194 01:43:00

896 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK M 843 M45 101 01:42:41

899 WASIAK TOMEK ELBLAG WANIEWSKI COACHING M 830 M30 166 01:42:26

904 GĄSIOR RAFAŁ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ M 852 M35 190 01:42:46

915 ZBUTOWICZ ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI M 786 M30 158 01:41:54

957 HAJDUCKI JAROSŁAW ELBLĄG ELAKTYWNI M 907 M40 202 01:43:42

958 FILIPOWICZ ALBERT OSTRÓDA TKKF MORLINY M 890 M45 110 01:43:26

970 KŁOSIEWICZ WOJCIECH ELBLĄG M 959 M40 212 01:44:27

981 WAWRZYNIAK MICHAŁ RÓŻANKI M 955 M30 185 01:44:23

989 CHOMICKI SZYMON OLSZTYN ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA M 898 M40 199 01:43:32

991 CAP TOMASZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ M 939 M45 113 01:44:10

Pełne wyniki

http://live.sts-timing.pl/pg2017/index.php?dystans=1

19731997 1596040373764107 4144643620578630004 n

Fot. mariola sudzinska facebook (ilustracja)

Dystans 5 km

1 NIEMCZYK MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDAŃSKI M 1 M20 1 00:15:12

2 CZAPIŃSKI MICHAŁ REDA EUROPELL- HOTEL CZTERY BRZOZY - BIKE U UP M 2 M30 1 00:15:22

3 JOST ZBIGNIEW GDAŃSK M 3 M20 2 00:15:36

4 STRUK ADAM SŁUCHOWO M 4 M20 3 00:15:43

5 ZAGULAK DAMIAN LĘBORK M 5 M20 4 00:15:53

6 BABIK FILIP WARSZAWA ENTRE.PL TEAM M 6 M20 5 00:15:58

7 MOSKAL PAWEŁ KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA M 7 M20 6 00:16:14

8 DERDOWSKI MICHAŁ MIROTKI LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 8 M20 7 00:16:28

9 MIZIARSKI PAWEŁ REDA JEPPESEN POLAND M 9 M20 8 00:16:33

10 WARDZINSKI PAWEŁ BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO/FROMBORK M 10 M20 9 00:16:49

.......................

21 AMBROZIAK MARCIN RYN DABROWSKITEAM M 21 M30 5 00:17:29

28 PALIŃSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ M 28 M16 3 00:18:10

29 SUDZIŃSKA MARIOLA OLSZTYN K 1 K40 1 00:18:11

31 DZIK SZYMON IŁAWA ORKA IŁAWA M 30 M16 4 00:18:18

50 WARCABA TOMASZ DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" M 42 M40 6 00:19:45

65 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG M 55 M20 20 00:20:50

93 MIKIELSKI MAREK OLSZTYNEK M 80 M50 6 00:22:40

111 SAWICZ MONIKA LIDZBARK WARMIŃSKI TRUCHTEM PĘDZĄCE ANTYLOPKI K 20 K20 9 00:23:20

119 DANELSKA MONIKA OSTRÓDA OSTRÓDA K 25 K30 9 00:23:40

127 KRAUSE SŁAWOMIR ELBLĄG M 105 M40 16 00:23:52

143 SOWA SYLWESTER ELBLĄG M 117 M40 20 00:24:19

148 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA K 28 K30 12 00:23:58

172 MAJEWSKI MACIEJ ELBLĄG SOLWIT M 134 M20 43 00:24:51

178 KLEMT MARCIN OLSZTYN M 130 M30 48 00:24:45

260 GŁOWACKA ANNA ELBLĄG K 80 K40 19 00:26:35

315 MIECZNIKOWSKA ANNA ELBLĄG PORTEL.PL K 118 K40 27 00:27:20

316 KISIELEWSKA TERESA ELBLĄG STOKROTKI ELBLĄG K 121 K40 29 00:27:22

320 KOWITZ KATARZYNA ELBLĄG K 123 K30 51 00:27:23

331 KMITA SYLWIA ELBLĄG K 133 K40 35 00:27:36

333 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ ELBLĄG M 205 M40 42 00:27:36

342 OLESIŃSKA AGNIESZKA ELBLĄG K 140 K30 55 00:27:48

373 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES K 165 K30 68 00:28:22

394 LIŚKIEWICZ BEATA KĘTRZYN K 170 K40 42 00:28:28

416 SIEMIANOWSKI HUBERT OSTRÓDA UBEZPIECZALNIA TEAM M 235 M30 86 00:29:15

436 GAGJEW PAULINA ELBLĄG K 178 K30 72 00:28:49

454 BEM ALICJA ELBLĄG K 238 K16 7 00:29:52

456 PĘKALSKA MONIKA ELBLĄG K 222 K30 92 00:29:32

463 PAWŁOWSKA KAROLINA BRANIEWO ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM K 206 K20 51 00:29:17

483 MAMCZYŃSKA JOLA ELBLĄG K 221 K40 52 00:29:30

494 DOMKA KRZYSZTOF IŁAWA VOESTALPINE SIGNALING SOPOT M 245 M30 93 00:29:31

541 KWIATKOWSKA PAULINA ELBLĄG K 271 K20 62 00:30:30

548 SZULC MACIEJ ELBLĄG ELAKTYWNI M 267 M40 54 00:31:09

549 SZULC SYLWIA ELBLĄG EL-AKTYWNI K 290 K40 73 00:31:08

575 MŁODAWSKI RAFAŁ SUSZ KLUB POLSKA BIEGA M 271 M40 55 00:31:32

576 POHLID-DODA ANNA SUSZ MRA RUN K 303 K30 122 00:31:29

612 WOJCIECHOWSKI PATRYK LIDZBARK M 280 M20 79 00:32:06

614 TURSKI MACIEJ SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO M 286 M30 110 00:32:29

619 RYŚ MONIKA OSTRÓDA K 367 K30 150 00:33:00

638 MAJEWSKA AGNIESZKA ELBLĄG K 356 K30 143 00:32:48

651 FABISIAK DOROTA OLSZTYN K 374 K40 99 00:33:05

667 PYRZEWSKA MAŁGORZATA SUSZ K 385 K30 162 00:33:25

690 OWSIANKO MARTA PISZ K 392 K20 87 00:33:42

691 SZNAJDER BEATA PISZ POWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZU K 393 K40 104 00:33:43

727 HAJDUCKA MAŁGORZATA ELBLĄG K 320 K30 129 00:31:56

728 WIĘCKIEWICZ-ZAJĄC MARTA ELBLĄG K 423 K30 173 00:35:07

743 KULPA - DUDZIK EWA ELBLĄG K 439 K40 115 00:36:10

744 SOWA RENIA ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG K 439 K40 115 00:36:10

751 GÓRALCZYK MAGDALENA MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO K 435 K40 114 00:36:01

779 ALBRECHT DOROTA ELBLAG K 468 K20 105 00:38:50

791 SUSZEK IWONA LIDZBARK WARMIŃKI K 476 K40 124 00:40:53

796 DŁUGOSZ KATARZYNA MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO K 478 K40 125 00:41:06

Fot. polmaraton gdanski facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn