III Suski Bieg Niepodległości 2017 – Szybką mamy młodzież

Fot. uks trs susz facebook

Prawie 170 uczestników wystartowało w sobotę (11 listopada) w Suszu w III Biegu Niepodległości na dystansie 5.5 km. Startowali przede wszystkim mieszkańcy Powiatu Iławskiego, nie brakowało też sąsiadów z Kujaw i Pomorza. Wygrał reprezentant gospodarzy Dawid Goryński na co dzień triathlonista przed Stanisławem Dąbrowskim (Prabuty) i Karol Kaczmarczykiem (Susz).

Wśród pań pierwsza na mecie była Żaneta Luda (Batniczka) druga była Grażyna Bulik (Laseczno), a trzecia Iwona Adameczek-Siejakowska z Kwidzyna). Na czwartym miejscu przybiegła mieszkanka Susza. Marta Misiak. Tym razem nie było podziału na kategorie wiekowe. Wielu uczestników potraktowało start w imprezie jako sportowa manifestacje tego szczególnego dnia.

Wyniki open

1 GORYŃSKI DAWID SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2000 00:18:15 1

2 DĄBROWSKI STANISŁAW PRABUTY ZSP PRABUTY POLSKA 1999 00:18:22 2

3 KACZMARCZYK KAROL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1992 00:18:52 3

4 PALIŃSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2000 00:19:01 4

5 SIEMIANOWSKI MARCEL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2003 00:19:22 5

6 GÓRSKI RADEK LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POLSKA 1976 00:19:35 6

7 ARANOWSKI PATRYK LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ POLSKA 1979 00:19:58 7

8 BELKA PRZEMYSŁAW IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1990 00:20:08 8

9 ROZNERSKI ADAM BRODNICA ROZNERSKI TEAM POLSKA 1991 00:20:22 9

10 KOTLENGA PRZEMYSŁAW IŁAWA POLSKA 1980 00:20:51 10

11 SADOWSKI ANDRZEJ MALBORK ZANTYR SZTUM POLSKA 1985 00:20:50 11

12 DRZEWOSZEWSKI KAMIL SUSZ 'UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY' TRS SUSZ POLSKA 2000 00:20:59 12

13 KOSZCZKA KAROL IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1976 00:21:10 13

14 SZCZECINA RAFAŁ IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1978 00:21:10 14

15 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1995 00:21:19 15

16 DALKIEWICZ DARIUSZ SUSZ POLSKA 1973 00:21:34 16

17 ZALEWSKI DANIEL SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1997 00:21:39 17

18 JEDOWSKI MACIEJ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1981 00:21:45 18

19 ŚWIĘTY KRZYSZTOF KWIDZYN POLSKA 1984 00:21:59 19

20 PŁODZICKI TOMEK IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1979 00:22:19 20

21 SZARKO MACIEJ ELBLĄG POLSKA 1977 00:22:21 21

22 LUDA ZANETA BARTNICZKA POLSKA 1986 00:22:26 1

23 ZAWADZKI MIŁOSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2003 00:22:38 22

24 POŁEĆ ROBERT IŁAWA ZK IŁAWA POLSKA 1976 00:22:51 23

25 GĄSIOR RAFAŁ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1982 00:23:00 24

26 GALIK ADRIAN ZABROWO POLSKA 2000 00:23:00 25

27 JURKIEWICZ SŁAWOMIR SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1980 00:23:09 26

28 GĄSIOR PIOTR SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1984 00:23:12 27

29 MISIAK PRZEMYSŁAW SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1983 00:23:11 28

30 ŚWIĘCKI DARIUSZ IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA POLSKA 1974 00:23:05 29

31 SZYPNIK ARKADIUSZ IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA POLSKA 1975 00:23:14 30

32 JURKIEWICZ HUBERT SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 2001 00:23:20 31

33 ZDROJEWSKI PIOTR WROCŁAW POLSKA 1981 00:23:15 32

34 KRYSTIAN GĄSIOR SUSZ ROZNBIEGANY SUSZ POLSKA 1996 00:23:21 33

35 PALIŃSKI WŁODEK SUSZ UKS TRS SUSZ / 5 WILEŃSKA BRYGADA AK POLSKA 1975 00:23:20 34

36 SZYMON KRZEBIONIK SUSZ POLSKA 2005 00:23:27 35

37 KALBARCZYK KAMIL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2001 00:23:31 36

38 KARCZEWSKI JACEK SUSZ POLSKA 1963 00:23:31 37

39 CHOJNOWSKI ANDRZEJ IŁAWA POLSKA 1969 00:23:28 38

40 NADOLSKI TOMASZ PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA POLSKA 1974 00:23:36 39

41 BULIK GRAZYNA LASECZNO POLSKA 1974 00:23:45 2

42 ADAMECZEK-SIEJAKOWSKA IWONA KWIDZYN KTS IRONMAN POLSKA 1980 00:23:51 3

43 KREZYMON ARKADIUSZ IŁAWA POLSKA 2000 00:23:49 40

44 CAP TOMASZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1972 00:23:58 41

45 KAMROWSKI RADEK IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1978 00:24:00 42

46 ETMAŃSKI RADOSŁAW IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1980 00:24:01 43

47 KANIEWSKI PIOTR IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1982 00:24:03 44

48 WRÓBLEWSKI GRACJAN IŁAWA POLSKA 1984 00:24:19 45

49 SZMYCINSKI ALAN IŁAWA POLSKA 2004 00:24:24 46

50 BARTOSIAK RYSZARD GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA POLSKA 1964 00:24:35 47

51 SKOLASIŃSKI RADEK SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 2000 00:24:49 48

52 CENDROWSKI JAKUB SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 2000 00:24:58 49

53 DZIWISZ KRZYSZTOF DZIERZGOŃ KRAM TEAM POLSKA 1984 00:25:00 50

54 ŻEMOJDZIN RAFAŁ DZIERZGOŃ KRAM TEAM POLSKA 1977 00:25:01 51

55 MISIAK MARTA SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1979 00:25:04 4

56 SZYSLER ANDRZEJ SUSZ SEKCJA LA CSIR SUSZ POLSKA 1955 00:25:12 52

57 DYBICH PAWEŁ SUSZ POLSKA 2003 00:25:15 53

58 JÓZEFOWICZ KAMIL IŁAWA POLSKA 1983 00:25:19 54

59 KWIATKOWSKA WIKTORIA FRANCISZKOWO DOLNE BUDOWLANKA IŁAWA POLSKA 1998 00:25:45 5

60 KANIEWSKA AGNIESZKA IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1984 00:25:44 6

61 POPŁAWSKI ŁUKASZ SUSZ POLSKA 2005 00:25:50 55

62 KARWOWSKI PIOTR SUSZ POLSKA 1978 00:25:54 56

63 KOŁECKI ADAM IŁAWA POLSKA 1968 00:25:55 57

64 MEJKA MIROSŁAW NOWE MIASTO LUBAWSKIE POLSKA 1967 4:44 12,7 00:25:58 58

65 LULIŃSKI MATEUSZ SUSZ POLSKA 1996 00:26:04 59

66 LINKER ŁUKASZ IŁAWA POLSKA 1984 00:25:57 60

67 MAZUR IGNACY,JERZY BAŁOSZYCE POLSKA 1961 00:26:02 61

68 PIŁAT HENRYK BIAŁE BŁOTO POLSKA 1957 00:26:01 62

69 TUR ŁUKASZ POLSKA 1980 00:26:08 63

70 GUZOWSKI PIOTR IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU POLSKA 1983 00:26:07 64

71 ZADROŻNY ROBERT IŁAWA POLSKA 1970 00:26:10 65

72 KOŁECKI BARTOSZ DĄBRÓWKA UNIA SUSZ POLSKA 2006 00:26:21 66

73 ŚWIĘCKI PRZEMYSŁAW IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA POLSKA 1987 00:26:13 67

74 ANTCZAK IZABELA IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1976 00:26:29 7

75 MAZUREK TOMASZ IŁAWA POLSKA 1970 00:26:28 68

76 MILAS MARIUSZ SUSZ POLSKA 1957 00:26:58 69

77 ŚWIĘTA KATARZYNA KWIDZYN POLSKA 1989 00:27:03 8

78 STĘPNIAK BARBARA SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1975 00:27:11 9

79 PYTLOS ŁUKASZ KWIDZYN POLSKA 1982 00:27:09 70

80 PYTLOS MAŁGORZATA KWIDZYN POLSKA 1979 00:27:12 10

81 LORKOWSKA MAŁGORZATA IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1974 00:27:13 11

82 SEMENIUK TOMASZ IŁAWA POLSKA 1986 00:27:16 71

83 SITNIK SYLWIA IŁAWA OSP ZĄBROWO POLSKA 1993 00:27:13 12

84 PISARSKI ANDRZEJ IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1956 00:27:16 72

85 KOSZCZKA MAGDALENA IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1976 00:27:23 13

86 NAJDOWSKI ADAN IŁAWA POLSKA 1975 00:27:24 73

87 CHYŻYŃSKA MARZENA SZCZEPKOWO POLSKA 1976 00:27:22 14

88 LULIŃSKA BOŻENA SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1970 00:27:27 15

89 FRANKIEWICZ ARKADIUSZ SUSZ OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SUSZU POLSKA 1995 00:27:34 74

90 FRANKIEWICZ SZYMON SUSZ POLSKA 2001 00:27:31 75

91 CHOJNOWSKA MARTA SUSZ ROZBIEGANY SUSZ POLSKA 1984 00:27:55 16

92 ZABŁOCKA JOANNA IŁAWA IŁAWA POLSKA 1980 00:27:57 17

93 PIOTROWSKI KAMIL SUSZ POLSKA 1998 00:27:57 76

94 TYBURSKI MARIUSZ IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1988 00:27:57 77

95 WOJEWODA NORBERT IŁAWA IŁAWA BIEGA POLSKA 1990 00:27:57 78

96 MĄDRA AGNIESZKA SUSZ POLSKA 1995 00:28:11 18

97 PASZYNIN DANIEL SUSZ POLSKA 1983 00:28:12 79

98 OSIECKI SZYMON ŁĘGOWO POLSKA 1999 00:28:11 80

99 ŁATOSZYŃSKI GRZEGORZ SUSZ ŁATOSZYŃSKY TEAM POLSKA 1984 00:28:13 81

100 SZMYCIŃSKA JOANNA IŁAWA POLSKA 1983 00:28:14 19

Pełne wyniki

III Suski Bieg Niepodległości - OPEN

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn