29 Bieg Niepodległości Warszawa 2017 - Michał Misiewicz i Bartek Osior 12 i 13 wśród 15 tysięcy

Fot. aktywna warszawa

Około 15 tysięcy uczestników zgromadził w sobotę (11 listopada) w Warszawie największy Bieg z okazji Święta Niepodległości. Cieszy spory udział reprezentantów Warmii i Mazur, którzy ilość przekuli w jakość. Na szczególne uznanie zasługują wyniki: Michała Misiewicza (Olsztyn) i Bartka Osiora (Wydminy), którzy przybiegli odpowiednio na 12 i 13 miejscu.

W setce znaleźli się też: Mateusz Krawiecki (Lubawa) 32, Paweł Rozmianiec (Olsztyn) – 33, Dominik Drażba (Ełk) – 59, Wojciech Omelian (Ełk) – 71. Z pań najwyższe 18 miejsce zajęła Beata Pokrzywińska-Osior (Wydminy). Ale oczywiście udział w imprezie warszawskiej ma szczególne znaczenie, dla wielu liczyła się przede wszystkim obecnośc.

Klasyfikacja open

1 GARDZIELEWSKI Arkadiusz Wrocław POL Gardzielewski Running Group 86M30/1 M / 1 00:30:02

2 JASTRZĘBSKI Kamil Warszawa POL Duklanowski Team 92M20/1 M / 2 00:30:33

3 ŻEBROWSKI Krzysztof Maków Mazowiecki POL 2 Orel Przasnysz 90M20/2 M / 3 00:30:31

4 PTAK Sławomir Warszawa POL Bks Wataha Warszawa/ Agencja Projekt Igr 86M30/2 M / 4 00:32:02

5 BADUREK Maciej Mińsk Mazowiecki POL Lłks Prefbet Śniadowo Łomża 88M20/3 M / 5 00:32:03

6 BARAN Mateusz Konstancin-jeziorn POL Warszawiaky 93M20/4 M / 6 00:32:23

7 POGORZELSKI Rafał Łomża POL Lłks Prefbet Śniadowo Łomża 99M20/5 M / 7 00:32:37

8 KALASZCZYŃSKI Łukasz Płock POL Gvt Bmc Triathlon Team 84M30/3 M / 8 00:32:37

9 NOŻYŃSKI Dariusz Warszawa POL Szybkiebieganie.pl 80M30/4 M / 9 00:32:39

10 ZAREMBA Mariusz Opole POL Eurovent Athletics 88M20/6 M / 10 00:32:47

............................

12 MISIEWICZ Michał Olsztyn POL Azs Politechnika Warszawska 95M20/8 M / 12 00:33:02

13 OSIOR Bartek Wydminy POL Pko 83M30/5 M / 13 00:33:08

32 KRAWIECKI Mateusz Lubawa POL Husaria Race Team 89M20/18 M / 32 00:34:12

33 ROZMIANIEC Paweł Olsztyn POL 87M30/13 M / 33 00:34:19

59 DRAŻBA Dominik Ełk POL Asics Frontrunner Polska 87M30/25 M / 58 00:34:58

71 OMIELAN Wojciech Ełk POL Decathlon 94M20/34 M / 69 00:35:22

138 MAKSYMOWICZ Tomasz Elbląg POL G8 Bielany/cozmobike 00M20/63 M / 135 00:36:46

140 STEFANSKI Krystian Olsztyn POL Ks Kanałek 84M30/57 M / 137 00:36:50

142 KRUPIŃSKI Bogumił Olsztyn POL 73M40/18 M / 139 SLUZ/5 00:36:53

198 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn POL Akm Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com 70M40/26 M / 194 SLUZ/7 00:37:33

210 TRZEBIŃSKI Ryszard Ełk POL Team Kopeć 76M40/30 M / 206 00:37:37

212 SZWAJ Łukasz Olsztyn POL Team Kopeć 83M30/89 M / 208 00:37:39

224 IGNATOWICZ Radosław Ełk POL Motointegrator Running Team 81M30/99 M / 220 00:37:48

282 KAROLEWSKI Krzysztof Olsztyn POL Pszczółkowski Team 82M30/119 M / 276 00:38:16

315 BERK Krzysztof Olsztyn POL Akm Olsztyn Sklepbiegowy.com 72M40/57 M / 307 00:38:32

346 KUBICKI Darek Wójtowo POL Waniewski Coaching 76M40/67 M / 337 00:38:47

401KAMINSKI Mateusz Ełk POL Www.powerbug.pl 91M20/128 M / 388 00:39:08

448 TRUDNOWSKI Maciej Olsztyn POL Pszczółkowski Team 72M40/95 M / 433 00:39:23

465 PROKOPIUK Przemysław Ostróda POL Akm Olimp Olsztyn / Sklepbiegowy.com 85M30/196 M / 450 SLUZ/19 00:39:30

468 NAWOJCZYK Przemysław Olsztyn POL Akm Olsztyn/sklepbiegowy.com 81M30/197 M / 453 00:39:30

479 POKRZYWIŃSKA-OSIOR Beata Wydminy POL Pko 86K30/8 K / 18 00:39:35

493 13076 SKONECZNY Darek Olsztyn POL Akm Olsztyn/sklepbiegowy.com 62M50/8 M / 475 SLUZ/22 00:39:38

557 KACZAN Norbert Olsztyn POL Pszczółkowski Team 75M40/129 M / 538 00:39:57

621 WIŚNIEWSKI Rafał Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88M20/181 M / 598 RADC/11 00:40:15

622 KĘPCZYŃSKA Aleksandra Olsztyn POL Pszczółkowski Team 88K20/9 K / 24 RADC/12 00:40:15

658 PINIEWSKI Robert Olsztyn POL Pszczółkowski Team 73M40/157 M / 632 00:40:27

659 RUCZYŃSKI Marcin Lidzbark POL 80M30/269 M / 633 00:40:27

666 LISEK Ewa Nidzica POL Nidzica Biega 80K30/14 K / 28 00:40:29

698 WASILCZYK Tomasz Ełk POL 91M20/200 M / 668 00:40:38

743 BYSTRZYCKI Radosław Dobre Miasto POL Pszczółkowski Team 68M40/175 M / 710 SLUZ/37 00:40:49

770 GUTMAŃSKI Mariusz Olsztyn POL Team Kopeć 96M20/215 M / 734 00:40:56

779 DUNAJSKA Karolina Olsztyn POL Pszcz?łkowski Team 89K20/16 K / 37 00:40:58

784 PŁONOWSKI Maciej Olsztyn POL 89M20/217 M / 747 00:41:01

799 KIŚLUK Jarosław Mikołajki POL Uks Mikołajki Running Team 68M40/189 M / 762 00:41:05

801 SKAWSKI Jan Węgorzewo POL Vegas - Węgorzewo Running 77M40/190 M / 764 SLUZ/38 00:41:05

823 STAŃCZUK Marta Olsztyn POL Team Kopeć 82K30/18 K / 39 00:41:12

849 ZIELIŃSKI Tomasz Olsztyn POL Team Kopeć 76M40/205 M / 810 00:41:19

852 JUCHNIEWICZ Andrzej Lidzbark POL Pszczółkowski Team 82M30/350 M / 813 00:41:20

855 FIEODOROW Tomasz Barczewo POL Barczewo Biega 84M30/351 M / 816 SLUZ/39 00:41:21

896 ZBRZEŹNY Cezary Szczytno POL Kb Jurund Szczytno 81M30/368 M / 853 00:41:31

931 BIAŁEK Piotr Olsztyn POL 3 Bro 81M30/379 M / 888 SLUZ/41 00:41:39

976 NOWAK Jerzy Bartoszyce POL 64M50/30 M / 931 00:41:51

988 IDZIAK Marcin Kurzetnik POL 79M30/399 M / 943 00:41:53

1013 KIŚLUK Adam Mikołajki POL Pszczółkowski Team 75M40/257 M / 967 00:41:58

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn