III Bieg Niepodległości Działdowo 2017 (FOTO) – Faworyci niezagrożeni

Fot. Karol Wrombel/działdowo wm

W Działdowie w sobotę (11 listopada) odbył sie juz po raz trzeci Bieg z okazji Święta Niepodległości, w którym wystartowało prawie 200 uczestników, głównie z Powiatu Działdowskiego. Byli też mieszkańcy innych sąsiednich miejscowości, goście z województw: mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego. Dystans 5 km najszybciej pokonali faworyci: Michał Karbowski i Martyna Konarzewska – znani lekkoatleci z Działdowa.

Prowadzono tez klasyfikacje w kategoriach wiekowych Tu triumfowali: Michał Karbowski w 20/39, Marcin Tomczak (Ciechanów) w 30/39,Piotr Malinowski (Płock)) w 40/49, Zbigniew Bartkowski (Działdowo) w 50/59, Leon Mederski (Działdowo) w 60/69, Andrzej Grabkowski (Iława) w +70. Wśród pań zwyciężyły: Martyna Konarzewska, Anna Urbaniak (Jednorożec) w 30/39, Teresa Kamińska (Miesiączkowo)) w 40/49 i Anna Mikołajewska (Lipa).

Wyniki

Mężczyźni

Open

1 Karbowski Michał UKS MOSiR Działdowo Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:16:02.13

2 Raczyński Paweł 5 Batalion Saperów Krosno Odrzańskie Mężczyźni(16-29lat) 00:16:19.33

3 Kuźniarski Tomasz Brodnica Mężczyźni(16-29lat) 00:16:49.18

4 Kiersztejna Bartosz UKS MOSIR DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:16:59.34

5 Olszewski Igor MUKL Brodnica Lidzbark Mężczyźni(16-29lat) 00:17:18.84

6 Bartkowski Zbigniew ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:17:48.40

7 Tomczak Marcin Ciechanów Mężczyźni(30-39lat) 00:17:58.21

8 Schulz Łukasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:02.08

9 Aranowski Patryk Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:18:12.60

10 Malinowski Piotr MTP WZGÓRZE TUMSKIE Płock Mężczyźni(40-49lat) 00:18:15.20

...............................................................

11 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:26.65

12 Kołakowski Rafał Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:18:27.19

13 Laskowski Jarosław Kurzętnik biega Mężczyźni(30-39lat) 00:18:32.15

14 Kogut Sławomir Kurzętnik Biega Szafarnia Mężczyźni(40-49lat) 00:18:44.94

15 Szamachar Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:45.82

16 Kogut Szymon Kurzętnik Biega Szafarnia Mężczyźni(16-29lat) 00:19:04.42

19 Wodzyński Bogusław Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:19:13.93

21 Gajewski Przemysław Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:19:21.19

22 Pietrzak Jakub ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:19:31.71

24 Żmijewski Paweł Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:19:44.91

25 Kwiatkowski RADOSŁAW Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:19:48.11

26 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:20:00.41

31 CZEPEK ANDRZEJ KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(40-49lat) 00:20:12.41

33 Pisarski Tomasz Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(16-29lat) 00:20:21.52

34 Grochowski Dariusz British House Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:20:35.10

36 MARCJANIK ANDRZEJ Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:20:39.02

38 Gucejt Karol Lubawa Mężczyźni(16-29lat) 00:20:45.94

39 ZAJĄCZKOWSKI Artur Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:20:47.87

40 Maculewicz Marek URWIS BIEGA Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:20:55.10

41 Krzywieński Piotr Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:20:57.72

42 Mroziński Dariusz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:20:59.34

43 ZALEWSKI Michał LUBAWA KOCHA BIEGAĆ Iława Mężczyźni(30-39lat) 00:21:07.87

44 Knozowski Marcin Lubawa Mężczyźni(16-29lat) 00:21:11.02

45 Misztal Grzegorz Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:21:11.33

46 Koźmiński Piotr Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:11.43

47 Banasiak Mariusz ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:16.62

48 SZCZEPKOWSKI ARTUR NIDZICA BIEGA NIDZICA Mężczyźni(40-49lat) 00:21:21.07

51 Kozikowski Robert Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:31.78

52 Zagożdżon Witold Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:21:40.73

53 Bigaś Mateusz Olsztyn Mężczyźni(16-29lat) 00:21:41.33

54 Sumeradzki Łukasz Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:21:42.40

55 Piotrowski Adrian Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:21:43.08

56 Szczepański Leszek Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:21:43.98

57 Stańczak Piotr Gmina Działdowo Uzdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:44.25

58 Malonek Karol Rozbiegane Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:21:46.70

59 Baranowski Grzegorz Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:21:47.07

60 Olszewski Łukasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:21:54.07

61 Wasielewski Krzysztof Rybno Mężczyźni(30-39lat) 00:21:54.08

62 Kaczmarski Sławomir Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:21:59.50

63 BOROWSKI ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:22:05.01

64 Leśny Kacper Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:22:08.26

65 Sójka Dariusz Uzdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:22:12.66

66 MIZERIA PRZEMYSŁAW XX Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:24.34

69 Mostek Kacper Łapacze Wiatru Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:28.09

71 Krupa Michał Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:32.83

72 Burzacki Wiesław Lidzbark Mężczyźni(60-69lat) 00:22:33.15

73 Łożyński Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:37.41

74 Grabowski Karol DDC Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:38.65

75 CHMIELEWSKI Łukasz Sękowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:39.41

76 Lipiński Rafał Lubawa kocha biegać Lubawa Mężczyźni(16-29lat) 00:22:43.94

77 Grabowski Roman DDC Meble Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:22:46.74

78 Szulkowski Tomasz Lipówka Mężczyźni(16-29lat) 00:22:47.95

79 Krawczyk Marcin Autsajder Iłowo-Osada Mężczyźni(30-39lat) 00:22:48.13

80 Kowalkowski Mariusz Łapacze Wiatru Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:22:48.63

82 Czuba Paweł Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:22:55.57

83 Rembecki Piotr Brak Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:22:56.02

85 Mederski Waldemar Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:23:01.34

87 Nąć Tomasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:23:05.59

88 Przybyło Łukasz jw 3537 Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:23:15.36

89 Koszewski Wojciech Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(40-49lat) 00:23:18.25

90 Osowski Adam Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:23:19.02

91 Baranowski Piotr Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(16-29lat) 00:23:31.55

93 Folga Artur IŁAWA BIEGA Iława Mężczyźni(40-49lat) 00:23:50.99

97 Miłocki Karol Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:24:54.04

98 GŁOWIAK Krzysztof Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:25:04.53

99 Karczewski Sławomir Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:25:11.80

100 Pawelski Jakub Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:25:16.11

Kategorie

16/29 lat

1 Karbowski Michał UKS MOSiR Działdowo Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:16:02.13

2 Raczyński Paweł 5 Batalion Saperów Krosno Odrzańskie Mężczyźni(16-29lat) 00:16:19.33

3 Kuźniarski Tomasz Brodnica Mężczyźni(16-29lat) 00:16:49.18

4 Kiersztejna Bartosz UKS MOSIR DZIAŁDOWO Działdowo Mężczyźni(16-29lat) 00:16:59.34

5 Olszewski Igor MUKL Brodnica Lidzbark Mężczyźni(16-29lat) 00:17:18.84

6 Kogut Szymon Kurzętnik Biega Szafarnia Mężczyźni(16-29lat) 00:19:04.42

30/39 lat

1 Tomczak Marcin Ciechanów Mężczyźni(30-39lat) 00:17:58.21

2 Schulz Łukasz Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:02.08

3 Aranowski Patryk Lubawa Kocha Biegać Lubawa Mężczyźni(30-39lat) 00:18:12.60

4 Kasprowicz Marcin Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:26.65

5 Laskowski Jarosław Kurzętnik biega Mężczyźni(30-39lat) 00:18:32.15

6 Szarmacher Sebastian Działdowo Mężczyźni(30-39lat) 00:18:45.82

40/49 lat

1 Malinowski Piotr MTP WZGÓRZE TUMSKIE Płock Mężczyźni(40-49lat) 00:18:15.20

2 Kołakowski Rafał Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:18:27.19

3 Kogut Sławomir Kurzętnik Biega Szafarnia Mężczyźni(40-49lat) 00:18:44.94

4 Żmijewski Paweł Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(40-49lat) 00:19:44.91

5 CZEPEK ANDRZEJ KURZĘTNIK BIEGA Nowe Miasto Lub Mężczyźni(40-49lat) 00:20:12.41

6 Szostek Tomasz Kwidzyn Biega Kwidzyn Mężczyźni(40-49lat) 00:20:14.94

50/59 lat

1 Bartkowski Zbigniew ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:17:48.40

2 Wodzyński Bogusław brak Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:19:13.93

3 MARCJANIK ANDRZEJ Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:20:39.02

4 Witold Nidzica Biega Nidzica Mężczyźni(50-59lat) 00:21:40.73

5 Kaczmarski Sławomir Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:21:59.50

6 Karczewski Sławomir niezrzeszony Działdowo Mężczyźni(50-59lat) 00:25:11.80

60/69 lat

1 Mederski Leon Rozbiegane Działdowo Działdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:20:00.41

2 BOROWSKI ANDRZEJ ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowo Mężczyźni(60-69lat) 00:22:05.01

3 Burzacki Wiesław Lidzbark Mężczyźni(60-69lat) 00:22:33.15

4 Kaczmarczyk Jerzy niezrzeszony Mława Mężczyźni(60-69lat) 00:23:33.34

+ 70 lat

1 GRABKOWSKI ANDRZEJ XX IŁAWA Mężczyźni(70+) 00:26:44.45

2 Chojnacki Leon Działdowo Działdowo Mężczyźni(70+) 00:28:25.15

3 Cieślak Wiesław brak Lidzbark Mężczyźni(70+) 00:33:40.44

Kobiety Open

1 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:18:15.71

2 Kaczanowska Monika UKS MOSiR Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:18:39.28

3 Urbaniak ANNA Jednorozec Kobiety(30-39lat) 00:20:09.20

4 Pietruszka Magdalena Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:20:14.71

5 Balicka Aleksandra UKS MOSiR Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:20:42.44

6 Kamińska Teresa Teresa biega Kobiety(40-49lat) 00:20:50.27

7 Czachorowska Magdalena UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:21:32.67

8 Falba Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:22:04.69

9 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Biegnę bo chcę Zbiczno Kobiety(30-39lat) 00:22:17.53

10 Kołakowska Agnieszka Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:22:19.88

...................................

12 Sochacka Małgorzata Lidzbark Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:22:38.19

13 Kasprowicz Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:22:44.01

14 Mielczarek Alicja NIDZICA BIEGA Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:22:45.91

16 Żywiec - Ruczyńska Joanna Brak Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:22:51.57

17 NAZAREWICZ AGNIESZKA ROZBIEGANE DZIAŁDOWO Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:23:02.00

18 Kocięda Edyta Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:23:09.66

19 Grochowska Angelika Lidzbark Kobiety(16-29lat) 00:23:42.35

20 Kasińska Karolina Brak Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:24:23.12

22 Rojewska Agnieszka Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:24:49.85

23 Chądzyńska Anna Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:24:57.81

24 Pokojska Martyna ŻABINY Kobiety(16-29lat) 00:25:12.32

27 Blank-Olszewska Irmina Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:25:33.71

28 Skuza-Sendzicka Magdalena Niezrzeszony Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:25:55.37

29 Wojnarowska Agnieszka klubu Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:25:56.92

30 WIŚNIEWSKA ANNA LIDZBARK Kobiety(50+) 00:26:00.49

31 Kozikowska Aneta Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:26:08.90

32 PIOTROWICZ DANUTA NIDZICA BIEGA NIDZICA Kobiety(30-39lat) 00:26:12.18

33 Krysiak Elżbieta Pierławki Kobiety(40-49lat) 00:26:14.62

34 Kawka Dorota Lubawa Kocha Biegać Lubawa Kobiety(40-49lat) 00:26:41.14

35 Baranowska Alina Nidzica Biega Nidzica Kobiety(40-49lat) 00:26:44.58

36 Teska Agnieszka brak Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:26:47.52

37 Wojtacka Monika Lubawa Kocha Biegać Lubawa Kobiety(40-49lat) 00:26:57.14

38 Jankowska Klaudia Lubawa Kobiety(16-29lat) 00:26:57.40

39 Szulc Dorota Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:27:03.61

40 Milczarek Katarzyna Brak Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:27:10.35

41 Rozentalska Bożena Żabiny   Kobiety(40-49lat) 00:27:14.28

43 Żbikowska Nidzica Biega Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:28:09.86

44 Ławicka Anna Brak Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:28:49.17

45 Januszewska Iza Brak Montowo Kobiety(30-39lat) 00:29:06.79

46 Sieńska Justyna biegam u kolesi Rybno Kobiety(16-29lat) 00:29:07.25

47 Grabowska Agnieszka Biegam U Kolesi Hartowiec Kobiety(30-39lat) 00:29:07.59

48 Gesek Anna Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:29:12.01

51 Mrowińska Aleksandra Niezrzeszony Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:29:15.04

53 Stańczak Anna Uzdowo Kobiety(30-39lat) 00:29:54.60

54 Żywko Elżbirta Wanda Działdowo Kobiety(50+) 00:30:02.50

55 WALEROWICZ Agnieszka LUBAWA KOCHA BIEGAĆ Lubawa Kobiety(16-29lat) 00:30:07.40

56 Gruźlewska Joanna LUBAWA KOCHA BIEGAĆ Lubawa Kobiety(30-39lat) 00:30:30.46

57 Nyga Edyta Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:31:00.79

58 Rusiniak Karolina Fit Dance Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:31:00.98

60 Nasiatka Aleksandra Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:32:50.47

61 Maruszak Emilia Uzdowo Kobiety(16-29lat) 00:32:50.87

Kategorie

16/29 lat

1 Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:18:15.71

2 Kaczanowska Monika UKS MOSiR Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:18:39.28

3 Balicka Aleksandra UKS MOSiR Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:20:42.44

4 Czachorowska Magdalena UKS MOSiR Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:21:32.67

5 Kasprowicz Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(16-29lat) 00:22:44.01

6 Grochowska Angelika niezrzeszony Lidzbark Kobiety(16-29lat) 00:23:42.35

30/39 lat

1 Urbaniak ANNA Jednorozec Kobiety(30-39lat) 00:20:09.20

2 Pietruszka Magdalena Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:20:14.71

3 Ławniczak-Pietrzak Dagmara Biegnę bo chcę Zbiczno Kobiety(30-39lat) 00:22:17.53

4 Kołakowska Agnieszka Brak Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:22:19.88

5 Mielczarek Alicja NIDZICA BIEGA Nidzica Kobiety(30-39lat) 00:22:45.91

6 Żywiec - Ruczyńska Joanna Brak Działdowo Kobiety(30-39lat) 00:22:51.57

40/49 lat

1 Kamińska Teresa Teresa biega Miesiączkowo Kobiety(40-49lat) 00:20:50.27

2 Falba Wioletta Rozbiegane Działdowo Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:22:04.69

3 Borawska Anna Mała Lady Pank Płock Kobiety(40-49lat) 00:22:28.67

4 Sochacka Małgorzata Lidzbark Lidzbark Kobiety(40-49lat) 00:22:38.19

5 Rzepka Ewa Team Brzozie Wielki GłęboczKeokbiety(40-49lat) 00:22:51.50

6 Kocięda Edyta Działdowo Kobiety(40-49lat) 00:23:09.66

50/59 lat

1 Mikołajewska ANNA Lipa Kobiety(50+) 00:25:31.42

2 WIŚNIEWSKA ANNA Brak LIDZBARK Kobiety(50+) 00:26:00.49

3 Żywko Ełzbieta Wanda Działdowo Kobiety(50+) 00:30:02.50

Biegi młodzieżowe

Rocznik 2005 i młodsze:

1. Aleksandra Borczak - 2007 - SP Nowa Krępa

2. Jagoda Wenat - 2006 - SP 4 Działdowo

3. Zuzanna Radzyminska - 2007 - SP 3 Działdowo

Rocznik 2004-2002:

1. Nikola Karpińska - 2002 - SP 2 Działdowo

2. Katarzyna Cybulska - 2002 - SP 2 Działdowo

3. Julia Kowalska - 2003 - SP 2 Działdowo

Rocznik 2005 i młodsi:

1. Jakub Dąbkowski - 2006 - SP 3 Działdowo

2. Patryk Urbański - 2005 - SP 3 Działdowo

3. Szymon Banaś - 2005 - SP 4 Działdowo

Rocznik 2004-2002:

1. Adam Jedamski - 2002 - SP 1 Działdowo UKS MOSiR

2. Filip Kowalkowski - 2002 - SP 1 Działdowo

3. Jan Plenkowski - 2004 - SP 4 Działdowo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn