XVII Bieg Niepodległości Białystok 2017 – Rafał Wronowski bezkonkurencyjny na „piątkę”

Fot. Andrzej Chomczyk

Około tysiąca osób uczestniczyło w XVII Biegu Niepodległości w Białymstoku. W rywalizacji na dystansie 5 km zwyciężył Rafał Wronowski (Banie Mazurskie). W tym samym biegu druga wśród pań była Alicja Pietruczuk (Olecko). Na 10 km najwyżej na 24 miejscu sklasyfikowano Marcina Bryndę (Olecko). Kategorię K60 wygrała Alicja Śliwa z Ełku.

Dystans 5 km

1 WRONOWSKI Rafał Banie Mazurskie POL 86M30/1 M / 1 00:15:26

2 MOSIEJ Ramzes Białystok POL Amator 99M20/1 M / 2 00:15:53

3 RZEMIENIECKI Marek Dobrzyniewo Duże POL Apacze Alkofans Dobrzyniewo 98M20/2 M / 3 00:16:33

4 KOŁOSOWSKI Kamil Białystok POL Nadaktywni / Nadaktywni / 200 Procent Tętna88M20/3 M / 4 00:17:37

5 SKRZYPKO Barbara Białystok POL Ks Podlasie Białystok 97K20/1 K / 1 00:18:15

6 ZAJKOWSKI Paweł Białystok POL 78M30/2 M / 5 00:18:36

.........................

11 PIETRUCZUK Alicja Olecko POL Mlks Czarni Olecko 00K20/2 K / 2 00:19:32

46 WSZEBOROWSKI Michał Ełk POL 94M20/16 M / 39 00:23:24

58 HYJEK Karol Giżycko POL Biegam Bo Lubię Giżycko 83M30/14 M / 49 00:24:02

186 MARCZAK Magdalena Węgorzewo POL 96K20/30 K / 86 00:30:49

23319274 689353651259671 6009910934524675239 n

Fot. Michał Kardasz

Dystans 10 km

1LOHISH Artsiom Grodno BLR Grodnooblsport 90M20/1 M / 1 00:30:47

2 BERŽANSKIS Justinas Siauliai LTU Stadija Siauliai 89M20/2 M / 2 00:30:56

3 KRUGLRNIA Aliaksandr BLR Amatar/ Berunner 83M30/1 M / 3 00:31:36

4 TSETSERUKOU Igor Grodno BLR Grodnooblsport 78M30/2 M / 4 00:31:40

5 ŚWIERDZEWSKI Damian Ostrołęka POL Biegamy Dla Zdrowia 93M20/3 M / 5 00:31:48

6 HRAMATOUSKI Dzmitry Smorgon BLR Grodnooblsport 86M30/3 M / 6 00:31:54

..........................

24 BRYNDA Marcin Olecko POL Jw 4808 Gołdap 88M20/9 M / 22 Sluz/2 00:35:58

40 RÓŻAŃSKI Krystian Ełk POL 83M30/12 M / 36 00:38:33

58 SIEKIERSKI Mateusz marek Gołdap POL Nadaktywni 93M20/18 M / 52 00:39:42

127 SAWICKI Adam Prostki POL Maratonka Grajewo 71M40/38 M / 118 00:43:40

137 PAWLUCZUK Tomasz Ełk POL 72M40/41 M / 128 00:44:04

141 JELSKI Jarosław Ełk POL 83M30/43 M / 131 00:44:12

168 ŻYŹNIEWSKI Cezary Kętrzyn POL Leszcze Kętrzyn 75M40/48 M / 153 00:45:11

194 BZYMEK Łukasz Olecko POL Jw 4808 Gołdap 84M30/61 M / 177 Sluz/29 00:46:04

258 NIEWIŃSKI Wojciech Gołdap POL Alex Optima Team 88M20/51 M / 233 00:48:15

322 ŻUKOWSKI Ryszard Giżycko POL Maratonka Grajewo 66M50/24 M / 288 00:50:28

350 TANAJEWSKI Dariusz Olsztyn POL Spartanie Dzieciom 87M30/113 M / 310 00:51:43

370 AUGUSTYNOWICZ Piotr Ełk POL Polska Organizacja Wojskowa 80M30/119 M / 326 Sluz/46 00:52:35

379 PAWLUCZUK Ela Ełk POL 75K40/12 K / 51 00:53:10

501 KOSIOR Tomasz Kętrzyn POL Leszcze Kętrzyn 64M50/37 M / 395 01:00:11

508 ŚLIWA Alicja Ełk POL Maratonka Grajewo 54K60/1 K / 110 01:01:26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn