VI Dobromiejski Bieg Niepodległości 2017 – Szczególny honor z flagą w ręku

Fot. dbk odcisk facebook

W sobotę (11 listopada) odbył się VI Dobromiejski Bieg Niepodległości. W głównej rywalizacji ( 5 km) wystartowało prawie 70 uczestników. Część z nich biegła z flagą i im stworzono oddzielna kategorię, którą wygrał Tomasz Warcaba (Dobre Miasto). W open zwyciężył Krystian Kalita (Olsztyn) przed Damianem Radłowskim i Eugeniuszem Karczewskim (obaj Dobre Miasto)

Wśród pań najszybsza okazała się Justyna Bogusz (Mrągowo) przed Marzeną Najmowicz i Natalią Bystrzycką (obie Dobre Miasto). W kategoria wiekowych zwyciężyli: 15/17 lat: Katarzyna Tomczak i Paweł Suchodolski (Oboje Dobre Miasto), 18/35 lat: Justyna Bogusz i Krystian Kalita, + 36 lat: Alina Karczewska i Eugeniusz Karczewski (oboje Dobre Miasto).

W biegach dzieci i młodzieży wystartowało 135 uczestników.

Dystans 5 km open

1 Kalita Krystian Olsztyn M 18-35 1 1 19:13

2 Rudowski Damian Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 18-35 2 2 19:27

3 Karczewski Eugeniusz Dobre Miasto M 36+ 1 3 20:06

4 Chrząszcz Maciej Dobre Miasto M 36+ 2 4 20:25

5 Warcaba Tomasz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 3 5 1 20:47

6 Kimbar Piotr Smolajny M 18-35 3 6 20:55

7 Opała Michał Dobre Miasto M 18-35 4 7 21:22

8 Jurczak Andrzej Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 4 8 2 21:24

9 Wiśniewski Daniel Kętrzyn M 18-35 5 9 21:28

10 Gajewski Wojciech Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 5 10 3 22:08

11 Jurkowski Bogusław Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 6 11 22:10

12 Mętel Robert Orneta M 36+ 7 12 22:54

13 Regin Paweł Knopin M 18-35 6 13 23:07

14 Suchodolski Paweł Dobre Miasto M 15-17 1 14 23:10

15 Krawczyk Jan Korsze M 18-35 7 15 23:35

16 Guski Paweł Dobre Miasto M 18-35 8 16 23:46

17 Cywiński Dariusz Dobre Miasto M 36+ 8 17 24:21

18 Szałko Bogusław Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 9 18 4 24:22

19 Szulc Grzegorz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 10 19 24:37

20 Bogusz Justyna Mrągowo K 18-35 1 20 5 24:38

21 Grochowski Jan M 36+ 11 21 24:42

22 Najmowicz Marzena Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto K 18-35 2 22 24:45

23 Bystrzycka Natalia Pszczółkowski Team Dobre Miasto K 18-35 3 23 24:49

24 Żukowski Alan Dobre Miasto M 15-17 2 24 24:51

25 Karczewska Alina Dobre Miasto K 36+ 1 25 25:12

26 Warcaba Renata Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto K 36+ 2 26 25:24

27 Karpiniak Iwona K 36+ 3 27 25:28

28 Tomczak Katarzyna Dobre Miasto K 15-17 1 28 25:36

29 Chomej Emil M 15-17 3 29 25:45

30 Młyński Krzysztof Dobre Miasto M 36+ 12 30 26:10

31 Gulbicki Tadeusz Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 13 31 26:13

32 Janczewska Anna Biskupiec K 18-35 4 32 26:23

33 Stolarski Michał Dobre Miasto M 15-17 4 33 26:27

34 Porębski Wojciech Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 14 34 26:32

35 Jagiełło Jacek Dobre Miasto M 36+ 15 35 26:34

36 Suchodolski Piotr Dobre Miasto M 15-17 5 36 26:39

37 Prange Waldemar Dobre Miasto M 36+ 16 37 26:42

38 Komorowska Monika Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto K 36+ 4 38 26:54

39Wiśniewski Damian Olsztyn M 18-35 9 39 26:58

40 Chaszczownik Mateusz Dobre Miasto M 15-17 6 40 27:30

41 Masłowska Anna Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto K 36+ 5 41 27:42

42 Piekart Kamil KS NEONET Dobre Miasto M 18-35 10 42 27:55

43 Koziatek Dariusz Dobre Miasto M 36+ 17 43 28:03

44 Maciura Sebastian M 18-35 11 44 28:15

45 Gawryś Marcin KS NEONET Dobre Miasto M 18-35 12 45 28:29

46 Wonia Andrzej ZS Dobre Miasto Dobre Miasto M 36+ 18 46 28:31

47 Tomaszewska Danuta Dobre Miasto K 36+ 6 47 28:47

48 Krynicka Justyna K 18-35 5 48 28:48

49 Złotucha Marta K 36+ 7 49 28:49

50 Tomaszewski Grzegorz Dobre Miasto M 36+ 19 50 6 28:52

51 Romanowski Radosław KS JELONKI Dobre Miasto M 36+ 20 51 7 28:54

52 Wójcik Zbigniew Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto M 36+ 21 52 28:57

53 Karczewska-Kos Katarzyna Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto K 36+ 8 53 29:14

54 Śmiglewicz Przemysław Dobre Miasto M 36+ 22 54 30:05

55 Kurowski Tomasz Dobre Miasto M 36+ 23 55 30:28

56 Bartosiewicz Agnieszka KS NEONET Lidzbark Warmiński K 18-35 6 56 30:30

57 Papszun Łukasz M 18-35 13 57 31:09

58 Muszak Jakub M 15-17 7 58 31:36

59 Waćkowski Mateusz Dobre Miasto M 15-17 8 59 31:46

60 Gulbicka Halina Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" Dobre Miasto K 36+ 9 60 31:50

61 Dawidowicz Maciej M 15-17 9 61 33:41

62 Kurowska Monika Dobre Miasto K 36+ 10 62 33:43

63 Harań Aleksandra Dobre Miasto K 18-35 7 63 34:33

64 Połoniewicz Dominik Dobre Miasto M 18-35 14 64 34:33

65 Jackowska Daria KS JELONKI Dobre Miasto K 15-17 2 65 35:37

66 Polak Zofia K 15-17 3 66 37:01

67 Kołodziejek Kamil Dobre Miasto M 18-35 15 67 38:00

Biegi dzieci i młodzieży

Kategoria do lat 6 – udział wzięło 11 dzieci - 200m:

I miejsce - Pola Karpiniak

II miejsce – Michał Borodziewicz

III miejsce – Hanna Banaszek

Kategoria do lat 9 - 300 m

Udział wzięło 27 dziewcząt:

I miejsce - Zuzanna Mętel

II miejsce – Amelia Olszewska

III miejsce – Antonina Mętel

Udział wzięło 26 chłopców:

I miejsce – Michał Świdowski

II miejsce – Rafał Czasnojć

III miejsce – Jakub Najmowicz

Kategoria do lat 12- 600 m

Udział wzięło 25 dziewcząt:

I miejsce - Amelia Łaszenkow

II miejsce – Oliwia Zygiel

III miejsce – Emilia Stefaniuk

Udział wzięło 23 chłopców:

I miejsce – Jakub Jackowski

II miejsce – Kuba Kuciński

III miejsce – Kacper Michalski

Kategoria do lat 15- 600 m

udział wzięło 13 dziewcząt:

I miejsce - Urszula Jankowska

II miejsce – Mariola Maczukin

III miejsce – Natalia Jackowska

Udział wzięło 10 chłopców:

I miejsce – Grzegorz Mielczarek

II miejsce – Jakub Andrzejczuk

III miejsce – Piotr Zyśk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn