V Leśny Cross Niepodległości Sedranki 2017 – Olecko i Gołdap w głównych rolach

Fot. Zbigniew Malinowski/oleckowm.pl

Na pięknej trasie nad jeziorem Sedraneckim niedaleko Olecka odbył się w sobotę (18 listopada) V Leśny Cross Niepodległości Sedranki 2017. Zjawiło się ponad 170 miłośników biegania, głównie z Olecka i Gołdapi, ale nie zabrakło mieszkańców Ełku, Orzysza, Wydmin, także sąsiadów z Podlasia. Bieg główny na dystansie 6.6 km wygrał Konrad Poreda z Gołdapi przed Rafałem Milewskim (Orzysz) i Pawłem Zajkowskim Białystok.

Wśród pań zwyciężyła Alicja Pietruczuk (Olecko) przed Martą Żabicką (Gołdap) i Bożeną Kaszkiel (Suwałki). Niektórzy zdecydowali się na dystans o połowa krótszy i tu najszybszym okazał się Andrzej Jankowski (Białystok), drugi był Wojciech Tomczyk, a trzeci Miłosz Zackiewicz (obaj Olecko). W rywalizacji pań całe podium zajęły mieszkami Olecka. Wygrała Patrycja Motulewicz przed Agnieszką Świerzbin i Edytą Suchodolską.

W biegach młodzieżowych triumfowali: na 800 m: Wiktor Bitowski i Julia Zdancewicz (oboje Gołdap), a na 400 m: Kacper Pietrzyk (Olecko) i Michalina Chmiel (Gołdap).

Odbyły się również wyścigi dzieci oraz marsz nordic walki, w których nie prowadzono klasyfikacji. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali okolicznościowe medale, najlepsi nagrody.

Wyniki

Dystans 6.6 km

1. Konrad Poreda Gołdap LA OSiR Gołdap 27:12

2. Rafał Milewski Orzysz 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ 27:28

3. Paweł Zajkowski Białystok 28:17

4. Sebastian Kosiorek Ełk 28:45

5. Arkadiusz Gościewski Olecko Szkoła ZSLiZ/Olecko Biega 28:58

6. Patryk Ciborek Zawady Oleckie Olecko Biega 28:59

7. Paweł Suchodolski Olecko Olecko Biega 29:12

8. Gerard Rożek Olecko Olecko Biega 29:13

9. Przemysław Tomczyk Olecko Olecko Biega 29:14

10. Dominik Skomorowski Gołdap 29:33

11. Robert Markowski Olecko Olecko Biega 29:42

12. Krzysztof Wandzioch Suwałki Wandzioch Team 30:02

13. (1) Alicja Pietruczuk Olecko Olecko Biega 30:04

14. Grzegorz Truszczyński Olecko Olecko Biega 30:17

15. Marcin Markiewicz Gołdap Dzieci Kukurydzy 30:26

16. Paweł Malesa Wydminy BBL Wydminy 30:54

17. Tadeusz Dziekoński Białystok Juvenia Białystok 30:59

18. Tomasz Poreda Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 31:03

19. Paweł Kowalewski Olecko Kowaliki 31:13

20. Przemysław Siwicki Wydminy Mazur Wydminy 31:16

21. Marcin Jabłoński Żytkiejmy 31:22

22. Michał Dunaj Olecko 31:24

23. Remigiusz Chmiel Gołdap 31:25

24. Tomasz Rakowski Gołdap 31:26

25. Tomasz Kownacki Olecko Olecko Biega 31:44

26. Jakub Szulc Suwałki Paint Run 32:04

27. Wojciech Szulc Suwałki Paint Run 32:14

28. (2) Marta Żabicka Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 32:25

29. Krzysztof Piotrowski Olecko 32:39

30. Piotr Jasiński Olecko Olecko Biega 33:06

31. Wojciech Klekotko Suwałki 33:11

32. Dariusz Budka Olecko Stone Hunters Olecko 33:22

33. (3) Bożena Kaszkiel Suwałki 33:29

34. Robert Sienkiewicz Olecko 34:15

35. Michał Wiszniewski Olecko Active Swim Olecko 34:36

36. Mieczysław Kozłowski Giżycko 34:41

37. Michał Zamojski 34:47

38. Łukasz Sobieszuk Olecko Krav Maga Olecko 34:56

39. Hubert Schmidt Ełk MOS Ełk 35:13

40. Roman Kasiński Giżycko BBL Wydminy 35:29

41. Jacek Dorbach Wydminy BBL Wydminy 35:31

42. Jakub Skrodzki Suwałki 35:41

43. (4) Justyna Adam Olecko 35:47

44. Marcin Lipiński Gołdap JW. 4808 Gołdap 35:49

45. (5) Weronika Dziatkowska Gołdap LA OSiR Gołdap 35:59

46. Joanna Domelewska Olecko 36:14

47. Hubert Drażba Olecko Olecko Biega 36:15

48. (6) Marzena Łaskowska Olecko Stone Hunters Olecko 36:18

49. Karol Zaniewski Olecko Olecko Biega 36:19

50. (7) Ewa Przemielewska Stożne Olecko Biega 36:27

51. Sławek Sienkiewicz Olecko Olecko Biega 36:40

52. Wojciech Jegliński Olecko Olecko Biega 36:41

53. Marcin Długołecki Warszawa 36:50

54. Stanisław Warykowski Olecko Olecko Biega 36:54

55. Tomasz Łaskowski Olecko Stone Hunters Olecko 36:59

56. Przemysław Sokół Białystok 37:03

57. Tomasz Jagłowski 37:19

58. (8) Paulina Niedziejko Olecko 37:31

59. Wiktor Muravev Ozersk 37:42

60. Ewa Muster - Drażba Olecko Olecko Biega 37:58

61. Przemysław Omilian Olecko Czarni Granit Olecko Handball 38:40

62. Artur Fornalski Gołdap Dzieci Kukurydzy 39:10

63. Piotr Kuniszyk Gołdap Dzieci kukurydzy 39:11

64. Paweł Interewicz Olecko 39:23

65. Michał Poszwa Olecko 39:23

66. Marcin Dadura Sedranki 39:43

67. Dariusz Wieremiejuk Białystok 40:08

68. (9) Natalia Słoganarev Ozersk 40:47

69. Bartosz Sokół Białystok 40:47

70. Tadeusz Chmielewski Wydminy BBL Wydminy 40:47

71. Jan Hołubowicz Olecko Olecko Biega 41:10

72. (10) Karolina Pawełkowska Ełk MOS Ełk 41:10

73. (11) Katarzyna Suwalska Ełk MOS Ełk 41:10

74. (12) Wiktoria Majewska Ełk MOS Ełk 41:10

75. (13) Dagmara Stanek Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 42:23

Dystans 3,3 km

1. Andrzej Jankowski Białystok Konitz Team 11:14

2. Wojciech Tomczyk Olecko MLKS Czarni Olecko/SP 2 Olecko 13:16

3. Miłosz Zackiewicz Olecko SP 2 Olecko 14:34

4. Kacper Kłoczko Olecko MLKS Czarni Olecko 14:55

5. Piotr Modzelewski Olecko OSN Amfiprion 15:09

6. Karol Boruta Pietrasze 15:17

7. Kacper Murawski Olecko MLKS Czarni Olecko 15:24

8. Filip Drażba Olecko Olecko Biega 15:34

9. Miłosz Januszkiewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 15:38

10. Paweł Masalski Olecko OSN Amfiprion/SP 2 Olecko 15:39

11. (1) Patrycja Motulewicz Olecko Olecko Biega/SP 2 Olecko 16:12

12. (2) Agnieszka Świerzbin Olecko SP 2 Olecko 16:24

13. Jarosław Jasiński Olecko Olecko Biega 16:29

14. Szymon Orchowski Olecko SP 2 Olecko 16:40

15. Dominik Zawistowski Olecko SP 2 Olecko 17:01

16. Norbert Przekop Olecko SP 2 Olecko 17:14

17. (3) Edyta Suchodolska Olecko Olecko Biega 17:20

18. Krystian Herbszt Wydminy 17:22

19. Radosław Świacki Olecko Szkoła ZSLiZ Olecko 17:26

20. Rafał Zarzecki Olecko Szkoła ZSLiZ Olecko 17:30

21. (4) Karolina Szyszkowska Gołdap LA OSiR Gołdap 17:40

22. (5) Karolina Jasińska Olecko SP 2 Olecko 17:48

23. (6) Marta Cieślukowska Olecko Szkoła ZSLiZ Olecko 18:02

24. Dariusz Gałaszewski Olecko Szkoła ZSLiZ Olecko/Olecko Biega 18:02

25. Marcin Koczot Olecko 18:15

26. (7) Mariola Waraksa Gołdap 18:33

27. (8) Zuzanna Śniczewska Gołdap LA OSiR Gołdap 18:47

28. (9) Julita Ninard Ełk 19:26

29. (10) Paulina Bitowt Wydminy BBL Wydminy 20:25

30. (11) Anna Jakubowska Pijawne Polskie 20:29

31. Wiesław Jakubowski Pijawne Polskie 20:29

32. Paweł Szczygieł 20:31

33. Hubert Jankowski Olecko SP 2 Olecko 20:51

34. (12) Anna Jurczyk Gołdap 21:04

35. (13) Iwona Poreda Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 21:05

36. (14) Barbara Brzezińska Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 21:05

37. (15) Marta Rudzewicz Gołdap 21:32

38. Jarosław Czopek Ełk Maratonka Grajewo 21:54

39. (16) Paulina Piwowar Gołdap Dzieci kukurydzy 22:33

40. Monika Matyszczyk Suwałki 22:54

41. (17) Natalia Piotrowska Olecko SP 2 Olecko 22:56

42. (18) Patrycja Sidorowicz Olecko SP 2 Olecko 22:57

43. Grzegorz Burba Olecko 24:03

44. (19) Małgorzata Szulc Suwałki Paint Run 32:02

z44565017

Dystans 800 m

1. Wiktor Bitowski Gołdap LA OSiR Gołdap 2:45

2. (1) Julia Zdancewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 2:49

3. Jakub Dzierżanowski Ełk MOS Ełk 2:50

4. Igor Bartoszewicz Ełk MOS Ełk 2:53

5. (2) Majka Kondraciuk Gołdap LA OSiR Gołdap 2:57

6. Marcel Anuszkiewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 3:01

7. Mateusz Piwowar Gołdap LA OSiR Gołdap 3:04

8. (3) Laura Wyrostek Gołdap LA OSiR Gołdap 3:15

9. Emil Obara Gołdap LA OSiR Gołdap 3:25

10. Jakub Poreda Gołdap LA OSiR Gołdap 3:25

11. Iwo Januszkiewicz Gołdap LA OSiR Gołdap 3:25

12. (4) Karolina Wesołowska Gołdap LA OSiR Gołdap 3:27

13. (5) Julia Żynda Gołdap LA OSiR Gołdap 3:30

14. (6) Anna Jankowska Olecko MLKS Czarni Olecko 3:34

15. (7) Rozalia Piotrowska Olecko MLKS Czarni Olecko 3:36

16. Alan Łapiński Olecko 3:41

17. Łukasz Masalski Olecko SP 2 Olecko 3:42

18. (8) Karolina Warsiewicz Ełk MOS Ełk 3:42

19. (9) Marysia Łajewska Ełk MOS Ełk 4:50

20. Sebastian Żukowski Olecko SP 2 Olecko 4:54

21. Eryk Romaniuk Ełk MOS Ełk 5:06

22. (10) Kasia Sarżyńska Ełk MOS Ełk 5:08

23. (11) Julia Ślużyńska Ełk MOS Ełk 5:09

24. (12) Maja Truszkowska Ełk MOS Ełk 5:09

25. Mateusz Żelaźnicki Olecko SP 2 Olecko 5:10

26. Patryk Karwel Olecko Sp 2 Olecko 5:12

z44565020

Dystans 400 m

1. Kacper Pietrzyk Olecko SP 1 Olecko 1:45

2. (1) Michalina Chmiel Gołdap LA OSiR Gołdap 1:49

3. (2) Anna Przystawska Gołdap LA OSiR Gołdap 1:50

4. Jakub Kosiorek Ełk MOS Ełk 1:53

5. (3) Ola Wińska Gołdap LA OSiR Gołdap 1:57

6. (4) Michalina Jasińska Gołdap SP 3 Gołdap 2:01

7. Tymoteusz Kowalewski Olecko Kowaliki 2:04

8. Lidia Kukiełko Ełk MOS Ełk 2:15

9. Zuzanna Jasińska Gołdap SP 3 Gołdap 2:25

Dystans 100 m (uczestnicy)

Sandra Borkim Gołdap LA OSiR Gołdap

Antonina Kowalewska Olecko Kowaliki

Oskar Przemielewski Stożne Olecko Biega

Julian Przemielewski Stożne Olecko Biega

Szymon Zajkowski Białystok

Aleksandra Przystawska Gołdap SP 3 Gołdap

Michał Kownacki Olecko Olecko Biega

Wiktoria Bełbot Giżycko

Sandra Olkowicz Giżycko

Zuzanna Markowska Olecko Olecko Biega

Lilianna Nadzieja Suwałki

Dawid Kosiorek Ełk

Jan Zaniewski Olecko

Antoni Zajkowski Olecko

Natalia Warsiewicz Ełk

z44565002

Dystans 3,3 km Nordic Walking (uczestnicy)

Imię i nazwisko Miejscowość Klub

Arkadiusz Malesa Wydminy BBL Wydminy

Barbara Martynowicz Gołdap

Teresa Bełbot Giżycko

Tomasz Bełbot Giżycko

Iza Matysiuk Giżycko

Konrad Olkowicz Gizycko

Mariola Jaworska Wydminy

Eugeniusz Budzyński Olecko

Źródło olecko wm

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn