Festiwal Biegów Świętych Mikołajów Toruń 2017 – Aleksandra Lisowska szybka o każdej porze roku

Fot. Mój Toruń

W Toruniu w niedzielę (3 grudnia) poprzedzającą Dzień Świętego Mikołaja odbył się Festiwal Biegowy – najbardziej znany z tej okazji. W trzech biegach (półmaraton, 10 km i 5 km) wystartowało około 3 tysięcy osób, wśród nich oczywiście biegacze z Warmii i Mazur. Najlepsze wyniki osiągnęli Aleksandra Lisowska (Olsztyn) w półmaratonie – drugie miejsce wśród pań i Mateusz Krawiecki (Lubawa) czwarty na 10 km.

Zawodniczka AZS UWM Olsztyn wygrała kategorię wiekową K25. Najwyższe miejsce – 33 z mężczyzn wywalczył w półmaratonie Sławomir Adamusiak z Iławy Na 10 km Krawiecki był drugi w M25. dziesiąte miejsce zajął Dominik Drażba (Ełk) - trzeci w kat. M30, 32 miejsce i trzecie w kat, M35 wywalczył Robert Borowski (Nidzica)

Wyniki

Nordic XV Półmaraton Św. Mikołajów

1 KABAT Damian Bydgoszcz POL Sklepbiegacza.pl 89M25/1 M / 1 01:11:48

2 IUKHYMCHUK Mykola Łuck UKR Achilles Leszno 85M30/1 M / 2 01:11:52

3 KHOMYCH Hrihorii Luck UKR Lkb Rudnik 88M25/2 M / 3 01:11:59

4 POBLOCKI Piotr Lębork POL Uks Ekonomik Maratonczyk 65M50/1 M / 4 01:14:10

5 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz POL Kuchniaisport.pl 90M25/3 M / 5 01:14:52

6 BĘTKOWSKI Piotr Warszawa Adidas Runners Warsaw#siła / City Trail 87M30/2 M / 6

01:15:41

..............................

33 ADAMUSIAK Sławomir Iława POL Iława Biega 76M40/4 M / 32 01:24:05

38 LISOWSKA Aleksandra Dywity POL Azs Uwm Olsztyn 90K25/1 K / 2 01:25:35

68 GIERASIMCZYK Rafał Morąg POL Pan 93M18/7 M / 63 01:29:05

73 KUBICKI Dariusz Wójtowo POL Waniewski Coaching 76M40/15 M / 68 01:29:28

80 KOWALSKI Jacek Elbląg POL El-aktywni - Jacko 70M45/11 M / 75 01:30:03

82 ZIEJA Andrzej Olsztyn POL Skazani Na Sukces 79M35/15 M / 77 01:30:21

84 FIEDUCIK Jarosław Elbląg POL 69M45/12 M / 79 01:30:46

88 WASILCZYK Tomasz Ełk POL 91M25/16 M / 83 01:30:58

94ZINKO Tomasz Pieniężno POL #zlamac3hwmaratoniedo30stki 89M25/18 M / 89 01:31:16

116 PISAREWICZ Karol Nidzica POL Gpec Runners Team 88M25/21 M / 110 01:32:18

125 WARCABA Waldemar Ostróda POL Onemanclub 69M45/17 M / 119 01:32:50

138 BELKA Przemysław Iława POL Iława Biega 90M25/26 M / 131 01:33:23

157 PIOTROWICZ Tomasz Kurzętnik POL Kurzetnik Biega 76M40/29 M / 149 01:34:07

174 GÓRSKI Andrzej Lubawa POL Orkamasters Iława 89M25/31 M / 164 01:35:29

186 KWIDZIŃSKI Bartosz Elbląg POL 95M18/18 M / 176 01:36:00

191 SANECKI Patryk Pasłęk POL Kb Biegam Bo Lubię Pasłęk 90M25/32 M / 181 01:36:11

193 STOCHAJ Sebastian Szczytno POL 95M18/19 M / 183 01:36:33

200 SZOK Adam Olsztyn POL Skazani Na Sukces 73M40/38 M / 190 01:36:47

289 KOTOWSKI Marek Olsztyn POL 83M30/49 M / 276 01:39:59

474 ONICHIMOWSKI Piotr Stawiguda POL 79M35/80 M / 438 01:46:12

487 KARPICKI Tomasz Lidzbark POL Kule Running Team 94M18/34 M / 449 01:46:28

530 ROMMEDAHL Hakan Iława POL 68M45/62 M / 489 01:47:31

567 ETMAŃSKI Radosław Iława POL Iława Biega 80M35/97 M / 523 01:48:33

617 ZIELIŃSKI Przemysław Olsztyn POL Team Jana 76M40/123 M / 562 01:49:36

626 BRYMERSKI Zbyszek Iława POL Iława Biega 76M40/124 M / 571 01:49:49

637 ŚMIECIŃSKI Krzysztof Olsztyn POL Sójka 73M40/127 M / 579 01:50:04

718 KRAWIEC Adam Ostróda POL 75M40/140 M / 646 01:51:51

765 WRONSKI Zbigniew Olsztyn POL 65M50/45 M / 683 01:52:58

766 KANIEWSKA Agnieszka Iława POL Iława Biega 84K30/18 K / 83 01:53:01

770 SZCZECH Wojciech Ostróda POL Ostróda Runners 78M35/127 M / 687 01:53:05

797 BŁASZKIEWICZ Daniel Olsztyn POL 79M35/132 M / 708 01:53:37

808 KANIEWSKI Piotr Iława POL Iława Biega 82M35/138 M / 719 01:53:46

831 SIERUTA Kamil Szczytno POL #888# 83M30/111 M / 737 01:54:13

844 ŁOKUCIEJEWSKI Krzysztof Olsztyn POL 73M40/163 M / 745 01:54:42

890 JÓZEFOWICZ Kamil Iława POL 83M30/121 M / 787 01:55:26

916 KACZOROWSKI Ryszard Olsztyn POL Skazani Na Sukces 64M50/51 M / 808 01:56:02

932 KIJEWSKI Artur Iława POL 83M30/127 M / 820 01:56:25

933 RAJKOWSKI Leszek Iława POL Iława 78M35/159 M / 821 01:56:25

987 MOTYKA-RADŁOWSKA Emilia Iława POL 99K18/13 K / 125 01:57:32

988 WYSZYŃSKI Marek Elbląg POL Phu Poliszynel Janusz Wyszyński 56M60/20 M / 863 01:57:32

1084 ODZIEMCZYK Tomasz Elbląg POL 86M30/143 M / 935 01:59:58

1094 ROGOZIŃSKA Monika Olsztyn POL 86K30/30 K / 152 02:00:06

1095 SZKLARSKI Andrzej Elbląg POL 73M40/211 M / 943 02:00:06

1149 PISZEWSKA Renata Iława POL Iława Biega 71K45/17 K / 170 02:01:15

1151 PIETRZNIAK Beata Iława POL Iława Biega 71K45/18 K / 171 02:01:15

1190 JACHACY-MAJEWSKA Justyna Olsztyn POL Skazani Na Sukces 74K40/37 K / 190 02:02:02

1191 LULIŃSKA Bożena Susz POL Rozbiegany Susz 70K45/19 K / 191 02:02:03

1197 1869 KOŁODZIEJ Aleksander Olsztyn POL 88M25/105 M / 1005 02:02:14

1213 GÓRAJ Maciej Iława POL Yolo :) 76M40/228 M / 1018 02:02:33

1295 GÓRAJ Marta Iława POL 77K40/40 K / 225 02:05:15

1319 ROMAŃCZUK-PŁECZKAN Jolanta Olsztyn POL Pani 85K30/49 K / 238 02:06:15

1353 TOMASZEWSKA Joanna Iława POL Biegacze Gorszego Sortu 73K40/45 K / 253 02:07:34

1355 TRZEBIATOWSKI Michał Iława POL Biegacze Gorszego Sortu 75M40/245 M / 1101 02:07:35

1396 PAWLIK Anna Ostróda POL 71K45/28 K / 274 02:09:15

1417 PIK Paulina Bartoszyce POL 96K18/25 K / 283 02:09:59

1422 GĄSIOR Wiesław Susz POL Rozbiegany Susz 50M65/8 M / 1137 02:10:04

1423 BORIS Aneta Elbląg POL El - Aktywni 83K30/55 K / 286 02:10:09

1433 ZIEJA Kasia Olsztyn POL Skazani Na Sukces 81K35/68 K / 291 02:11:25

1521 TOMCZYK Michał Olsztyn POL Urwis Biega 81M35/229 M / 1192 02:15:30

1604 STOŁOWSKA Aurelia Elblag POL Orange Polska 62K55/7 K / 369 02:19:58

1631 MYTYCH Katarzyna Elbląg POL 75K40/70 K / 385 02:21:38

1675 KWACZ Małgorzata Ostróda POL 64K50/19 K / 404 02:26:01

24775028 1725202630864815 3450572549030440817 n

Dystans 10 km Świętych Mikołajów

1 KOWALSKI Marek Żukowo POL Skla Sopot 91M25/1 M / 1 00:33:36

2 KHOMENKO Volodymyr Luck UKR Sk Kovel 96M18/1 M / 2 00:33:38

3 NARTOWSKI Kamil Toruń POL Rwt W Bydgoszczy 84M30/1 M / 3 00:34:04

4 KRAWIECKI Mateusz Lubawa POL Husaria Race Team 89M25/2 M / 4 00:35:01

5 MIKIELSKI Daniel Olsztynek POL 90M25/3 M / 5 00:35:02

6 KOZŁOWSKI Grzegorz POL Asics 87M30/2 M / 6 00:35:47

.............................

10 DRAŻBA Dominik Ełk POL Asics 87M30/3 M / 10 00:36:38

25 GRUDZIŃSKI Arkadiusz Olsztyn POL 85M30/7 M / 25 00:39:53

32 BOROWSKI Robert Nidzica POL Team Kopeć 79M35/3 M / 30 00:39:36

42 IDZIAK Marcin Kurzętnik POL N 79M35/8 M / 39 00:42:31

64 DEMBOWSKI Rafał Susz POL Budowlanka Iława 99M18/6 M / 59 00:45:20

96 GŁUCHOWSKI Jędrzej Elbląg POL 95M18/10 M / 86 00:47:42

108 KACZOROWSKI Robert Olsztyn POL Skazani Na Sukces 97M18/12 M / 97 00:48:42

137 MAŃKA Jarosław Ostróda POL 73M40/17 M / 119 00:49:48

142 GIERASIMCZYK Stanisław Morąg POL Swim Team 59M55/2 M / 123 00:49:55

145 TARASIEWICZ Ireneusz Wójtowo POL 59M55/3 M / 126 00:50:00

147 ZARAŚ Daria Iława POL Budowlanka Iława 99K18/5 K / 21 00:50:02

307 GOŁĘBIEWSKI Jakub Ostróda POL Bezpartyjny 01M15/11 M / 228 00:54:45

308 STĘPNIAK Barbara Susz POL Rozbiegany Susz 75K40/10 K / 80 00:54:45

332 WEBER Magdalena Elbląg POL 81K35/14 K / 89 00:55:06

346 RABCZYŃSKI Rafał Iława POL Tomcolor Iława 77M40/38 M / 255 00:55:23

374 DOLECKA Katarzyna Iława POL Iława Biega 73K40/12 K / 99 00:56:01

386 MIKOŁAJEWSKA Sylwia Ostróda POL 87K30/19 K / 104 00:56:14

399 SZKAMELSKI Paweł Iława POL 85M30/57 M / 291 00:56:28

468 PIOTROWICZ Ksymena Kurzętnik POL 78K35/26 K / 137 00:57:40

501 SZYMAŃSKA Joanna Elbląg POL 74K40/16 K / 153 00:58:16

527 KUCIŃSKI Łukasz Elbląg POL El-aktywni 92M25/59 M / 365 00:58:38

541 ZENTARSKA Anita Iława POL Iława Biega 75K40/23 K / 169 00:58:51

610ZINIEWICZ Izabela Ostróda POL 82K35/44 K / 213 01:00:10

622 CZARNECKA Inga Lidzbark POL 95K18/33 K / 220 01:00:22

626 DORDZIK Małgorzata Elbląg POL 59K55/5 K / 222 01:00:25

647 KOTOWSKA Sylwia Olsztyn POL 84K30/44 K / 235 01:00:44

706 ORZOŁ Katarzyna Elbląg POL 70K45/23 K / 268 01:02:00

737 KOŁODZIEJ Joanna Olsztyn POL 83K30/53 K / 282 01:02:39

775 SZYMKOWIAK Marcin Morąg POL 82M35/90 M / 474 01:03:50

778 KUCZYŃSKA Kinga Mrągowo POL 85K30/60 K / 304 01:03:56

780 HAJDECZKO Elżbieta Łukta POL 77K40/54 K / 306 01:03:57

781 GIERASIMCZYK Krystyna Morąg POL Swim Team 69K45/26 K / 307 01:03:57

787 SOBOLEWSKA Julita Zalewo POL 76K40/55 K / 311 01:04:02

823 MISIEWICZ Katarzyna Elbląg POL 75K40/60 K / 331 01:05:16 .

892 GOŁĘBIEWSKA Beata Ostróda POL Bezpartyjna 73K40/73 K / 381 01:08:53

903 SZKLARSKA Alicja Elbląg POL 76K40/77 K / 389 01:09:49

24177157 1725203264198085 4334724795305583751 n

Dystans 5 km

1 SOBAS Jacek Kędzierzyn Koźle POL / Asics 85M30/1 (M)1 00:16:50

2 BOROŃ Dariusz Kraków POL / Asics 92M25/1 (M)2 00:17:25

3 WOLUSZEWSKI Remigiusz Toruń POL / Alior Bank 85M30/2 (M)3 00:18:57

4 KRYSZEWSKI Piotr Toruń POL / Dukat 94M18/1 (M)4 00:18:59

5 SZCZEPANIAK Cezary Bydgoszcz POL 76M40/1 (M)5 00:20:07

6 NOWICKI Sebastian Oborniki POL / Asics 94M18/2 (M)6 00:20:55

..............................

14 MAŃKA Przemysław Ostróda POL 99M18/4 (M)10 00:23:16

103 LEWANDOWSKA Joanna Lubawa POL 98K18/5 (K)40 00:29:51

169 KRAWIEC Klaudia Ostróda POL 78K35/17 (K)87 00:32:21

190 MAŃKA Lidia Ostróda POL 75K40/17 (K)103 00:32:51

Fot. Mój Toruń

Jak było w Gdyni....

1 KARPIŃSKI JĘDRZEJ GDYNIA 1993 00:37:14

2 PIKUL GRZEGORZ GDAŃSK 1983 00:38:36

3 NEUBAUET GRZEGORZ JUSZKOWO GREGORY RUNNER 1980 00:39:35

4 WESTA MATEUSZ GDYNIA 1987 00:39:59

5 GRUBA PIOTR GDAŃSK LPP TEAM 1983 00:40:08

6 GOŁĘBIOWSKI PIOTR STRASZYN 1975 00:40:40

...............................

12 GRYCZKA WOJCIECH KISIELICE 1997 00:42:18

29 SZARKO MACIEJ ELBLĄG 1977 00:45:28

42 ŁOZAK KINGA GIŻYCKO 1999 00:47:09

104 TUNIEWICZ AGNIESZKA PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 1976 00:51:35

113 TARASIEWICZ RYSZARD BRANIEWO 1953 00:52:09

167 KUNA MAREK PISZ 1990 00:54:29

191 131 GĄSOWSKA AGATA OLSZTYN 1995 00:56:02

192 109 EPPA MATEUSZ OLSZTYN 1994 00:56:02

245 BRZESKA KATARZYNA GIŻYCKO FARMA TEAM 1993 00:58:23

314 CHALECKA JOLANTA BRANIEWO 1977 01:01:11

365 KULKOWSKA ANIA ELBLĄG 1987 01:04:56

385 KOWSZUK KAROLINA OLSZTYN PGS SOFTWARE 1994 01:07:30

388 WECHTEROWICZ PIOTR ELBLĄG ATML WECHTERKI 1977 01:08:08

389 WECHTEROWICZ ANNA ELBLĄG ATML WECHTERKI 1979 01:08:08

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn