V Półmaraton Mikołajkowy XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne 2017 – Grudniowa zaprawa, samo zdrowie

Fot. ilustracja

W niedzielę (10 grudnia) w Mikołajkach odbył się V Półmaraton Mikołajkowy wraz z biegami dziecięcymi i młodzieżowymi oraz Mikołajkową Dyszką. Była to jedna z atrakcji z atrakcji imprezy środowiskowej ,,Mikołajki w Mikołajkach”.Na dwóch dystansach dla dorosłych rywalizowało około pół tysiąca biegaczy. Trasa wiodła ulicami miasta, a następnie bardzo malowniczą drogą szutrową z Mikołajek do Łuknajna i z powrotem.

W półmaratonie zwyciężył Michał Smalec (Ełk) przed Denisem Guzowskim (Trzebielino) i Petrasem Pranckunasem (Litwa). Najszybsza z pań okazała się Loreta Petkeviciene (Litwa), druga była Beata Pokrzywińska-Osior (Wydminy) a trzecia Marta Żabicka (Gołdap). W kategoriach wiekowych półmaratonu zwycięzyli: M0/29: Joanna Sztejna (Gdańsk), K30/39:Emilia Kosacka (Olsztyn), K40/49: Matarzyna Marcinkowska-Cholewa (Ostrołęka), K50/59: Dorota Rypina-Gałązka (Ostrołęka), M0/29: Maciej Wojczys (Gizycko), M30/39: Vasily Nesterov (Amberman), M40/49: Marek Ruciński (Gdynia), M50/59: Henryk Kuciejczyk (Szydłowo). M60+ Zenon Dobrzyń (Giżycko).

Na 10 km wygrał Andrzej Czerwiński (Studzianki), drugi był Marek Dzięgielewski (Otużniewo),a trzeci Jakub Ołowski (Biskupiec), pierwsza z pań wpadła na metę Martyna Konarzewska (Działdowo), za nią finiszowała Beata Bielenica (Wydminy), a następnie Katarzyna Butler (Zalesie). Zwycięzcy kategorii wiekowych to K20/29: Alicja Pietroczuk (Olecko), K30/39: Emilia Wołyniec (Gołda), K40/49: Aneta Wykowska (Ruciane Nida) K50/59: Małgorzata Kulesza (Olsztyn) K60+ Barbara Kosakowska-Szatkowska (Olsztyn), M0/29: Marcin Brynda (Olecko), M30/39: Mariusz Wawtoniuk(Bielsk Podlaski), M40/49: Andrzej Luśnia (Kętrzyn), M50/59: Darek Skoneczny (Olsztyn) M60+: Janusz Kosowski (Olsztyn)

Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, inne pamiątki oraz regionalny posiłek regeneracyjny.

Wyniki

Półmaraton

1 SMALEC MICHAŁ M 1 1981 M 30-39 EŁK 1:15:23

2 GUZOWSKI DENIS M 2 1995 M 0-29 TRZEBIELINO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:19:50

3 PRANCKUNAS PETRAS M 3 1969 M 40-49 VILNIUS, LITWA 1:21:03

4 NESTEROV VASILIY M 4 1981 M 30-39 1 AMBERMAN - 1:21:35

5 PUPEK MARIUSZ M 5 1983 M 30-39 2 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1:23:30

6 JUZONIS EGIDIJUS M 6 1983 M 30-39 3 WILNO NA, PAGAUK! 1:24:09

7 KOT RAFAŁ M 7 1979 M 30-39 4 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:25:27

8 RUCIŃSKI MAREK M 8 1968 M 40-49 1 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1:25:31

9 WOJCZYS MACIEJ M 9 2000 M 0-29 1 GIŻYCKO II LO GIŻYCKO/BBL GIŻYCKO 1:25:48

10 BALTRUSAITIS ZYDRUNAS M 10 1975 M 40-49 2 VILNIUS NA, PAGAUK! 1:26:05

............................................................

11 WOŁCZEK TOMASZ M 11 2000 M 0-29 2 GIŻYCKO II LO GIŻYCKO/BBL GIŻYCKO 1:26:28

13 HETMAN WOJCIECH M 13 1979 M 30-39 5 GIŻYCKO 1:26:36

14 PETKEVICIENE LORETA K 1 1975 K 40-49 VILNIUS PÓŁMARATON 1:29:08

15 WDOWIAK WOJCIECH M 14 1973 M 40-49 4 OLSZTYN WDOWIAK&FRIENDS 1:29:44

16 DUDZIEC MARCIN M 15 1984 M 30-39 6 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:30:08

17 FAMULSKI MARIUSZ M 16 1978 M 30-39 7 GRABOWO ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP PÓŁMARATON 1:30:11

18 NOJMAN RAFAŁ M 17 1984 M 30-39 8 DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI PÓŁMARATON 1:30:14

19 OLSZEWSKI TOMASZ M 18 1991 M 0-29 3 JEZIORANY 1:30:27

21 ZBRZEŹNY CEZARY M 20 1981 M 30-39 10 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:31:20

22 DOBRZYN ZENON M 21 1957 M 60 i więcej 1 GIŻYCKO 1:31:23

25 HEARNE DAVID M 24 1985 M 30-39 11 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:32:13

26 KIERNOZEK TOMASZ M 25 1984 M 30-39 12 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:32:13

29 NADULSKI JACEK M 28 1979 M 30-39 13 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1:33:23

30 VAN KOOP MARK M 29 1992 M 0-29 5 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:34:03

31 POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA K 2 1986 K 30-39 WYDMINY HUMMEL TEAM 1:34:08

32 LENHERR DAN M 30 1980 M 30-39 14 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:34:26

35 SZCZEPANEK PIOTR M 33 1969 M 40-49 7 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:35:32

39 SOBORSKI GRZEGORZ M 37 1984 M 30-39 16 WEGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERI 1:36:52

40 MOUNIER FREDERIC M 38 1972 M 40-49 10 OLSZTYN 1:37:13

42 HAŁUN ŁUKASZ M 40 1988 M 0-29 6 GÓROWO IŁAWECKIE 1:37:32

43 KIEWISZ ADAM M 41 1980 M 30-39 17 GIETRZWAŁD SĄ WOLNIEJSI 1:37:35

45 PAŁAT PAWEŁ M 43 1986 M 30-39 18 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII - WĘGORZEWO 1:38:13

46 FAVEEUW DAVID M 44 1973 M 40-49 13 OLSZTYN 1:38:28

47 MITKOWSKI DANIEL M 45 1975 M 40-49 14 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1:38:29

49 KOTOWSKI MAREK M 47 1983 M 30-39 19 OLSZTYN 1:38:45

50 CHRISTIEN GRANT M 48 1993 M 0-29 8 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:38:51

52 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 50 1974 M 40-49 15 WĘGORZEWO PÓŁMARATON 1:39:10

53 BRZEZIŃSKI MARIUSZ M 51 1983 M 30-39 21 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1:39:17

56 KUPREWICZ KRZYSZTOF M 54 1982 M 30-39 23 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO 1:39:42

57 KAPTEINA ROBERT M 55 1973 M 40-49 17 GRONOWO GÓRNE 1:39:44

58 ŻABICKA MARTA K 3 1981 K 30-39 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1:39:56

61 NESTOROWICZ MAREK M 57 1971 M 40-49 18 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN 1:40:11

62 KUCZKOWSKI RYSZARD M 58 1966 M 50-59 4 KIEŹLINY 1:40:19

63 SOLIWODA JACEK M 59 1974 M 40-49 19 KĘTRZYN 1:40:25

64 SZAŁACHOWSKI WOJCIECH M 60 2000 M 0-29 9 MRĄGOWO MSR MRĄGOWO 1:40:30

65 GAŁĘZA MARCIN M 61 1980 M 30-39 25 OLSZTYN 1:40:34

66 BREWER BEN M 62 1982 M 30-39 26 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:40:49

67 DUNLEAVY CRAIG M 63 1988 M 0-29 10 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:40:59

68 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ M 64 1974 M 40-49 20 OLSZTYN 1:41:07

69 HODSON LUKE M 65 1991 M 0-29 11 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:41:08

70 KOSACKA EMILIA K 5 1982 K 30-39 1 OLSZTYN 1:41:12

74 GHEORGHIOIU FLORIN M 69 1981 M 30-39 27 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:41:57

75 TKACZ DARIUSZ M 70 1973 M 40-49 24 OLSZTYN RUŚKI TEAM 1:42:01

76 CHODARA ROMAN M 71 1954 M 60 i więcej 2 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1:42:06

78 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 73 1976 M 40-49 26 WĘGORZEWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 1:42:32

79 RYMSZEWICZ TOMASZ M 74 1980 M 30-39 28 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO 1:42:45

80 ALLFORD RICHARD M 75 1980 M 30-39 29 BEMOWO PISKIE EFP NATO 1:42:52

81 PIOTROWSKI WOJCIECH M 76 1980 M 30-39 30 ORNETA 1:43:20

82 JURKIEWICZ PAWEŁ M 77 1978 M 30-39 31 OLSZTYN 1:43:21

83 BIERNACKI JANUSZ M 78 1979 M 30-39 32 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1:43:38

84 LASZCZAK JERZY M 79 1961 M 50-59 5 OLSZTYN 1:44:00

87 MOUNIER ANNA K 7 1979 K 30-39 2 OLSZTYN 1:44:12

88 NIEŚCIÓR JAN M 81 1968 M 40-49 28 STĘKINY 1:44:46

89 MAJEWSKA SYLWIA K 8 1978 K 30-39 3 WAŁY KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:45:01

91 JAWORSKI ROBERT M 83 1973 M 40-49 30 WAŁPUSZ SPZOI NR 2 SZCZYTNO 1:45:11

92 MAMIŃSKI ARKADIUSZ M 84 1983 M 30-39 33 SZCZYTNO 1:45:13

93 JAROSZ JAROSŁAW M 85 1957 M 60 i więcej 3 BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1:45:16

94 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M 86 1976 M 40-49 31 OLSZTYN CTMIR SPASZEWSKI 1:45:23

95 BARANOWSKI GRZEGORZ M 87 1974 M 40-49 32 NIDZICA NIDZICA BIEGA 1:45:26

96 ZDUNEK JÓZEF M 88 1964 M 50-59 6 SZCZYTNO KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO 1:45:27

98 WEJKUĆ GRZEGORZ M 90 1978 M 30-39 34 MRĄGOWO 1:45:55

99 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M 91 1976 M 40-49 33 OLSZTYN - 1:46:07

100 ŁUNIO PIOTR M 92 1975 M 40-49 34 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY" 1:46:23

Pełne wyniki

https://elektronicznezapisy.pl/download/f3g783m3d0h051w5e1x2k9l165k576n9/open.html

miko w miko 19 kopiowanie 1024x680

Dystans 10 km

1 CZERWIŃSKI ANDRZEJ M 1 1972 M 40-49 STUDZIANKI 0:34:45

2 DZIĘGIELEWSKI MAREK M 2 1962 M 50-59 OTUŹNIEWO - 0:34:50

3 OŁOWSKI JAKUB M 3 1984 M 30-39 BISKUPIEC TRI NEGU/AGROBROS.COM /NAJMOWICZ TRIATHLON 0:34:56

4 LUŚNIA ANDRZEJ M 4 1976 M 40-49 1 KĘTRZYN CENTRUM SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ KĘTRZYN 0:35:03

5 BRYNDA MARCIN M 5 1988 M 0-29 1 OLECKO OLECKO BIEGA 0:35:15

6 SZYDLIK ADAM M 6 1976 M 40-49 2 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 0:36:05

7 KOWALKOWSKI PAWEŁ M 7 1989 M 0-29 2 FIJEWO MTBEST.PL/CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 0:36:11

8 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ M 8 1977 M 40-49 3 SUWAŁKI TEDE AUTO CZĘŚCI SUWAŁKI 0:36:12

9 LIŚKIEWICZ ROMAN M 9 1969 M 40-49 4 KĘTRZYN WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 0:36:21

10 WOWTONIUK MARIUSZ M 10 1978 M 30-39 1 BIELSK PODLASKI TIM MAŁEGO 0:36:39

......................................................

11 WITKOWSKI PIOTR M 11 1978 M 30-39 2 KĘTRZYN CENTRUM SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ KĘTRZYN 0:37:04

12 WRONOWSKI ALBERT M 12 1999 M 0-29 3 BANIE MAZURSKIE LA OSIR GOŁDAP 0:37:23

14 AMBROZIAK MARCIN M 14 1985 M 30-39 3 RYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0:37:32

15 POREDA KONRAD M 15 1999 M 0-29 4 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP 0:37:59

16 BĄK PAWEŁ M 16 1977 M 40-49 6 SĘPOPOL 0:38:00

17 KURDYNOWSKI SZYMON M 17 1981 M 30-39 4 ZALESIE SPORT MASTER ROWERY 10km 0:38:10

19 KONARZEWSKA MARTYNA K 1 1991 K 0-29 DZIAŁDOWO 0:38:41

20 KASPERSKI ARKADIUSZ\ M 19 1970 M 40-49 7 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEP BIEGOWY .COM 0:38:43

21 KAMIŃSKI ANDRZEJ M 20 1976 M 40-49 8 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/ SKLEP BIEGOWY.COM 0:38:44

22 SKONECZNY DAREK M 21 1962 M 50-59 1 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 0:38:48

23 ŁANIEWSKI PIOTR M 22 1974 M 40-49 9 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWĄ ENDORFINY 0:38:54

25 PROKOPIUK PRZEMYSŁAW M 24 1985 M 30-39 6 OSTRÓDA AKM OLSZTYN / SKLEP BIEGOWY.COM 0:39:14

26 BRYŁA ARTUR M 25 1971 M 40-49 10 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0:39:31

27 SZEWCZYK RAFAŁ M 26 1974 M 40-49 11 OLSZTYN URWIS BIEGA 0:39:47

28 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M 27 1981 M 30-39 7 OLSZTYN AKM OLSZTYN/ SKLEP BIEGOWY.COM 0:40:13

31 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M 30 1974 M 40-49 12 JONKOWO MŁYNAGO 0:40:34

33 ZUBRYCKI ŁUKASZ M 32 1985 M 30-39 8 WĘGORZEWO WINDSURFING TEAM WĘGORZEWO 0:40:51

34 JAROSZ WOJCIECH M 33 1975 M 40-49 13 KĘTRZYN - 0:40:56

35 GRIFFIN JESSIE M 34 1976 M 40-49 14 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:41:04

36 ŁOŻYŃSKI PIOTR M 35 1963 M 50-59 2 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 0:41:11

37 JAKACKI SYLWESTER M 36 1984 M 30-39 9 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ''ENDORFINY" 0:41:18

38 JANECKI KRZYSZOF M 37 1978 M 30-39 10 PIENIEZNO 0:41:27

39 BUDNIK SŁAWOMIR M 38 1973 M 40-49 15 GOŁDAP JW 4808 GOŁDAP 0:41:31

40 PRICE DAN M 39 1987 M 30-39 11 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:41:32

41 FIGAT MIROSŁAW M 40 1958 M 50-59 3 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY" 0:41:33

42 PASSINGHAM TOM M 41 1991 M 0-29 9 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:41:39

43 MILEWSKI RAFAŁ M 42 1989 M 0-29 10 ORZYSZ 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ 0:41:47

45 ZALEWSKI WIESŁAW M 44 1963 M 50-59 4 MRĄGOWO 0:42:02

46 ROŻEK GERARD M 45 1976 M 40-49 16 OLECKO OLECKO BIEGA 0:42:02

47 CIBOREK PATRYK M 46 1998 M 0-29 12 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA 0:42:11

48 MADRIGAL OSCAR M 47 1994 M 0-29 13 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:42:22

49 NEWMAN GARY M 48 1987 M 30-39 12 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:42:26

50 BIELENICA BEATA K 2 1982 K 30-39 WYDMINY BBL WYDMINY 10:42:31

51 VATAMANU HORI M 49 1981 M 30-39 13 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:42:40

53 NOWAK JERZY M 50 1964 M 50-59 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0:42:48

54 KOSOWSKI JANUSZ M 51 1952 M 60 i więcej 1 OLSZTYN AKM OLSZTYN SKLEP BIEGOWY. COM 0:42:53

55 ZARĘBSKI MARCIN M 52 1982 M 30-39 14 OLSZTYN AKM OLSZTYN 0:43:17

56 DABROWSKI MARCIN M 53 1977 M 40-49 17 OLSZTYN AKM OLSZTYN 0:43:24

57 PIETRUCZUK ALICJA K 4 2000 K 0-29 1 OLECKO OLECKO BIEGA 0:43:26

58 WOBOLEWICZ WOJCIECH M 54 1968 M 40-49 18 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 0:43:29

59 BUJNOWSKI ADRIAN M 55 1996 M 0-29 14 GIŻYCKO - 0:43:31

61 TRUSZCZYŃSKI GRZEGORZ M 57 1974 M 40-49 19 OLECKO OLECKO BIEGA 0:44:34

62 CHMIEL REMIGIUSZ M 58 1977 M 40-49 20 GOŁDAP 0:44:36

63 TORRES REINALDO M 59 1995 M 0-29 15 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:44:40

64 OBRĘBSKI KAROL M 60 1993 M 0-29 16 OLSZTYN DOREN 0:44:48

66 DJASSA JOSEPH M 62 1991 M 0-29 17 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:45:14 13,26 [km/h]

68 KOTOWSKI DARIUSZ M 64 1967 M 50-59 7 OLSZYNY 0:45:14

69 WOŁYNIEC EMILIA K 5 1983 K 30-39 1 GOŁDAP NAJMOWICZ TRIATHLON / ROWERY SPORTOWY.PL 0:45:20

72 PUCZEL ROBERT M 66 1976 M 40-49 23 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 0:45:43

73 TARAASEWICZ JAN M 67 1957 M 60 i więcej 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY 0:45:56

74 KULAS PIOTR M 68 1974 M 40-49 24 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0:45:57

75 LELMACHER JUSTYNA K 7 1995 K 0-29 2 EŁK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 0:46:00

76 ANDRIES BOGDAN M 69 1990 M 0-29 18 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:46:02

77 KUJAWA PAWEŁ M 70 1983 M 30-39 15 BISKUPIEC 0:46:03

79 SZCZEPANIAK PIOTR M 72 1968 M 40-49 25 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 0:46:07

80 SAWICKI ŁUKASZ M 73 1989 M 0-29 20 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 0:46:16

81 LIPIŃSKI MICHAŁ M 74 1989 M 0-29 21 PISZ 0:46:19

82 WYKOWSKA ANETA K 8 1977 K 40-49 1 RUCIANE-NIDA RUN RUCIANE-NIDA 0:46:22

83TERCJAK MAŁGORZATA K 9 1999 K 0-29 3 MIKOŁAJKI 0:46:23

84 KŁOS JAN M 75 1964 M 50-59 9 OLSZTYN URWIS BIEGA 0:46:25

85 FRINCU ADRIAN M 76 1973 M 40-49 26 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:46:36

86 WITKOWSKA AGNIESZKA K 10 1978 K 30-39 3 KĘTRZYN CENTRUM SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ KĘTRZYN 0:46:41

87 KING NIEMEN M 77 1992 M 0-29 22 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:47:11

88 WINCKIEWICZ DOMINIK M 78 1981 M 30-39 16 LIDZBARK WARMIŃSKI MOTO-KLUB LIDZBARK WARM. 0:47:13

89 SZCZEBIOT MARTA K 11 1989 K 0-29 4 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 0:47:14

90 KOZIEŁŁO ANNA K 12 1993 K 0-29 5 LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 10:47:19

91 KULESZKA ANNA K 13 1989 K 0-29 6 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO 0:47:25

92 LELMACHER ANDRZEJ M 79 1969 M 40-49 27 EŁK 0:47:29

93 KOSIN MARCIN M 80 1983 M 30-39 17 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 0:47:32

95 KOWNACKI TOMASZ M 81 1978 M 30-39 18 OLECKO OLECKO BIEGA 0:47:45

96 SILVA CHRISTOPER M 82 1994 M 0-29 23 BEMOWO PISKIE EFP NATO 0:47:48

97TERCJAK ZOFIA K 15 1999 K 0-29 7 MIKOŁAJKI 0:47:51

98 SŁAWECKI JERZY M 83 1953 M 60 i więcej 3 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 0:47:58

99 ADAMSKI JACEK M 84 1975 M 40-49 28 GIŻYCKO 0:48:03

100 DASZUTA KAROLINA K 16 1988 K 0-29 8 JAROTY BRBK- BIEGLI W PODATKACH 0:48:17

Pełne wyniki

https://elektronicznezapisy.pl/download/e1a473z740o0c1x501m2l961q6j6d332/open.html

w2

W trakcie imprezy odbył się ,, Bieg dla Zosi”, podczas którego zbierano będą środki pieniężne (m.in. część wpisowego) na leczenie i rehabilitację Zosi Michaluk- sześcioletniej dziewczynki sparaliżowanej od pasa w dół w wyniku przepukliny rdzeniowej

http://fundacjazosi.blog.onet.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn