XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych (1) 2017/2018 – W premierze Adam Serocki w dziesiątce

Fot. zantyr sztum facebook

W sobotę (16 grudnia) odbyła się pierwsza w nowym sezonie impreza z cyklu XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych. Rywalizowano na dystansach 9.2 km (dorośli) i 4.6 km (młodzież). Z zawodników województwa warmińsko-mazurskiego w biegu długim dziesiąte miejsce w open zajął Adam Serocki (Elbląg), Trzynasty był Krzysztof Prochna (Fombork).

Nasi reprezentanci stawali na podium w kategoriach. Adam Serocki – trzeci w 40/49, Włodzimierz Karoliński (Susz) – pierwszy w 60/69, Bożena Znarowska (Elbląg) – pierwsza w 50/59 i Jan Leśniewsk (Elbląg)– trzeci w 70/79.

W biegu młodzieżowym drugi na metę wpadł Grzegorz Zahorski z Braniewa – również drugi w kat. 18/19. Maja Dalidowicz (Elbląg) czwarta wśród dziewcząt zajęła trzecie miejsce w kat. 16/17, Agnieszka Kapusto z Braniewa była druga w kat. 18/19, a Patrycja Radzikowski (Elbląg) trzecia w kat. 14/15

W wyścigu z psem wystartowała Agnieszka Mańka z Morąga zajmując czwarte miejsce

Dystans 9.2 km

1 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 1992 M 20-29 1 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 0:28:20

2 JOST ZBIGNIEW M 2 1996 M 20-29 2 KWIDZYN 0:29:09

3 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 3 1993 M 20-29 3 POSTOLIN PACKMAN TEAM GMINA 0:29:34

4 MAZERSKI BARTOSZ M 4 1976 M 40-49 1 SZTUM GMINA 0:29:48

5 DERDOWSKI MICHAŁ M 5 1993 M 20-29 4 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 0:30:58

6 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 6 1988 M 30-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA 0:32:34

.........................

10 SEROCKI ADAM M 10 1973 M 40-49 3 ELBLAG ACTIVE MALBORK 0:33:34

13 PROCHNA KRZYSZTOF M 13 1972 M 40-49 5 FROMBORK ACTIVE MALBORK 0:33:56

44 KOŁECKI MICHAŁ M 42 1995 M 20-29 12 IŁAWA TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ 0:37:33

46 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 44 1972 M 40-49 12 ELBLĄG ECM EL-HURT 0:37:37

55 KAROLIŃSKI WŁODZIMIERZ M 52 1955 M 60-69 1 BRANIEWO RIMTIMTEAM 0:38:35

64 SULIŃSKI DAREK SULIŃSKI M 61 1981 M 30-39 24 SUSZ 0:39:16

77 LEŚNIAK DANIEL M 73 1976 M 40-49 23 ELBLĄG LEŚNIAK 0:39:45

82 ZALEWSKI DANIEL M 78 1997 M 20-29 16 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:40:16

89 INGIELEWICZ MAGDA K 6 1986 K 30-39 4 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 0:40:34

92 JURKIEWICZ SŁAWEK M 86 1980 M 30-39 30 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ JURKIEWICZ 0:40:47

117 KOT MAGDALENA K 9 1983 K 30-39 5 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 0:42:52

123 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 113 1980 M 30-39 38 ELBLĄG 0:43:04

125 ZNAROWSKA BOŻENA K 11 1963 K 50-59 1 ELBLAG ACTIVE MALBORK 0:43:11

135 JASZCZUK PIOTR M 123 1996 M 20-29 24 BRANIEWO KU AZS WAT 0:43:44

141 BOGUT DARIUSZ M 129 1988 M 30-39 45 ELBLĄG 0:44:04

147 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 134 1955 M 60-69 6 ELBLĄG PSP ELBLĄG 0:44:28

170 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 16 1984 K 30-39 10 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 0:46:01

172 MATCZUK AGNIESZKA K 17 1976 K 40-49 5 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 0:46:02

182 MILAS MARIUSZ M 162 1957 M 60-69 10 SUSZ ROZBEGANY SUSZ 0:46:38

190 LEŚNIEWSKI JAN M 169 1948 M 70-79 3 ELBLĄG EL-AKTYWNI 0:47:14

193 KOŁECKI ADAM M 172 1968 M 50-59 26 IŁAWA 0:47:32

201 LEWKO MICHAŁ M 180 1986 M 30-39 54 BRANIEWO 0:47:52

236 MICHAŁOWSKA ANNA K 38 1974 K 40-49 9 BRANIEWO 0:50:57

268 LEŚNIAK ANNA K 60 1977 K 40-49 18 ELBLĄG LEŚNIAK 0:57:31

Dystans 4.6 km

1 KLEIN OSKAR M 1 2000 M 18-19 1 SKÓRCZ LLKS SKÓRCZ 0:15:02

2 ZAHORSKI GRZEGORZ M 2 1999 M 18-19 2 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 0:15:25

3 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 3 2000 M 18-19 3 MIŁOBĄDZ MKS SAMBOR TCZEW 0:15:51

4 DĄBROWSKI STANISŁAW M 4 1999 M 18-19 4 LASKOWICE 0:16:38

5 WRÓBEL MICHAŁ M 5 2000 M 18-19 5 SZTUM LO SZTUM 0:17:29

6 LEWALSKI KACPER M 6 2003 M 14-15 1 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 0:17:38

.................................

8 SKUBISZEWSKI MATEUSZ M 8 2003 M 14-15 2 BRANIEWO ZATOKA 0:18:05

22 DALIDOWICZ MAJA K 4 2002 K 16-17 3 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 0:19:54

24 GARBOWSKA ANIELA K 5 2001 K 16-17 4 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 0:20:00

28 KAPUSTO AGNIESZKA K 9 2000 K 18-19 2 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 0:20:36

30 STEFANOWICZ INEZ M 20 2003 M 14-15 7 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 0:20:57

31 RADZIKOWSKA PATRYCJA K 11 2003 K 14-15 3 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 0:20:57

32 SZOPIŃSKA ADRIANNA K 12 2001 K 16-17 6 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 0:21:00

34 JASZCZUK MARTA K 13 2003 K 14-15 4 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 0:23:11

36 SMAL DAGMARA K 14 2003 K 14-15 5 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 0:23:45

Canicross

1 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 1 1983 M 0 i więcej 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW CANICROSS 0:16:29

2 JANCZAK SŁAWOMIR M 2 1983 M 0 i więcej 2 PSZCZÓŁKI DREAM TRI TEAM CANICROSS 0:17:15

3 MORUS TOMEK M 3 1974 M 0 i więcej 3 DUBIEL AROW CANICROSS 0:18:21

.......................

9 MAŃKA AGNIESZKA K 4 1990 K 0 i więce j4 MORĄG CANICROSS 0:24:17

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn