Ełcka Zmarzlina 2018 – Meta daleko za horyzontem

For. MOSiR Ełk (ilustracja)

W miniony weekend (5/7 stycznia) odbył się "Ełcki Maraton Pieszy na Orientację -Ełcka Zmarzlina". To tradycyjna impreza o charakterze rekreacyjno – turystycznym. Uczestnicy mieli do wyboru trzy dystanse: 100, 50 i 15 km. Przy każdym z nich obowiązywał limit czasowy odpowiednio: 24-godziny, km 12 – godzin, 6 godzin. Zainteresowanie było ogromne.

W sumie wystartowało ponad 400 śmiałków, którzy zgodnie z surowym regulaminem (omijanie akwenów) przemierzali dzikie tereny. Wielu systematycznie uprawia ten rodzaj sportu, ale było wielu, który chcieli zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Dużą część uczestników stanowili mieszkańcy Warmii i mazur, najwięcej było osób z Ełku.

Czołowe lokaty zajmowali jednak specjaliści, którzy przybyli z różnych stron Polski. Na królewskim dystansie 100 km zwyciężyli: Michał Jędroszkowiak (Książ Wielkopolski) i Katarzyna Sochacka (Rokietnica) Druga w klasyfikacji pań była Dorota Milczarek (Lidzbark Warmiński). Trzecie miejsce zajęła Julita Piwońska (Ełk). Z zawodników Warmii i Mazur najwyższa 11 pozycje wywalczył Michał Zakrzewski z Olsztyna.

Na dystansie 50 km zwyciężył Jan Lenczowski (Sulejówek). Siódmy był Norbert Marczuk (Kowale Oleckie), natomiast czwarta wśród kobiet Sylwia Prądzyńska (Ełk).Na 15 km triumfował Karol Kwiatkowski (Suwałki). Szóste miejsce zajął Jacek Chomiczewski (Gołdap). Z pań trzecia na mecie była Marzena Łaskowska (Olecko)

O klasyfikacji uczestnika w pierwszej kolejności decydowała suma tzw. punktów przeliczeniowych uzyskanych na trasie przez uczestnika za potwierdzenie PK (punkty przeliczeniowe dla poszczególnych PK), w drugiej kolejności liczba znalezionych i potwierdzonych PK, a w trzeciej decydował czas przybycia na metę uczestnika.

Wyniki

Dystans 100 km

1. JĘDROSZKOWIAK Michał Książ Wielkopolski inov-8 70 13:27:21,10 M/1.

2. HIPPNER Marcin Gdańsk Kosmate pały Gandalfa 70 15:41:01,02 M/2.

3. JAŚKIEWICZ Piotr Kraków Lunatycy 70 16:34:09,10 M/3.

3. DEFECIŃSKI Radosław Tuszyn Lunatycy 70 16:34:09,10 M/3.

5. WITCZAK Przemysław Warszawa Dreamtime Trails 70 17:32:30,53 M/5.

6. KORPULA Grzegorz Piekoszów terytorialni.pl 70 18:36:23,13 M/6.

....................................

11. ZAKRZEWSKI Michał Olsztyn Degustatorzy 70 20:54:57,19 M/11.

12. RUDOWICZ Piotr Olsztyn Orient Olsztyn 70 20:55:00,25 M/12.

13. SOCHACKA Katarzyna Rokietnica   70 20:57:53,00 K/1.

14. MILCZAREK Dorota Lidzbark Warmiński Wiewiórka w lesie 70 22:20:47,87 K/2.

15. NANKIEWICZ Krzysztof Olsztyn Wasted Years 70 22:20:51,97 M/13.

16. DUCHNOWSKI Łukasz Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 70 22:50:01,35 M/14.

17. ANDRUKIEWICZ Tomasz Ełk EŁk Force One 70 22:50:01,75 M/15.

18. WŁODARCZYK Mirosław Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 70 22:50:03,24 M/16.

19. KISZŁA Wojciech Wydminy 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 70 22:50:06,39 M/17.

20. WIĘCKO Jacek Talusy 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 70 22:50:08,29 M/18.

21. KASJAN Maciej Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 70 22:50:14,47 M/19

28. JABŁOŃSKI Krzysztof Olsztyn Odciski i Pęcherze 54 21:05:23,83 M/26.

29. KRACIUK Piotr Olsztyn Odciski i Pęcherze 54 21:05:27,85 M/27.

30. BOWSZYS Maciej Dorotowo Odciski i Pęcherze 54 21:05:30,90 M/28.

38. OLEKSIAK Włodzimierz Olsztyn Idę Prosto 35 15:18:57,08 M/36.

39. RÓZIECKI Przemek Olsztyn Odciski i Pęcherze 35 15:40:38,10 M/37.

40. AUGUSTYNOWICZ Piotr Ełk Polska Organizacja Wojskowa 35 17:17:30,35 M/38.

41. SAWICKI Jerzy Ełk   35 18:32:27,65 M/39.

43. KONOPCZYŃSKI Marcin Lenarty   34 15:53:54,35 M/41.

44. KOC Tomasz Ełk - 34 16:49:19,68 M/42.

45. KOBYLIŃSKI Rafał Ełk   34 16:49:19,72 M/43.

46. PIWOŃSKA Julita Ełk   34 16:49:19,72 K/3.

47. KOSIOREK Sebastian Ełk UKS MOS Ełk 34 16:49:19,85 M/44.

48. OŻAŃSKI Tomasz Wilkasy   33 18:34:29,76 M/45.

50. JADESZKO Michał Szczytno Warmińsko-Mazurskie Dziki 33 20:10:07,90 M/47.

51. MICHALAK Natalia Szczytno Warmińsko-Mazurskie Dziki 33 20:10:14,27 K/4.

55. PRZERWA-TETMAJER Ksawery Mrągowo Charty Puszczy Piskiej 31 15:44:38,80 M/51.

69. JAGIEŁŁO Paweł Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana 7 11:38:34,10 M/63.

70. RYNKIEWICZ Jędrzej Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 7 11:38:35,10 M/64

dsc 0058

Dystans 50 km

1. LENCZOWSKI Jan Sulejówek team360stopni 36 5:27:06,71 M/1.

2. KWITOWSKI Piotr Warszawa Mazurskie Tropy 36 5:35:27,28 M/2.

3. GRABSKI Patryk Warszawa Polarnyj 36 6:03:32,80 M/3.

4. KARGOL Marcin Otwock Smashing pĄpkins / NBR Team 36 6:05:58,22 M/4.

5. KOMOROWSKI Mateusz Warszawa   36 6:13:31,09 M/5.

6. SEJBUK Anna Siedlce Zjebas 36 6:44:11,52 K/1.

......................

7. MARCZUK Norbert Kowale Oleckie JW 4808 Gołdap 36 6:59:07,10 M/6.

8. FAMULSKI Mariusz Grabowo JW 4808 Gołdap 36 6:59:07,11 M/7.

9. ŚWIĘTOŃ Krzysztof Gołdap 15 Pułk Przeciwlotniczy 36 7:01:01,06 M/8.

12. JASZKOWSKI Tomasz Ełk   36 7:12:57,45 M/10.

13. WSZEBOROWSKI Dariusz Ełk Arkadia Team Ełk 36 7:16:11,16 M/11.

14. BOBROWSKI Jan Ełk   36 7:16:11,89 M/12.

16. MIEZIANKO Krzysztof Ełk   36 7:17:33,43 M/14.

19. JUSZKIEWICZ Zbigniew Ełk   36 7:38:13,68 M/16.

20. KORABIEWSKI Mikołaj Ełk Iron Brothers Centrum Kettlebell Białystok 36 7:38:56,87 M/17.

21. KACZKIEŁO Maciej Ełk   36 7:44:36,83 M/18.

28. PRĄDZYŃSKA Sylwia Ełk   36 8:15:04,12 K/4.

29. PRĄDZYŃSKI Jarosław Ełk   36 8:15:04,48 M/25.

41. ALICKI Marcin Pisz   36 9:03:45,26 M/37.

43. ALICKA Katarzyna Pisz   36 9:03:55,45 K/5.

45. SZUMIŁO Michał Ełk LYSY 666 TEAM 36 9:16:15,28 M/40.

46. NIKONOWICZ Ewa Lipowo 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 36 9:17:09,98 K/6.

49. GRALA Jakub Giżycko   36 9:17:19,84 M/42.

50. NAGOLSKA Monika Ełk Imperium Siły 36 9:17:36,02 K/8.

51. GŁUCHOWSKA Małgorzata Siedliska - Ełk   36 9:17:37,10 K/9.

52. MACIEJEWSKI Krzysztof Ełk   36 9:17:38,15 M/43.

54. PIPIRO Piotr Ełk Imperium Siły 36 9:17:39,36 M/45.

55. PAWLUCZUK Tomasz Ełk   36 9:17:40,39 M/46.

56. PEŁSZYŃSKI Mariusz EŁk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 36 9:17:40,41 M/47.

57. GRYŻEWSKI Maciej Ełk Wiking 36 9:17:43,18 M/48.

64. DALIGA Władysław Jeziorany   36 9:22:49,60 M/54.

66. BOLDA Patrycja Olsztyn   36 9:22:53,27 K/12.

67. KUNDA Artur Ełk   36 9:23:52,86 M/55.

68. SOWA Piotr Węgorzewo   36 9:24:06,04 M/56.

69. LIMBERGER Katarzyna Ełk Serduszko Team Ełk 36 9:30:01,17 K/13.

70. LIMBERGER Janusz Ełk Serduszko Team Ełk 36 9:30:02,18 M/57.

81. MAŁOLEPSZY Michał Ełk Ełkstremalni 36 9:51:44,68 M/65.

82. RAMOTOWSKI Mariusz Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 36 9:59:44,85 M/66.

83. DORF Paweł Ełk Stowarzyszenie Przystań-Szeligi-Buczki 36 10:12:26,33 M/67.

84. CICHOCKA Monika Ełk Stowarzyszenie Przystań-Szeligi-Buczki 36 10:12:28,65 K/17.

86. ŻYŹNIEWSKI Cezary Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 36 10:13:50,48 M/69.

87. SKÓRKA Robert Kętrzyn Leszcze Kętrzyn 36 10:13:51,00 M/70.

93. RUDZIŃSKI Maciej Ełk   36 10:22:54,30 M/74.

94. BĄCZEK Patrycja Gołdap JW 4808 36 10:27:42,19 K/20.

95. ŻYNDA Jakub Gołdap JW 4808 36 10:27:43,12 M/75.

96. KEMICER Monika Ełk Ełk Force One 36 10:37:06,69 K/21.

97. KEMICER Nikodem Ełk Ełk Force One 36 10:42:01,23 M/76.

98. JURKOWSKI Michał Olsztyn   36 10:46:19,43 M/77.

99. BERNAT Sławomir Olsztyn   36 10:46:22,39 M/78.

100. OSEŁKOWSKI Krzysztof Olsztyn Bartąg biega 36 10:46:23,37 M/79.

101. GRZEGORCZYK Aneta Ełk   36 10:47:27,38 K/22.

102. ŚWIDERSKA Anna Ełk   36 10:47:28,79 K/23.

103. GRZEGORZYK Daniel Ełk   36 10:47:30,72 M/80.

117. CHODKIEWICZ Bartosz Olecko   36 11:07:43,44 M/94.

118. SENDA Karol Ełk   36 11:33:49,26 M/95.

119. SIECZKOWSKA Ewa Gołdap JW 4808 36 11:37:31,97 K/24.

120. SIECZKOWSKA Agata Gołdap Dzieci Kukurydzy 36 11:37:32,78 K/25.

121. SZYMKIEWICZ Daniel Ełk JW 4808 Gołdap 36 11:37:38,46 M/96.

122. CENIUK Sylwester Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 36 11:42:45,94 M/97.

123. GÓRNICKI Marek Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 36 11:42:51,09 M/98.

124. DZIKA Natalia Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 36 11:42:51,56 K/26.

129. ZAWADA Bartłomiej Kętrzyn   36 11:49:09,19 M/101.

130. ZEJMO Marta Giżycko   36 11:49:15,76 K/29.

131. KAKAREKO Klaudia Giżycko   36 11:49:16,08 K/30.

132. LEMPE Małgorzata Ełk Effect 36 11:54:23,53 K/31.

133. LEMPE Artur Ełk Effect 36 11:55:13,83 M/102.

139. PIWOŃSKI Maciej Ełk   36 12:54:10,80 M/107.

140. OPOŃSKI Artur Ełk   36 12:54:11,66 M/108.

142. BIEŃK PIEŃKOSZ Agata Ełk Paka Pieńków 36 12:54:15,12 K/34.

143. DOWGIEWICZ Anna Ełk 15 Brygada Zmechanizowana 36 12:54:15,83 K/35.

144. PRAWDZIK Renata Ełk   36 12:54:16,53 K/36.

146. KUKLIŃSKA Aleksandra Ełk Poż-Serwis 36 12:54:21,55 K/37.

147. KUKLIŃSKI Piotr Ełk Poż-Serwis 36 12:54:23,17 M/110.

148. PIEŃKOSZ Paweł Ełk Paka Pieńków 36 12:54:29,31 M/111.

149. GORCZYCA Roman Ełk Running Tortoise 33 9:41:45,33 M/112.

150. KOCHANOWSKA Marta Ełk   33 11:25:36,01 K/38.

151. MATYS Michał Ełk   33 11:25:41,69 M/113.

152. KOSSAK Wojciech Ełk   33 11:32:56,82 M/114.

153. KARPIK Michał Ełk   33 11:32:59,81 M/115.

154. WINKLER Cezary Ełk   33 11:33:04,37 M/116.

155. ZANIEWSKI Karol Olecko Olecko Biega 33 11:33:06,69 M/117.

157. CHLIPALSKI Ernest Ełk Riders of apocalyps 33 11:34:43,82 M/119.

158. WALENDZIK Emil Ełk   33 11:34:57,84 M/120.

162. NIEDŹWIECKI Paweł Ełk   31 11:35:04,20 M/124.

163. PAWLIK Grzegorz Ełk   30 10:44:45,21 M/125.

164. GORZOCH Wojciech Ełk   30 10:44:46,99 M/126.

165. SOWINSKI Sebastian Ełk N7 30 10:44:50,74 M/127.

166. DĄBROWSKI Mateusz Ełk   30 10:44:55,54 M/128.

167. TOPOLSKI Daniel Ełk   30 10:44:55,78 M/129.

168. FORNALSKI Artur Gołdap Dzieci Kukurydzy 30 10:45:03,05 M/130.

.171. MIKOŁAJCZYK Wojciech Ełk   30 11:45:40,49 M/132.

175. KOSAKOWSKI Tomasz Olsztyn Kosa 29 9:45:10,83 M/136.

.177. MURZYN Krzysztof Ełk   28 10:13:48,09 M/137.

.181. FINFANDO Anita Ełk Zagubieni 28 11:44:03,62 K/42.

182. SAWICKI Kamil Ełk Wataha 28 11:44:05,00 M/140.

183. NASUTA Aleksandra Ełk Wataha 28 11:46:31,43 K/43.

184. ŁABAN Patrycja Ełk Zagubieni 28 11:46:37,47 K/44.

185. BUGIEDA Ewa Ełk Straż Miejska 28 11:55:25,19 K/45.

186. SURYNT Andrzej Ełk   28 11:55:26,71 M/141.

187. SOBOLEWSKA Karolina Ełk V.I.P-GYM Ełk 28 11:55:28,49 K/46.

188. DORF Marcin Ełk Straż Miejska / Ełcki Klub Karate Shinkyokushin 28 11:55:28,75 M/142.

189. TROJANOWSKI Piotr Ełk V.I.P-GYM 28 11:55:36,85 M/143.

190. ŚLUZ Paweł Ełk   28 11:55:56,69 M/144.

194. LIPIŃSKI Marcin Gołdap JW 4808 Gołdap 21 9:55:05,89 M/146.

195. KUNISZYK Piotr Gołdap JW 4808 21 9:55:08,50 M/147.

202. MASYRA Jarosław Ełk   19 11:05:39,94 M/152.

203. CELEBUCKI Dariusz Ełk   18 11:38:22,29 M/153.

204. ADACH Ewa Ełk   18 11:38:22,69 K/51.

205. WALUK Marcin Ełk   18 11:38:26,96 M/154.

206. BIAŁEK-DROŻDŻ Alicja Ełk   18 12:26:00,30 K/52.

207. DROŻDŻ Dariusz Ełk   18 12:26:02,76 M/155.

209. TONDERA Grzegorz Ełk   18 13:13:20,95 M/157.

210. ŻYCZEWSKI Łukasz Ełk   16 9:12:05,62 M/158.

211. SZCZYGIEŁ Krystian Ełk Ptaszarnia 16 9:12:33,89 M/159.

212. KOŁŁĄTAJ Dawid Ełk   15 11:32:29,09 M/160.

213. KICELMAN Aleksandra Ełk   15 11:32:29,34 K/53.

214. WIELGAT Monika Ełk Wataha 14 9:10:07,89 K/54.

215. KOZICKI Tomasz Ełk Wataha 14 9:10:09,08 M/161.

216. POKORSKI Łukasz Ełk Zagubieni 14 9:10:12,13 M/162.

217. NICZEWSKI Mateusz Ełk Zagubieni 12 7:13:43,00 M/163.

219. EJNIK Łukasz Olsztyn   12 11:03:37,76 M/165.

220. MUSIAŁKIEWICZ Sławomir Straduny   12 11:03:39,57 M/166.

221. SOBOTA Jakub Ełk Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ Ełk 11 12:03:16,22 M/167.

222. MASIEWICZ Hubert Ełk Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ Ełk 11 12:03:16,85 M/168.

223. WASILEWSKA Kinga Ełk Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ Ełk 11 12:03:26,71 K/55.

224. PERKOWSKA Natalia Ełk Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej WSFiZ Ełk 11 12:03:29,33 K/56.

226. LENARTOWICZ Marek Ełk JS 1007 Ełk 9 10:53:10,58 M/170.

227. ŚCIERAŃSKA Maria Ełk   7 8:04:40,12 K/57.

230. ZADROGA Paweł Ełk   7 8:47:10,59 M/172.

231. KUROWSKA Jolanta Ełk   2 4:10:24,52 K/59.

dsc 0077

Dystans 15 km

1. KWIATKOWSKI Karol Suwałki   9 2:22:09,20 M/1.

2. DOMALEWSKI Dariusz Suwałki   9 2:22:12,22 M/2.

3. KARPA Katarzyna Warszawa SNAG / Smashing pĄpkins 9 2:27:48,11 K/1.

4. TRZECIAKIEWICZ Marcin Warszawa Smashing pĄpkins 9 2:27:55,62 M/3.

5. TROJECKA Marta Piasków OK!Sport 9 2:30:04,43 K/2.

6. CHOMICZEWSKI Jacek Gołdap JW 4808 9 2:30:06,16 M/4.

...............................

7. NAWROCKI Sławomir Gołdap JW 4808 9 2:30:09,35 M/5.

10. SAKOWSKI Miłosz Ełk   9 2:40:32,22 M/8.

11. DEPTUŁA Piotr Ełk   9 2:40:33,25 M/9.

14. BUDKA Dariusz Olecko Stone Hunters Olecko 9 2:52:03,01 M/12.

15. ŁASKOWSKA Marzena Olecko Stone Hunters Olecko 9 2:52:03,97 K/3.

16. SZCZYGIEŁ Paweł Olecko Stone Hunters Olecko 9 2:52:08,20 M/13.

17. CHARUBIN Mariusz Pisz/Łupki Narodowe Siły Zbrojne 9 2:52:09,55 M/14.

18. ŁASKOWSKI Tomasz Olecko Stone Hunters Olecko 9 2:52:09,80 M/15.

19. LIGOCKI Maciej Spychowski Piec Mazury Fitness 9 2:55:13,01 M/16.

20. LIGOCKA Małgorzata Spychowski Piec Mazury Fitness 9 2:55:23,07 K/4.

21. KRYŁOWICZ Karol Ełk   9 3:00:49,91 M/17.

22. KOSAK Tomasz Ełk   9 3:00:52,40 M/18.

23. ŁAPIŃSKA Patrycja Ełk Ełk Force One 9 3:00:56,97 K/5.

24. ARSKI Tomasz Mrozy Wlk   9 3:25:33,15 M/19.

25. IGNASIAK Marcin Ełk   9 3:25:38,77 M/20.

26. ARSKA Elżbieta Ełk   9 3:25:48,83 K/6.

27. SZYMAŃSKA Anna Ełk   9 3:35:42,16 K/7.

28. ROSZKOWIAK Robert Ełk Ełckie Stowarzyszenie Wspinaczkowe Climbers 9 3:35:44,66 M/21.

30. PASZKIEWICZ Gustaw Ełk   9 3:35:47,84 M/23.

32. WIECZOREK Weronika Ełk   9 3:39:50,14 K/9.

33. WIECZOREK Adam Ełk   9 3:39:52,20 M/24.

34. UTYKAŃSKI Michał Ełk SBR Team 9 3:40:20,82 M/25.

35. RUSZCZYK-OLENDER Anna Ełk   9 3:40:24,99 K/10.

36. ŻYWALEWSKA Magdalena Ełk SBR Team 9 3:43:15,16 K/11.

37. KWIATKOWSKI Marcin Ełk SBR Team 9 3:43:17,09 M/26.

38. WSZEBOROWSKI Kacper Ełk   9 3:56:53,20 M/27.

39. WĄSIK Łukasz Ełk   9 4:02:51,89 M/28.

40. HAŁOŃ Robert Ełk   9 4:02:53,41 M/29.

43. SKRODZKA Urszula Ełk   9 4:05:31,39 K/13.

44. WSZEBOROWSKA Agnieszka Ełk   9 4:05:32,52 K/14.

45. SKRODZKI Piotr Ełk   9 4:05:34,40 M/31.

46. PEŁSZYŃSKI Szymon Giżycko   9 4:05:39,16 M/32.

47. KUCZEWSKA Natalia Ełk   9 4:05:40,98 K/15.

48. GRALA Renata Giżycko   9 4:05:58,09 K/16.

49. DANIELSKA Klaudia Szczytno indywidualnie 9 4:08:04,63 K/17.

50. NINARD Julita Ełk   9 4:09:12,94 K/18.

51. MILEWSKI Rafał Ełk 15 Mazurski Batalion Saperów 9 4:09:14,18 M/33.

55. BOGDAN Monika Ełk   9 4:10:02,77 K/21.

56. BOGDAN Marcin Ełk   9 4:10:04,71 M/35.

57. ZAJĄCZKOWSKI Michał Ełk   9 4:11:56,30 M/36.

58. SZYŁAK Filip Ełk FDM 9 4:14:28,87 M/37.

59. GRONEK Piotr Ełk   9 4:14:53,11 M/38.

60. GRONEK Kamil Ełk   9 4:14:53,58 M/39.

61. SZYŁAK Dawid Ełk FDM 9 4:14:54,96 M/40.

63. KONARZEWSKI Marcin Ełk KoMaRki 9 4:22:55,19 M/42.

64. SZADY Anna Stare Juchy   9 4:23:57,80 K/22.

65. SZADY Jadwiga Stare Juchy   9 4:23:59,21 K/23.

66. KACPRZYK Iwona Ełk   9 4:24:27,25 K/24.

67. JASZKOWSKA Agnieszka Ełk   9 4:24:27,42 K/25.

68. KACPRZYK Marek Ełk   9 4:24:29,20 M/43.

69. NARTOWICZ Barbara Ełk BNW IN 9 4:25:39,70 K/26.

70. NARTOWICZ Wojciech Ełk BNW IN 9 4:25:44,34 M/44.

71. PRZYGODA Gabriela Pisz   9 4:27:31,66 K/27.

72. PRZYGODA Wojciech Pisz   9 4:27:33,30 M/45.

73. BUSZYNIEWICZ Alina Pisz Klub Morsów w Piszu 9 4:27:35,70 K/28.

75. PIEŃKOSZ Kacper Ełk Paka Pieńków 9 4:28:11,55 M/47.

76. JASZKOWSKA Karolina Ełk   9 4:28:27,01 K/29.

77. RADASZEWSKA Marta Ełk   9 4:28:45,17 K/30.

78. ŁĘGOWSKI Antoni Ełk   9 4:29:18,06 M/48.

79. KUKLIŃSKI Bartosz Ełk Poż-Serwis 9 4:29:20,04 M/49.

80. FIJAŁKOWSKI Adam Ełk   9 4:29:29,90 M/50.

81. FIJAŁKOWSKA Anna Ełk   9 4:29:31,56 K/31.

82. FIJAŁKOWSKI Artur Ełk   9 4:29:48,58 M/51.

85. CZEPUŁKOWSKI Tomasz Ełk   9 4:32:01,09 M/53.

86. CZEPUŁKOWSKA Anna Ełk   9 4:32:01,30 K/33.

87. BIELIŃSKA Barbara Ełk   9 4:32:04,40 K/34.

88. CELEBUCKA Ewa Ełk   9 4:32:39,31 K/35.

89. REJMER Anna Ełk Porzeczki 9 4:32:40,27 K/36.

90. SZTACHELSKA Barbara Ełk Porzeczki 9 4:32:41,31 K/37.

91. ALICKI Michał Pisz   9 4:32:42,69 M/54.

92. DREJER Monika Ełk   9 4:33:20,71 K/38.

93. PRZYGODA Agnieszka Pisz   9 4:33:24,93 K/39.

94. PRZYGODA Bartosz Pisz   9 4:33:25,35 M/55.

95. ZALEWSKA Monika Ełk   9 4:36:51,87 K/40.

96. MALINOWSKA Krystyna Ełk   9 4:39:19,07 K/41.

97. BIZIUK Halina Szczytno Orkan Ostróda 9 4:39:20,65 K/42.

98. RUTKOWSKI Michał Ełk Ełcki Klub Kolarski 9 4:52:55,98 M/56.

99. RUSZCZYK Marlena Ełk   9 4:52:58,11 K/43.

100. RUSZCZYK Kamil Ełk   9 4:53:03,14 M/57.

101. BUDZIŃSKA Olga Ełk   9 4:53:03,21 K/44.

104. ANISIEJKO Katarzyna Ełk   9 5:02:29,06 K/46.

106. ZAMBROWSKA Anita Ełk   9 5:28:47,87 K/47.

107. MARZEWSKI Robert Ełk   9 5:28:49,03 M/60.

112. KOZICKA Justyna Ełk   8 4:25:36,70 K/51.

113. KLIMOWICZ Magdalena Ełk   8 4:25:39,52 K/52.

114. PIETROWICZ Agnieszka Ełk   8 4:25:43,24 K/53.

115. SIELAWA Mariusz Elk   8 5:25:48,07 M/62.

116. SMYK Filip Elk   8 5:25:51,12 M/63.

117. SMYK Oskar Elk   8 5:25:51,89 M/64.

118. SIELAWA Monika Elk   8 5:25:52,87 K/54.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn