XIX Zimowe Grand Prix Sztumu W Biegach Przełajowych (2) 2017/2018 – W open najwyżej Serocki i Maksymiuk

Fot. zantyr sztum facebook (ilustracja)

W sobotę (20 stycznia) odbyła się druga w tym sezonie impreza z cyklu XIX Zimowe Grand Prix Sztumu W Biegach Przełajowych. Znów pokazali się reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego. W biegu długim (9.2 km) szósty na metę przybył Adam Serocki (Elbląg), a trzecia wśród pań była też elblążanka Marta Maksymiuk. W biegu młodzieżowym (4.6 km) drugie miejsce zajął Grzegorz Zahorski (Braniewo).

W kategoriach nasi reprezentanci często meldowali się na podium. Na dystansie 9.2 km Adam Serocki był drugi w M40/49, Marta Maksymiuk trzecia w K30/39, Włodzimierz Karoliński (Braniewo) pierwszy w M60/60, a Bożena Znarowska (Elbląg) pierwsza w K50/59.

W biegu krótszym Grzegorz Zahorski zajął druga pozycję w M18/19, Mateusz Skubiszewski (Braniewo) był też drugi w M14/15. Te same lokaty wywalczyły: Aniela Grabowska (Braniewo) w K16/17, z Agnieszka Kapusto (Braniewo) w K18/19.

Wyniki

Bieg główny (9.2 km)

1 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 1992 M 20-29 1 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 9,2 km 0:28:52

2 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 1993 M 20-29 2 POSTOLIN PACKMAN TEAM GMINA 9,2 km 0:29:24

3 MAZERSKI BARTOSZ M 3 1976 M 40-49 1 SZTUM GMINA 9,2 km 0:30:21

4 JOST ZBIGNIEW M 4 1996 M 20-29 3 KWIDZYN 9,2 km 0:30:45

5 DERDOWSKI MICHAŁ M 5 1993 M 20-29 4 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 9,2 km 0:31:28

6 SEROCKI ADAM M 6 1973 M 40-49 2 ELBLAG ACTIVE MALBORK 9,2 km 0:32:05

.........................................

15 PROCHNA KRZYSZTOF M 15 1972 M 40-49 6 FROMBORK ACTIVE MALBORK 9,2 km 0:33:43

18 RÓŻALSKI PIOTR M 18 1979 M 30-39 6 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM RÓŻALSCY 9,2 km 0:34:28

21 KOZAK KAROL M 21 2000 M 20-29 7 ELBLĄG ETT 9,2 km 0:34:42

42 KOŁECKI MICHAŁ M 40 1995 M 20-29 11 IŁAWA TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ 9,2 km 0:37:23

46 MAKSYMIUK MARTA K 3 1988 K 30-39 3 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2 km 0:37:31

52 JASZCZUK PIOTR M 48 1996 M 20-29 13 BRANIEWO KU AZS WAT 9,2 km 0:37:55

55 OTŁOWSKI GRZEGORZ M 51 1986 M 30-39 20 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2 km 0:38:06

64 KAROLIŃSKI WŁODZIMIERZ M 60 1955 M 60-69 1 BRANIEWO RIMTIMTEAM 9,2 km 0:39:19

73 SULIŃSKI DAREK SULIŃSKI M 69 1981 M 30-39 29 SUSZ SUSZ 9,2 km 0:39:41

77 LEŚNIAK DANIEL M 72 1976 M 40-49 20 ELBLĄG LEŚNIAK 9,2 km 0:39:53

95 JURKIEWICZ SŁAWEK M 90 1980 M 30-39 33 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ JURKIEWICZ 9,2 km 0:40:48

96 ZALEWSKI DANIEL M 91 1997 M 20-29 19 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 9,2 km 0:40:48

99 INGIELEWICZ MAGDA K 7 1986 K 30-39 5 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 9,2 km 0:40:59

112 BOGUT DARIUSZ M 104 1988 M 30-39 39 ELBLĄG 9,2 km 0:41:42

119 KOT MAGDALENA K 10 1983 K 30-39 6 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 9,2 km 0:42:14

132 ZNAROWSKA BOŻENA K 12 1963 K 50-59 1 ELBLAG ACTIVE MALBORK 9,2 km 0:43:13

147 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 133 1955 M 60-69 6 ELBLĄG PSP ELBLĄG 9,2 km 0:44:12

158 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 17 1984 K 30-39 10 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 9,2 km 0:45:10

160 MATCZUK AGNIESZKA K 19 1976 K 40-49 7 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 9,2 km 0:45:12

180 CECHOWSKA KASIA K 23 1973 K 40-49 9 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 9,2 km 0:46:19

185 MILAS MARIUSZ M 161 1957 M 60-69 10 SUSZ ROZBEGANY SUSZ 9,2 km 0:46:34

205 LEŚNIEWSKI JAN M 178 1948 M 70-79 4 ELBLĄG EL-AKTYWNI 9,2 km 0:48:39

222 MICHAŁOWSKA ANNA K 34 1974 K 40-49 12 BRANIEWO 9,2 km 0:50:41

227 JURKIEWICZ ALDONA K 36 1982 K 30-39 19 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ JURKIEWICZ 9,2 km 0:51:18

237 LEŚNIAK ANNA K 43 1977 K 40-49 13 ELBLĄG LEŚNIAK 9,2 km 0:52:34

238 KOŁECKI ADAM M 195 1968 M 50-59 31 IŁAWA 9,2 km 0:52:35

Bieg Młodzieżowy (4.6 km)

1 KLEIN OSKAR M 1 2000 M 18-19 1 SKÓRCZ LLKS SKÓRCZ 4,6 km 0:15:17

2 ZAHORSKI GRZEGORZ M 2 1999 M 18-19 2 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 4,6 km 0:15:40

3 DĄBROWSKI STANISŁAW M 3 1999 M 18-19 3 LASKOWICE 4,6 km 0:16:07

4 RZENIECKI SZYMON M 4 2001 M 16-17 1 SKÓRCZ LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 4,6 km 0:16:26

5 GĄSIOR RAFAŁ M 5 2002 M 16-17 2 KWIDZYN UMKS KWIDZYN 4,6 km 0:17:39

6 TYBURSKI IGOR M 6 2004 M 14-15 1 SZTUM 4,6 km 0:17:48

..........................

10 SKUBISZEWSKI MATEUSZ M 10 2003 M 14-15 2 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 4,6 km 0:18:50

17 GARBOWSKA ANIELA K 4 2001 K 16-17 2 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 4,6 km 0:19:54

24 KAPUSTO AGNIESZKA K 8 2000 K 18-19 2 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 4,6 km 0:20:33

33 JASZCZUK MARTA K 14 2003 K 14-15 7 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 4,6 km 0:23:00

34 SMAL DAGMARA K 15 2003 K 14-15 8 BRANIEWO ZATOKA BRANIEWO 4,6 km 0:23:12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn