IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem - Morsy w Mielnie nie tylko zaliczyły zimną kąpiel

Fot. kaszuby24.pl (ilustracja)

We Władysławowie odbył się w niedzielę (11 lutego) IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem "Od Hallera do Hallera". W imprezie o charakterze sportowo-patriotycznych uczestniczyło około pół tysiąca zawodników, w tym grupa mieszkańców Warmii i Mazur. Najwyżej na 37 miejscu sklasyfikowano Daniela Zalewskiego z Susza. W Mielnie tradycyjnie spotkali się miłośnicy zimnych kąpieli, którzy przy okazji „zaliczyli” śniadaniową „piątkę”

IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera”

1 BORAWSKI PAWEŁ M 1 1986 M 0-35 PUCK DUDYCZ TEAM 10.9km 0:37:21

2 KWARTA MACIEJ M 2 1988 M 0-35 BOLSZEWO 10.9km 0:38:42

3 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 3 1984 M 0-35 RUMIA BIEGNĘ, BO ŻONA MI POZWOLIŁA! :) 10.9km 0:38:55

4 MYSERA CEZARY M 4 1993 M 0-35 1 SIERPC SIERPC 10.9km 0:39:14

5 NESTEROV VASILY NESTEROV M 5 1981 M 36-59 1 KALININGRAD AMBERMAN 10.9km 0:39:55

6 KUJAWSKI GRZEGORZ M 6 1978 M 36-59 2 PUCK 10.9km 0:40:30

....................................................

37 ZALEWSKI DANIEL M 37 1997 M 0-35 14 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 10.9km 0:46:32

159 JACEWICZ RYSZARD M 141 1962 M 36-59 88 OLSZTYN KS NEONET 10.9km 0:53:45

190 SZKLARSKI ANDRZEJ M 167 1973 M 36-59 101 ELBLĄG 10.9km 0:55:22

200 JAGIEŁŁO PAWEŁ M 175 1983 M 0-35 59 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10.9km 0:56:04

243 MAJCHER NATALIA K 34 1985 K 30-49 22 MRĄGOWO 10.9km 0:57:57

307 SZYMAŃSKA JOANNA K 61 1974 K 30-49 42 ELBLĄG 10.9km 1:01:57

325 ORZOŁ KATARZYNA K 67 1970 K 30-49 47 ELBLĄG 10.9km 1:03:24

413 SZKLARSKA ALICJA K 110 1976 K 30-49 77 ELBLĄG 10.9km 1:15:11

Fot. międzynarodowy zlot morsów facebook

ŚNIADANIOWY BIEG MORSÓW

1 KĘPKA ADRIAN 138 WIEKOWO POLSKA M-18 1 M 1 00:18:03.35

2 CHMIEL PIOTR 136 NURT MOSTKI MOSTKI POLSKA M-40 1 M 2 00:18:15.30

3 IGNACZAK PIOTR 33 KB.10.BIAŁOGARD BIAŁOGARD POLSKA M-18 2 M 3 00:19:07.30

4 TELATYŃSKA SYLWIA 172 AKTYWNE CHOSZCZNO CHOSZCZNO POLSKA K-40 1 K 1 00:20:19.35

5 MORGIEWICZ PIOTR 70 RUN GRYF GRYFICE GRYFICE POLSKA M-50 1 M 4 00:21:03.50

6 NOWAK ŁUKASZ 139 WROCŁAWSKIE MORSY WROCŁAW POLSKA M-30 1 M 5 00:21:06.20

................

15 SAWICKI ADAM 134 MARATONKI PROSTKI POLSKA M-40 5 M 13 00:22:39.15

32 KRZEMIŃSKI ADAM 54 RUNNERS TEAM KĘTRZYN KĘTRZYN POLSKA M-40 14 M 29 00:23:58.00

77 OPARA ROMAN 129 ARTICA EŁK POLSKA M-50 8 M 62 00:28:12.15

82 KAWĘCKI BOGDAN 40 POLAR BARTOSZYCE BARTOSZYCE POLSKA M-40 28 M 64 00:28:33.50

106 KRZEMIŃSKA AANNA 128 KĘTRZYN POLSKA K-30 13 K 33 00:30:10.40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn