VI Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków 2018 – Bartek Osior i Mariola Sudzińska zostawili rywali, a tłumny biły brawo

Fot. finish morąg

W niedzielę (8 kwietnia) odbyła się VI Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków. Ostatecznie wystartowało ponad 130 uczestników, którzy mieli do pokonania dystans ok. 10 km. Trasa przebiegała zgodnie z tradycja i przesłaniem ulicami miasta, uwzględniając jego najbardziej charakterystyczne punkty. Na metę pierwszy wpadł znany długodystansowiec Bartek Osior .

Biegacz z Wydmin wyprzedził o 46 sekund Marcina Spustka z Elblaga i o 54 sekundy Tomasza Kowalskiego z Olsztyna. Wśród pań triumfowała Mariola Sudzińska Olsztyn, druga była Beata Osior-Pokrzywińska (Wydminy), a trzecia Beata Bielenica (Wydminy). W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: w K0/29: Edyta Nowakowska (Morąg), w K30/39: Jolanta Szymańska-Mielcarz (Morąg), w K40+ Katarzyna Piechocka (Ostróda, w M0/29: Karo Kowalski (Dobrocin), w M30/39: Jakub Ołowski (Biskupiec), w M 40/49: Bogumił Krupiński (Olsztyn), w M50/59: Andrzej Stefański (Elbląg) i w 60+ Andrzej Parcheta (Stare Jabłonki).

Każdy z uczestników biegu głównego otrzymał okolicznościową koszulkę oraz pamiątkowy medal.. Tak jak w poprzednich latach, biegaczy prowadzili przez całą trasę kolarze LUKS Olimpijczyk Morąg.

Bieg główny poprzedziły biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży pn. Bieg Spóźnionego Zająca”. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i przyciągnęły aż 89 osób, startujących w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Największą atrakcją biegu był „wielkanocny zając“, który dzielnie pokonywał trasę wraz z dziećmi i młodzieżą. Młodzi biegacze świetnie radzili sobie z trasą i dzielnie pokonywali kolejne metry.

Uroczystego zakończenia biegu dokonał Leszek Biernacki – zastępca Burmistrza Morąga. Oficjalnie podziękował wszystkim zawodnikom za przyjazd do naszego miasta, za chęć biegania w naszych zawodach oraz pogratulował biegaczom osiągniętych wyników. Przy okazji zaprosił na kolejny bieg, który odbędzie się 1 lipca 2018 r. w Kretowinach, będzie to „XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie“. Burmistrz dodatkowo podkreślił, że od czasu kiedy organizujemy bieg, chcemy aby był on biegiem amatorskim, dlatego wręczenie nagród rozpoczął od kategorii małżeństw. Następnie przeszedł do wręczenia nagród specjalnych kobiecie i mężczyźnie – osobom kończącym bieg główny, a także parze małżeńskiej, która zamykała klasyfikację małżeństw.

Sponsorami biegu byli: Restauracja Park w Morągu, Zakład Handlowo - Usługowy Agromech - Krzysztof Kowalewski, Agencja Sportowo-Reklamowa Gratka Przemysław Kułakowski. Organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Morągu.

Wyniki medalistów w kategorii OPEN:

OPEN Kobiet:

1 Sudzińska Mariola – Olsztyn /0:38:39/

2 Pokrzywińska-Osior Beata – Wydminy /0:40:05/

3 Bielenica Beata – Wydminy /0:41:11/

ter2

OPEN Mężczyzn:

1 Osior Bartłomiej – Wydminy /0:32:25/

2 Spustek Marcin – Elbląg /0:33:11/

3 Kowalski Tomasz – Olsztyn /0:33:19/

ter3

Wyniki medalistów w kategorii Morążan:

Najlepsza Morążanka

1 Szymańska-Mielcarz Jolanta /0:46:13/

2 Nowakowska Edyta /0:51:23/

3 Nadziak Wioletta /0:55:32/

Najlepszy Morążanin

1 Szczygłowski Jacek /0:37:10/

2 Brojek Marek /0:37:14/

3 Orłowski Tomasz /0:39:40/

morozani11

Wyniki medalistów w kategorii „Najszybsze Małżeństwo”:

1 Pokrzywińska – Osior Beata i Osior Bartłomiej – Wydminy /łączny czas 01:12:30/

2 Katarzyna i Paweł Piechoccy - Ostróda /łączny czas 01:32:22/

3 Szymańska - Mielcarz Jolanta i Mariusz Mielcarz- Morąg /łączny czas 01:37:18/.

 malz

Wyniki dzieci i młodzieży

Rocznik 2011 o młodsi – bieg na 200 m

Dziewczęta

1 Bianga Emilia

2 Drosio Antonina

3 Ojdana Magdalena

Chłopcy

1 Szwaracki Piotr

2 Lampert Miłosz

3 Porowski Jakub

Rocznik 2010-2008 – bieg na 400 m

Dziewczęta

1 Mętel Zuzia

2 Mętel Tosia

3 Krupińska Urszula

Chłopcy

1 Wiśniewski Hubert

2 Sierszulski Bartosz

3 Boszko Aleksander

Rocznik 2007-2005 – bieg na 800 m

Dziewczęta

1 Ejsymont Marysia

2 Zienkiewicz Kinga

3 Szyszka Paulina

Chłopcy

1 Pleta Dawid

2 Jaworski Kacper

3 Kordan Kacper

ter4

Rocznik 2004-2000 – bieg na 1200 m

Dziewczęta

3 Wróbel Patrycja

2 Salamon Izabela

1 Szyszka Ewelina

Chłopcy

1 Karolak Konrad

2 Możejko Dawid

3 Karolak Sebastian

30530454 778737998987991 8190023023063990272 n

Wynki open

1 OSIOR BARTŁOMIEJ M 1 1983 M 30-39 WYDMINY HUMMEL TEAM POLSKA OSIOR 10km 0:32:25

2 SPUSTEK MARCIN M 2 1997 M 0-29 ELBLĄG MKS "TRUSO" ELBLĄG 10km 0:33:11

3 KOWALSKI TOMASZ M 3 1976 M 40-49 OLSZTYN "URWIS" BIEGA 10km 0:33:19

4 KOWALSKI KAROL M 4 1994 M 0-29 1 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 10km 0:33:58

5 OŁOWSKI JAKUB M 5 1984 M 30-39 1 BISKUPIEC TRI NEGU/AGROBROS. COM/NAJMOWICZ TRIATHLON 10km 0:34:32

6 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 6 1987 M 30-39 2 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA/ ASICS FRONTRUNNER POLAND 10km 0:35:26

7 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M 7 1973 M 40-49 1 OLSZTYN 10km 0:35:38

8 SIKORSKI KRYSTIAN M 8 1992 M 0-29 2 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE / ENDORFINY 10km 0:35:51

9 ROGOWSKI ZBIGNIEW M 9 1992 M 0-29 3 BISZTYNEK BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:36:17

10 SZCZEPAŃSKI NORMAN M 10 1990 M 0-29 4 GDAŃSK AS-PL 10km 0:36:19

.....................................................

11 PROCHNA KRZYSZTOF M 11 1972 M 40-49 2 FROMBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:36:33

12 OŁOWSKI KAMIL M 12 1982 M 30-39 3 DZIERZGOŃ 10km 0:37:07

13 BĄK PAWEŁ M 13 1977 M 40-49 3 SĘPOPOL 10km 0:37:09

14 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 14 1971 M 40-49 4 MORĄG MORĄŻANIE RODZINNY TEAM 10km 0:37:10

15 BROJEK MAREK M 15 1995 M 0-29 5 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:37:14

16 ZIENKIEWICZ PIOTR M 16 1974 M 40-49 5 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 10km 0:37:34

17 KORWIEL RAFAŁ M 17 1984 M 30-39 4 OSTRÓDA TEAM KOPEK-KORADO TIR 10km 0:37:46

18 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 18 1962 M 50-59 1 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:38:15

19 GRANDYS PIOTR M 19 1974 M 40-49 6 OLSZTYN 10km 0:38:16

20 SUDZIŃSKA MARIOLA K 1 1976 K 40 i więcej OLSZTYN AKM OLSZTYN 10km 0:38:39

 

21 SZEWCZYK RAFAŁ M 20 1974 M 40-49 7 OLSZTYN 10km 0:39:04

22 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 21 1972 M 40-49 8 ELBLĄG ECM ELMURT 10km 0:39:15

23 WDOWIAK WOJCIECH M 22 1973 M 40-49 9 OLSZTYN WDOWIAK&FRIENDS 10km 0:39:26

24 ORŁOWSKI TOMASZ M 23 1986 M 30-39 5 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:39:40

25 POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA K 2 1986 K 30-39 WYDMINY HUMMEL TEAM POLSKA OSIOR 10km 0:40:05

26 WĘGLARZ DAMIAN M 24 1985 M 30-39 6 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:40:31

27 WÓJCIK MARCIN M 25 1987 M 30-39 7 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE / ENDORFINY BARTOSZYCE 10km 0:40:31

28 SATKIEWICZ PIOTR M 26 1993 M 0-29 6 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA / GETIN BANK PASŁĘK 10km 0:40:34

29 WOŹNIAK TOMASZ M 27 1987 M 30-39 8 OLSZTYN URWIS BIEGA 10km 0:41:05

30 RUDOWSKI DAMIAN M 28 1999 M 0-29 7 DOBRE MIASTO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 10km 0:41:09

31 BIELENICA BEATA K 3 1982 K 30-39 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:41:11

32 BROJEK MARIUSZ M 29 1967 M 50-59 2 ŻABI RÓG 10km 0:41:46

33 JANKOWSKI MACIEJ M 30 1991 M 0-29 8 OLSZTYN 10km 0:41:49

34 NOWAK JERZY M 31 1964 M 50-59 3 BARTOSZYCE 10km 0:41:53

35 SIEMIŃSKI RAJMUND M 32 1981 M 30-39 9 MORĄG 10km 0:42:10

36 LOMPERT ANDRZEJ M 33 1977 M 40-49 10 ELBLAG 10km 0:42:14

37 GŁOWACKI ROBERT M 34 1974 M 40-49 11 OLSZTYN - 10km 0:42:33

38 MALINOWSKI WOJCIECH M 35 1985 M 30-39 10 LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 10km 0:42:38

39 KURKIEWICZ PRZEMYSŁAW M 36 1994 M 0-29 9 OSTRÓDA 10km 0:42:51

40 DYMEK ADRIAN M 37 1989 M 0-29 10 OSTRÓDA 10km 0:42:55

41 LASZCZAK JERZY M 38 1961 M 50-59 4 OLSZTYN 10km 0:42:56

42 KUCIŃSKI IRENEUSZ M 39 1977 M 40-49 12 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:43:19

43 EWERT MARIUSZ M 40 1982 M 30-39 11 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:43:24

44 JANOWSKI PIOTR M 41 1964 M 50-59 5 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 10km 0:43:25

45 PINIEWSKI ROBERT M 42 1973 M 40-49 13 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:43:28

46 KACZYŃSKI KAMIL M 43 1977 M 40-49 14 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:43:44

47 CYBULSKI MATEUSZ M 44 1991 M 0-29 11 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:43:44

48 PIECHOCKA KATARZYNA K 4 1975 K 40 i więcej 1 OSTRÓDA PIECHOCCY 10km 0:43:46

49 WASZKIEWICZ MARCIN M 45 1983 M 30-39 12 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 10km 0:43:46

50 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 46 1975 M 40-49 15 PASŁĘK - 10km 0:43:46

ter6

51 WASIAK TOMASZ M 47 1985 M 30-39 13 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING 10km 0:44:06

52 JERSZEWSKI ANDRZEJ M 48 1994 M 0-29 12 MORĄG SĄ WOLNIEJSI 10km 0:44:15

53 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 49 1965 M 50-59 6 AMIOŁOWO TEAM ANIŁOWO 10km 0:44:22

54 LIPKA TOMASZ M 50 1972 M 40-49 16 OSTRÓDA 10km 0:44:54

55 MROZOWICZ JAROSŁAW M 51 1971 M 40-49 17 ELBLĄG NIEZRZESZONY 10km 0:45:01

56 MARNIK JANUSZ M 52 1977 M 40-49 18 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:45:14

57 MARKIEWICZ PAWEŁ M 53 1983 M 30-39 14 ELBLĄG 10km 0:45:16

58 BAŁDYGA PIOTR M 54 1973 M 40-49 19 OSTRÓDA BBL OSTRÓDA 10km 0:45:22

59 OBRĘBSKI KAROL M 55 1993 M 0-29 13 OLSZTYN MAIAMI TEAM 10km 0:45:28

60 SZYMAŃSKA-MIELCARZ JOLANTA K 5 1984 K 30-39 1 MORĄG FINISZ MORĄG MIELCARZ 10km 0:46:13

61 WICZYŃSKI WOJCIECH M 56 1981 M 30-39 15 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:46:16

62 KRÓLIK JACEK M 57 1978 M 40-49 20 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK KRÓLIK 10km 0:46:17

63 MOŻEJKO MAREK M 58 1974 M 40-49 21 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:46:23

64 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 59 1984 M 30-39 16 PASŁĘK 10km 0:46:38

65 KOPISTECKI MICHAŁ M 60 1982 M 30-39 17 LUBAWA 10km 0:47:01

66 PARCHETA ANDRZEJ M 61 1955 M 60 i więcej 1 STARE JABŁONKI 10km 0:47:08

67 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 62 1955 M 60 i więcej 2 ELBLĄG PSP ELBLĄG 10km 0:47:12

68 GOMULSKI MARCIN M 63 1988 M 30-39 18 MORĄG 10km 0:47:19

69 HERMANOWSKI KRZYSZTOF M 64 1977 M 40-49 22 SAMBOROWO OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:47:19

70 SZWĘCH MAREK M 65 1986 M 30-39 19 ELBLĄG 10km 0:47:26

71 SIEPIOŁA CEZARY M 66 1979 M 30-39 20 MORĄG - 10km 0:47:30

72 NOWICKI PIOTR M 67 1985 M 30-39 21 OSTRÓDA 10km 0:47:31

73 STOLARCZYK AGNIESZKA K 6 1971 K 40 i więcej 2 OSTRÓDA 10km 0:47:36

74 SZYPKOWSKI KRZYSZTOF M 68 1989 M 0-29 14 OSTRÓDA 10km 0:47:37

75 PRZYBYŁEK MICHAŁ M 69 1981 M 30-39 22 MORĄG GMINA MORĄG 10km 0:47:44

30414761 778735685654889 5379233159969767424 n

76 KUBIAK ANDRZEJ M 70 1950 M 60 i więcej 3 RUMIA - KUBIAK 10km 0:47:46

77 BANAŚ SEBASTIAN M 71 1976 M 40-49 23 ELBLĄG BANAŚ 10km 0:47:54

78 CHRABONSZCZ JERZY M 72 1957 M 60 i więcej 4 OSTRÓDA CHRABONSZCZ 10km 0:48:08

79 CETRA ŁUKASZ M 73 1986 M 30-39 23 RUMIA 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY 10km 0:48:15

80 PIECHOCKI PAWEŁ M 74 1977 M 40-49 24 OSTRÓDA PIECHOCCY 10km 0:48:36]

81 LIS JANUSZ M 75 1963 M 50-59 7 GRUDZIĄDZ 10km 0:48:42

82 ŻYŹNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 76 1988 M 30-39 24 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:48:45

83 RASZEWSKI MARCIN M 77 1975 M 40-49 25 OLSZTYN 10km 0:48:55

84 BIANGA KATARZYNA K 7 1981 K 30-39 2 TRĄBKI WIELKIE 10km 0:49:11

85 BEDNARCZYK BARTŁOMIEJ M 78 1994 M 0-29 15 NIEBRZYDOWO WIELKIE - 10km 0:49:21

86 SOLIWODA GRZEGORZ M 79 1976 M 40-49 26 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS, BBL 10km 0:49:27

87 PRONOBIS BEATA K 8 1970 K 40 i więcej 3 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:49:33

88 STANKIEWICZ KRZYSZTOF M 80 1982 M 30-39 25 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:49:33

89 BAGIŃSKI KRZYSZTOF M 81 1974 M 40-49 27 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:49:35

90 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 82 1975 M 40-49 28 BRANIEWO 10km 0:49:39

91 MATLEWSKA MARZENA K 9 1970 K 40 i więcej 4 ELBLAG 10km 0:49:52

92 KONOPKA PIOTR M 83 1983 M 30-39 26 OSTRÓDA OSP KSRG OSTRÓDA 10km 0:50:06

93 JAŚKOWIAK MACIEJ M 84 1987 M 30-39 27 MORĄG 10km 0:50:09

94 WOŹNIAK KAMIL M 85 1984 M 30-39 28 PASŁĘK 10km 0:50:51

95 RABOJ ANDRZEJ M 86 1985 M 30-39 29 PASŁĘK 10km 0:50:51

96 MIELCARZ MARIUSZ M 87 1979 M 30-39 30 MORĄG FINISZ MORĄG MIELCARZ 10km 0:51:05

97 ŚWIDERSKI JAN M 88 1967 M 50-59 8 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:51:13

98 NOWAKOWSKA EDYTA K 10 1992 K 0-29 1 MORĄG 10km 0:51:23

99 DROZD WOJCIECH M 89 1971 M 40-49 29 ELBLĄG 10km 0:51:37

100 MEJKA MIROSŁAW M 90 1967 M 50-59 9 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10km 0:51:38

30412531 778734818988309 4306078500948803584 n

101 GRĘDZISZEWSKI WALDEMAR M 91 1960 M 50-59 10 MORĄG 10km 0:51:49

102 ZIÓŁKOWSKI MAREK M 92 1976 M 40-49 30 OSTRÓDA 10km 0:51:57

103 ŻEBROWSKA DOROTA K 11 1993 K 0-29 2 ŻABI RÓG SĄ WOLNIEJSI 10km 0:52:21

104 OSIŃSKI PIOTR M 93 1971 M 40-49 31 OSTRÓDA DIDKOWA GRUPA 10km 0:52:29

105 SMĘDRA JACEK M 94 1966 M 50-59 11 MORĄG 10km 0:52:56

106 WISIŃSKI MACIEJ M 95 1995 M 0-29 16 SZABDA BRODNICA BIEGA 10km 0:53:17

107 WISIŃSKI PIOTR M 96 1960 M 50-59 12 SZBADA BRODNICA BIEGA 10km 0:53:17

108 STANKIEWICZ ADAM M 97 1984 M 30-39 31 ELBLĄG 10km 0:53:27

109 ŻUKOWSKI ŁUKASZ M 98 1991 M 0-29 17 OLSZTYN MAIAMI TEAM 10km 0:53:45

110 MUCHA JAN M 99 1959 M 50-59 13 WIPSOWO 10km 0:53:45

111 CHODNICKI DARIUSZ M 100 1977 M 40-49 32 OLSZTYN 10km 0:54:10

112 KRÓLIK BEATA K 12 1981 K 30-39 3 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK KRÓLIK 10km 0:54:10

113 BĄCIK RAFAŁ M 101 1978 M 40-49 33 MORĄG 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 10km 0:54:15

114 STASIAK MARZENA K 13 1977 K 40 i więcej 5 PASŁĘK 10km 0:54:16

115 JAKIMOWICZ IWONA K 14 1978 K 40 i więcej 6 OSTRÓDA BRZOZOWSKI TEAM 10km 0:54:18

116 BIAŁECKA KATARZYNA K 15 1983 K 30-39 4 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:54:28

117 CIOŁKOWSKI MAREK M 102 1963 M 50-59 14 OLSZTYN BIEGAMBOMUSZĘ 10km 0:54:44

118 ROWICKI JAROSŁAW M 103 1975 M 40-49 34 MORĄG 10km 0:54:49

119 PRZYBYSZ MIROSŁAW M 104 1960 M 50-59 15 MORĄG 10km 0:55:13

120 KAŚKIEWICZ GRZEGORZ M 105 1985 M 30-39 32 ELBLĄG 10km 0:55:30

121 NADZIAK WIOLETTA K 16 1974 K 40 i więcej 7 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:55:32

122 CZERNIAKOWSKI JACEK M 106 1985 M 30-39 33 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:56:45

123 KOZAKIEWICZ MONIKA K 17 1974 K 40 i więcej 8 PASŁĘK KOZAKIEWICZ 10km 0:58:15

124 KOZAKIEWICZ WOJCIECH M 107 1975 M 40-49 35 PASŁĘK KOZAKIEWICZ 10km 0:58:15

125 DOBRENKO JOANNA K 18 1990 K 0-29 3 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:58:33

126 NOWICKA KRZYSZTOFA K 19 1989 K 0-29 4 WRÓCIKOWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:58:34

127 GOSZCZYŃSKI JACEK M 108 1967 M 50-59 16 PĘCHCIN KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 10km 0:58:38

128 RAPACKA MONIKA K 20 1976 K 40 i więcej 9 PASŁĘK PASŁĘK RAPACCY 10km 0:58:39

129 RAPACKI GRZEGORZ M 109 1974 M 40-49 36 PASŁĘK PASŁĘK RAPACCY 10km 0:58:40

130 SZYMAŃSKI JERZY M 110 1944 M 60 i więcej 5 KURZĘTNIK 10km 0:59:05

131 GAŁUSZKA MARCIN M 111 1978 M 40-49 37 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 1:00:48

132 KUBIAK MARIA K 21 1951 K 40 i więcej 10 RUMIA - KUBIAK 10km 1:01:32

133 SIEJKA MAŁGORZATA K 22 1981 K 30-39 5 MORĄG 10km 1:01:51

134 NAPIERSKA EWELINA K 23 1990 K 0-29 5 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 1:03:54

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn