Na Pomorzu blisko siebie - 35. Bieg Szpęgawski i Kołodziej Cube MTB Pelplin

Fot. Klub Aktywnego Pelpliniaka facebook

W niedziele (8 kwietnia) w Starogardzie Gdańskim i pobliskich Rajkowach odbyły się dwie duże imprezy masowe. W pierwszej Biegu Szpęgawskim piękna pogoda i wysokie nagrody skusiły do startu prawie 600 biegaczy. W Rajkowach miłośników MTB zjawiło się, co zrozumiałe, trochę mniej, ale frekwencja tez była doskonała, tym bardziej, że przyjechały całe rodziny. W obu imprezach nie zabrakło reprezentantów z woj. warmińsko-mazurskiego.

A biegu najszybciej na metę z naszych reprezentantów wpadł Paweł Wardzński (Braniewo) na 12 miejscu. Z pań czwarta była Alicja Misiak (Susz). Anna Kukuć-Kwapiszewska z Elbląga wygrała kategorię K40/49, a Jan Leśniewski z Elbląga był trzeci w kat. 70/74.

Kolarze rywalizowali na dystansach 40 km (maxi) i 20 km (mini) W dłuższej próbie Sławomir Zaremba (Susz) zajął drugie miejsce w kat. M41/50, w krótszej Arkadiusz Węgier (Susz) był drugi w kat, 41/50, a Henryk Dembiński (Iława) trzeci w M51/60.

35. Bieg Szpęgawski

Wyniki

1 MUMO JOSEPH MUTWANTHEI M 1 1997 M 20-29 MACHAKOS 5,8km 0:17:10

2 DRĄG MATEUSZ M 2 1997 M 20-29 TYCHY 5,8km 0:17:24

3 KUJAWSKI ŁUKASZ M 3 1988 M 30-39 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO 5,8km 0:17:28

4 ELASRI ABDERRAHIM M 4 1982 M 30-39 BENSLIMANE 5,8km 0:17:37

5 NIEMCZYK MATEUSZ M 5 1992 M 20-29 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 5,8km 0:17:58

6 POBŁOCKI PIOTR M 6 1965 M 50-59 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 5,8km 0:19:09

....................................................

12 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 12 1988 M 30-39 4 BRANIEWO RIM TIM TEAM BRANIEWO 5,8km 0:20:07

28 MISIAK ALICJA K 4 1993 K 20-29 SUSZ 5,8km 0:21:22

44 KOWALSKI JACEK M 39 1970 M 40-49 11 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:22:29

67 KWIDZIŃSKI BARTOSZ M 59 1995 M 20-29 9 ELBLĄG 5,8km 0:23:26

80 BARTNICKI WOJCIECH M 71 1968 M 50-59 10 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:23:45

82 SZARKO MACIEJ M 73 1977 M 40-49 17 ELBLĄG 5,8km 0:23:47

83 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 10 1978 K 40-49 1 ELBLĄG 5,8km 0:23:50

97 ŁOWCZAK WIESŁAW M 86 1975 M 40-49 24 ELBLĄG EL-AKTYWNI MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:24:10

102 SZNAZA TADEUSZ M 89 1959 M 50-59 14 ELBLĄG ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5,8km 0:24:15

129 MAZUR JAROSŁAW M 114 1969 M 40-49 33 ELBLĄG EL-AKTYWNI MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:24:53

186 KRAUSE SŁAWOMIR M 166 1973 M 40-49 47 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:26:20

280 JABŁOŃSKI JAKUB M 242 1982 M 30-39 85 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:28:14

323 BARTNICKA AWETTA K 54 1974 K 40-49 13 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:29:14

334 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M 276 1959 M 50-59 34 ELBLĄG EL-AKTYWNI MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:29:24

383 GŁADKI ZDZISŁAW M 309 1949 M 60-69 12 ELBLĄG ESK NESTORA 5,8km 0:30:22

384 LEŚNIEWSKI JAN M 310 1948 M 70-74 3 ELBLĄG EL - AKTYWNI 5,8km 0:30:23

419 KRAUSE IWONA K 86 1974 K 40-49 19 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 5,8km 0:31:20

459 KLIMASZEWSKA LUCYNA K 104 1986 K 30-39 31 BRANIEWO 5,8km 0:32:40

476 GŁOWACKA ANNA K 111 1973 K 40-49 26 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5,8km 0:33:23

478 ELMINOWSKI WOJCIECH M 366 1962 M 50-59 51 ELBLĄG ELBLĄG 5,8km 0:33:26

512 PROKOP MARIUSZ M 382 1975 M 40-49 108 ELBLĄG PROKOPKI 5,8km 0:34:35

515 SOWA SYLWEK M 383 1976 M 40-49 109 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5,8km 0:34:36

528 FILIPIAK BEATA K 142 1974 K 40-49 37 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 5,8km 0:35:16

529 PĘKALSKA MONIKA K 143 1979 K 30-39 41 ELBLĄG 5,8km 0:35:16

551 MALISZEWSKA MARIANNA K 154 1963 K 50-59 16 ELBLĄG 5,8km 0:36:31

567 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 402 1979 M 30-39 125 ELBLĄG UNICORN TEAM 5,8km 0:38:13

577 PROKOP ANNA K 172 1974 K 40-49 46 ELBLĄG PROKOPKI 5,8km 0:39:36

578 MAJEWSKA AGNIESZKA K 173 1980 K 30-39 53 ELBLĄG JEDYNECZKA.ELBLĄG 5,8km 0:39:37

582 TROCHOWSKA DOMINIKA K 176 1996 K 20-29 34 ELBLĄG 5,8km 0:41:05

587 SOWA RENIA K 180 1973 K 40-49 50 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5,8km 0:44:05

Kołodziej Cube MTB Pelplin

Maxi (40 km)

1 ŁYSIAK NORBERT ŁYSIAK M 1 1974 M 40-50 NIEMCZ N-BIKEACADEMY 1:32:42

2 TORZEWSKI JACEK M 2 1974 M 40-50 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 1:34:39

3 SMOLIŃSKI ARTUR M 3 1976 M 40-50 BYDGOSZCZ SPORT SERWIS TEAM 1:35:30

4 BLUJ MIKOŁAJ M 4 1993 M 0-39 1 GDYNIA 1:37:07

5 SZCZĘSNY TOMASZ M 5 1979 M 0-39 2 MH AUTOMATYKA 1:37:55

6 KOŁODZIK GRZEGORZ M 6 1995 M 0-39 3 ŻARNOWIEC 1:38:59

..........................................

19 KOWALCZYK WOJCIECH M 19 2000 M 0-39 12 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:46:34

21 ZAREMBA SŁAWOMIR M 21 1970 M 40-50 2 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:48:52

26 ROMANOWSKI PATRYK M 26 2000 M 0-39 17 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:51:11

30 GURBA KRYSTIAN M 30 1980 M 0-39 18 ELBLĄG 1:54:51

39 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 37 1977 M 40-50 10 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:59:16

54 SIEBERT KRZYSZTOF M 50 1963 M 51-60 6 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 2:15:53

Mini (20 km)

1 ROGOWSKI JACEK M 1 1971 M 40-50 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 0:46:00

2 PITUCH SŁAWOMIR M 2 1985 M 0-39 BYTÓW EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 0:46:00

3 MARZEC TOMASZ M 3 1989 M 0-39 SŁUPSK AKTYWNA FABRYKA 0:46:01

4 RESZKA TOMASZ M 4 1993 M 0-39 1 WILKOWO NOWOWIEJSKIE 0:47:52

5 DOLNY ŁUKASZ M 5 1985 M 0-39 2 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 0:47:58

6 LABUDA HUBERT M 6 2000 M 0-39 3 ŁĘCZYCE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 0:48:04

...........................................

14 WĘGIER ARKADIUSZ M 14 1977 M 40-50 3 SUSZ UKS-TRS SUSZ 0:53:59

16 KALISZEWSKI MARIUSZ M 16 1977 M 40-50 4 OSTRÓDA - SZAFRANKI MINI (20 km) 0:54:16

18 ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR M 18 1976 M 40-50 6 LUBAWA ORKAMASTERS IŁAWA 0:54:19

29 DEMBIŃSKI HENRYK M 29 1958 M 51-60 3 IŁAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA 0:57:37

49 KALA KRZYSZTOF M 46 1977 M 40-50 22 SUSZ UKS TRS SUSZ 1:02:21

60 DEMBOWSKI MARIUSZ M 55 1983 M 0-39 22 LIDZBARK H+H POLSKA 1:04:59

67 MAZIŃSKI ZBIGNIEW M 62 1968 M 40-50 25 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY-MTB SUSZ 1:06:17

71 BALEWSKI BŁAŻEJ M 66 1989 M 0-39 29 LUBAWA MINI (20 km) 1:07:12

77 DELEWSKI PIOTR M 71 1973 M 40-50 28 ROŻENTAL MINI (20 km) 1:07:56

99 WILK ZUZANNA K 9 2001 K 0-39 6 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 1:14:30

100 WILK CEZARY M 91 1973 M 40-50 38 PASŁĘK) 1:14:32

113 ROGALA KRZYSZTOF M 100 1979 M 0-39 43 SUSZ 1:18:01

120 SZAGALA PIOTR M 103 1991 M 0-39 44 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:20:55

121 TRACZYK MICHAL M 104 1991 M 0-39 45 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:20:55

124 FIGACZ BOGUSŁAW M 107 1958 M 51-60 11 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:21:55

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn