III Piknik Biegowy „Dla Autyzmu” Malbork 2018 – Anna Koziarska pierwsza, Adam Serocki na podium w open

Fot. Adam Serocki facebook (ilustracja)

W sobotę (14 kwietnia) odbył się w Malborku III Piknik Biegowy „Dla Autyzmu”. W rywalizacji uczestniczyli przede wszystkim Pomorzanie, ale było tez sporo reprezentantów z Elbląga, Pasłęka i Braniewa.Anna Koziarska (Elbląg) zwyciężyła wśród pań, natomiast w biegu panów trzeci na mecie był Adam Serocki (Elbląg), a tuz za nim finiszował Piotr Różalski (Elbląg), który z małżonką Aleksandrą triumfował w klasyfikacji par.

W kategoriach wygralii: Adam Serocki w M40/49, Piotr Różalski w M30/39, Anna Koziarska w K30/39, Tadeusz Sznaza (Elbląg) w M50/59, Bożena Znarowska (Elbląg) w K50/59. i Mirosława Deptuła (Elbląg) w K60+. Drugie miejsca zajęły: Joanna Podolska (Elbląg) w K30/39 i Aleksandra Różalska (Elbląg) w K40/49.

W nordic walking trzecie miejsce w open wywalczył Marcin Jankowski (Elbląg) – drugi w kat. 36/45, piąty był Marcin Bujnicki z Pasłęka – trzeci w takt 36/45. Magdalena Bujnicka (Pasłęk) zajęła szóste miejsce w open i trzecie w kat. 0/35.

Klasyfikacja open 5 km

1 TARAS DANIEL M 1 1989 M 20-29 1 MALBORK 22 BLT MALBORK 5km 0:18:20

2 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 1995 M 20-29 2 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 5km 0:18:21

3 SEROCKI ADAM M 3 1973 M 40-49 1 ELBLAG 5km 0:18:24

4 RÓŻALSKI PIOTR M 4 1979 M 30-39 1 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM Pracownik oświaty RÓŻALSCY 5km 0:18:49

5 OŁOWSKI KAMIL M 5 1982 M 30-39 2 DZIERZGOŃ 5km 0:18:56

6 WRÓBEL MICHAŁ M 6 2000 M 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:19:00

..........................

15 KOZIARSKA ANIA K 1 1984 K 30-39 1 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 5km 0:21:00

17 HAJDUCKI JAROSŁAW M 16 1976 M 40-49 5 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:21:35

19 SZNAZA TADEUSZ M 18 1959 M 50-59 1 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:21:49

24 MIRZAŁEK PIOTR M 23 1978 M 40-49 8 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:22:20

32 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 30 1980 M 30-39 10 ELBLĄG 5km 0:23:12

34 BOGUT DARIUSZ M 32 1988 M 30-39 12 ELBLĄG 5km 0:23:36

35 ZNAROWSKA BOŻENA K 3 1963 K 50-59 1 ELBLAG 5km 0:23:54

38 SERAFIN BARTŁOMIEJ M 35 1982 M 30-39 13 ELBLĄG 5km 0:24:33

45 PODOLSKA JOANNA K 4 1986 K 30-39 2 ELBLAG Pracownik oświaty 5km 0:24:56

46 RÓŻALSKA ALEKSANDRA K 5 1978 K 40-49 2 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 ELBLĄG Pracownik oświaty RÓŻALSCY 5km 0:24:57

66 GŁADKI ZDZISŁAW M 53 1949 M 60 i więcej 4 ELBLĄG ESK NESTORA W ELBLAGU 5km 0:26:42

70 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 56 1963 M 50-59 8 ELBLĄG 5km 0:26:50

88 WYCHOWANIAK MARTA K 20 1981 K 30-39 9 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 5km 0:28:23

90 PROKOP MARIUSZ M 69 1975 M 40-49 24 ELBLĄG PROKOPKI PROKOP 5km 0:28:37

91 KOSZYKOWSKI MIROSŁAW M 70 1965 M 50-59 11 GRONOWO ELBLĄSKIE 5km 0:28:37

93 BARCIKOWSKA - BIELSKA EWA K 23 1982 K 30-39 11 ELBLĄG BIELSCY 5km 0:28:46

94 BIELSKI TOMASZ M 71 1982 M 30-39 21 ELBLĄG BIELSCY 5km 0:28:47

113 RÓŻALSKI ROBERT M 78 1989 M 20-29 8 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:31:12

119 MALISZEWSKA MARIANNA K 38 1963 K 50-59 2 ELBLĄG 5km 0:31:50

127 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 43 1950 K 60 i więcej 1 ELBLĄG MORSY ELBLĄG 5km 0:34:19

131 MAJEWSKI DAWID M 85 2003 M 0-19 4 ELBLĄG JEDYNECZKA ELBLĄG 5km 0:35:10

132 PROKOP ANNA K 47 1974 K 40-49 17 ELBLĄG PROKOPKI PROKOP 5km 0:35:28

133 MAJEWSKA AGNIESZKA K 48 1980 K 30-39 22 ELBLĄG JEDYNECZKA ELBLĄG 5km 0:35:36

Małżeństwa

1 RÓŻALSCY RÓŻALSKI PIOTR (M - 1979) RÓŻALSKA ALEKSANDRA (K - 1978) 00:18:49 + 00:24:57 00:43:46

9 BIELSCY BARCIKOWSKA - BIELSKA EWA (K - 1982) BIELSKI TOMASZ (M - 1982) 00:28:46 + 00:28:47 00:57:33

11 PROKOP PROKOP MARIUSZ (M - 1975) PROKOP ANNA (K - 1974) 00:28:37 +00:35:28 01:04:05

Nordic walking

1 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 1967 M 46 i więcej 1 GOŁĄBEK 5kmNW 0:33:06

2TOPOREK RAFAŁ M 2 1977 M 36-45 1 PRZODKOWO TEAM DEAF 5kmNW 0:34:34

3 JANKOWSKI MARCIN M 3 1976 M 36-45 2 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:36:11

4 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 4 1962 M 46 i więcej 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:36:44

5 BUJNICKI MARCIN M 5 1976 M 36-45 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:38:01

6 WIŚNIOWSKI RAFAŁ M 6 1985 M 0-35 1 SOPOT 5kmNW 0:38:39

...........................

18 BUJNICKA MAGDALENA K 6 2005 K 0-35 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:42:27

24 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 12 1985 K 0-35 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:44:38

28 MALISZEWSKI MAREK M 14 1957 M 46 i więcej 8 ELBLĄG 5kmNW 0:45:34

33 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 19 1968 K 46 i więcej 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:46:39

45 ROGULSKA ANNA K 28 1978 K 36-45 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:49:36

49 KUŚ ELŻBIETA K 31 1960 K 46 i więcej 16 ELBLĄG 5kmNW 0:50:38

50 CHARMUSZKO IZABELA K 32 1972 K 46 i więcej 17 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5kmNW 0:50:53

52 DUDOWICZ TADEUSZ M 19 1950 M 46 i więcej 12 PASŁĘK NORD WALK PASŁĘK 5kmNW 0:51:02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn