Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika – W Lidzbarku Warmińskim ciekawa „piątka” i „dycha”

Fot. Paweł Najmowicz facebook (ilustracja)

W niedzielę (15 kwietnia) w Lidzbarku Warmińskim odbył się Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika. Impreza zgromadziła na starcie prawie trzystu uczestników, którzy mieli do wybory dwa dystanse: 10 km i 5 km. Na dłuższym zwyciężyli: Tomasz Kowalski (Olsztyn) i Katarzyna Gorlo (Warszawa), na krótszym: Paweł Najmowicz (Olsztyn) i Agnieszka Kapusto (Braniewo).

Na podium „dychy” znaleźli się tez panowie: Sławomir Kaliski (Olsztyn) i Szymon Gwardjak (Lidzbark Warmiński) oraz panie: Magda Ingielewicz (Braniewo) i Dorota Jachimowicz (Jeziorany). Na piątkę drugie miejsca zajęli: Rafał Wronowski (Banie Mazurskie) i Agnieszka Pieczkowska (Dywity), a trzecie: Paweł Pszczółkowski (Olsztyn) i Alicja Mielczarek (Nidzica)

W kategoriach wiekowych zwyciężyli:

10 km:U20: Szymon Gwardjak i Kornelia Machnikowska (Zielonka), U30: Sławomir Kaliski i Katarzyna Gorlo, U40: Tomasz Kowalski i Dorota Jachimowicz, U50: Jerzy Maliszewski (Olsztyn) i Ela Szyman (Lidzbark Warmiński), U60: Janusz Kosowski (Olsztyn)

5 km: U20: Paweł Najmowicz (Olsztyn) i Agnieszka Kapusto, U30: Rafał Wronowski i Monika Mazuro (Lidzbark Warmiński), U40: Rafał Szewczyk (Olsztyn) i Agnieszka Pieczkowska, U50: Marek Symerewicz (Barczewo) i Alina Figat (Bartoszyce), U60: Mirosław Szynkowski (Kętrzyn) i Grażyna Wiaderska (Elbląg), M70: Stefan Kurdyła (Olsztyn)

Prowadzono również klasyfikację na najlepszych lidzbarczaków. Na 10 km zwyciężyli: Szymon Gwardjak i Marta Szczebiot, a na 5 km: Artur Gwiazda i Monika Mazuro.

Wyniki

Dystans 10 km

1 KOWALSKI Tomasz Olsztyn POL Urwis Biega 76M40/1 M / 1 00:34:40

2 KALISKI Sławomir Olsztyn POL Ks Azs Uwm Olsztyn / Oxyburn Polska 88M30/1 M / 2 00:35:02

3 GWARDJAK Szymon Lidzbark POL Lks Zorza Gdynia 93M20/1 M / 3 00:35:49

4 BUCZAK Rafał Zamość POL Rafał Buczak Team 92M20/2 M / 4 00:36:29

5 OLSZEWSKI Marek Lidzbark POL Osir Lidzbark Warminski 76M40/2 M / 5 00:37:10

6 WELBER Michał Nowe Miasto Nad POL Lacho Team/gramps 89M20/3 M / 6 00:37:30

7 POWIDEŁ Marcin Lidzbark POL Akb Lidzbark Warmiński 76M40/3 M / 7 00:37:44

8 SOBOLEWSKI Marcin Zalewo POL Uks Trs Susz 77M40/4 M / 8 00:37:51

9 NAWOJCZYK Przemysław Olsztyn POL Akm Olsztyn/ Sklepbiegacza.pl 81M30/2 M / 9 00:39:05

10 MALISZEWSKI Jerzy Olsztyn POL Akm Olsztyn/sklepbiegacza.pl 60M50/1 M / 10 00:39:07

11 POCHODAJ Paweł Lidzbark POL 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 82M30/3 M / 11 00:39:53

12 BALCER Marcin Braniewo POL Psg W Braniewie 80M30/4 M / 12 00:40:01

13 HAŁUN Łukasz Górowo Iławeckie POL 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 88M30/5 M / 13 00:40:57

14 SCHMIDT Robert Ostróda POL Ostróda 70M40/5 M / 14 00:41:10

15 WOJCIECHOWSKI Jarosław Kielce POL Czasem Biegam 65M50/2 M / 15 00:41:27

16 ZBUTOWICZ Łukasz Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 83M30/6 M / 16 00:41:49

17 WILBIK Tomasz Braniewo POL 86M30/7 M / 17 00:41:58

18 GERS Marcin Lidzbark POL 87M30/8 M / 18 00:42:01

19 GUTMAŃSKI Mariusz Olsztyn POL Team Kopeć 96M20/4 M / 19 00:42:09

20 GORLO Katarzyna Warszawa POL 88K30/1 K / 1 00:42:10

21 BRYL Mirosław Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 77M40/6 M / 20 00:42:44

22 PASZKO Mieczysław Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 69M40/7 M / 21 00:42:44

23 ŻEBROWSKI Jacek Kierzliny POL 84M30/9 M / 22 00:42:45

24 FILIPOWICZ Albert Tyrowo POL Tkkf Morziny 72M40/8 M / 23 00:43:14

25 GLEBOR Dmitriy Kaliningrad RUS Vertikah 74M40/9 M / 24 00:43:30

26 GŁOWACKI Robert Olsztyn POL 74M40/10 M / 25 00:43:30

27 CZERNIEWSKI Arkadiusz Bartoszyce POL Wsb Bartoszyce 76M40/11 M / 26 00:43:32

28 DWULAT Tomasz Barciany POL Biegam Dla Zosi 67M50/3 M / 27 00:43:41

29 MALINOWSKI Wojciech Lidzbark POL Akb Lidzbark Warmiński 85M30/10 M / 28 00:43:52

30 KOSOWSKI Janusz Olsztyn POL Akm Olsztyn Sklepbiegacza.pl 52M60/1 M / 29 00:43:54

31 RADZIKOWSKI Paweł Jeziorany POL 89M20/5 M / 30 00:43:54

32 KOS Sławomir Nowy Dwór POL Dct Drużyna Biegowa 72M40/12 M / 31 00:43:58

33 ZBUTOWICZ Krzysztof Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 75M40/13 M / 32 00:44:22

34 SURDZIEL Michał Lidzbark POL -asnet Run_team 93M20/6 M / 33 00:44:26

35 ŁUNIO Piotr Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 75M40/14 M / 34 00:44:49

36 KOTOWSKI Marek Olsztyn POL Drużyna Szpiku 83M30/11 M / 35 00:44:52

37 INGIELEWICZ Magda Braniewo POL La Braniewianki 86K30/2 K / 2 00:44:57

38 TARASIEWICZ Ireneusz Wójtowo POL Trisophrenia 59M50/4 M / 36 00:45:17

39 ZYGADŁOWICZ Tomasz Elbląg POL Piecobudowa-gdańsk 77M40/15 M / 37 00:45:18

40 MAJER Jakub Warszawa POL 83M30/12 M / 38 00:45:19

41 MASZOTA Franciszek Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 74M40/16 M / 39 00:45:19

42 KOŁC Paweł Gdańsk POL 3w Team 83M30/13 M / 40 00:45:52

43 WASZKIEWICZ Marcin Olsztyn POL Są Wolniejsi 83M30/14 M / 41 00:45:54

44 MIODUSZEWSKI Marcin Warszawa POL Sbrt Warszawa 82M30/15 M / 42 00:45:59

45 KALINOWSKI Piotr Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 78M40/17 M / 43 00:46:07

46 JACHIMOWICZ Dorota Jeziorany POL 78K40/1 K / 3 00:46:27

47 KOTOWSKI Dariusz Szczytno POL Niema 67M50/5 M / 44 00:46:31

48 LISOWSKI Przemysław Olsztyn POL Ctmir Spaszewski 76M40/18 M / 45 00:46:34

49 SZLESZYŃSKI Andrzej Olsztyn POL 69M40/19 M / 46 00:46:35

50 MACHNIKOWSKA Kornelia Zielonka POL Rafał Buczak Team 93K20/1 K / 4 00:46:36

51TKACZ Dariusz Olsztyn POL Ruśki Team 73M40/20 M / 47 00:46:37

52 CHODARA Roman Kętrzyn POL Runners Team Kętrzyn 54M60/2 M / 48 00:46:39

53 LEWANDOWSKI Waldemar Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 72M40/21 M / 49 00:46:40

54 ŻYŹNIEWSKI Cezary Kętrzyn POL Leszcze Kętrzyn 75M40/22 M / 50 00:46:41

55 JAROSZEWSKI Mariusz Olsztyn POL Bezrobotni Olsztyn 76M40/23 M / 51 00:46:42

56 PROKOPCZUK Dariusz Olsztyn POL Najmowicz Triathlon 86M30/16 M / 52 00:46:45

57 KWAKSZYS Grzegorz Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 80M30/17 M / 53 00:46:50

58 MAJER Bogusława Warszawa POL Vege Runners 83K30/3 K / 5 00:46:51

59 NIKOLAEV Aleksandr Kaliningrad RUS Vekticdi 73M40/24 M / 54 00:46:53

60 ROMASZ Jakub Lidzbark POL 99M20/7 M / 55 00:47:10

61 OLSZEWSKI Marek Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 69M40/25 M / 56 00:47:14

62 STYPIK Robert Ostróda POL Lubię Biegać 76M40/26 M / 57 00:47:24

63 PASTERNAK Radosław Kiwity POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 83M30/18 M / 58 00:47:29

64 GOLON Marlena Sicienko POL Run Pasja 75K40/2 K / 6 00:47:42

65 LIPIŃSKI Seweryn Olsztyn POL Sztukawkratke.pl 81M30/19 M / 59 00:47:43

66 RYCHTER Wiesław Elbląg POL Buchalter 54M60/3 M / 60 00:47:43

67 WIŚNIOWSKI Jacek Lidzbark POL Urząd Miasta Lidzbark Warmiński 73M40/27 M / 61 00:47:45

68 KOSIŃSKI Andrzej Giżycko POL 83M30/20 M / 62 00:47:45

69 JAGIEŁŁO Tomasz Krawczyki POL 78M40/28 M / 63 00:47:50

70 SZYMAN Piotr Lidzbark POL 67M50/6 M / 64 00:48:18

71 SIENKIEWICZ Przemysław Lidzbark POL 88M30/21 M / 65 00:48:20

72 JAROSZ Jarosław Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 57M60/4 M / 66 00:48:33

73 BŁOCKI Grzegorz Górowo Iławeckie POL Gks Cresovia 72M40/29 M / 67 00:48:36

74 DAJNOWSKI Sebastian Lidzbark POL Nn 78M40/30 M / 68 00:48:44

75 KOZIEŁŁO Anna Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 93K20/2 K / 7 00:48:47

76 KRAWCZYK Jan Korsze POL Wybiegamy To! 86M30/22 M / 69 00:48:48

77 PACHOLEC Stanisław Swiatki POL 54 54M60/5 M / 70 00:48:53

78 KOT Magdalena Braniewo POL La Braniewianki 83K30/4 K / 8 00:49:05

79 NIKOLAJUK Robert Olsztyn POL 82M30/23 M / 71 00:49:19

80 SZCZEBIOT Marta Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 89K20/3 K / 9 00:49:21

81 WASILEWSKA Małgorzata Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 74K40/3 K / 10 00:49:26

82 KOŚKA Tomasz Sopot POL Że Ho Ho Projektowanie Wnętrz 86M30/24 M / 72 00:49:41

83 LEWKO Michał Braniewo POL 86M30/25 M / 73 00:49:46

84 STANKIEWICZ Jan Barczewo POL Bsb Barczewo Biega 56M60/6 M / 74 00:50:13

85 STEGNER Anna Konstancin-jeziorn POL Biegajmy Z Dema 74K40/4 K / 11 00:50:35

86 MARKOWICZ Zenon Barczewo POL Barczewo Biega 51M60/7 M / 75 00:50:37

87 POMAGRUK-MAJEK Karolina Braniewo POL La Braniewianki 84K30/5 K / 12 00:50:43

88 PARWICKA Anna Kętrzyn POL Crossboxfit Kętrzyn 83K30/6 K / 13 00:51:04

89 SĘDROWSKI Adam Lidzbark POL 94M20/8 M / 76 00:51:17

90 GRODZKI Sylwester Bartoszyce POL 62M50/7 M / 77 00:51:23

91 MATCZUK Agnieszka Braniewo POL La Braniewianki 76K40/5 K / 14 00:51:30

92 SZULC Grzegorz Dobre Miasto POL Dobromiejski Klub Biegacza `odcisk` 60M50/8 M / 78 00:51:41

93 PIWNICKI Robert Lidzbark POL 88M30/26 M / 79 00:51:45

94 WIECH Roman Klebark Wiech POL 70M40/31 M / 80 00:51:52

95 WALCZAK Tomasz Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 71M40/32 M / 81 00:52:01

96 BOROWIK Krzysztof Gdańsk POL 93M20/9 M / 82 00:52:01 PYL Radosław Braniewo POL Sam Sobie Klubem :) 82M30/27 M / 83 00:52:02

98 SYREWICZ Krzysztof Lidzbark POL Bbl Lidzbark Warmiński 69M40/33 M / 84 00:52:05

99 KUPAJ Romuald Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 65M50/9 M / 85 00:52:09

100 GOLON Leszek Sicienko POL Krav Maga 84M30/28 M / 86 00:52:10

Kobiety

1 GORLO Katarzyna Warszawa POL 88K30/1 K / 1 00:42:10

2 INGIELEWICZ Magda Braniewo POL La Braniewianki 86K30/2 K / 2 00:44:57

3 JACHIMOWICZ Dorota Jeziorany POL 78K40/1 K / 3 00:46:27

4 MACHNIKOWSKA Kornelia Zielonka POL Rafał Buczak Team 93K20/1 K / 4 00:46:36

5 MAJER Bogusława Warszawa POL Vege Runners 83K30/3 K / 5 00:46:51

6 GOLON Marlena Sicienko POL Run Pasja 75K40/2 K / 6 00:47:42

7 KOZIEŁŁO Anna Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 93K20/2 K / 7 00:48:47

8 KOT Magdalena Braniewo POL La Braniewianki 83K30/4 K / 8 00:49:05

9 SZCZEBIOT Marta Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 89K20/3 K / 9 00:49:21

10 WASILEWSKA Małgorzata Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 74K40/3 K / 10 00:49:26

11 STEGNER Anna Konstancin-jeziorn POL Biegajmy Z Dema 74K40/4 K / 11 00:50:35

12 POMAGRUK-MAJEK Karolina Braniewo POL La Braniewianki 84K30/5 K / 12 00:50:43

13 PARWICKA Anna Kętrzyn POL Crossboxfit Kętrzyn 83K30/6 K / 13 00:51:04

14 MATCZUK Agnieszka Braniewo POL La Braniewianki 76K40/5 K / 14 00:51:30

15 KLAWIKOWSKA Kamila Olsztyn POL 86K30/7 K / 15 00:52:12

16 KRUBA Beata Dobre Miasto POL Dobromiejski Klub Biegacza `odcisk` 76K40/6 K / 16 00:52:47

17 FIDURA Agnieszka Braniewo POL La Braniewianki 73K40/7 K / 17 00:52:51

18 KOSEWICZ Agnieszka Warszawa POL Bodzio Team 75K40/8 K / 18 00:53:12

19 GRAMS Paulina Olsztyn POL 88K30/8 K / 19 00:53:24

20 STĘPIEŃ Marzena Olsztyn POL Mro Morsujący Rowerzyści Olsztyn 70K40/9 K / 20 00:53:30

Dystans 5 km

1 NAJMOWICZ Paweł Olsztyn POL Tri Negu 93M20/1 M / 1 00:15:54

2 WRONOWSKI Rafał Banie Mazurskie POL 86M30/1 M / 2 00:16:20

3 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł Olsztyn POL 88M30/2 M / 3 00:16:56

4 WRONOWSKI Albert Banie Mazurskie POL 99M20/2 M / 4 00:17:20

5 GWIAZDA Artur Lidzbark POL Osir Lidzbark Warminski 80M30/3 M / 5 00:17:45

6 AMBROZIAK Marcin Ryn POL Dąbrowskiteam 85M30/4 M / 6 00:18:14

7 SZMELC Bartosz Lidzbark POL Osir Lidzbark Warmiński 81M30/5 M / 7 00:18:35

8 SYMEREWICZ Marek Barczewo POL 67M50/1 M / 8 00:18:38

9 SZEWCZYK Rafał Olsztyn POL 74M40/1 M / 9 00:18:47

10 POPKO Janusz Suwalki POL Najmowicz Triathlon 84M30/6 M / 10 00:19:00

11 KACZAN Norbert Olsztyn POL Pszczółkowski Team 75M40/2 M / 11 00:19:03

12 KAJAT Grzegorz Kętrzyn POL Runners Team Kętrzyn 68M50/2 M / 12 00:19:39

13 HOLENDER Sebastian Olsztyn POL Kuropatwa Team 82M30/7 M / 13 00:19:54

14 ORŁOWSKI Piotr Olsztyn POL Tri-dunajek 78M40/3 M / 14 00:19:57

15 LENART Miłosz Ketrzyn POL Runners Team Kętrzyn 65M50/3 M / 15 00:20:23

16 233 MICHALAK Patryk Lidzbark POL Rowerowy Lidzbark 93M20/3 M / 16 00:20:30

17 WOBOLEWICZ Wojciech Olsztyn POL Team Kopeć 68M50/4 M / 17 00:20:31

18 SZYNKOWSKI Mirosław Kętrzyn POL 58M60/1 M / 18 00:20:33

19 ALCHIMOWICZ Cezary Napraty POL Osir Lidzbark Warminski 62M50/5 M / 19 00:20:34

20 KOZŁOWSKI Tomasz Barczewo POL Agatsu Dojo 79M30/8 M / 20 00:20:37

21 JUCHNIEWICZ Andrzej Lidzbark POL Pszczółkowski Team 82M30/9 M / 21 00:20:40

22 GACKI Damian Braniewo POL Mirtrans Running Team 00M20/4 M / 22 00:20:42

23 POKOJSKI Andrzej Braniewo POL Kropelka 82M30/10 M / 23 00:20:48

24 WITEK Marcin Ketrzyn POL Swoj 80M30/11 M / 24 00:20:49

25 LUZNY Tomasz Bartoszyce POL 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy 78M40/4 M / 25 00:21:07

26 WILAMOWSKI Jacek Lidzbark POL 68M50/6 M / 26 00:21:12

27 KOWALEWSKI Łukasz Biskupiec POL 83M30/12 M / 27 00:21:35

28 SZCZEPANIAK Piotr Olsztyn POL Drużyna Wilka 68M50/7 M / 28 00:22:07

29 KAPUSTO Agnieszka Braniewo POL Mos Zatoka Braniewo 00K20/1 K / 1 00:22:19

30 KUCHA Kamil Lidzbark POL - 86M30/13 M / 29 00:22:31

31 GIBUŁA Daniel Giżycko POL Rób Nic Albo Ćwicz 77M40/5 M / 30 00:22:34

32 SZCZEBIOT Karol Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 81M30/14 M / 31 00:22:41

33 ZAWADZKI Roman Dobre Miasto POL 76M40/6 M / 32 00:22:43

34 PIECZKOWSKA Agnieszka Dywity POL Pszczółkowski Team 78K40/1 K / 2 00:22:49

35 MAŚLUCH Andrzej Lidzbark POL 89M20/5 M / 33 00:22:53

36 LOEWNAU Tomasz Ruszajny POL 92M20/6 M / 34 00:23:04

37 MIELCZAREK Alicja Nidzica POL Nidzica Biega 78K40/2 K / 3 00:23:23

38 ŚWIERSZCZ Adam Pisz POL Bez Klubu 89M20/7 M / 35 00:23:36

39 FIGAT Alina Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 63K50/1 K / 4 00:23:52

40 MAZURO Monika Lidzbark Warm. POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 84K30/1 K / 5 00:23:54

41 254 ARTYSZUK Mirosław Warszawa POL 60M50/8 M / 36 00:23:54

42 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA Agnieszka Olsztyn POL 78K40/3 K / 6 00:24:02

43 TOMCZAK Katarzyna Lidzbark Warm. POL 02K20/2 K / 7 00:24:38

44 SADOWSKA Paula Lidzbark POL Osir Lidzbark Warmiński 99K20/3 K / 8 00:24:57

45 KOPEĆ Marcin Grudziądz POL Mój Pierwszy Raz 77M40/7 M / 37 00:24:58

46 SŁOWIK Grzegorz mikołaj Lidzbark POL 78M40/8 M / 38 00:25:16

47 JACHNA Dariusz Bartoszyce POL 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 73M40/9 M / 39 00:25:18

48 WORONIEC Alicja Lidzbark POL Team Kopeć 81K30/2 K / 9 00:25:30

49 KĘDZIOR Natalia Bartoszyce POL 90K20/4 K / 10 00:25:31

50 CZARNECKA Edyta Olsztyn POL Wydział Matematyki I Informatyki Uwm 93K20/5 K / 11 00:25:57

51 GÓRSKI Jakub Lidzbark POL 97M20/8 M / 40 00:26:13

52 KORNILUK Natalia Dobre Miasto POL 88K30/3 K / 12 00:26:39

53BAJC Marzena Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 72K40/4 K / 13 00:26:52

54 ŁOWICKA-BRYŁA Izabela Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 71K40/5 K / 14 00:26:59

55 ZAJĄCZKOWSKA Karolina Bobrowniki POL Bez Klubu 84K30/4 K / 15 00:27:07

56 WASILEWSKA Daria Lidzbark POL 94K20/6 K / 16 00:27:19

57 SZNAJDER Beata Pisz POL Klub Morsów Wpiszu 69K40/6 K / 17 00:27:20

58 BRUCHALSKA Katarzyna Barczewo POL 85K30/5 K / 18 00:27:31

59 BUCZKOWSKA Małgorzata Ryn POL 79K30/6 K / 19 00:27:36

60 GAUDECKI Paweł Nowe Miasto POL Bez Klubu 84M30/15 M / 41 00:27:41

61 GAWDZIK Marika Pasłęk POL . 87K30/7 K / 20 00:27:48

62 ZAWODNIK ANONIMOWY POL M30/16 M / 42 00:28:09

63 ZAWODNIK ANONIMOWY POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` M30/17 M / 43 00:28:19

64 ŚLĘZAK Adam Gmina Tolkmicko POL Osp Pogrodzie 89M20/9 M / 44 00:28:24

65 GAWDZIK Paweł Pasłęk POL 82M30/18 M / 45 00:28:30

66 ŚLADOWSKA Luiza Olsztyn POL Bezklubu 81K30/8 K / 21 00:28:51

67 KAPTURSKA Sylwia Bartoszyce POL Klub Morsów Polar Bartoszyce 81K30/9 K / 22 00:28:53

69 KAZIMIERCZUK Marcin Bartoszyce POL . 76M40/10 M / 46 00:28:56

70 KOTUŁA Andrzej Gdynia POL Gedania 56M60/2 M / 47 00:28:56

71 MISIEWICZ Agata Lidzbark POL 80K30/10 K / 24 00:29:30

72 NIEDŹWIEDZKA Izabela Lidzbark POL Czasami Lubię Pobiegać) 79K30/11 K / 25 00:29:31

73 ALEKSIEJCZUK Małgorzata Lidzbark POL Czasami Lubię Pobiegać) 84K30/12 K / 26 00:29:32

74 KURDYŁA Stefan Olsztyn POL A K M Olsztyn Sklep Biegowy 40M70/1 M / 48 00:29:40

75 KUROWICKA Izabela Bartoszyce POL Wsb Bartoszyce 87K30/13 K / 27 00:29:45

76 BERUDA Arkadiusz Sulejowek POL 79M30/19 M / 49 00:30:08

77 KRECH Anna Dobre Miasto POL 77K40/8 K / 28 00:30:10

78 KRECH Marta Świątki POL 74K40/9 K / 29 00:30:13

79 RYCHCIK Iza Frombork POL 89K20/7 K / 30 00:30:18

80 MICHALUNIO Beata Frombork POL 70K40/10 K / 31 00:30:20

81 BOROWA Izabela Lidzbark POL 63K50/2 K / 32 00:31:10

82 BOROWA Zofia Lidzbark POL 97K20/8 K / 33 00:31:12

83 SZOSTAK Aneta Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 74K40/11 K / 34 00:31:13

85 323 SYCHOWICZ Anna Korsze POL 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 89K20/10 K / 36 00:31:49

86 GUDANIEC Ryszard Lidzbark POL Bbl Lidzbark Warmiński 51M60/3 M / 50 00:32:14

87 236 LICZNERSKA Dorota Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 78K40/12 K / 37 00:32:15

88 SERWACH Agnieszka Lidzbark POL 68K50/3 K / 38 00:32:18

89 STRZELEC-SULŻYCKA Kamila Świątki POL Bezklubu 85K30/14 K / 39 00:32:46

90 KOWALSKA Anna Świątki POL 4dmcjyjf 86K30/15 K / 40 00:32:47

91 WĘGLICKA Agnieszka Błonie POL Mój Pierwszy Raz 75K40/13 K / 41 00:36:51

92 ANDREARCZYK Anna Braniewo POL Ogrodnia.eu 82K30/16 K / 42 00:38:51

93 WIADERSKA Grażyna Elbląg POL 51K60/1 K / 43 00:41:48

94 PAŁASZ Edmund Rumia Osoba Niepełnosprawna, 1 Grupa, Bieg O 47M70/2 M / 51 00:42:01

95 KOTUŁA Jadwiga Gdynia POL 56K60/2 K / 44 00:53:30

Kobiety

1 KAPUSTO Agnieszka Braniewo POL Mos Zatoka Braniewo 00K20/1 K / 1 00:22:19

2 PIECZKOWSKA Agnieszka Dywity POL Pszczółkowski Team 78K40/1 K / 2 00:22:49

3 MIELCZAREK Alicja Nidzica POL Nidzica Biega 78K40/2 K / 3 00:23:23

4 FIGAT Alina Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 63K50/1 K / 4 00:23:52

5 MAZURO Monika Lidzbark Warm. POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 84K30/1 K / 5 00:23:54

6 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA Agnieszka Olsztyn POL 78K40/3 K / 6 00:24:02

7 TOMCZAK Katarzyna Lidzbark Warm. POL 02K20/2 K / 7 00:24:38

8 SADOWSKA Paula Lidzbark POL Osir Lidzbark Warmiński 99K20/3 K / 8 00:24:57

9 WORONIEC Alicja Lidzbark POL Team Kopeć 81K30/2 K / 9 00:25:30

10 KĘDZIOR Natalia Bartoszyce POL 90K20/4 K / 10 00:25:31

11 CZARNECKA Edyta Olsztyn POL Wydział Matematyki I Informatyki Uwm 93K20/5 K / 11 00:25:57

12 KORNILUK Natalia Dobre Miasto POL 88K30/3 K / 12 00:26:39

13 BAJC Marzena Lidzbark POL Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 72K40/4 K / 13 00:26:52

14 ŁOWICKA-BRYŁA Izabela Bartoszyce POL Bartoszycka Grupa Biegowa ,,endorfiny` 71K40/5 K / 14 00:26:59

15 ZAJĄCZKOWSKA Karolina Bobrowniki POL Bez Klubu 84K30/4 K / 15 00:27:07

16 WASILEWSKA Daria Lidzbark POL 94K20/6 K / 16 00:27:19

17 SZNAJDER Beata Pisz POL Klub Morsów Wpiszu 69K40/6 K / 17 00:27:20

18 BRUCHALSKA Katarzyna Barczewo POL 85K30/5 K / 18 00:27:31

19 BUCZKOWSKA Małgorzata Ryn POL 79K30/6 K / 19 00:27:36

20 GAWDZIK Marika Pasłęk POL . 87K30/7 K / 20 00:27:48

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn