×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zbiegiem14 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

zBiegiemNatury Olsztyn 2013 (III) – Wojciech Kopeć coraz bliżej celu

Zwycięzcą sobotniego (14 grudnia) biegu nad Jeziorem Długim z cyklu zBiegiemNatury został po raz kolejny w obecnej edycji Wojciech Kopeć z Olsztynka, który tym samy jest bardzo blisko triumfu w końcowej klasyfikacji. 5-kilometrową trasę w trudnych warunkach (miejscami lod i bloto) pokonał w 17:06. Wśród pań najszybsza po raz drugi w tym sezonie okazała się Martyna Konarzewska z Działdowa (19:30).

 

Tym razem na starcie zjawilo się ponad 200zawodników. Bieg główny jak zwykle poprzedziła rozgrzewka poprowadzona tym razem przez Pawła Pszczółkowskiego, który niedawno wrócił z Jamajki (nagroda w jednym z konkursów), gdzie startował m. in. w półmaratonie. A tu w Olsztynie dzielił się z uczestnikami wrażeniami z egzotycznej wyprawy.

Kolejne zawody Grand Prix Olsztyn zBiegiemNatury odbędą się 25. stycznia.

Wyniki open

1 KOPEC WOJCIECH AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1986 M16 1 3:25 00:17:06

2 CHODOROWICZ KAMIL PAGED SKLEJKA MORĄG POLSKA 1989 M16 2 00:17:29

3 JUREWICZ DARIUSZ ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1974 M30 1 00:17:42

4 KONIECZNY MARCIN IM2010 POLSKA 1972 M30 2 00:17:46

5 ILSKI PIOTR AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1995 M16 3 00:17:49

6 MISIEWICZ JACEK SKLEPBIEGOWY.COM POLSKA 1968 M30 3 00:17:53

7 ROGOWSKI ZBIGNIEW AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992 M16 4 00:17:55

8 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ SKLEPBIEGOWY.COM POLSKA 1988 M16 5 00:18:06

9 NOSARZEWSKI KONRAD AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1991 M16 6 00:18:09

10 WOŁOSZYK KAMIL AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1993 M16 7 00:18:12

11 JACKIEWICZ MATEUSZ AZS-UWM OLSZTYN POLSKA 1997 M16 8 00:18:23

12NAJMOWICZ PAWEŁ WARMIŃSKO- MAZURKI KS TRIATHLON POLSKA 1993 M16 9 00:18:25

13 ŁAZAREWICZ TOMASZ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1970 M30 4 00:18:34

14 UMBRAS KRZYSZTOF AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1971 M30 5 00:18:37

15 NAJDZION ROBERT AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1976 M30 6 00:18:43

16 NAJMOWICZ SEBASTIAN WMKS TRIATHLON POLSKA 1991 M16 10 00:18:49

17 BUKWAŚ TOMASZ ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1982 M16 11 00:18:49

18 SUDUJKO RYSZARD AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1997 M16 12 00:19:15

19 KONARZEWSKA MARTYNA UKS MOSIR DZIAŁDOWO POLSKA 1991 K16 1 00:19:30 (1)

20 DŁUGOSZ MAREK KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1962 M50 1 00:19:37

21 BARTKOWSKI ZBIGNIEW POLSKA 1964 M30 7 00:19:49

22 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1969 M30 8 00:19:56

23 MACIEJEWSKI MAREK POLSKA 1993 M16 13 00:19:57

24 GRANDYS PIOTR AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1974 M30 9 00:19:57

25 TUNKIEWICZ PAWEŁ ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1993 M16 14 00:20:01

26 NOSARZEWSKI WALDEMAR AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1967 M30 00:20:07

27 JACKIEWICZ MONIKA AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992 K16 2 00:20:15 (2)

28 GODLEWSKI DANIEL POLSKA 1975 M30 11 00:20:21

29 ŁOŻYŃSKI PIOTR AKM OLIMP OLSZTYN-SZYBKIE PTAKI POLSKA 1963 M50 2 00:20:33

30 BARCEWICZ MARTA 12TRI.PL POLSKA 1986 K16 3 4:08 00:20:40 00:20:40 (3)

31 JĘDRZEJCZYK MARCIN POLSKA 1976 M30 12 00:20:43

32 CICHOCKI MARCIN CK TIM POLSKA 1975 M30 13 4:11 00:20:55 00:20:57 29

33 KUROPATWA ANDRZEJ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1963 M50 3 00:20:58

34 BRONAKOWSKI PIOTR AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1979 M16 15 00:21:00

35 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ MKŻ MIKOŁAJKI POLSKA 1984 M16 16 00:21:03

36 WARDA MARTYNA AZS-UWM OLSZTYN POLSKA 1992 K16 4 00:21:03 (4)

37 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ POLSKA 1973 M30 14 00:21:03

38 ELMINOWSKI EDWARD POLSKA 1965 M30 15 00:21:04

39 BRODAWSKI PAWEŁ ALLIANZ RUNNING TEAM POLSKA 1984 M16 17 00:21:05

40 NIEMCZUK KAMIL WKR FAN POLSKA 1984 M16 18 00:21:11

41 MULKITYN PATRYCJA UKS MOSIR DZIAŁDOWO POLSKA 1995 K16 5 00:21:18 (5)

42 OLSZEWSKI MAREK BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M30 16 00:21:31

43 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ 12TRI.PL POLSKA 1991 M16 19 00:21:38

44 MALISZEWSKI JERZY AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1960 M50 4 00:21:38

45 RATUSZYŃSKI MICHAŁ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1996 M16 20 00:21:45

46 URBAŃSKI DAWID POLSKA 1991 M16 21 00:21:47

47 SZOK ADAM POLSKA 1973 M30 17 4:22 00:21:43 00:21:48

48 WARCABA WALDEMAR ONEMANCLUB POLSKA 1969 M30 18 00:21:50

49 FOTSCHKI ANDRZEJ PRZEM-GRI POLSKA 1962 M50 5 00:22:01

50 BOGUSZ PIOTR BBL OLSZTYN/KB MRĄGOWO POLSKA 1990 M16 22 00:22:02

51 PABJAŃCZYK ARTUR 12TRI.PL POLSKA 1971 M30 19 00:22:06

52 ZYSKOWSKI ANDRZEJ NOWA WIEŚ BIEGA POLSKA 1977 M30 20 00:22:07

53 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL POLSKA 1984 M16 23 4:26 00:22:08

54 WOTA ROBERT POLSKA 1966 M30 21:22:09

55 BUCHARZEWSKI BOGDAN BIEGACZE Z KRAINY OZ POLSKA 1991 M16 24 00:22:13

56 ZAKRZEWSKI WOJTEK HARRY POLSKA 1971 M30 22 00:22:14 51

57 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ POLSKA 1981 M16 25 00:22:15

58 CHOROMAŃSKI ARTUR - POLSKA 1987 M16 26 00:22:19

59 MITKOWSKI DANIEL AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1975 M30 23 00:22:20

60 NEUMANN ARTUR AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1978 M30 24 00:22:21

61 KAMIŃSKI JAKUB POLSKA 1996 M16 27 00:22:22

62 NADULSKI JACEK JACKY RUNNERS POLSKA 1979 M16 28 00:22:22

63 KOPCEWICZ TOMASZ POLSKA 1984 M16 29 00:22:24

64 PIECZULIS KRYSTYNA AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1962 K50 1 00:22:27 (6)

65 KOSTYRA ŁUKASZ :ŻÓŁWIKI POLSKA 1983 M16 30 00:22:28

66 MIELĘCKI MACIEJ POLSKA 1967 M30 25 00:22:32

67 SARNECKI MICHAŁ BIEGACZE Z KRAINY OZ POLSKA 1985 M16 31 00:22:36

68 BODEK GABRIEL AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1972 M30 26 00:22:37

69 BOJAROWSKI PIOTR POLSKA 1967 M30 27 00:22:40

70 MOUNIER FREDERIC POLSKA 1972 M30 28 00:22:42

71 SŁOMIŃSKA DOMINIKA AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1997 K16 6 00:22:44 (7)

72 KOWALSKI ANDRZEJ POLSKA 1972 M30 29 00:22:50

73 LASZCZAK JERZY POLSKA 1961 M50 6 00:22:52

74 WOŁYNIEC EMILIA ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1983 K16 7 00:22:53 (8)

75 BEDNARSKI SEBASTIAN MIŁOMŁYN TEAM POLSKA 1996 M16 32 00:22:54

76 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 1:54 00:22:56 (9)

77 JADESZKO MICHAŁ POLSKA 1994 M16 33 00:22:57

78 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW KAISER - SPORT POLSKA 1981 M16 34 00:23:00

79 BIAŁKOWSKI KAZIMIERZ POLSKA 1981 M16 35 00:23:01 70

80 KUCZKOWSKI RYSZARD 12TRI.PL POLSKA 1966 M30 30 00:23:02

81 JAROŃ ANDRZEJ LUFA TEAM POLSKA 1991 M16 36 00:23:03

82 DANILUK STANISŁAW POLSKA 1963 M50 7 00:23:04

83 BOROWSKI ANDRZEJ POLSKA 1956 M50 8 00:23:05

84 WRÓBLEWSKI JANUSZ UKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE POLSKA 1957 M50 9 00:23:10

85 DĄBROWSKI ŁUKASZ NUTRIPOL GTI POLSKA 1983 M16 37 00:23:11

86 KIERUL JACEK AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1962 M50 10 00:23:13

87 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1973 M30 31 00:23:20

88 POKRZYWIŃSKA BEATA KB MRĄGOWO POLSKA 1986 K16 8 4:41 00:23:23 00:23:25 (10)

89 MŁOT DANIEL POLSKA 1976 M30 32 00:23:27

90 CYBULSKI MATEUSZ FINISZ MORĄG POLSKA 1991 M16 38 00:23:28

91 DZIEMIAN KAROL POLSKA 1973 M30 33 00:23:31

92 WEJKNIS ADAM AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN POLSKA 1977 M30 34 00:23:33

93 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW POLSKA 1976 M30 35 00:23:34

94 PLISZKA PAWEŁ POLSKA 1976 M30 36 00:23:39

95 ŁAGUNA ANDRZEJ WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL POLSKA 1963 M50 11 00:23:41

96 FILIPSKI JAN OKNOS TEAM POLSKA 1971 M30 37 00:23:46 86

97 CHOJNACKI ANDRZEJ POLSKA 1989 M16 39 00:23:48 87

98 TANAJEWSKI DARIUSZ BBL POLSKA 1987 M16 40 00:23:50

99 REZA MAREK POLSKA 1968 M30 38 00:23:55

100 GAWROŃSKA BEATA CITI SPOŁECZNIE AKTYWNI/BOTOKS 1973 K30 2 00:24:01 (11)

Kobiety

1 KONARZEWSKA MARTYNA UKS MOSIR DZIAŁDOWO POLSKA 1991 K16 1 00:19:30 (

2 JACKIEWICZ MONIKA AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992 K16 2 00:20:15

3 BARCEWICZ MARTA 12TRI.PL POLSKA 1986 K16 3 4:08 00:20:40 00:20:40

4 WARDA MARTYNA AZS-UWM OLSZTYN POLSKA 1992 K16 4 00:21:03

5 MULKITYN PATRYCJA UKS MOSIR DZIAŁDOWO POLSKA 1995 K16 5 00:21:18

6 PIECZULIS KRYSTYNA AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1962 K50 1 00:22:27

{AdmirorGallery}zbiegiem14{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn